Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ευχαριστωωωω!! Ναι ναι, μια full blastocyst AA και μια early AB.. Δεν κατάλαβα και πολλά. Καλά πρέπει να είναι..

Δεν είναι απλά καλά !!!!!! Είναι τέλειες .... πς για δίδυμα φουλ ..... 

εμενα ήταν ΒΒ και ΒC για να καταλάβεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Δεν είναι απλά καλά !!!!!! Είναι τέλειες .... πς για δίδυμα φουλ ..... 

εμενα ήταν ΒΒ και ΒC για να καταλάβεις 

Κατάλαβα.... Μακάρι Παναγία μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό και σήμερα είπα να σας γράψω μιας και με έχει φάει η αγωνία.. είμαι στην 5η ημέρα εμβρυομεταφορας 3 βλαστοκυστεων κι από συμπτώματα τίποτα.. το μόνο που έχω είναι κάτι ψιλό τραβηγματα χαμηλα αλλά πολύ λίγο.. σκέφτομαι μην είναι από τα χάπια!!! @papadakis καταρχάς συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου να πάνε όλα καλά εύχομαι!!! Ήθελα να σε ρωτήσω εσύ είχες κανένα σύμπτωμα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Πραγματικά δεν ξέρω αλλά σίγουρα γίνεται για να το λένε... Χασιμοτο έχω κ γω αυτή η τιμή είναι με χάπι!

Α ναι? Εγώ τώρα το ανακάλυψα.. Τόσο καιρό ήταν εντάξει όλα και φάνηκε το τελευταίο δίμηνο... Πάλι καλά που το βρήκα κι αυτό να το ρυθμίσω.. Μόνο ο αιματολόγος εκκρεμεί να παω. Εχω ηδη κανει καποιες τιμες αλλα θελω να τις δει και να μου πει ποιες ακομα πρεπει να κανω. Απο ότι βλεπω βεβαια κάποιες τιμές από αυτες που έκανα είναι λίγο τσιμπημένες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Καλημερα! Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη ιακεντρο.. τι να πω το καθένα έχει το δικό του πρόγραμμα προφανώς.. Καλά η διαφορά είναι Σάββατο και Δευτέρα... Αφού είναι κλειστά τα μικρόβιολογικά Σάββατο αναγκαστικά χοριακη θα μάθω Δευτέρα... Εύχομαι να κρατηθώ και να μην κανω τεστ του εμπορίου νωρίτερα και πάρω κανένα ψεύτικο αποτέλεσμα και την πατήσω! 

Το σαββατο καποια ειναι ανοικτα αν πας βιοιατρική πρωι πχ 7 ,8 την ιδια μερα θα λαβεις αποτελεσμα.. και επισης μπορεις να πας και σε νοσοκομειο τη κυριακη αλλιως οπως σου ξαναειπα δευτερα για να δεις ακομα υψηλοτερη χοριακη :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Το σαββατο καποια ειναι ανοικτα αν πας βιοιατρική πρωι πχ 7 ,8 την ιδια μερα θα λαβεις αποτελεσμα.. και επισης μπορεις να πας και σε νοσοκομειο τη κυριακη αλλιως οπως σου ξαναειπα δευτερα για να δεις ακομα υψηλοτερη χοριακη :-) 

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Δεν είναι απλά καλά !!!!!! Είναι τέλειες .... πς για δίδυμα φουλ ..... 

εμενα ήταν ΒΒ και ΒC για να καταλάβεις 

😮😮😮 Παίζουν τόσο ρόλο;;;;; αντε μακάρι @annie! Είδες;;;;; κάτι ξέρει κ είναι σίγουρος! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

😮😮😮 Παίζουν τόσο ρόλο;;;;; αντε μακάρι @annie! Είδες;;;;; κάτι ξέρει κ είναι σίγουρος! Χαχαχαχα

Χαχαχαχαχα λες;; Τι να πω δεν ξέρω... Μακάρι!!! Μην ξεχνάς ότι εγώ δεν έκανα προγεννητικό αρα δεν Ξέρουμε αν είναι υγιή. Εσυ πας με περισσότερες πιθανότητες αφού έχεις κάνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Χαχαχαχαχα λες;; Τι να πω δεν ξέρω... Μακάρι!!! Μην ξεχνάς ότι εγώ δεν έκανα προγεννητικό αρα δεν Ξέρουμε αν είναι υγιή. Εσυ πας με περισσότερες πιθανότητες αφού έχεις κάνει!!

