Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Αύριο κορίτσι μου, έκανα όμως τεστ πρώιμης ανίχνευσης χτες και ήταν αρνητικό. Ευτυχώς έχω ευμβρυάκια και θα προχωρήσουμε σε επόμενη σύντομα!
Εσύ πώς είσαι; Πότε με το καλό πας εσύ κορίτσι μου;

Έλα μωρέ! Το εμπιστεύεσαι;

Θύμισέ μου τι έμβρυα έβαλες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrys_Pa είπε:

Μπράβο κορίτσι μου.....ευχομαι ένα υπέροχο ταξίδι εγκυμοσύνης να έχεις από εδώ και περα💓💓💓

Ευχαριστω παρα πολυ!!! Σου ευχομαι ο,τι καλυτερο κι εσενα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αμήν! 

@Άντρεα πώς είσαι; Πότε πας για χοριακή;

Σύντομα έρχονται και για σενα τα θετικά νεα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

😍Συγχαρητήριαααααα κορίτσι μου!!!! Με το καλό να έχεις 9 υπέροχους μήνες!! Απόλαυσε το όσο μπορείς!!! ❤️ 

Σε ευχαριστω πολυ!!! Ευχομαι σύντομα να ακούσεις κι εσυ το θετικό νέο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Έλα μωρέ! Το εμπιστεύεσαι;

Θύμισέ μου τι έμβρυα έβαλες; 

Ναι κορίτσι μου το εμπιστεύομαι η αλήθεια. Βάλαμε 1 βλαστοκύστη ΑΑ, ειμαι 29 ετων με ανεξήγητη υπογονημότητα. Τι να πω; Δεν ηταν η ώρα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Ναι κορίτσι μου το εμπιστεύομαι η αλήθεια. Βάλαμε 1 βλαστοκύστη ΑΑ, ειμαι 29 ετων με ανεξήγητη υπογονημότητα. Τι να πω; Δεν ηταν η ώρα μας..

Όπως έχω πει κ σε άλλες κοπέλες το ίδιο θα πω κ σε εσένα: Εύχομαι αύριο που θα πας για την χοριακή να γίνει μια ανατροπή ναααααα με το συμπάθειο! Αλλά ακόμη κ αν δεν γίνει αυτό, δεν απογοητευόμαστε, συνεχίζουμε με την ίδια επιμονή κ σίγουρα θα έρθει κ η σειρά μας! Για όλους έχει ο Θεός! Μπορεί να αργεί να μας το δώσει αλλά δεν λησμονεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Όπως έχω πει κ σε άλλες κοπέλες το ίδιο θα πω κ σε εσένα: Εύχομαι αύριο που θα πας για την χοριακή να γίνει μια ανατροπή ναααααα με το συμπάθειο! Αλλά ακόμη κ αν δεν γίνει αυτό, δεν απογοητευόμαστε, συνεχίζουμε με την ίδια επιμονή κ σίγουρα θα έρθει κ η σειρά μας! Για όλους έχει ο Θεός! Μπορεί να αργεί να μας το δώσει αλλά δεν λησμονεί! 

Θα ερθει η σειρά σας κορίτσια!!! Θα σας δωσει ο Θεός τα μωράκια που θέλετε! Κι εγω περασα απο έναν δυσκολο δρομο με πολλή στενοχώρια για να τα καταφέρω επιτελους!! Περιμενω νεα σας για να εχω κι αλλη χαρα!! Καλη δύναμη σε ολες μας!! ❤️🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Όπως έχω πει κ σε άλλες κοπέλες το ίδιο θα πω κ σε εσένα: Εύχομαι αύριο που θα πας για την χοριακή να γίνει μια ανατροπή ναααααα με το συμπάθειο! Αλλά ακόμη κ αν δεν γίνει αυτό, δεν απογοητευόμαστε, συνεχίζουμε με την ίδια επιμονή κ σίγουρα θα έρθει κ η σειρά μας! Για όλους έχει ο Θεός! Μπορεί να αργεί να μας το δώσει αλλά δεν λησμονεί! 

