Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας ελπιζω να ειστε ολες καλα!! μπαινω πιο αραια πια λογο φορτου εργασιας ομως δεν σας ξεχναω  να ξερετε προσευχομαι για ολες μας να πετυχουμε  ελπιζω να μην με παρεξηγητε που ερχομαι και φευγω κατα καιρους πολλα φλιαααα

Κοριτσάκι μου μας λείπεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Kukki Ακούγονται τέλειες οι βόλτες με τη μηχανή!! Ζηλεύουμε λίγο! Να περάσεις καλά και ξέχνα τα αυτά για λίγο 😊 Γιατί μετά όσο να 'ναι θα είσαι πιο περιορισμένη και δεν θα χαίρεσαι τόσο ανέμελα τις βόλτες!!

Εγώ πάω αύριο για πρώτο ραντεβού στον νέο γιατρό. Δεν το ξέρει, αλλά θα είναι στα γενέθλιά μου! Ελπίζω να μου φέρει γούρι αυτή η νέα αρχή!! 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Kukki Ακούγονται τέλειες οι βόλτες με τη μηχανή!! Ζηλεύουμε λίγο! Να περάσεις καλά και ξέχνα τα αυτά για λίγο 😊 Γιατί μετά όσο να 'ναι θα είσαι πιο περιορισμένη και δεν θα χαίρεσαι τόσο ανέμελα τις βόλτες!!

Εγώ πάω αύριο για πρώτο ραντεβού στον νέο γιατρό. Δεν το ξέρει, αλλά θα είναι στα γενέθλιά μου! Ελπίζω να μου φέρει γούρι αυτή η νέα αρχή!! 🥰

 

Το τέλειο!!! Αντε με το καλό όλα! 

@Kukkiστην αναμονή είμαι ακόμα! Υπολογίζω για ετ αρχές Ιουνίου. Αλλά να πάω πρώτα γιατρό κ θα σας πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2020 at 3:40 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια

μολις με πήραν !!! Από 245 πήγε 489

Συγχαρητήρια!!! Χάρηκα πάρα πολύ με αυτό το νέο!
Σου εύχομαι τα καλύτερα από εδώ και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Συγχαρητήρια @Papadakis!!!

Να είσαι καλά !!!!!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Συγχαρητήρια!!! Χάρηκα πάρα πολύ με αυτό το νέο!
Σου εύχομαι τα καλύτερα από εδώ και πέρα!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ 

στις πριν 8 ώρες, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Kukki Ακούγονται τέλειες οι βόλτες με τη μηχανή!! Ζηλεύουμε λίγο! Να περάσεις καλά και ξέχνα τα αυτά για λίγο 😊 Γιατί μετά όσο να 'ναι θα είσαι πιο περιορισμένη και δεν θα χαίρεσαι τόσο ανέμελα τις βόλτες!!

Εγώ πάω αύριο για πρώτο ραντεβού στον νέο γιατρό. Δεν το ξέρει, αλλά θα είναι στα γενέθλιά μου! Ελπίζω να μου φέρει γούρι αυτή η νέα αρχή!! 🥰

 

Σε ποιον πας κορίτσι ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis Θα πάω σ'αυτόν που έχει η Tokyo, lactaki κλπ. Μην τα αναφέρω όλα τα κορίτσια, δεν θα χωράει το περιθώριο εδώ.. 😉 

Εσύ τι κάνεις; Πώς είσαι; Πώς νιώθεις; πες μας πώς είναι όταν προχωράει το μικρούλι για να χαιρόμαστε κι εμείς!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα πήγα προχθές στον γιατρό και μου είπε πως πριν την ωολληψια θα πρέπει να κάνω μοριακό τεστ για τον κορονοιο και πως αν βγει θετικό δεν θα μου κάνουν την ωολληψια ισχύει κάτι τέτοιο ;επειδή δουλεύω σε χώρο υγείας είμαι σχετικά εκτέθειμενη αφήστε που κάνουμε και τεστ για τον Κορονοιο αλλά μόνο τα αντισώματα.ξερετε πως θα μπορούσα να πάρω ανναρωτικη ;μπορεί να μου γράψει λόγω εξωσωματικής ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis συγχαρητήρια!!!!

