Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

@Ginaak σε ευχαριστούμε πολύ! Μακάρι όλες να φτάσουμε στο στόχο μας! Ειχα πάει πολύ παλιά τη γιαγια μου που το ήθελε κ έχω δει το χώρο. Το μοναστήρι είναι όμορφο αλλα θυμάμαι τραγικά πολλούς πλανόδιους, χαίρομαι που έχει ηρεμισει η κατάσταση

@JoyCatπηγές στο γιατρό; ελπίζω όλα καλά!

@Niki94 περίμενε βρε κορίτσι μου πρώτα να σε δει κ γιατρός! Μπορεί να είναι όλα μια χαρά! Για τη μάσκα δυστυχώς είναι υποχρεωτικη όμως έχω να προτείνω να πάρεις παιδική! Ειναι αρκετά πιο μικρές αλλά αρκετα μεγάλη για να σε προστατεύει χωρίς να σκας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Μασκα ειναι απαραιτητη για να μπεις στο κεντρο αλλα  αν μπεις μεσα στο γραφειο του γιατρου θα μπορεσεις να τη βγαλεις λογικα ,δε θα εχει θεμα ο γιατρος.τι δε παει καλά δηλαδη για ποια επεμβαση μιλας.Δεν ειναι τοσο συχνο να κανουμε μια επεμβαση και να την επαναλαβουμε ξανα.μη προτρεχεις κ βγαζεις συμπερασματα κ αγχωνεσαι χωρις λογο..τι δε παει καλα βρε παιδί μου πονας; Αν πονας μη περιμενεις καθολου πηγαινε  άμεσα ακομα κ αλλου.

Όχι δεν θα πάω στο κέντρο αλλά στο ιατρείο του θα πάρω να δω τι θα μου πει σχετικά με την μάσκα.! Σε ευχαριστώ για την απάντηση.! 
 

το θέμα είναι ότι συμπέρασμα μόνη μου δεν έβγαλα πρώτα μίλησα με τον ιατρό μου του είπα τη γίνεται και μου είπε μπορεί να χρειαστεί αλλά θα με δει μέσα στην εβδομάδα και θα μου πει τελικά αν χρειαστεί και τι γίνεται.! 
Δεν σας λέω τι ακριβώς γίνεται επειδή φοβάμαι μην με πιάσει περισσότερο άγχος και όταν πάω με πιάσει καμία κρίση πανικού κι δεν θα ξέρω από που να φύγω είμαι είδη πολύ αγχωμένη και πιεσμένη αυτό το καιρό.! 

συγνωμη και σας ευχαριστώ όλες που μου απαντήσατε.!!! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Για τις επαφές κατά τη διέγερση εμένα μου είπε να έχουμε, κι αν δεν μπορώ για οποιοδήποτε λόγο ο άντρας πρέπει να "αδειάζει" με άλλους τρόπους 😂. Εγώ δεν είχα ενοχλήσεις Εκτός από τις τελευταίες μέρες πριν την ωοληψία που ένιωθα απλά μια πίεση και δεν μπορούσα να φορέσω στενό παντελόνι. @Papadakis έκανες τρίτη χοριακή; πόσο πηγε;

Έκανα το Σάββατο κορίτσι από 480 την Τετάρτη πήγε 1850 !!!!! Τώρα από βδομάδα θα πάω να δούμε σακο ..... πειρμενω να με πάρουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα @Papadakis . Αυτό εννοω. Ότι Αν ψάχνουμε θα εμφανίσουμε. Κ η ξαδέρφη μου όταν έκανε εξωσωματική μου είπε ότι δεν είχε κανένα σύμπτωμα. άντε να ακούσεις κ καρδούλα, να πεις κ στο παιδάκι σου ότι θα του κανεις αδερφάκι 🥰🥰

Αμήν Παναγία μου

στις πριν 3 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Τι καλά 💖💖 άντε με το καλό να έρθει ένα γερό μωράκι!!🍼🍼

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Σήμερα μετά από πολύ καιρό που το σκεφτόμουν πήγα στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στη Λυκόβρυση.

Το σκεφτόμουν γιατί όσο κι αν πιστεύω κάπου μέσα μου έλεγα δεν θα τρέχεις σε "μαγγανείες" κι όταν έχεις αμφιβολίες θαύματα δεν γίνονται.

Διάβαζα και ξαναδιάβαζα θαύματα της στα άτεκνα ζευγάρια και σήμερα τελείως αυθόρμητα το πρωί ξεκινήσαμε να πάμε.

