Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Fotinible είπε:

Τωρα βέβαια παιζουν πολλα ρολο οπως η απόσταση...απο Πειραιά να το παμε Μαρούσι πιστευω θα παρει ωρα...

Ναι η απόσταση παίζει το πιο σημαντικό ρόλο!Και εμείς είχαμε απόσταση και μας είχαν πει μεσα σε 45' να το πάμε!Απλα ήμασταν τυχεροί γιατι ήταν κλειστά τότε σχολεία μαγαζιά και δεν είχε κίνηση καθόλου και προλάβαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Fotinible είπε:

 

Κορίτσια μου κανει και ο σύζυγος την ημερα της ωοληψιας που δινει δειγμα?

Όχι κοπέλα μου, σε εμένα δεν ζήτησαν τεστ covid για τον σύζυγο την ημέρα της ωοληψίας που έδωσε και το δείγμα. Ενώ αντίστοιχα στο Ιασώ που είχα κάνει τις σπερματεγχύσεις με άλλον γιατρό ζήτησαν τεστ covid και για τον σύζυγο ακόμη και αν το έφερνε απο το σπίτι, διότι όπως μας εξήγησαν, το δείγμα αυτό απο τη στιγμή που μπαίνει στο εργαστήριο για επεξεργασία θα πρέπει να είναι ελεγμένο ότι δεν έχει κορωνοιό το άτομο. Είναι τα πρωτόκολλα τελικά της κάθε κλινικής απ'ότι φαίνεται και δεν είναι υποχρεωτικό για τον σύζυγο.

στις πριν 2 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Εμενα μου ζήτησαν πιστεύω επειδή την ωοληψια με την εμβρυομεταφορα την έκανα με 1.5 μηνα διαφορά ίσως για αυτό!Άλλα ναι το κάθε κέντρο έχει τα δικά του πρωτόκολλα 

Α ναι αυτό είναι πολύ πιθανό. Κι εγώ 1,5 μήνα μετά την ωοληψία θα κάνω την εμβρυομεταφορά άρα παίζει να με πάει ξανά σε τεστ covid. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Όχι κοπέλα μου, σε εμένα δεν ζήτησαν τεστ covid για τον σύζυγο την ημέρα της ωοληψίας που έδωσε και το δείγμα. Ενώ αντίστοιχα στο Ιασώ που είχα κάνει τις σπερματεγχύσεις με άλλον γιατρό ζήτησαν τεστ covid και για τον σύζυγο ακόμη και αν το έφερνε απο το σπίτι, διότι όπως μας εξήγησαν, το δείγμα αυτό απο τη στιγμή που μπαίνει στο εργαστήριο για επεξεργασία θα πρέπει να είναι ελεγμένο ότι δεν έχει κορωνοιό το άτομο. Είναι τα πρωτόκολλα τελικά της κάθε κλινικής απ'ότι φαίνεται και δεν είναι υποχρεωτικό για τον σύζυγο.

Α ναι αυτό είναι πολύ πιθανό. Κι εγώ 1,5 μήνα μετά την ωοληψία θα κάνω την εμβρυομεταφορά άρα παίζει να με πάει ξανά σε τεστ covid. 

Ευχαριστώ πολυ για τις απαντησεις σας...θα το δουμε και στη πραξη..την αλλη εβδομαδα που θα ειμαι στο γιατρο μου θα ρωτησω για ολα αυτα να ξερουμε...

Και θα ρωτησω αν δέχονται και απ έξω ή αν θελει απο το συγκεκριμενο μαιευτηριο που θα την κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Fotinible είπε:

Ευχαριστώ πολυ για τις απαντησεις σας...θα το δουμε και στη πραξη..την αλλη εβδομαδα που θα ειμαι στο γιατρο μου θα ρωτησω για ολα αυτα να ξερουμε...