Μπράβο κορίτσι μου μπράβο!!! 

Χάρηκα πάρα πολύ για σένα! 

Θα φέρεις και γούρι να δεις. Νομίζω ότι είσαι η πρώτη χοριακη μετά κορονοιου; 

Εύχομαι μια ανέφελη εγκυμοσύνη να έχεις! 

Και ένα καλό σερί θετικών χοριακων σε όλα τα κορίτσια. Τώρα το αξίζετε δίπλα γιατί περιμένετε τόσο καιρό. Και ξέρω καλά τί είναι η αναμονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα πήγα προχθές στον γιατρό και μου είπε πως πριν την ωολληψια θα πρέπει να κάνω μοριακό τεστ για τον κορονοιο και πως αν βγει θετικό δεν θα μου κάνουν την ωολληψια ισχύει κάτι τέτοιο ;επειδή δουλεύω σε χώρο υγείας είμαι σχετικά εκτέθειμενη αφήστε που κάνουμε και τεστ για τον Κορονοιο αλλά μόνο τα αντισώματα.ξερετε πως θα μπορούσα να πάρω ανναρωτικη ;μπορεί να μου γράψει λόγω εξωσωματικής ; 

Ναι ισχύει πριν την ωοληψια και πριν την ετ θέλουν το μοριακό τεστ. Δικαιούσαι άδεια 7 μέρες μετά την ετ αν δεν κάνω λάθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι ισχύει πριν την ωοληψια και πριν την ετ θέλουν το μοριακό τεστ. Δικαιούσαι άδεια 7 μέρες μετά την ετ αν δεν κάνω λάθος. 

Διάβαζα πως είναι για τους δημόσιους υπαλλήλους στην πρώτη πήρα ανναρωτικη λίγες μέρες και την πρώτη μέρα που πήγα στην δουλειά είδα αίμα έκατσα πάλι δυο μέρες όλα καλά και μετά που ξαναπήγα ξαναείδα πιο πολύ όποτε και το έχασα πιστευω από την οδήγηση όποτε δεν το ξαναδιακινδυνευω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Papadakis συγχαρητήρια!!!!

Μπράβο κορίτσι μου μπράβο!!! 

Χάρηκα πάρα πολύ για σένα! 

Θα φέρεις και γούρι να δεις. Νομίζω ότι είσαι η πρώτη χοριακη μετά κορονοιου; 

Εύχομαι μια ανέφελη εγκυμοσύνη να έχεις! 

Και ένα καλό σερί θετικών χοριακων σε όλα τα κορίτσια. Τώρα το αξίζετε δίπλα γιατί περιμένετε τόσο καιρό. Και ξέρω καλά τί είναι η αναμονή. 

Σε ευχαριστώ πολύ !!!!!! Πως είναι τα διδυμάκια ;;;;;;; Ποσό είναι τώρα ;;;;

ανυπομονώ να πάνε οκά καλά και να το πω στον μικρό μου ότι θα του χαρίσω αδερφάκι ....

ναι η πρώτη θετική είμαι και θα φέρω γούρι σε όλα το όμορφα κορίτσια που θα φουσκώσουν σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Διάβαζα πως είναι για τους δημόσιους υπαλλήλους στην πρώτη πήρα ανναρωτικη λίγες μέρες και την πρώτη μέρα που πήγα στην δουλειά είδα αίμα έκατσα πάλι δυο μέρες όλα καλά και μετά που ξαναπήγα ξαναείδα πιο πολύ όποτε και το έχασα πιστευω από την οδήγηση όποτε δεν το ξαναδιακινδυνευω .