Ομολογώ ότι είχε μια όμορφη κατανυκτική ατμόσφαιρα, έναν ταπεινό παππουλη που μόνο με το χαμόγελο του σε κερδίζει.Ουτε χρυσά ούτε "διακόσμηση"που συναντάμε σε άλλες εκκλησίες ή μόνες.Μονο οι εικόνες της και ένας λιτός χώρος.

Και φυσικά γυναίκες είτε εγκυμονούσες είτε στην προσπάθεια.Εκατσα σε όλη τη λειτουργία (δεν πηγαίνω εκκλησία πέρα από τις γιορτές) και πήρα το μηλαρακι μου.Το οποίο θα φάω όταν νιώσω ότι η πίστη μου είναι τέτοια που δεν την ξεπερνά η λογική μου.

Δεν ήταν δυνατόν να πάρω μηλαρακια να μοιρασω σε όλες σας,άναψα όμως κεράκι για όλες εμάς που προσπαθούμε.

Αν ζείτε Αθήνα επισκεφθείτε τη μονη και μονο ο χώρος θα σας φέρει γαλήνη.

Ασααααα πήγαινα παρα πολύ συχνά στην πρώτη μου εγκυμοσύνη γαιτι εμένα εκεί κοντά!!!

σημερα εγώ πήγα στον άγιο ελευθέριο που έχει την εικόνα της Παναγίας έγκυο ..... πήγαινε κάθε χρόνο στην γιορτή της ....και όταν προσεύχομαι για έμενα πάντα προσεύχομαι και για όλες τος γυναίκες που το θέλουν μαι δυσκολεύονται 

βοήθεια σου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλησπέρα κορίτσια.  

Έχει κάνει καμμία σας ποτε το πρωτόκολλο με daronda 21η μέρα κύκλου; Σήμερα θα κάνω για 9η μέρα την ένεση. 

Περιμένω περίοδο για να κάνω έλεγχο ,fsh ε2 και να ξεκινήσω κ διέγερση.. μου είπε ο γιατρός περίπου σε μια βδομάδα που θα κάνω τις ενέσεις θα έρθει και η περίοδος.. βάση οωρρηξιας όμως πέρασε η βδομάδα και περιμένω μέχρι αύριο το πολύ..

Έχει τύχει σας σε καμμία να αργήσει η περίοδος;  Εντωμεταξυ περίπου από την 8ημερα μετά την οωρρηξια έχω κάθε μέρα 37.1 και ακόμα έχω.. κανονικά μια μέρα πριν την περίοδο πέφτει στο 36.6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Έκανα το Σάββατο κορίτσι από 480 την Τετάρτη πήγε 1850 !!!!! Τώρα από βδομάδα θα πάω να δούμε σακο ..... πειρμενω να με πάρουν 

Τέλεια 😀 Χάρηκα πολύ κορίτσι μου.   Όλα καλά από δω και πέρα μόνο ευτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Σήμερα μετά από πολύ καιρό που το σκεφτόμουν πήγα στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στη Λυκόβρυση.

Το σκεφτόμουν γιατί όσο κι αν πιστεύω κάπου μέσα μου έλεγα δεν θα τρέχεις σε "μαγγανείες" κι όταν έχεις αμφιβολίες θαύματα δεν γίνονται.

Διάβαζα και ξαναδιάβαζα θαύματα της στα άτεκνα ζευγάρια και σήμερα τελείως αυθόρμητα το πρωί ξεκινήσαμε να πάμε.

Ομολογώ ότι είχε μια όμορφη κατανυκτική ατμόσφαιρα, έναν ταπεινό παππουλη που μόνο με το χαμόγελο του σε κερδίζει.Ουτε χρυσά ούτε "διακόσμηση"που συναντάμε σε άλλες εκκλησίες ή μόνες.Μονο οι εικόνες της και ένας λιτός χώρος.

Και φυσικά γυναίκες είτε εγκυμονούσες είτε στην προσπάθεια.Εκατσα σε όλη τη λειτουργία (δεν πηγαίνω εκκλησία πέρα από τις γιορτές) και πήρα το μηλαρακι μου.Το οποίο θα φάω όταν νιώσω ότι η πίστη μου είναι τέτοια που δεν την ξεπερνά η λογική μου.

Δεν ήταν δυνατόν να πάρω μηλαρακια να μοιρασω σε όλες σας,άναψα όμως κεράκι για όλες εμάς που προσπαθούμε.

Αν ζείτε Αθήνα επισκεφθείτε τη μονη και μονο ο χώρος θα σας φέρει γαλήνη.