😮😮😮 Μη λες έτσι!!! Άψογα είναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

😮😮😮 Μη λες έτσι!!! Άψογα είναι!!! 

Απλά δε θέλω να έχω τρελλές ελπίδες για να μην απογοητευτώ μετά. Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Απλά δε θέλω να έχω τρελλές ελπίδες για να μην απογοητευτώ μετά. Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη..

Ναι το καταλαβαίνω αλλά οποίο πιάσει θα είναι και μια χαρά!!! Φτου φτου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό και σήμερα είπα να σας γράψω μιας και με έχει φάει η αγωνία.. είμαι στην 5η ημέρα εμβρυομεταφορας 3 βλαστοκυστεων κι από συμπτώματα τίποτα.. το μόνο που έχω είναι κάτι ψιλό τραβηγματα χαμηλα αλλά πολύ λίγο.. σκέφτομαι μην είναι από τα χάπια!!! @papadakis καταρχάς συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου να πάνε όλα καλά εύχομαι!!! Ήθελα να σε ρωτήσω εσύ είχες κανένα σύμπτωμα??? 

Καλή επιτυχία να έχεις!!!! Εγώ που ρώτησα τα τσιμπήματα και τα πονάκια σαν περίοδο αλλά πολύ πιο ελαφριά είναι αναμενόμενα και φυσιολογικά! Μακάρι να είναι για καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό και σήμερα είπα να σας γράψω μιας και με έχει φάει η αγωνία.. είμαι στην 5η ημέρα εμβρυομεταφορας 3 βλαστοκυστεων κι από συμπτώματα τίποτα.. το μόνο που έχω είναι κάτι ψιλό τραβηγματα χαμηλα αλλά πολύ λίγο.. σκέφτομαι μην είναι από τα χάπια!!! @papadakis καταρχάς συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου να πάνε όλα καλά εύχομαι!!! Ήθελα να σε ρωτήσω εσύ είχες κανένα σύμπτωμα??? 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Εγώ ακόμα δεν έχω φτάσει στην εμβρυομεταφορά αλλα ακούω συχνά από κοπέλες που είχαν επιτυχία ότι είχαν τραβήγματα.. Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα.. Πότες έχεις χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τις απαντήσεις σας!!! @melodyy καλή επιτυχία και σε σένα!! @Hope19τη Δευτέρα στις 25..άσε είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορα και αν και ξέρω ότι μόνο η χοριακή θα δείξει ψάχνω συμπτώματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό και σήμερα είπα να σας γράψω μιας και με έχει φάει η αγωνία.. είμαι στην 5η ημέρα εμβρυομεταφορας 3 βλαστοκυστεων κι από συμπτώματα τίποτα.. το μόνο που έχω είναι κάτι ψιλό τραβηγματα χαμηλα αλλά πολύ λίγο.. σκέφτομαι μην είναι από τα χάπια!!! @papadakis καταρχάς συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου να πάνε όλα καλά εύχομαι!!! Ήθελα να σε ρωτήσω εσύ είχες κανένα σύμπτωμα??? 

Καλή επιτυχία κορίτσι!!! Πότε θα πα για χοριακή; Εγώ είμαι στη 2η μέρα εμβρυομεταφοράς. Έχω και γω τραβήγματα αλλά πρέπει να είναι από τα φάρμακα. Πως αισθάνεσαι!!! Με το καλό καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσον αφορά τα μικροτραβηγματακια που έχω τα είχα και στην προηγούμενη εμβρυομεταφορα και πήρα 0..για αυτό με έχει πιάσει απελπισία τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie μου μακάρι να έχουμε θετικό αποτέλεσμα!!! Τη Δευτέρα θα πάω.. ελπίζω αυτή τη φορά να χαρώ!! Πέρα από τα τραβηγματα τίποτα άλλο.. κι αυτό το στήθος δε λέει να πρηστεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τις απαντήσεις σας!!! @melodyy καλή επιτυχία και σε σένα!! @Hope19τη Δευτέρα στις 25..άσε είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορα και αν και ξέρω ότι μόνο η χοριακή θα δείξει ψάχνω συμπτώματα!!! 

