Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! Αν και δεν έχω μπει στην ενότητα πολλές μέρες, είπα να σας απαντήσω. 
Είχα γύρω στα 18 ωάρια, πήραμε τα 10, γονιμοποιήθηκαν τα 9, και με προεμφυτευτική διάγνωση κατέληξαν βλαστοκύστες τα 4 και έβαλα τη 1 άριστη. Από την Παρασκευή κρατάω στα χέρια μου την μπεμπούλα μου, η οποί α αν εξαιρέσουμε ότι είναι τόσο υπναρού που δημιουργεί πρόβλημα στο θηλασμό, είναι μία κούκλα!!!! Σας στέλνω όλη τη θετική ενέργειά μου!!! 
Να ξέρετε, ότι την ώρα της εμβρυομεταφοράς, που μου έδωσαν τον υπέρηχο με τη βλαστοκύστη στον πυθμένα της μήτρας είπα "Αυτό είναι το παιδί μου!" και το πίστεψα και έγινε.!!!

Να σου ζήσει Κωνσταντίνα μου να είναι τυχερή και να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! Αν και δεν έχω μπει στην ενότητα πολλές μέρες, είπα να σας απαντήσω. 
Είχα γύρω στα 18 ωάρια, πήραμε τα 10, γονιμοποιήθηκαν τα 9, και με προεμφυτευτική διάγνωση κατέληξαν βλαστοκύστες τα 4 και έβαλα τη 1 άριστη. Από την Παρασκευή κρατάω στα χέρια μου την μπεμπούλα μου, η οποί α αν εξαιρέσουμε ότι είναι τόσο υπναρού που δημιουργεί πρόβλημα στο θηλασμό, είναι μία κούκλα!!!! Σας στέλνω όλη τη θετική ενέργειά μου!!! 
Να ξέρετε, ότι την ώρα της εμβρυομεταφοράς, που μου έδωσαν τον υπέρηχο με τη βλαστοκύστη στον πυθμένα της μήτρας είπα "Αυτό είναι το παιδί μου!" και το πίστεψα και έγινε.!!!

Να σου ζήσει η κούκλα σου!!!

Θεωρω ότι όλες μας καταβαθος πιστεύουμε για την κάθε προσπάθεια φυσική ή υποβοηθούμενη ότι θα είναι η τυχερή μας και αν δεν το πιστεύουμε (γιατί ίσως έχουμε απογοητεύει) ,ευχόμαστε να είναι η τυχερή μας!
Ευχομαι όλα  τα κορίτσια εδώ να νιώσουν κάποια στιγμή αυτό το συναίσθημα και κυρίως εύχομαι η @Taggeris να κάνει την ανατροπή όπως και εσυ!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! Αν και δεν έχω μπει στην ενότητα πολλές μέρες, είπα να σας απαντήσω. 
Είχα γύρω στα 18 ωάρια, πήραμε τα 10, γονιμοποιήθηκαν τα 9, και με προεμφυτευτική διάγνωση κατέληξαν βλαστοκύστες τα 4 και έβαλα τη 1 άριστη. Από την Παρασκευή κρατάω στα χέρια μου την μπεμπούλα μου, η οποί α αν εξαιρέσουμε ότι είναι τόσο υπναρού που δημιουργεί πρόβλημα στο θηλασμό, είναι μία κούκλα!!!! Σας στέλνω όλη τη θετική ενέργειά μου!!! 
Να ξέρετε, ότι την ώρα της εμβρυομεταφοράς, που μου έδωσαν τον υπέρηχο με τη βλαστοκύστη στον πυθμένα της μήτρας είπα "Αυτό είναι το παιδί μου!" και το πίστεψα και έγινε.!!!

Nα σου ζήσει κορίτσι μου γερή και τυχερή να είναι η μικρούλα σου!!!👶🥰

@Taggeris καλή επιτυχία αύριο περιμένω τα νέα σου! 🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! Αν και δεν έχω μπει στην ενότητα πολλές μέρες, είπα να σας απαντήσω. 
Είχα γύρω στα 18 ωάρια, πήραμε τα 10, γονιμοποιήθηκαν τα 9, και με προεμφυτευτική διάγνωση κατέληξαν βλαστοκύστες τα 4 και έβαλα τη 1 άριστη. Από την Παρασκευή κρατάω στα χέρια μου την μπεμπούλα μου, η οποί α αν εξαιρέσουμε ότι είναι τόσο υπναρού που δημιουργεί πρόβλημα στο θηλασμό, είναι μία κούκλα!!!! Σας στέλνω όλη τη θετική ενέργειά μου!!! 
Να ξέρετε, ότι την ώρα της εμβρυομεταφοράς, που μου έδωσαν τον υπέρηχο με τη βλαστοκύστη στον πυθμένα της μήτρας είπα "Αυτό είναι το παιδί μου!" και το πίστεψα και έγινε.!!!