Μου έδωσες υπέροχη ιδέα ! Πήγα προσκύνησα πήρα το λαδακι μου το μηλαρακι μου. Εκει η κυρία μου έδωσε και το σχοινάκι να το δέσω στη κοιλιτσα μου με το που παω σπίτι! Και να ειμαι σίγουρη μου ειπε πως θα μείνω έγκυος! Οσο μεγαλώνει η κοιλιτσα το σχοινάκι θα ανοίγει! Να νηστέψω τρεις ημέρες και να φάω το μήλο!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Έκανα το Σάββατο κορίτσι από 480 την Τετάρτη πήγε 1850 !!!!! Τώρα από βδομάδα θα πάω να δούμε σακο ..... πειρμενω να με πάρουν 

Τέλεια..!!! Να πάνε όλα καλά σου εύχομαι..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Σήμερα μετά από πολύ καιρό που το σκεφτόμουν πήγα στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στη Λυκόβρυση.

Το σκεφτόμουν γιατί όσο κι αν πιστεύω κάπου μέσα μου έλεγα δεν θα τρέχεις σε "μαγγανείες" κι όταν έχεις αμφιβολίες θαύματα δεν γίνονται.

Διάβαζα και ξαναδιάβαζα θαύματα της στα άτεκνα ζευγάρια και σήμερα τελείως αυθόρμητα το πρωί ξεκινήσαμε να πάμε.

Ομολογώ ότι είχε μια όμορφη κατανυκτική ατμόσφαιρα, έναν ταπεινό παππουλη που μόνο με το χαμόγελο του σε κερδίζει.Ουτε χρυσά ούτε "διακόσμηση"που συναντάμε σε άλλες εκκλησίες ή μόνες.Μονο οι εικόνες της και ένας λιτός χώρος.

Και φυσικά γυναίκες είτε εγκυμονούσες είτε στην προσπάθεια.Εκατσα σε όλη τη λειτουργία (δεν πηγαίνω εκκλησία πέρα από τις γιορτές) και πήρα το μηλαρακι μου.Το οποίο θα φάω όταν νιώσω ότι η πίστη μου είναι τέτοια που δεν την ξεπερνά η λογική μου.

Δεν ήταν δυνατόν να πάρω μηλαρακια να μοιρασω σε όλες σας,άναψα όμως κεράκι για όλες εμάς που προσπαθούμε.

Αν ζείτε Αθήνα επισκεφθείτε τη μονη και μονο ο χώρος θα σας φέρει γαλήνη.

Σου εύχομαι να έχεις σύντομα ευχαριστα νέα..!! Επίσης μπορούσες να ζητήσεις και την ζώνη της για να φορέσεις.! Όντος είναι όπως τα λες πήγα πριν 2 χρόνια περίπου και φάγαμε και το μήλο και πήρα και την ζώνη και την φόραγα αλλά Πέρση την έβγαλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Τέλεια..!!! Να πάνε όλα καλά σου εύχομαι..!!!

Και στα δικά σου κορίτσι μου γλυκό 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Τέλεια 😀 Χάρηκα πολύ κορίτσι μου.   Όλα καλά από δω και πέρα μόνο ευτυχία!

Να σαι  καλά !!!!!Και εσυ κόριτσι γλυκό ολα

καλα θα πάνε ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Σήμερα μετά από πολύ καιρό που το σκεφτόμουν πήγα στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στη Λυκόβρυση.

Το σκεφτόμουν γιατί όσο κι αν πιστεύω κάπου μέσα μου έλεγα δεν θα τρέχεις σε "μαγγανείες" κι όταν έχεις αμφιβολίες θαύματα δεν γίνονται.

Διάβαζα και ξαναδιάβαζα θαύματα της στα άτεκνα ζευγάρια και σήμερα τελείως αυθόρμητα το πρωί ξεκινήσαμε να πάμε.

Ομολογώ ότι είχε μια όμορφη κατανυκτική ατμόσφαιρα, έναν ταπεινό παππουλη που μόνο με το χαμόγελο του σε κερδίζει.Ουτε χρυσά ούτε "διακόσμηση"που συναντάμε σε άλλες εκκλησίες ή μόνες.Μονο οι εικόνες της και ένας λιτός χώρος.

Και φυσικά γυναίκες είτε εγκυμονούσες είτε στην προσπάθεια.Εκατσα σε όλη τη λειτουργία (δεν πηγαίνω εκκλησία πέρα από τις γιορτές) και πήρα το μηλαρακι μου.Το οποίο θα φάω όταν νιώσω ότι η πίστη μου είναι τέτοια που δεν την ξεπερνά η λογική μου.