Και θα ρωτησω αν δέχονται και απ έξω ή αν θελει απο το συγκεκριμενο μαιευτηριο που θα την κανω

Λογικά πρέπει να δέχονται. Εμείς και στις κλινικές που είχαμε κάνει τις σπερματεγχύσεις και στο κέντρο που είμαι τώρα για την ετ, δεν είχαν πρόβλημα, αλλού τις κάναμε, όταν μάλιστα μιλάμε για αποκλίσεις 30 ευρώ το τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημέρα! Θα ηθελα τα φωτα σας σχετικα με το κεντρο Γεννημα του κ.Μαντ...δη. Οποια κοπελα εχει πληροφοριες θα ηθελα να μου πει γνωμη κ σε πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου τι κάνετε;

Εγω είμαι ανησυχητικά καλά και έχω αρχίσει να απορώ με εμένα🤔ίσως το ότι είχα δουλέψει αρκετά με τον εαυτό μου το αρνητικό αποτέλεσμα να με βοήθησε!
Χθες το βράδυ διάβασε ο άντρας μου(ως επιστήμονας που είναι) μια έρευνα που λέει ότι η μεταφορά δυο βλαστοκυστεων είναι πιθανό να μην φέρει θετικό αποτέλεσμα γιατί σε περίπτωση που το ένα έμβρυο είναι λίγο χαμηλότερης ποιότητας η έχει κάποια ανωμαλία που δεν φαίνεται στο σταδιο βλαστοκύστης ο οργανισμός απορροφάται σε αυτό και αποβάλει και τα δυο!

Σε αντίθετη περίπτωση αν η μια βλαστοκύστη είναι έστω και χαμηλότερης ποιότητας είναι πιο εύκολο να πραγματοποιηθεί εμφύτευση και να προχωρήσει🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου τι κάνετε;

Εγω είμαι ανησυχητικά καλά και έχω αρχίσει να απορώ με εμένα🤔ίσως το ότι είχα δουλέψει αρκετά με τον εαυτό μου το αρνητικό αποτέλεσμα να με βοήθησε!
Χθες το βράδυ διάβασε ο άντρας μου(ως επιστήμονας που είναι) μια έρευνα που λέει ότι η μεταφορά δυο βλαστοκυστεων είναι πιθανό να μην φέρει θετικό αποτέλεσμα γιατί σε περίπτωση που το ένα έμβρυο είναι λίγο χαμηλότερης ποιότητας η έχει κάποια ανωμαλία που δεν φαίνεται στο σταδιο βλαστοκύστης ο οργανισμός απορροφάται σε αυτό και αποβάλει και τα δυο!

Σε αντίθετη περίπτωση αν η μια βλαστοκύστη είναι έστω και χαμηλότερης ποιότητας είναι πιο εύκολο να πραγματοποιηθεί εμφύτευση και να προχωρήσει🤔

Καλημέρα κορίτσι μου. Αχ σαν κι εμάς κάνετε κι εσείς όπως φαίνεται. Καθόμαστε και διαβάζουμε ατελείωτα έρευνες και άρθρα για το θέμα μας και στο τέλος μας καίνε τον εγκέφαλο και δεν ξέρουμε τι να πιστέψουμε.

 Δεν ακούγεται παράξενο αυτό που διάβασε και ίσως να έχει λογική αν σκεφτείς πως ο γιατρός για ένα έμβρυο δίνει 50% και για δύο 55%! Λες να ρίχνει το ποσοστό των δυο εμβρύων αυτό που λες; Πιθανό! Αν και κανείς μας δεν ξέρει τι μπορεί να έφταιξε, προσπαθούμε να βρούμε αιτίες και ψάχνουμε εξηγήσεις. Δεν παλεύεται το "όλα τέλεια ήταν απλά έτυχε"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bonjour! Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ εδώ ... κλωσσάω! Έκανα χθες ετ κ βάλαμε 4 πανέμορφες όπως μας τις χαρακτήρισαν βλαστοκύστες... Συγκινήθηκα όταν μας ενημέρωνε η εμβρυολόγος κ πραγματικά είναι πολύ ενθαρρυντικό να σου μιλάνε με τόση αισιοδοξία αλλά όλες έχουμε διαβάσει εδώ μέσα κορίτσια με άριστες βλαστοκύστες να μην τα έχουν καταφέρει. Όμως ελπίζουμε για το καλύτερο! Εμείς κάναμε ό,τι μπορούσαμε, ο γιατρός μου το ίδιο οπότε πλέον αν θέλει κ ο Θεός ας μας βοηθήσει! Ο Θεός λένε αργεί αλλά δεν λησμονεί... 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