Να σου ζήσει !!!! Απόλαυσε το όσο διαρκέσει αυτό το υπναρου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέρετε ποσό κάνει τεστ για covid ? Είναι ο άντρας μου με καταρροή και έχω πανικοβληθεί θέλω μα τον στείλω να κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Fay1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα,έχω χάσει πολλά επεισόδια καθώς δεν μπαίνω συχνα λόγω φόρτου εργασίας... @Nefeliap τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!! Μπραβο μπράβο μπράβο για την επιμονή σου, τη δύναμη σου, την θετική σου ενέργεια που γύρισε και σε έχει ανταμοιψει με τον καλύτερο τρόπο!!!σου εύχομαι όλα να πάνε καλά κ να κρατήσεις δύο υγειη μωράκια στην αγκαλιά σου! Τα δικά μου νέα είναι ότι έκανα το Σάββατο την εμβρυομεταφορά, 3 όμορφες βλαστοκυστες! Έχω άγχος,προσπαθώ για την ώρα και το διαχειριζομαι.. Δεν περνούν οι μέρες... Ελπιζω μέσα από τη παρέα σας να κυλισουν πιο εύκολα!!! Καλή δύναμη σε όλες

Ευχαριστώ κοπελα μου!! Να εισαι καλά να ξεκουραστεις τωρα και να αναμενουμε για τα ευχαριστα τα δικα σου, μακαρι κοριτσι να πανε ολα καλά!!!στο ευχομαστε ολες !! Και γιατί να μη πανε αλλωστε ;ηρεμια κ + σκεψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια ξέρετε ποσό κάνει τεστ για covid ? Είναι ο άντρας μου με καταρροή και έχω πανικοβληθεί θέλω μα τον στείλω να κάνει 

Ελα τωρα σιγα μην εχει..! Πωω τι τραβατε τωρα και εσεις ;!!!!! 90€ πληρωσα δε θα ξεπερνα τα 110€ ..τοσο χαλια ειναι;;; :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Ελα τωρα σιγα μην εχει..! Πωω τι τραβατε τωρα και εσεις ;!!!!! 90€ πληρωσα δε θα ξεπερνα τα 110€ ..τοσο χαλια ειναι;;; :-(

Έχει βήχα και καταρροή ! Δεν έχει πυρετό αλλά έχω χεστει πάνω μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Έχει βήχα και καταρροή ! Δεν έχει πυρετό αλλά έχω χεστει πάνω μου 

Πωω ρε παιδι μου τωρα αλλες ιστοριες γαμωτο..μωρε μη φοβασαι τοσο ειναι πολυ σπανιο πιστευω..κατσε να δειτε πως θα ειναι αυριο,μηπως  στρωσει..αλεξανδρα ελπις λαικο κατ εφημερευει σημερα εχε υποψιν σου αχρειαστα να ναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια ξέρετε ποσό κάνει τεστ για covid ? Είναι ο άντρας μου με καταρροή και έχω πανικοβληθεί θέλω μα τον στείλω να κάνει 

Καλημερα!!!! Σε δημόσια νοσοκομεία γίνετε δωρεάν να ξέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια ξέρετε ποσό κάνει τεστ για covid ? Είναι ο άντρας μου με καταρροή και έχω πανικοβληθεί θέλω μα τον στείλω να κάνει 

Από 100 μέχρι 150 κορίτσι μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Έχει βήχα και καταρροή ! Δεν έχει πυρετό αλλά έχω χεστει πάνω μου 

Τι γινεται;;; Καλημερααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Taggeris Καλημέρα κορίτσι, καλή επιτυχία σήμερα!! Εύχομαι τριπλασιασμό όχι απλά διπλασιασμό!!! Θα περιμένουμε νέα σου

Σευχαριστω πολύ. Τώρα πήγα και έκανα χοριακή. Σε 3 ώρες θα ξέρουμε. Όμως χθές και σήμερα ίδια ώρα έκανα ένα predictor express και απότι φαίνεται η γραμμή σκουραίνει....για να δούμε...

