Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις On 9/3/2021 at 7:31 ΜΜ, ο/η Mari84 είπε:

Ναι Αθήνα είναι!!

Κ μάλιστα έχουν πάει από εκεί σε πολλές εκπομπές η Φαίη Σκορδά δε λέει τα καλύτερα για αυτούς...ας γελάσω!!!!

 

Κατάλαβα για ποιον λες η Σκορδά τον έχει γιατρό κ γι αυτό όλο λέει τα καλύτερα!!!Εγω εξαιτίας τους παραλίγο να μπω σε χειρουργείο που δεν χρειαζόμουν όταν ήμουν στην Αθήνα...πήρα αεροπλάνο την επόμενη μέρα ήρθα Θεσσαλονίκη με είδαν δυο γιατροί και δεν είχα απολύτως τίποτα!!!!!Εγινε μεγάλος χαμός ήθελα να το φτάσω στα άκρα αλλά μετά κατάλαβα ότι δεν αξίζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσακια μου γέννησα στις 9 παρα από της 10 το πρωι που έσπασαν τα νερά μου. Γέννησα φυσιολογικά και χωρίς επισκληρειδιο και ήμαστε και οι δυο καλά πολυ καλά βέβαια την έχουν στην αίθουσα με τα προωρα γιατί γεννήθηκε 36 εβδομάδων. Όλα καλά όμως αυριο θα μου τη φέρουν σας ευχαριστω πολυ για τη σκέψη και τις ευχές σας. Σας φιλω

Να σου ζήσει να είναι πάντα γερό και ευτυχισμένο💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Κατάλαβα για ποιον λες η Σκορδά τον έχει γιατρό κ γι αυτό όλο λέει τα καλύτερα!!!Εγω εξαιτίας τους παραλίγο να μπω σε χειρουργείο που δεν χρειαζόμουν όταν ήμουν στην Αθήνα...πήρα αεροπλάνο την επόμενη μέρα ήρθα Θεσσαλονίκη με είδαν δυο γιατροί και δεν είχα απολύτως τίποτα!!!!!Εγινε μεγάλος χαμός ήθελα να το φτάσω στα άκρα αλλά μετά κατάλαβα ότι δεν αξίζει!!!

Εγώ ήμουν στον άλλον πού είναι μαζί τού.

Εγώ ξαναγύρισα στον γυναικολόγο μου.

Ούτε μεγάλο όνομα είναι ούτε καμία φίρμα που διαφημίζεται!

Ένας καλός γυναικολόγος είναι που μόνο που τον βλέπω ηρεμώ κ αγκαλιάζει η ψυχή μου.

Εχτές τον πήρα τηλέφωνο κ του λέω γιατρέ είμαι η τάδε κ έχω κάνει πατάτα κ μου λέει θα σε πάρω σε λίγο πίσω να μιλήσουμε.

Με πήρε τηλέφωνο του είπα ότι πήγα σε αυτούς κ μου μιλούσε ο άνθρωπος μία ωρα στο τηλέφωνο προσπαθούσε να μου εξηγήσει τα πάντα αναλυτικά κ να με ηρεμισει.

Συνεργάζεται με τον Βασιλόπουλο στο Ιασώ.

Τον άλλο μήνα μάλλον ξεκινάμε.

Δεν ξέρω αν θα πετύχει αυτή η φορά... ότι είναι θέλημα Θεού θα γίνει...

Αυτό που ξέρω είναι ότι αυτός ο γιατρός με ηρεμεί και ότι κ να γίνει θα είναι δίπλα Μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vrouva88 είπε:

Ευχαριστώ πολυ..❤️ Εχω τρομερή αγωνία για το ποσά εμβρυακια θα μου ανακοινώσουν αυριο πως έχουμε 

Περιμενουμε κι εμεις μαζι σου τις εξελίξεις!!! Να μας ενημερωνεις οποτε μπορεις... Καλη επιτυχια!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vrouva88 είπε:

Ευχαριστώ πολυ..❤️ Εχω τρομερή αγωνία για το ποσά εμβρυακια θα μου ανακοινώσουν αυριο πως έχουμε 