@Άντρεα κορίτσι μου πώς πήγε χθες η δική σου διαδικασία; Μαζί θα την κάναμε, σωστά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Bonjour! Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ εδώ ... κλωσσάω! Έκανα χθες ετ κ βάλαμε 4 πανέμορφες όπως μας τις χαρακτήρισαν βλαστοκύστες... Συγκινήθηκα όταν μας ενημέρωνε η εμβρυολόγος κ πραγματικά είναι πολύ ενθαρρυντικό να σου μιλάνε με τόση αισιοδοξία αλλά όλες έχουμε διαβάσει εδώ μέσα κορίτσια με άριστες βλαστοκύστες να μην τα έχουν καταφέρει. Όμως ελπίζουμε για το καλύτερο! Εμείς κάναμε ό,τι μπορούσαμε, ο γιατρός μου το ίδιο οπότε πλέον αν θέλει κ ο Θεός ας μας βοηθήσει! Ο Θεός λένε αργεί αλλά δεν λησμονεί... 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

@Άντρεα κορίτσι μου πώς πήγε χθες η δική σου διαδικασία; Μαζί θα την κάναμε, σωστά; 

Καλημέρα κορίτσι μου. .. Με το καλό όλα να σου πάνε... Θέλει πολύ αισιοδοξία και είμαι σίγουρη ότι θα μας ενημερώσεις για τα καλά τα νέα... Πίστεψε το και θα γίνει!!!! !
είμαστε δίπλα σου ότι και να χρειαστείς!! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Bonjour! Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ εδώ ... κλωσσάω! Έκανα χθες ετ κ βάλαμε 4 πανέμορφες όπως μας τις χαρακτήρισαν βλαστοκύστες... Συγκινήθηκα όταν μας ενημέρωνε η εμβρυολόγος κ πραγματικά είναι πολύ ενθαρρυντικό να σου μιλάνε με τόση αισιοδοξία αλλά όλες έχουμε διαβάσει εδώ μέσα κορίτσια με άριστες βλαστοκύστες να μην τα έχουν καταφέρει. Όμως ελπίζουμε για το καλύτερο! Εμείς κάναμε ό,τι μπορούσαμε, ο γιατρός μου το ίδιο οπότε πλέον αν θέλει κ ο Θεός ας μας βοηθήσει! Ο Θεός λένε αργεί αλλά δεν λησμονεί... 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

@Άντρεα κορίτσι μου πώς πήγε χθες η δική σου διαδικασία; Μαζί θα την κάναμε, σωστά; 

Καλημέρα κοριτσι μου!!σου εύχομαι να πανε όλα καλά μέσα από την καρδιά μου κ να έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα!!να νιώθεις ομορφα,να χαλαρώσεις κ να μην σε νοιάζει τπτ άλλο 🧿💝🧿💝🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου τι κάνετε;

Εγω είμαι ανησυχητικά καλά και έχω αρχίσει να απορώ με εμένα🤔ίσως το ότι είχα δουλέψει αρκετά με τον εαυτό μου το αρνητικό αποτέλεσμα να με βοήθησε!
Χθες το βράδυ διάβασε ο άντρας μου(ως επιστήμονας που είναι) μια έρευνα που λέει ότι η μεταφορά δυο βλαστοκυστεων είναι πιθανό να μην φέρει θετικό αποτέλεσμα γιατί σε περίπτωση που το ένα έμβρυο είναι λίγο χαμηλότερης ποιότητας η έχει κάποια ανωμαλία που δεν φαίνεται στο σταδιο βλαστοκύστης ο οργανισμός απορροφάται σε αυτό και αποβάλει και τα δυο!