Κορίτσι μου ποτε με το καλό θα κάνεις τη χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσι μου ποτε με το καλό θα κάνεις τη χοριακη;;

Αχ, την Παρασκευή! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, την Παρασκευή! 🙏🏻

Έφτασαν οι μέρες!!!Σε έχω στο μυαλό μου και ανυπομονώ να ακούσω τα ευχάριστα!!!🤞🏻🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσιαααααααααα!!!! 
Εχω θετική χοριακη!!! Ειμαι εγκυος!!! Δε μπορω να το πιστέψω!!! 
Ευχομαι η ευτυχια μου να πολλαπλασιαστεί και να μοιραστεί σε ολες σας για καλη συνεχεια για όσες ακομη προσπαθούν, για καλη δύναμη σε όσες ξεκινούν και για καλα αποτελέσματα για όσες περιμένουν χοριακη!!! 

Κοριτσι μου μπραβο πολλα συγχαρητήρια!!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη ολα να πανε κατευχην!! Ξεκινάει το ταξίδι σου απολαυσε το!! Είχες κανένα σύμπτωμα εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Έλα μωρέ! Το εμπιστεύεσαι;

Θύμισέ μου τι έμβρυα έβαλες; 

ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Έφτασαν οι μέρες!!!Σε έχω στο μυαλό μου και ανυπομονώ να ακούσω τα ευχάριστα!!!🤞🏻🤗

Χρυσουλίνι μουυυυυ! Σ´ευχαριστώ πολύ πολύ από καρδιάς! 🤗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να ρωτήσω κατι;; αν κάποια κοπέλα έχει πάρει duphaston, θυμάστε αν σας προκαλεσε πονο και πρήξιμο στο στηθος;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alexouli είπε:

Κοριτσι μου μπραβο πολλα συγχαρητήρια!!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη ολα να πανε κατευχην!! Ξεκινάει το ταξίδι σου απολαυσε το!! Είχες κανένα σύμπτωμα εσυ?

Ευχαριστω πολυ! Να εισαι καλα και σύντομα και στα δικα σου! 
Ειχα πόνους περιόδου και λιγο πρησμένο στηθος. Επισης, δυο μερες πριν τη χοριακη μου ειχα αίμα που προφανως, αφου πήγαν ολα καλα, ηταν σημάδι εμφύτευσης... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω πολυ! Να εισαι καλα και σύντομα και στα δικα σου! 
Ειχα πόνους περιόδου και λιγο πρησμένο στηθος. Επισης, δυο μερες πριν τη χοριακη μου ειχα αίμα που προφανως, αφου πήγαν ολα καλα, ηταν σημάδι εμφύτευσης... 

Στις πόσες ημέρες έκανες χοριακή; Βλαστοκύστες έβαλες σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια μου να ρωτήσω κατι;; αν κάποια κοπέλα έχει πάρει duphaston, θυμάστε αν σας προκαλεσε πονο και πρήξιμο στο στηθος;; 

Σε τι φάση το παίρνεις κορίτσι; Εγώ θυμάμαι το έπαιρνα στην προηγούμενη ετ κ ναι μου είχε πρηστεί το στήθος όπως βέβαια κ σε αυτή την ετ που όμως δεν το παίρνω! Παίρνουμε τόσα φάρμακα γενικά που έχουμε τέτοιου είδους παρενέργειες να το πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Στις πόσες ημέρες έκανες χοριακή; Βλαστοκύστες έβαλες σωστά;

Σωστα ναι! Χοριακη εκανα στις εννια μερες! Θα ξανακάνω βεβαια την Παρασκευή για να δουμε αν ολα πανε καλα και αυξάνονται οι τιμές... αλλη αγωνια δλδ... 

Κοντευεις κι εσυ για τη δικη σου,σωστα; Την Παρασκευή θα την κανεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σε τι φάση το παίρνεις κορίτσι; Εγώ θυμάμαι το έπαιρνα στην προηγούμενη ετ κ ναι μου είχε πρηστεί το στήθος όπως βέβαια κ σε αυτή την ετ που όμως δεν το παίρνω! Παίρνουμε τόσα φάρμακα γενικά που έχουμε τέτοιου είδους παρενέργειες να το πω...