Απέβαλες κορίτσι μου ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η JoyCat είπε:

@Papadakis Θα πάω σ'αυτόν που έχει η Tokyo, lactaki κλπ. Μην τα αναφέρω όλα τα κορίτσια, δεν θα χωράει το περιθώριο εδώ.. 😉 

Εσύ τι κάνεις; Πώς είσαι; Πώς νιώθεις; πες μας πώς είναι όταν προχωράει το μικρούλι για να χαιρόμαστε κι εμείς!

 

Α τέλεια μπράβο με το καλό ..... να σα αρχείο όλες μαζί φουσκιτσες❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Απέβαλες κορίτσι μου ;;;;

Ναι στην πρώτη εξωσωματική ΔΥστηχως ναι όποτε τώρα θα είμαι πιο προσεκτική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Συγχαρητήρια @Papadakis!!!

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ναι στην πρώτη εξωσωματική ΔΥστηχως ναι όποτε τώρα θα είμαι πιο προσεκτική.

Πολύ κρίμα ρε κορίτσι μου ....

να μην έχεις τύψεις γαι την οδήγηση πάντως .... δεν έφταιγε αυτό !!! Καλά θα κανείς να κανείς ότι αίσθανεσαι ❤️❤️❤️Επίσης κράτησε το γεγονός Ότι έκανες εμφύτευση ...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ !!!!!! Πως είναι τα διδυμάκια ;;;;;;; Ποσό είναι τώρα ;;;;

ανυπομονώ να πάνε οκά καλά και να το πω στον μικρό μου ότι θα του χαρίσω αδερφάκι ....

ναι η πρώτη θετική είμαι και θα φέρω γούρι σε όλα το όμορφα κορίτσια που θα φουσκώσουν σύντομα 

Μια χαρά είναι τα μικρουλια είναι 7 μηνών πια. Ολόκληρα παιδιά 😂.

Θα δεις όλα θα πάνε μια χαρά και θα του το πεις συντομα. Μην του έχεις και δύο αδερφάκια; Μεγάλες χοριακες πήρε το μάτι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μια χαρά είναι τα μικρουλια είναι 7 μηνών πια. Ολόκληρα παιδιά 😂.

Θα δεις όλα θα πάνε μια χαρά και θα του το πεις συντομα. Μην του έχεις και δύο αδερφάκια; Μεγάλες χοριακες πήρε το μάτι μου!!!!

Πήγαν εφτά μηνών ;;;;;; Να τα χαίρεσαι ....

και στον γιο μεγάλη ήταν η πρώτη 921

με μοριδια και την έκανα 13 μέρα από την ετ .

τωρα την δέκατη μέρα με βλαστοκύστες ξεκίνησα 240 και μετά πήγε 480 .... θα δούμε και το Σάββατο να πάει καλά Παναγία μου 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

 

Πολύ κρίμα ρε κορίτσι μου ....

να μην έχεις τύψεις γαι την οδήγηση πάντως .... δεν έφταιγε αυτό !!! Καλά θα κανείς να κανείς ότι αίσθανεσαι ❤️❤️❤️Επίσης κράτησε το γεγονός Ότι έκανες εμφύτευση ...  

Μακάρι τώρα να πάνε όλα καλά και τον Ιούνιο να έχω θετική χοριακη έτσι μεγάλη όπως η δίκη σου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα πήγα προχθές στον γιατρό και μου είπε πως πριν την ωολληψια θα πρέπει να κάνω μοριακό τεστ για τον κορονοιο και πως αν βγει θετικό δεν θα μου κάνουν την ωολληψια ισχύει κάτι τέτοιο ;επειδή δουλεύω σε χώρο υγείας είμαι σχετικά εκτέθειμενη αφήστε που κάνουμε και τεστ για τον Κορονοιο αλλά μόνο τα αντισώματα.ξερετε πως θα μπορούσα να πάρω ανναρωτικη ;μπορεί να μου γράψει λόγω εξωσωματικής ; 

Περυσι τον Μαρτιο ψηφηστηκε νομος οπου οι γυναικες που εχουν κανει εμβρυομεταφορα δικαιουνται αδεια 7 εργασιμες ημερες πληρωμενες απο τον εργοδοτη κανονικα με πληρεις αποδοχες. 