Σε αντίθετη περίπτωση αν η μια βλαστοκύστη είναι έστω και χαμηλότερης ποιότητας είναι πιο εύκολο να πραγματοποιηθεί εμφύτευση και να προχωρήσει🤔

Καλημέρα κορίτσι μου....μην μπαίνεις σε αυτό το τρυπακι....εγώ έβαλα μια βλαστοκυστη τέλειας ποιότητας και δεν έπιασε το είδες από εμένα....υπάρχουν κοπέλες που έβαλαν δύο χαμηλότερης ποιότητας και έπιασαν δίδυμα....ήταν να μην γίνει....μην διαβάζετε μετα την αποτυχία και σκέφτεστε....ολα σιγά σιγά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Αχ σαν κι εμάς κάνετε κι εσείς όπως φαίνεται. Καθόμαστε και διαβάζουμε ατελείωτα έρευνες και άρθρα για το θέμα μας και στο τέλος μας καίνε τον εγκέφαλο και δεν ξέρουμε τι να πιστέψουμε.

 Δεν ακούγεται παράξενο αυτό που διάβασε και ίσως να έχει λογική αν σκεφτείς πως ο γιατρός για ένα έμβρυο δίνει 50% και για δύο 55%! Λες να ρίχνει το ποσοστό των δυο εμβρύων αυτό που λες; Πιθανό! Αν και κανείς μας δεν ξέρει τι μπορεί να έφταιξε, προσπαθούμε να βρούμε αιτίες και ψάχνουμε εξηγήσεις. Δεν παλεύεται το "όλα τέλεια ήταν απλά έτυχε"

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν πολύ διαβάζω έρευνες,ο άντρας μου επειδή είναι ερευνητής και γράφει και πολλά άρθρα λόγο της ιδιότητας του τα ψάχνει περισσότερο!

Εγω είμαι της άποψης ότι όταν είναι όλα καλά και ελεγμένα παίζουμε με τις πιθανότητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου....μην μπαίνεις σε αυτό το τρυπακι....εγώ έβαλα μια βλαστοκυστη τέλειας ποιότητας και δεν έπιασε το είδες από εμένα....υπάρχουν κοπέλες που έβαλαν δύο χαμηλότερης ποιότητας και έπιασαν δίδυμα....ήταν να μην γίνει....μην διαβάζετε μετα την αποτυχία και σκέφτεστε....ολα σιγά σιγά....

Εννοείται πως δεν μπαίνω σε αυτό τρυπακι και δεν μπήκα εξ αρχής,διάβασα παρα πολύ πριν προχωρήσω στην εξωσωματική ότι έχει να κάνει με τις εξετάσεις που έπρεπε να κάνω!

Απλα μου είπε ο άντρας μου για αυτή την έρευνα και πραγματικά μου έκανε εντύπωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Εννοείται πως δεν μπαίνω σε αυτό τρυπακι και δεν μπήκα εξ αρχής,διάβασα παρα πολύ πριν προχωρήσω στην εξωσωματική ότι έχει να κάνει με τις εξετάσεις που έπρεπε να κάνω!

Απλα μου είπε ο άντρας μου για αυτή την έρευνα και πραγματικά μου έκανε εντύπωση!

επειδή είμαι στο επάγγελμα της υγείας και έχουν δει πολλά τα μάτια μου 20χρονια τώρα...ένα συμπέρασμα έβγαλα....κάθε άνθρωπος όπως έχει το δικό του αποτύπωμα έτσι είναι και μοναδικός σαν μηχανή...αρα αντιδρά και μοναδικά....εγώ σε θαυμαζω απόλυτα και ίσως θα έλεγα είσαι και πιο ψύχραιμη από εμένα και έτσι να συνεχίσουμε....και όλα θα πάνε καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Bonjour! Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ εδώ ... κλωσσάω! Έκανα χθες ετ κ βάλαμε 4 πανέμορφες όπως μας τις χαρακτήρισαν βλαστοκύστες... Συγκινήθηκα όταν μας ενημέρωνε η εμβρυολόγος κ πραγματικά είναι πολύ ενθαρρυντικό να σου μιλάνε με τόση αισιοδοξία αλλά όλες έχουμε διαβάσει εδώ μέσα κορίτσια με άριστες βλαστοκύστες να μην τα έχουν καταφέρει. Όμως ελπίζουμε για το καλύτερο! Εμείς κάναμε ό,τι μπορούσαμε, ο γιατρός μου το ίδιο οπότε πλέον αν θέλει κ ο Θεός ας μας βοηθήσει! Ο Θεός λένε αργεί αλλά δεν λησμονεί... 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

@Άντρεα κορίτσι μου πώς πήγε χθες η δική σου διαδικασία; Μαζί θα την κάναμε, σωστά; 

Καλημέρα κορίτσι μου! Μαζί είμαστε ναι😊Εγω την έκανα την Κυριακη τελικά! Γιατι βάλατε 4? Δεν είναι πολλές? Κ αν πιάσουν όλες?