Μετά την ωορρηξία μου που έγινε στις 8-9/2, ξεκίνησα τα duphaston στις 10/2 για να ελεγξουμε τον κύκλο και να ξεκινήσουμε διέγερση. Δεν υπάρχει κάποιο θέμα, κατηγορία ανεξήγητη υπογονιμότητα... Όμως και σε αυτό τον κύκλο κάναμε κανονικά επαφές με τον αντρουλη μου... Απο χθες, αλλά πολύ περισσότερο σήμερα με πονάει πολύ το στήθος μου και το νιώθω βαρύ.... Από τη μια σκέφτομαι οτι μπορεί να ειναι απο τα χαπια αλλά από την άλλη.... λέτε να τα καταφέραμε αυτό το μηνα;;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!Είμαι στην 7η ημέρα της εμβρυομεταφοράς.έχω βάλει 2 βλαστοκύστες και είμαι στην αναμονή για τη χοριακή.Κάθε μέρα που περνάει με πιάνει και περισσότερο άγχος.καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Μετά την ωορρηξία μου που έγινε στις 8-9/2, ξεκίνησα τα duphaston στις 10/2 για να ελεγξουμε τον κύκλο και να ξεκινήσουμε διέγερση. Δεν υπάρχει κάποιο θέμα, κατηγορία ανεξήγητη υπογονιμότητα... Όμως και σε αυτό τον κύκλο κάναμε κανονικά επαφές με τον αντρουλη μου... Απο χθες, αλλά πολύ περισσότερο σήμερα με πονάει πολύ το στήθος μου και το νιώθω βαρύ.... Από τη μια σκέφτομαι οτι μπορεί να ειναι απο τα χαπια αλλά από την άλλη.... λέτε να τα καταφέραμε αυτό το μηνα;;;;;; 

Στο εύχομαι κορίτσι! Μακάρι! Να μην χρειαστεί να κάνεις τίποτε! Πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Είμαι στην 7η ημέρα της εμβρυομεταφοράς.έχω βάλει 2 βλαστοκύστες και είμαι στην αναμονή για τη χοριακή.Κάθε μέρα που περνάει με πιάνει και περισσότερο άγχος.καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Καλημέρα κορίτσι! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Είμαι στην ίδια φάση! Είμαι στην 9η ημέρα κ έβαλα 4 βλαστοκύστες. Μακάρι να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα! 🙏🏻🤗

Τι αισθάνεσαι γενικά; Είναι η πρώτη σου ετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Είμαι στην ίδια φάση! Είμαι στην 9η ημέρα κ έβαλα 4 βλαστοκύστες. Μακάρι να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα! 🙏🏻🤗

Τι αισθάνεσαι γενικά; Είναι η πρώτη σου ετ;

Ναι είναι η πρώτη μου και χθες έκανα τη βλακεία να κάνω τόσο νωρίς τεστ εγκυμοσύνης το οποίο βγήκε αρνητικό και με έχει κυριεύσει το άγχος έκτοτε!Έχω πρησμένο στήθος και πόνους περιόδου κάποιες φορές,τώρα δεν ξέρω μην είναι και από τα φάρμακα.Έχεις κι εσύ συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Ναι είναι η πρώτη μου και χθες έκανα τη βλακεία να κάνω τόσο νωρίς τεστ εγκυμοσύνης το οποίο βγήκε αρνητικό και με έχει κυριεύσει το άγχος έκτοτε!Έχω πρησμένο στήθος και πόνους περιόδου κάποιες φορές,τώρα δεν ξέρω μην είναι και από τα φάρμακα.Έχεις κι εσύ συμπτώματα;

Εχθές δλδ 6η ημέρα; Είναι πολύς νωρίς κοριτσάκι μου για να δείξει! Κ εγώ τα ίδια νιώθω! Πότε σου είπαν για χοριακή; Εγώ θα πάω την Παρασκευή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Εχθές δλδ 6η ημέρα; Είναι πολύς νωρίς κοριτσάκι μου για να δείξει! Κ εγώ τα ίδια νιώθω! Πότε σου είπαν για χοριακή; Εγώ θα πάω την Παρασκευή...

Την άλλη Τρίτη!Μου φαίνεται τόσο μακριά!Προσπαθώ να κάνω διάφορα για να μην το σκέφτομαι.Σου εύχομαι πραγματικά ότι καλύτερο!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...