Καλησπέρα! Και εγώ ανυπομονω να μάθω πόσα εμβρυακια έχουμε!! Και ακόμα πιο πολύ ανυπομονω για την εμβρυομεταφορα... Επίσης με έχει πιάσει άγχος να βάλω σε σειρά όλα αυτά τα χάπια που έχω να καταπιώ από αύριο!🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Καλησπέρα! Και εγώ ανυπομονω να μάθω πόσα εμβρυακια έχουμε!! Και ακόμα πιο πολύ ανυπομονω για την εμβρυομεταφορα... Επίσης με έχει πιάσει άγχος να βάλω σε σειρά όλα αυτά τα χάπια που έχω να καταπιώ από αύριο!🤔🤔

@JNtinaΦυσικά και θα σας γράψω με το που με ενημερώσουν !! Εγω ξεκίνησε σήμερα τα χάπια .. αντιβίωση και utrogestan αν το γράφω σωστά. @Taselenaπόνεσες απο την ωοληψια; Ακομα δεν μπορώ να συνέλθω απο πόνους. Λένε οτι ειναι το έντερο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Καλησπέρα! Και εγώ ανυπομονω να μάθω πόσα εμβρυακια έχουμε!! Και ακόμα πιο πολύ ανυπομονω για την εμβρυομεταφορα... Επίσης με έχει πιάσει άγχος να βάλω σε σειρά όλα αυτά τα χάπια που έχω να καταπιώ από αύριο!🤔🤔

Θα τα συνηθίσεις τα χάπια, θα σου γίνουν προγραμμα... Καλη συνεχεια και σε σενα κοριτσι!!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taselena @Vrouva88 τα πήγατε εξαιρετικά! Καλή συνέχεια τώρα με πολλές κ σωστές γονιμοποιήσεις! Να μας λέτε τα νέα σας ε! Άντε εσείς οι δυο μαζί θα πορευτείτε μου φαίνεται! 😉😃 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

@Taselena @Vrouva88 τα πήγατε εξαιρετικά! Καλή συνέχεια τώρα με πολλές κ σωστές γονιμοποιήσεις! Να μας λέτε τα νέα σας ε! Άντε εσείς οι δυο μαζί θα πορευτείτε μου φαίνεται! 😉😃 

Ναι ναιιιιι... το πόσο χάρηκα που βρήκα συνοδοιπόρο δε λέγεται 😊 θα σες εχω νεακια αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/3/2021 at 3:04 ΜΜ, ο/η Fotinible είπε:

@Vrouva88 σου εχω στειλει μυνηματακι προσωπικό

Δεν μπορώ να βρω απο το κινητό που ειναι τα μηνύματα ☹️ iPhone έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Vrouva88 είπε:

Δεν μπορώ να βρω απο το κινητό που ειναι τα μηνύματα ☹️ iPhone έχω 

Μπες στο μαιλ σου κ ανοιξε τα απο εκει.κ μενα δε τα δειχνει εδω οπως δεν μου δειχνει καν τις ειδοποιησεις.οποτε αν δεν απαντω σε καποιο ταγκαρισμα να το ξερετε κοριτσια μου δεν ειναι οτι σας γραφω ..:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Μπες στο μαιλ σου κ ανοιξε τα απο εκει.κ μενα δε τα δειχνει εδω οπως δεν μου δειχνει καν τις ειδοποιησεις.οποτε αν δεν απαντω σε καποιο ταγκαρισμα να το ξερετε κοριτσια μου δεν ειναι οτι σας γραφω ..:-)

Κι εμενα το ιδιο... μονο απο τα μαιλ τα βλεπω ολα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Κι εμενα το ιδιο... μονο απο τα μαιλ τα βλεπω ολα. 

Ναι δηλαδη φοβερο ..απντειτ σου λεει μετα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κατι;;; Γιατί πρέπει να τρώμε πρωτεΐνες από αυριο;; Είναι η πρώτη μέρα μετά την ωοληψια. Που βοηθανε;;

Στο πρηξιμο βοηθάνε.. Εγώ είχα κόψει αλάτι, ζάχαρη κ έτρωγα κ ασπράδια Αβγου κ κοτοπουλάκι. Αλλά όλα αυτά πριν την ωοληψια κ μετα όσο έπαιρνα κ prezolon.. Δε μ επηρέασε καθόλου η διέγερση, το γνωστό φουσκωμα στη κοιλιά μόνο.. ίσα ίσα έχασα κ λίγα κιλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Vrouva88 είπε:

@JNtinaΦυσικά και θα σας γράψω με το που με ενημερώσουν !! Εγω ξεκίνησε σήμερα τα χάπια .. αντιβίωση και utrogestan αν το γράφω σωστά. @Taselenaπόνεσες απο την ωοληψια; Ακομα δεν μπορώ να συνέλθω απο πόνους. Λένε οτι ειναι το έντερο μου.