Χθες βραδυ ειδα λίγο καφε στο σκούπισμα και φοβήθηκα ότι κατι δεν πήγε καλά, γιατι για εμφύτευση ήταν πολυ νωρίς.. ο γιατρος ειπε συμβαίνει.. αναμένουμε και θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. .. Με το καλό όλα να σου πάνε... Θέλει πολύ αισιοδοξία και είμαι σίγουρη ότι θα μας ενημερώσεις για τα καλά τα νέα... Πίστεψε το και θα γίνει!!!! !
είμαστε δίπλα σου ότι και να χρειαστείς!! !!

Ευχαριστώ πολύ! Εδώ θα είμαστε κ θα τα λέμε! Είμαστε εδώ μια όμορφη παρέα κ για τα καλά κ για τα άσχημα! Μαζί ενωμένες κ κάποια στιγμή όλες φουσκωμένες! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Bonjour! Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ εδώ ... κλωσσάω! Έκανα χθες ετ κ βάλαμε 4 πανέμορφες όπως μας τις χαρακτήρισαν βλαστοκύστες... Συγκινήθηκα όταν μας ενημέρωνε η εμβρυολόγος κ πραγματικά είναι πολύ ενθαρρυντικό να σου μιλάνε με τόση αισιοδοξία αλλά όλες έχουμε διαβάσει εδώ μέσα κορίτσια με άριστες βλαστοκύστες να μην τα έχουν καταφέρει. Όμως ελπίζουμε για το καλύτερο! Εμείς κάναμε ό,τι μπορούσαμε, ο γιατρός μου το ίδιο οπότε πλέον αν θέλει κ ο Θεός ας μας βοηθήσει! Ο Θεός λένε αργεί αλλά δεν λησμονεί... 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

@Άντρεα κορίτσι μου πώς πήγε χθες η δική σου διαδικασία; Μαζί θα την κάναμε, σωστά; 

Καλημέρα κορίτσι μου...εκεί κάτσε κλωσσα τα αυγουλάκια και όλα τέλεια θα πάνε και σε 10 μέρες θα πάρουμε μια τεράστια χοριακη....μια αγκαλιά και μια προσευχή από εμένα....τα φιλιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

επειδή είμαι στο επάγγελμα της υγείας και έχουν δει πολλά τα μάτια μου 20χρονια τώρα...ένα συμπέρασμα έβγαλα....κάθε άνθρωπος όπως έχει το δικό του αποτύπωμα έτσι είναι και μοναδικός σαν μηχανή...αρα αντιδρά και μοναδικά....εγώ σε θαυμαζω απόλυτα και ίσως θα έλεγα είσαι και πιο ψύχραιμη από εμένα και έτσι να συνεχίσουμε....και όλα θα πάνε καλά....

Φυσικά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός γι αυτό δεν μπορούμε να ήμαστε και σίγουροι για τίποτα αυτος είναι και ο λογος που δεν στεναχωρέθηκα και δεν μου εφυγε ούτε μισό δάκρυο και εννοείται ο παράγοντας τύχη είναι πολύ σημαντικός!!!

Απλα οφείλουμε να ήμαστε ενημερωμένοι και από εκεί και πέρα οι γιατροί είναι αυτοί που ξέρουν!!!

