Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Καλησπέρα θα ήθελα τα φώτα σας κορίτσια εσείς που έχετε κάνει έμβρυομεταφορά πονάει μετά σαν να είναι να σου έρθει περίοδο.? Γιατί έτσι νιώθω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Dim. είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα τα φώτα σας κορίτσια εσείς που έχετε κάνει έμβρυομεταφορά πονάει μετά σαν να είναι να σου έρθει περίοδο.? Γιατί έτσι νιώθω?

Οχι κοριτσι μου 3 φορες εχω κανει,δε πονεσα  καθολου ειναι σαν τεστ παπ μονο μπουκωμα ειχα στην ουρηση απλα την ιδια μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Dim. είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα τα φώτα σας κορίτσια εσείς που έχετε κάνει έμβρυομεταφορά πονάει μετά σαν να είναι να σου έρθει περίοδο.? Γιατί έτσι νιώθω?

Η εμβρυομεταφορα δεν πονάει. Ναι τις επόμενες μέρες είχα πονάκια τα οποία και στην εγκυμοσύνη συνεχίζουν. Καλά αποτελέσματα κορίτσι!!!! Να φωλιάσουν εκεί για τα καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Η εμβρυομεταφορα δεν πονάει. Ναι τις επόμενες μέρες είχα πονάκια τα οποία και στην εγκυμοσύνη συνεχίζουν. Καλά αποτελέσματα κορίτσι!!!! Να φωλιάσουν εκεί για τα καλά!! 

Σε ευχαριστώ κορίτσακι μου αναμονή τώρα μέχρι 24-7😉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Οχι κοριτσι μου 3 φορες εχω κανει,δε πονεσα  καθολου ειναι σαν τεστ παπ μονο μπουκωμα ειχα στην ουρηση απλα την ιδια μερα.

Εγώ τότε είμαι χαδεμενη 😂😂 μπούκωμα είχα ακριβώς μετά έπρεπε να ουρησω και τίποτα πρέπει να περάσε και 40λεπτα εκεί 😂Τώρα ξάπλα σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim. είπε:

Εγώ τότε είμαι χαδεμενη 😂😂 μπούκωμα είχα ακριβώς μετά έπρεπε να ουρησω και τίποτα πρέπει να περάσε και 40λεπτα εκεί 😂Τώρα ξάπλα σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι 

Μην αγχωνεσαι για τιποτα ξαπλα νετφλιξ ετοιμα ολα χαλαρα :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Μην αγχωνεσαι για τιποτα ξαπλα νετφλιξ ετοιμα ολα χαλαρα :-) 

Καλέ πως πήγε ο υπέρηχος? Σήμερα δεν ήταν?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλέ πως πήγε ο υπέρηχος? Σήμερα δεν ήταν?

 

Ναι κοριτσακι μου σημερα πηγα πρωι πρωι ειχε τρελο κοσμο.ειδαμε 2 σακους ακουσαμε και 2 καρδιες ολα πολυ καλά ειπε.σε 2 βδομαδες ξανα και μετα αυχενικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι κοριτσακι μου σημερα πηγα πρωι πρωι ειχε τρελο κοσμο.ειδαμε 2 σακους ακουσαμε και 2 καρδιες ολα πολυ καλά ειπε.σε 2 βδομαδες ξανα και μετα αυχενικη.

Δίδυμακια βρε??? Δίπλα συγχαρητήρια λοιπόν!!

Πωπω στο χα πει πως είναι μεγάλη η χοριακη και μου λεγες όχι!

Η δύναμη των φυσικών χαχαχα.Μακαρι να έχω την τύχη σου έστω και με ενα!

Υ.Γ.Ημουν κι εγώ εκεί το πρωί από πολύ νωρίς γινόταν πανικός,παίζει να περιμέναμε και στην ίδια ούρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι κοριτσακι μου σημερα πηγα πρωι πρωι ειχε τρελο κοσμο.ειδαμε 2 σακους ακουσαμε και 2 καρδιες ολα πολυ καλά ειπε.σε 2 βδομαδες ξανα και μετα αυχενικη.