Μακάρι να είναι η τυχερή σου φορά! Πρώτη φορά βάζεις 3;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τις απαντήσεις σας!!! @melodyy καλή επιτυχία και σε σένα!! @Hope19τη Δευτέρα στις 25..άσε είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορα και αν και ξέρω ότι μόνο η χοριακή θα δείξει ψάχνω συμπτώματα!!! 

Μη ψαχνεις καθολου και κουραζεσαι και σε τρωει και η αγωνια χωρις λογο..αραξε κανε διαλογισμό ησυχασε και ολα καλά θα πανε ειπαμε ο Μαιος ειναι τυχερος και θα συνεχισει !!Το ξερεις αλλωστε και η ιδια εφοσον ειναι η τριτη σου!τριτη και ΤΥχερΗ!!!!! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Μη ψαχνεις καθολου και κουραζεσαι και σε τρωει και η αγωνια χωρις λογο..αραξε κανε διαλογισμό ησυχασε και ολα καλά θα πανε ειπαμε ο Μαιος ειναι τυχερος και θα συνεχισει !!Το ξερεις αλλωστε και η ιδια εφοσον ειναι η τριτη σου!τριτη και ΤΥχερΗ!!!!! Με το καλό!!

Ευχαριστώ κορίτσι μου το ξέρω ότι δεν πρέπει να το κάνω και προσπαθώ να ξεχνιέμαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Μακάρι να είναι η τυχερή σου φορά! Πρώτη φορά βάζεις 3;

Είναι η πρώτη φορά που βάζω βλαστοκυστες, ας ελπίσουμε για το καλύτερο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

@annie μου μακάρι να έχουμε θετικό αποτέλεσμα!!! Τη Δευτέρα θα πάω.. ελπίζω αυτή τη φορά να χαρώ!! Πέρα από τα τραβηγματα τίποτα άλλο.. κι αυτό το στήθος δε λέει να πρηστεί!!! 

Μην ψάχνεις για συμπτώματα γλυκιά μου. Με τόσα φάρμακα που παίρνουμε δε θα βγάλεις άκρη!! Θα το δεις αυτή η φορά θα είναι η τυχερή σου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Θα ΄θελα αν μπορείτε μια βοήθεια, είναι να περάσω επιτροπή στις 12/6 και στον κολπικό υπέρηχο που έκανα μου έδωσαν dvd μαζί με τη γνωμάτευση και όχι ακτίνες. Ξέρετε αν θα πρέπει στην επιτροπή να καταθέσω και το dvd; Ή πρέπει να ζητήσω από τη βιοιατρική ακτίνες; Στη σαλπιγγογραφία που είχα κάνει το 2016 έχω κανονικά ακτίνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Εύχομαι γρήγορα να φουσκώσουν όλες οι κοιλίτσες!!! Χθες έκανα κ εγώ την 4η κ τελευταία εμβρυομεταφορά μου με μία βλαστοκύστη. Μην ψάχνετε συμπτώματα όσες περιμένετε για χοριακή. Όλες έχουμε διαφορετικά...  Το πρήξιμο στο στήθος δεν δηλώνει εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια! Θα ΄θελα αν μπορείτε μια βοήθεια, είναι να περάσω επιτροπή στις 12/6 και στον κολπικό υπέρηχο που έκανα μου έδωσαν dvd μαζί με τη γνωμάτευση και όχι ακτίνες. Ξέρετε αν θα πρέπει στην επιτροπή να καταθέσω και το dvd; Ή πρέπει να ζητήσω από τη βιοιατρική ακτίνες; Στη σαλπιγγογραφία που είχα κάνει το 2016 έχω κανονικά ακτίνες.

Εγώ μπερδεύτηκα. Για υπέρηχο μιλάς ή σαλπιγγογραφία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...