Δεν ήταν δυνατόν να πάρω μηλαρακια να μοιρασω σε όλες σας,άναψα όμως κεράκι για όλες εμάς που προσπαθούμε.

Αν ζείτε Αθήνα επισκεφθείτε τη μονη και μονο ο χώρος θα σας φέρει γαλήνη.

Βοήθεια σου!Καλα κάνατε κ πήγατε.Κ εγώ θα ήθελα πολύ να επισκεφτώ το μοναστήρι.Ισως μέσα στο καλοκαίρι να κάνουμε μια εκδρομουλα ημερήσια με τον άντρα αν κ δν είμαστε κ τόσο κοντά.Σιγουρα πάντως θα επισκεφτώ την Παναγία την Ελεούσα στον Δομοκό που είναι πιο κοντά.Να φας το μηλαρακι κ να πιστέψεις πως η Παναγία θα σου στείλει την χάρη της!Κ όντως είναι αυτό που λες κ εσύ,μόνο όταν πιστεύουμε δυνατά μας ακούει..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Έκανα το Σάββατο κορίτσι από 480 την Τετάρτη πήγε 1850 !!!!! Τώρα από βδομάδα θα πάω να δούμε σακο ..... πειρμενω να με πάρουν 

Αχ άντε Παναγια μου ακούσαμε κ ενα ευχάριστο επιτέλους!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια φίλη μου μου είχε πει ότι πηγε και εξομολογήθηκε στον Άγιο Κυπριανο και σαν να λυτρωθηκε... Ένιωσε πολυ ωραία μετα την εξομολόγηση. Τους έδωσε ευχή ο παππας και τους διάβασε για τη βασκανια κ μετα απο λίγο καιρό η κοπέλα έμεινε έγκυος! Δεν ξέρω αν την βοήθησε αυτό ή αν πραγματικά το πίστεψε! Έχω δει κ άλλες φορές αναφορές από κοπέλες για την χρυσοβαλαντω! Ίσως την επισκεφτώ κ εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα. Εγώ θα σου κεγα να μην περιμένεις συμπτώματα γιατί θα τα έχεις στο μυαλό σου κ θα τα «εμφανίσεις». Σήμερα είμαι στην Τρίτη μέρα διέγερσης κ πέρα από κάποιες ενοχλήσεις στις ωοθήκες που νιωθω Ανα διαστήματα, δεν έχω κάτι άλλο. Είναι βέβαια κ πρώτες μερες. 

Κ εγω τεταρτη μέρα των ενεσεων...Αύριο θα παω για υπερηχο..δεν νιωθω κατι το ιδιαίτερο....κοντα ειμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dimitra75 είπε:

Κ εγω τεταρτη μέρα των ενεσεων...Αύριο θα παω για υπερηχο..δεν νιωθω κατι το ιδιαίτερο....κοντα ειμαστε

Μόλις έκανα την Τρίτη ένεση. Μεθαυριο έχω ραντεβου εγώ. Ούτε εγώ νιώθω κάτι. Μόνο κάτι σαν κραμπιτσες. Αλλά Γενικα όταν αδιαθετώ έχω μπόλικες. Όποτε δεν ξέρω αν είναι απ τις ενεσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Πολύ καλή είναι !!!! 
Καλα είμαι και εγώ ... αυτή την εβδομάδα θα πάμε μα δούμε σάκο!!!!ανυπομονω ❤️❤️❤️

Πραγματικά κορίτσι μου χάρηκα πολύ για σένα γιατί ταλαιπωρήθηκες πολύ αλλά δεν το έβαλες κάτω και τελικά τα κατάφερες!!! Είσαι ηρωίδα κοπέλα μου και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα τέλεια!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Πραγματικά κορίτσι μου χάρηκα πολύ για σένα γιατί ταλαιπωρήθηκες πολύ αλλά δεν το έβαλες κάτω και τελικά τα κατάφερες!!! Είσαι ηρωίδα κοπέλα μου και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα τέλεια!!! ♥️♥️♥️

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ .... να πάνε όλα καλά μόνο θέλω Παναγία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 αχ βρε κορίτσι μας έφαγαν οι κρίσεις πανικού και τα αγχη. Ποσο σε νιώθω. Είμαι μονίμως ετσι. Στο μεταξυ και μενα η περίοδος μου εχει αλλαξει και μου κανει τερτίπια.