Διδυμααααααααααααααα!!!!!!! Γιουπιιιιιιιι!!!! 💕😍💕😍💕😍👶🏻👶🏻 Μπράβο κορίτσι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Αγαπητές συναγωνιστριες δεν ξέρω πώς να ανακοινώσω τα νέα.... αυτό που ζω είναι ένα δράμα. Με πήρε ο γιατρός και μου ανακοίνωσε ότι η χοριακή μου είναι με μεν θετική αλλά πάρα πολύ χαμηλή τιμή και συγκεκριμένα 12!!!!!!! Μετά από αυτό αισθάνομαι ότι η ιστορία επαναλαμβάνεται κι ότι ζω ακόμα μια βιοχημικη κύηση....5 εμβρυομεταφορες 4 βιοχημικές.... ήμαρτον κύριε!! 14 έμβρυα όλα προβλήματα είχαν; Δοκίμασα με δότρια δοκίμασα με δικά μου... Τί άλλο να περιμένω πια; Απογοήτευση..... βαρέθηκα ειλικρινά... Μόνο σε θαύμα πλέον.....

Συγνώμη που σας μαύρισα... θέλω να ευχηθώ στην @Tillandsia που έχει χοριακή αύριο καλή επιτυχία!!! Στις υπόλοιπες κοπέλες που είτε είναι εγκυούλες καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στις υπόλοιπες κουράγιο και δύναμη στις προσπάθειες τους...σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη....σας σκέφτομαι κι ας μην σας ξέρω όλες.....

 

Κορίτσι μου ειλικρινά λυπάμαι! Κάτι φταίει ρε κορίτσι μου! Πρέπει να το ψάξεις κι άλλο ή να αλλάξεις γιατρο.. Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ. Δεν είμαι και ειδική στις βιοχημικές αλλά κάτι γίνεται... Σου Ευχομαι να είναι η τελευταία σου ταλαιπωρια και η επόμενη φορά σου να ειναι η τυχερή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Οχι κοριτσι μου 3 φορες εχω κανει,δε πονεσα  καθολου ειναι σαν τεστ παπ μονο μπουκωμα ειχα στην ουρηση απλα την ιδια μερα.

Το μπούκωμα που λες στην ούρηση γιατί το είχες, που οφείλεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Τη μέρα του υπερήχου ήταν 7.5, μετά δεν ξέρω να σου πω...

Εμένα την 9η μέρα ήταν 10 χιλ. ήδη...ποσο δηλ. θα έχει φτάσει στην 20η μέρα που θα γίνει η εμβρυομεταφορά! Αν παχύνει πολύ υπάρχει προβλημα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσι μου ειλικρινά λυπάμαι! Κάτι φταίει ρε κορίτσι μου! Πρέπει να το ψάξεις κι άλλο ή να αλλάξεις γιατρο.. Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ. Δεν είμαι και ειδική στις βιοχημικές αλλά κάτι γίνεται... Σου Ευχομαι να είναι η τελευταία σου ταλαιπωρια και η επόμενη φορά σου να ειναι η τυχερή! 

Τα έμβρυα φταίνε δεν είναι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι κοριτσακι μου σημερα πηγα πρωι πρωι ειχε τρελο κοσμο.ειδαμε 2 σακους ακουσαμε και 2 καρδιες ολα πολυ καλά ειπε.σε 2 βδομαδες ξανα και μετα αυχενικη.

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Να έχεις μία τελειομηνη εγκυμοσυνη με τα διδυμακια σου!!!! Να προσέχεις διπλα😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Σήμερα με είδε ο γιατρός και με βρήκε πολύ καλά, ηρέμησε ο οργανισμός μετά την υπερδιέγερση και πλέον μπορώ να σταματήσω τα φάρμακα που έπαιρνα μαζί με τις αντιπηκτικές! Τώρα θα μιλήσουμε με την επόμενη περίοδο για να μου πει πότε πάμε για εμβρυομεταφορά! Μακάρι όλα να πάνε καλά, ίσως τον Αύγουστο λόγω που θα κλείσει και η μονάδα να μην τον προλάβω αλλά οκ ας είναι και τον Σεπτέμβριο!!!