Εγω στη τελευταια εμβρυομεταφορα αυτο εκανα! 😉 

Σου στελνω και αντιστοιχο link 

https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/ergasiaka/248720/mia-vdomada-adeia-met-apodoxon-tha-dikaioyntai-oi-gynaikes-pou-kanoun-eksosomatiki

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

@Papadakis Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Το πάλεψες κ τα κατάφερες!!! Πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!! Μία τελειομανή εγκυμοσύνη εύχομαι!!!

Το πάλεψα δεν λές τίποτα !!!;;;;;μακάρι να πάνε οκά καλά Παναγία μου .... φοβάμαι πολύ η αλήθεια είναι αλλά προσεύχομαι συνεχώς για εμένα και για όλες τις γυναίκες που παλεύουν 

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Περυσι τον Μαρτιο ψηφηστηκε νομος οπου οι γυναικες που εχουν κανει εμβρυομεταφορα δικαιουνται αδεια 7 εργασιμες ημερες πληρωμενες απο τον εργοδοτη κανονικα με πληρεις αποδοχες. 

Εγω στη τελευταια εμβρυομεταφορα αυτο εκανα! 😉 

Σου στελνω και αντιστοιχο link 

https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/ergasiaka/248720/mia-vdomada-adeia-met-apodoxon-tha-dikaioyntai-oi-gynaikes-pou-kanoun-eksosomatiki

 

Κανείς πλάκα ;;;;;;; Μπράβο τους πραγματικά 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μακάρι τώρα να πάνε όλα καλά και τον Ιούνιο να έχω θετική χοριακη έτσι μεγάλη όπως η δίκη σου !!!!!

Θα πάνε γαιτι το άξιζες ......

απλα είναι κρίμα να πιστεύεις ότι οδήγησες και το έχασες .

εγβ στην πρώτη είχα αποκόλληση ( κάτι που τρέμω και τώρα ) το αίμα ποτάμι .... πήγα στον γιατρό και του λέω δεν θα ξανά σηκωθώ . Θα βάλω πάπια . Η απά της η του ήταν και σε γυάλα να μπεις εάν είναι να φύγει θα φύγει ...... συνέχισε κανονικά την ζωή σου ....

Φυσικό και τον αγνόησα μαι έκατσα ξάπλα αλά δεν θέωρω ότι παίζει ρολο ...... εάν εξ Άι μα κάτσει θ κάτσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Αν είναι κάποια για επιτροπη  Αιγάλεω ας στείλει ένα μήνυμα.😆😂  Ευκαιρία για καφε... Πήγα, πήρε το φάκελο αμέσως, κ Μ πάνε στις 12 να έρθω😰😱 κ θα βολοδερνω εδώ γύρω μέχρι εκείνη την ώρα... Τι να κάνωωωω .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Αν είναι κάποια για επιτροπη  Αιγάλεω ας στείλει ένα μήνυμα.😆😂  Ευκαιρία για καφε... Πήγα, πήρε το φάκελο αμέσως, κ Μ πάνε στις 12 να έρθω😰😱 κ θα βολοδερνω εδώ γύρω μέχρι εκείνη την ώρα... Τι να κάνωωωω .. 

Μακαρι να τον πίναμε μαζιιι καλημέρα❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Μακαρι να τον πίναμε μαζιιι καλημέρα❤❤❤❤

Καλημέρα φιλενάδα.. άσε κ βρήκα ένα καφέ είχε κ ένα τραπεζάκι απέξω.. Μ άφησαν κ έκατσα ελπίζω να μη με μαζέψουν. 😆😂😂 Είμαι μακριά δύσκολο να γυρίσω κ να ξανά έρθω οπότε εδώ στα σίγουρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...