Κορίτσια γνωρίζετε για τη παράκληση της παναγιας της εγκυμονουσας; Μου την έστειλε μια φιλη που παιδευοταν χρόνια με υπογονιμοτητα. Ειναι 48 σελίδες. Νομίζω την αγοράζεις γυρω στα 8 ευρώ. Τωρα εμενα κάπως μου εκανε ολο αυτο με τα λεφτά γιατι δε καταλαβαίνω γιατί να βγάζεις χρήματα με τέτοιο τρόπο.... , αλλα τελικά ήρθε στα χερια μου. Οποία κοπελα θελει πάντως να της τη στείλω να μου στείλει ενα μηνυμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Steli είπε:

@Niki94 αχ βρε κορίτσι μας έφαγαν οι κρίσεις πανικού και τα αγχη. Ποσο σε νιώθω. Είμαι μονίμως ετσι. Στο μεταξυ και μενα η περίοδος μου εχει αλλαξει και μου κανει τερτίπια.

Κορίτσια γνωρίζετε για τη παράκληση της παναγιας της εγκυμονουσας; Μου την έστειλε μια φιλη που παιδευοταν χρόνια με υπογονιμοτητα. Ειναι 48 σελίδες. Νομίζω την αγοράζεις γυρω στα 8 ευρώ. Τωρα εμενα κάπως μου εκανε ολο αυτο με τα λεφτά γιατι δε καταλαβαίνω γιατί να βγάζεις χρήματα με τέτοιο τρόπο.... , αλλα τελικά ήρθε στα χερια μου. Οποία κοπελα θελει πάντως να της τη στείλω να μου στείλει ενα μηνυμα. 

Τι είναι αυτό..; Άστο ένα άγχος μια ζωή θα το έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dimitra75 είπε:

Κ εγω τεταρτη μέρα των ενεσεων...Αύριο θα παω για υπερηχο..δεν νιωθω κατι το ιδιαίτερο....κοντα ειμαστε

Καλή επιτυχία εγκάρδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι!💗

Με αφορμή αυτά που διάβασα είπα να σας γράψω κι εγώ την ιστορία μου. Μετά την πρώτη μου απώλεια ήμουν στα πρόθυρα της κατάθλιψης. Δεν κοιμόμουν από την στεναχώρια μου γιατί παράλληλα με αυτό ήρθε ακόμα ένα θλιβερό γεγονός και με αποτελείωσε. Από μικρή πίστευα πολύ στον Άγιο Νεκτάριο. Με έχει βοηθήσει πολλές φορές και όλο έλεγα θα τον επισκεφτώ κι όλο κάτι γινόταν. Κανονίσαμε λοιπόν να πάμε στην Αίγινα και μετά σε κάποιο άλλο νησί. Επειδή όμως το κανονίσαμε τελευταία στιγμή στο μόνο νησί που βρήκαμε ήταν η Τήνος. Ήταν και μια ευκαιρία να προσευχηθούμε στην χάρη της. Ίσως και να ήταν ένα σημάδι. Εκεί μας είπαν και για την Αγιά Πελαγία ότι βοηθάει τις άτεκνες γυναίκες και πήγαμε κι εκεί. Γυρίσαμε μέσα Αυγούστου κορίτσια και τον επόμενο μήνα κρατούσα θετικό τεστακι! Έπειτα από εννέα μήνες όμως κρατούσα κάτι πιο σπουδαίο. Βασικά ότι πιο σπουδαίο έχω....τον γιο μου.

Ένας ιερέας κάποτε μου είχε πει να μην αφήσω την επιστήμη γιατί έχει βοηθήσει άπειρες γυναίκες να αποκτήσουν παιδί αλλά να μην εγκαταλείψω και την πίστη μου. Αυτός είναι ο χρυσός συνδυασμός!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ περιμένω υπομονετικά την περίοδο. Ξεκίνησαν τα προεόρτια από χθες το βράδυ αλλά ακόμα δεν έχω αίμα. Ήταν χθες κανονικά να έρθει. Ανυπομονώ να έρθει για να ξεκινήσω διέγερση..

Ποιος θα μου το λεγε ότι θα ανυπομονούσα να αδιαθετήσω χαχαχα..

Κοντά θα είμαστε με τα περισσότερα κορίτσι από ότι κατάλαβα..

@melodyy καλή επιτυχία.. Ποιο άλλο κορίτσι κάνει εμβρυομεταφορά?

@annie! εσύ αύριο ή λαθος θυμάμαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...