Καλημέρα! Όχι δεν πόνεσα καθόλου ευτυχώς απλά είχα λίγες σταγόνες αίμα. Το μόνο ότι ήμουν τέζα από τη νάρκωση μέχρι το βράδυ και ζαλιζομουν οπότε σηκωνομουν από το κρεββάτι. Τώρα είμαι μια χαρά! Το μόνο που αισθάνομαι είναι ότι έχω μια πέτρα εκεί χαμηλά αλλά δε με ενοχλεί ιδιαίτερα.... Πάντως ήταν και μια αλλη κοπέλα εκεί που καθόμασταν στο σαλονάκι η οποία πονούσε πολύ και της είπαν και εκείνης ότι είναι από το έντερο της. Με ντεπονακια Ίσως αισθανθείς καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/3/2021 at 12:38 ΠΜ, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσακια μου γέννησα στις 9 παρα από της 10 το πρωι που έσπασαν τα νερά μου. Γέννησα φυσιολογικά και χωρίς επισκληρειδιο και ήμαστε και οι δυο καλά πολυ καλά βέβαια την έχουν στην αίθουσα με τα προωρα γιατί γεννήθηκε 36 εβδομάδων. Όλα καλά όμως αυριο θα μου τη φέρουν σας ευχαριστω πολυ για τη σκέψη και τις ευχές σας. Σας φιλω

Συγχαρητηρια κοριτσι μου! Να σας ζησει, παντα γερη κ τυχερη!! Καλη αναρρωση σε εσενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Vrouva88 είπε:

Ναι ναιιιιι... το πόσο χάρηκα που βρήκα συνοδοιπόρο δε λέγεται 😊 θα σες εχω νεακια αυριο!

Και εγώ χαίρομαι πολύ!!! Ανυπομονώ για το σημερινό τηλεφώνημα! Μου είπε γύρω στις 9.30-10 Ότι θα με πάρει...😬😬😬.... Είσαι Αθήνα ή επαρχία;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Στο πρηξιμο βοηθάνε.. Εγώ είχα κόψει αλάτι, ζάχαρη κ έτρωγα κ ασπράδια Αβγου κ κοτοπουλάκι. Αλλά όλα αυτά πριν την ωοληψια κ μετα όσο έπαιρνα κ prezolon.. Δε μ επηρέασε καθόλου η διέγερση, το γνωστό φουσκωμα στη κοιλιά μόνο.. ίσα ίσα έχασα κ λίγα κιλά. 

Ευχαριστώ πολύ! Άρα είναι ξεκάθαρα θέμα κορτιζόνης...  Πριν την ωοληψια δε μου είχε πει τίποτα για ειδική διατροφή... Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω καθόλου τι πρέπει  να τρώω. Νεροβραστα ας πουμε;; ψωμί, ζυμαρικά, πατάτες μάλλον οχι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια!!!! Μόλις έμαθα τα νέα!! Από τα 11 ωαριακια μου τα 10 είναι ώριμα και 1 είναι σε φάση ωριμανσης!!!!!! Τι υπέροχα νέα!!! 🤪🤪🤪🤪🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια!!!! Μόλις έμαθα τα νέα!! Από τα 11 ωαριακια μου τα 10 είναι ώριμα και 1 είναι σε φάση ωριμανσης!!!!!! Τι υπέροχα νέα!!! 🤪🤪🤪🤪🙏🙏🙏🙏

Μπραβο κοριτσι κου! Καλες γομινοποιησεις τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια!!!! Μόλις έμαθα τα νέα!! Από τα 11 ωαριακια μου τα 10 είναι ώριμα και 1 είναι σε φάση ωριμανσης!!!!!! Τι υπέροχα νέα!!! 🤪🤪🤪🤪🙏🙏🙏🙏

Παρα πολυ ωραια νεα!!! Μπραβο!! Τωρα ευχομαι να γονιμοποιηθουν οσα περισσοτερα γινεται! Ποτε σου ειπαν για ετ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια!!!! Μόλις έμαθα τα νέα!! Από τα 11 ωαριακια μου τα 10 είναι ώριμα και 1 είναι σε φάση ωριμανσης!!!!!! Τι υπέροχα νέα!!! 🤪🤪🤪🤪🙏🙏🙏🙏

Σουπερ!!!!!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Ετοιμη για εμβρυομεταφορα με το καλο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...