Οπως καταλαβαίνεις όμως σε έναν άνθρωπο ο οποίος είναι ερευνητής και επιστήμονας είναι δύσκολο να του πεις ότι οι έρευνες δεν έχουν βάση😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Bonjour! Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ εδώ ... κλωσσάω! Έκανα χθες ετ κ βάλαμε 4 πανέμορφες όπως μας τις χαρακτήρισαν βλαστοκύστες... Συγκινήθηκα όταν μας ενημέρωνε η εμβρυολόγος κ πραγματικά είναι πολύ ενθαρρυντικό να σου μιλάνε με τόση αισιοδοξία αλλά όλες έχουμε διαβάσει εδώ μέσα κορίτσια με άριστες βλαστοκύστες να μην τα έχουν καταφέρει. Όμως ελπίζουμε για το καλύτερο! Εμείς κάναμε ό,τι μπορούσαμε, ο γιατρός μου το ίδιο οπότε πλέον αν θέλει κ ο Θεός ας μας βοηθήσει! Ο Θεός λένε αργεί αλλά δεν λησμονεί... 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

@Άντρεα κορίτσι μου πώς πήγε χθες η δική σου διαδικασία; Μαζί θα την κάναμε, σωστά; 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου μια τεράστια χοριακή να έχεις!!!!

Τωρα ξεκουράσου και ηρέμησε💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Maria84 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!σου εύχομαι να πανε όλα καλά μέσα από την καρδιά μου κ να έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα!!να νιώθεις ομορφα,να χαλαρώσεις κ να μην σε νοιάζει τπτ άλλο 🧿💝🧿💝🙏🏻🙏🏻

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Να σου πάνε όλα καλά με τη βοήθεια του Θεού!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Μαζί είμαστε ναι😊Εγω την έκανα την Κυριακη τελικά! Γιατι βάλατε 4? Δεν είναι πολλές? Κ αν πιάσουν όλες?

Χθες βραδυ ειδα λίγο καφε στο σκούπισμα και φοβήθηκα ότι κατι δεν πήγε καλά, γιατι για εμφύτευση ήταν πολυ νωρίς.. ο γιατρος ειπε συμβαίνει.. αναμένουμε και θα δούμε!

Λόγω ηλικίας ο γιατρός ήθελε ιδανικά 4 εάν πρόκοβαν! Βάλαμε 4 τελικά κ μια πίσω στην κατάψυξη. Να πιάσουν κ τα τέσσερα το αποκλείω! 😱 Απλά πιστεύουν πως όσα περισσότερα έμβρυα τόσο αυξάνονται κ οι πιθανότητες εμφύτευσης καθόσον το ένα βοηθάει το άλλο... Θα δείξει! Θετικές σκέψεις μόνο! 😉🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...εκεί κάτσε κλωσσα τα αυγουλάκια και όλα τέλεια θα πάνε και σε 10 μέρες θα πάρουμε μια τεράστια χοριακη....μια αγκαλιά και μια προσευχή από εμένα....τα φιλιά μου 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Κ εσύ ανασυγκρότησε δυνάμεις, χαλάρωσε κ μπες σιγά σιγά πάλι στο mood... Τον Απρίλιο είπες θα είναι η επόμενη σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria84 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!σου εύχομαι να πανε όλα καλά μέσα από την καρδιά μου κ να έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα!!να νιώθεις ομορφα,να χαλαρώσεις κ να μην σε νοιάζει τπτ άλλο 🧿💝🧿💝🙏🏻🙏🏻

Ευχαριστώ πολύ! Τα καλύτερα για όλες μας! Σε όποιο στάδιο βρίσκεται η καθεμία να έχει μόνο θετικές εξελίξεις. Κ η αποτυχία κ αυτή στο πρόγραμμα! Ό,τι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου μια τεράστια χοριακή να έχεις!!!!

Τωρα ξεκουράσου και ηρέμησε💖💖💖

Ευχαριστώ πολύ Εύη μου! Αντεύχομαι καλή κ γρήγορη ανασυγκρότηση δυνάμεων, ψυχικών, σωματικών κ οικονομικών κ βουρ στο ψητό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ευχαριστώ πολύ Εύη μου! Αντεύχομαι καλή κ γρήγορη ανασυγκρότηση δυνάμεων, ψυχικών, σωματικών κ οικονομικών κ βουρ στο ψητό! 

Ευχαριστώ πολύ ήδη προγραμματίστηκε για τον επόμενο μήνα η εμβρυομεταφορα❤️🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...