IMG_20200715_100239.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! Αν και δεν έχω μπει στην ενότητα πολλές μέρες, είπα να σας απαντήσω. 
Είχα γύρω στα 18 ωάρια, πήραμε τα 10, γονιμοποιήθηκαν τα 9, και με προεμφυτευτική διάγνωση κατέληξαν βλαστοκύστες τα 4 και έβαλα τη 1 άριστη. Από την Παρασκευή κρατάω στα χέρια μου την μπεμπούλα μου, η οποί α αν εξαιρέσουμε ότι είναι τόσο υπναρού που δημιουργεί πρόβλημα στο θηλασμό, είναι μία κούκλα!!!! Σας στέλνω όλη τη θετική ενέργειά μου!!! 
Να ξέρετε, ότι την ώρα της εμβρυομεταφοράς, που μου έδωσαν τον υπέρηχο με τη βλαστοκύστη στον πυθμένα της μήτρας είπα "Αυτό είναι το παιδί μου!" και το πίστεψα και έγινε.!!!

Να σας ζήσει Κωνσταντίνα μου!!! Να είναι γερή και ευτυχισμένη!!! Με τον θηλασμό θα δυσκολευτείς λίγο απο ότι ξέρω απο άλλες κοπέλες αλλά όσο το έχεις στο στήθος το μωρό θα βρει τους ρυθμούς του. Υπάρχουν πολλά βιντεάκια και διάφορες σελίδες στο internet ακόμα και στο fb που δίνουν συμβουλές ρίξε μια ματιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω πολύ. Τώρα πήγα και έκανα χοριακή. Σε 3 ώρες θα ξέρουμε. Όμως χθές και σήμερα ίδια ώρα έκανα ένα predictor express και απότι φαίνεται η γραμμή σκουραίνει....για να δούμε...

IMG_20200715_100239.jpg

Αν και τεστ δεν έχω κάνει ποτέ μου γιατί πάντα πήγαινα για χοριακές,από ότι φαίνεται προχωράει.. Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Και να τριπλασιαστεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!! Κορίτσια έβαλα τα ζουζουνάκια μου τώρα χοριακη σε 14 μερες

Μπράβο κοπέλα μου με το καλό και καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!! Κορίτσια έβαλα τα ζουζουνάκια μου τώρα χοριακη σε 14 μερες

Αχ τι ωραίο που ήταν αυτό που είπες.....το διάβασα και έσκασα ένα χαμόγελο.....ήταν πολύ όμορφο και αισιόδοξο. Έτσι να είναι και η σκέψη σου τις μέρες που ακολουθούν! Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω πολύ. Τώρα πήγα και έκανα χοριακή. Σε 3 ώρες θα ξέρουμε. Όμως χθές και σήμερα ίδια ώρα έκανα ένα predictor express και απότι φαίνεται η γραμμή σκουραίνει....για να δούμε...

IMG_20200715_100239.jpg

Δεν έχει νόημα να γράψω ότι όλες περιμένουμε με αγωνία κι ευχόμαστε να ανέβει.

Στο θέμα χοριακη που έχει ανοιχτεί πριν λίγο καιρό γράφει μια κοπέλα που ξεκίνησε από 8 και πήγε πολύ καλά!

Δεν ήθελα να σχολιάσω το τεστ όμως η διαφορά είναι εμφανής.Δλδ αν φτάνει να εντοπίζεται στα ούρα η άνοδος η λογική λέει πως θα φανεί και στο αίμα.

Μακάρι ρε κοπέλα μου γιατί το αξίζεις μετά από τόση ταλαιπωρία!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Δεν έχει νόημα να γράψω ότι όλες περιμένουμε με αγωνία κι ευχόμαστε να ανέβει.

Στο θέμα χοριακη που έχει ανοιχτεί πριν λίγο καιρό γράφει μια κοπέλα που ξεκίνησε από 8 και πήγε πολύ καλά!

Δεν ήθελα να σχολιάσω το τεστ όμως η διαφορά είναι εμφανής.Δλδ αν φτάνει να εντοπίζεται στα ούρα η άνοδος η λογική λέει πως θα φανεί και στο αίμα.

Μακάρι ρε κοπέλα μου γιατί το αξίζεις μετά από τόση ταλαιπωρία!!!

 

Τζινάκι μου περιττό να ξαναπώ ότι οι ευχές σας και η στήριξη σας με συντροφεύουν.... Σας αγαπώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!! Κορίτσια έβαλα τα ζουζουνάκια μου τώρα χοριακη σε 14 μερες

Με το καλό κορίτσι μου!!! Μια τεράστια χοριακη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...