Μαζί θα είμαστε!!!Εγω ξεκίνησα τη διέγερση και αν όλα πάνε καλά θα κάνω ωοληψια και μετά εμβρυομεταφορα ίσως τον Αύγουστο γιατί το κέντρο που είμαι δεν κλείνει.Βεβαια ο γιατρός μου μάλλον θέλει τον Σεπτέμβριο για να ηρεμήσει ο οργανισμός.Θα δούμε...

Αυριο πάω πρώτη φορά να με δει και ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Διδυμααααααααααααααα!!!!!!! Γιουπιιιιιιιι!!!! 💕😍💕😍💕😍👶🏻👶🏻 Μπράβο κορίτσι!! 

@Nefeliap Συγχαρητήρια 👏👏 Με το καλό μια καλή εγκυμοσύνη 🤰👣👣🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι κοριτσακι μου σημερα πηγα πρωι πρωι ειχε τρελο κοσμο.ειδαμε 2 σακους ακουσαμε και 2 καρδιες ολα πολυ καλά ειπε.σε 2 βδομαδες ξανα και μετα αυχενικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι κοριτσακι μου σημερα πηγα πρωι πρωι ειχε τρελο κοσμο.ειδαμε 2 σακους ακουσαμε και 2 καρδιες ολα πολυ καλά ειπε.σε 2 βδομαδες ξανα και μετα αυχενικη.

Διδυμακιαααααα τέλεια με το άλλο αγάπη μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Δίδυμακια βρε??? Δίπλα συγχαρητήρια λοιπόν!!

Πωπω στο χα πει πως είναι μεγάλη η χοριακη και μου λεγες όχι!

Η δύναμη των φυσικών χαχαχα.Μακαρι να έχω την τύχη σου έστω και με ενα!

Υ.Γ.Ημουν κι εγώ εκεί το πρωί από πολύ νωρίς γινόταν πανικός,παίζει να περιμέναμε και στην ίδια ούρα.

Ναι!!γιατί μου λεγανε ενα 10% ειναι για τα διδυμα..Ναι ρε συ τι πανικος αλλα τωρα μπαινει ενας ενας για αυτο.Μακαρι να την εχεις στο ευχομαι πραγματικα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Διδυμακιαααααα τέλεια με το άλλο αγάπη μου 

Ευχαριστω κοπελα μου νασαι καλα οτι καλυτερο και σε σενα ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Το μπούκωμα που λες στην ούρηση γιατί το είχες, που οφείλεται;

Δε γνωριΖω ..μονο εγω ειχα;;καμια αλλη;;σαν πρησμενα τα χειλη καταλαβες; Δεν κατουρουσα κανονικα σαν να κοβοταν μηπως απο τα κολπικα υποθετα Ουτρο!;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Τα έμβρυα φταίνε δεν είναι καλά...

Δε νομιζω κοριτσακι μου!! Δε θελω να σε πρηζω τετοιες ωρες δυσκολες και ευχομαι να αλλαξει το σκηνικό και τη τεταρτη να εχουμε μονο χαρες! θα σου γραψω προσωπικα καποια πραγματακια αλλη ωρα!σε φιλω να ξεκουραστεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Εμένα την 9η μέρα ήταν 10 χιλ. ήδη...ποσο δηλ. θα έχει φτάσει στην 20η μέρα που θα γίνει η εμβρυομεταφορά! Αν παχύνει πολύ υπάρχει προβλημα;;

10ειναι τελεια!!ξερω οτι και το πολυ παχυ δεν ειναι καλό.εμεις το μετραμε παντα τη μερα της οβιτρελ και παντα πριν την ετ(ειχα 9,5) οπως κ ε2 κ prg ,δε ξερω αν ειναι υπερβολη ετσι λειτουργει ο γιατρος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δε νομιζω κοριτσακι μου!! Δε θελω να σε πρηζω τετοιες ωρες δυσκολες και ευχομαι να αλλαξει το σκηνικό και τη τεταρτη να εχουμε μονο χαρες! θα σου γραψω προσωπικα καποια πραγματακια αλλη ωρα!σε φιλω να ξεκουραστεις 

Νεφελάκι μου... διάβασα τα ευχάριστα νέα σου....με το καλό κορίτσι μου.....σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...