Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

@lactaki κοριτσι μου, σε ευχαριστω που με σκεφτηκες και με ενημερωσες για τα νεα σου!!! Δεν μπορω να σου μεταφερω απο εδω το ποσο χαρηκα!!!! Πολυ ευχαριστα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα καλό Σ/Κ κορίτσια!!! 

@Tokyo με το καλό σήμερα κορίτσι να ακούσουμε και τα δικά σου ευχάριστα. Κι εγώ ετοιμάζομαι να πάω για το δεύτερο τρύπημα. Καλή  επιτυχία! 😘🙏🤞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!

Τελικά η θάλασσα ακυρώθηκε,αφού ο φίλος μου φοβάται για μικρόβια κλπ για την επερχόμενη ωοληψια την εβδομάδα που έρχεται.

Δεν ξέρω αν είναι υπερβολικός ή όχι απλά ήθελα να ρωτήσω εσείς εκείνη την περίοδο μπάνια κάνατε κανονικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! 😊

@Ginaak μου κανε καλε τα μπανια σου, εννοειται μπορεις να κανεις! 

@Ginaak

@dimsea και @Tokyo καλη επιτυχια με τις χοριακουλες σας. ✌🙏😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεστε πρωινιατικα Σάββατο κιόλας!!! Οποιο κ αν είναι το αποτέλεσμα τα λόγια σας κ η θετική σας ενέργεια με έχουν γεμίσει κουράγιο! @peacock @melodyy @dimsea 

@dimsea εύχομαι να έχει τριπλασιαστει!!! Που αν έχω δίκιο δλδ τη βλέπω να καλπάζει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.  Μου έστειλε κι ο γιατρός ότι και η προγεστερόνη κ η ε2 που έκανα ήταν πολύ καλές ... Τώρα μένει η χοριακη σε λίγες μέρες να δούμε αν τα καταφέραμε..

Εύχομαι σύντομα να έχεις και μια θετικότατη χοριακη!🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεστε πρωινιατικα Σάββατο κιόλας!!! Οποιο κ αν είναι το αποτέλεσμα τα λόγια σας κ η θετική σας ενέργεια με έχουν γεμίσει κουράγιο! @peacock @melodyy @dimsea 

@dimsea εύχομαι να έχει τριπλασιαστει!!! Που αν έχω δίκιο δλδ τη βλέπω να καλπάζει ❤️

@Tokyo τοκυακι μου αρχηγαρα μου ευχομαι με μια μεγάλη χοριακη🥰🥰🥰 καλημερουδια κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλημερα! 😊

@Ginaak μου κανε καλε τα μπανια σου, εννοειται μπορεις να κανεις! 

@Ginaak

@dimsea και @Tokyo καλη επιτυχια με τις χοριακουλες σας. ✌🙏😘

 

Για αυτό το Σαββατοκύριακο είπα να μην επιμεινω,δεν χάθηκε κι ο κόσμος.Θα ρωτήσω το γιατρό βέβαια από βδομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.  Μου έστειλε κι ο γιατρός ότι και η προγεστερόνη κ η ε2 που έκανα ήταν πολύ καλές ... Τώρα μένει η χοριακη σε λίγες μέρες να δούμε αν τα καταφέραμε..

Μπράβο κοπέλα μου!Δευτέρα νομίζω πας?Καλή επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεστε πρωινιατικα Σάββατο κιόλας!!! Οποιο κ αν είναι το αποτέλεσμα τα λόγια σας κ η θετική σας ενέργεια με έχουν γεμίσει κουράγιο! @peacock @melodyy @dimsea 

@dimsea εύχομαι να έχει τριπλασιαστει!!! Που αν έχω δίκιο δλδ τη βλέπω να καλπάζει ❤️

Βγες από το φόρουμ μορσι και πήγαινε να δωσεις αίμα 🤪🤪😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η vayaki είπε:

@lactaki κοριτσι μου, σε ευχαριστω που με σκεφτηκες και με ενημερωσες για τα νεα σου!!! Δεν μπορω να σου μεταφερω απο εδω το ποσο χαρηκα!!!! Πολυ ευχαριστα νεα!!!

Φίλη μου , σ ευχαριστω!! Φιλάκια στο μπέμπη 👣👣👶  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεστε πρωινιατικα Σάββατο κιόλας!!! Οποιο κ αν είναι το αποτέλεσμα τα λόγια σας κ η θετική σας ενέργεια με έχουν γεμίσει κουράγιο! @peacock @melodyy @dimsea 

@dimsea εύχομαι να έχει τριπλασιαστει!!! Που αν έχω δίκιο δλδ τη βλέπω να καλπάζει ❤️

Μια τεράστια χοριακη εύχομαι!!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα τρελαθώ....

Έκανα τεστ hometest ΘΕΤΙΚΟΟΟΟ έντονο!! 8 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες!! 

Πώς ανεβάζω φωτογραφία κορίτσια μου..

Τρεμωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια θα τρελαθώ....

Έκανα τεστ hometest ΘΕΤΙΚΟΟΟΟ έντονο!! 8 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες!! 

Πώς ανεβάζω φωτογραφία κορίτσια μου..

Τρεμωωωω

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!!! Ημουν σιγουρη για σενα!!! Μπραβο σου! Φανταζομαι και η χοριακη σου θα ειναι με μεγαααλο νουμερο! Ετσι που το παμε και εσενα με διδυμακια σε βλεπω!!! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια θα τρελαθώ....

Έκανα τεστ hometest ΘΕΤΙΚΟΟΟΟ έντονο!! 8 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες!! 

Πώς ανεβάζω φωτογραφία κορίτσια μου..

Τρεμωωωω

Κι αλλά ευχάριστα!!!!!!!μπραβο κορίτσι μου!!!!!!!συγχαρητηριαααααααα!!!!!τελειααα!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκινησε πολυ θετικα η μερα!!! Ετσι να συνεχισει και για τα κοριτσια μας με την χοριακη! Κοριτσια δεν μας σταματαει τιποτα μου φαινεται!!!!

@Tokyo  αναμενουμε με αγωνια και το δικο σου μεγαλο νουμερο!!!

@dimsea περιμενουμε τουλαχιστον διπλασιο νουμερακι σημερα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια θα τρελαθώ....

Έκανα τεστ hometest ΘΕΤΙΚΟΟΟΟ έντονο!! 8 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες!! 

Πώς ανεβάζω φωτογραφία κορίτσια μου..

Τρεμωωωω

ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!🥳🥳🥳

τι όμορφα νέα ειναι αυτα;;;

πω πωωωω 🥰🥰🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεστε πρωινιατικα Σάββατο κιόλας!!! Οποιο κ αν είναι το αποτέλεσμα τα λόγια σας κ η θετική σας ενέργεια με έχουν γεμίσει κουράγιο! @peacock @melodyy @dimsea 

@dimsea εύχομαι να έχει τριπλασιαστει!!! Που αν έχω δίκιο δλδ τη βλέπω να καλπάζει ❤️

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα και από εμένα! Πες μας που και τι ώρα θα ανοίξουμε σαμπάνια! @dimseai περιμένουμε και την δική σου χοριακη! Φιλιά σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Το βρήκα.. με τα δεύτερα ουρά κορίτσια και λίγα...

IMG_20200613_084523.jpg

Ε εντάξει, πόσο σας θαυμάζω όλες εσάς που με τόση επιμονή κάνετε το όνειρο σας πραγματικότητα. Συγχαρητήρια κορίτσι μου και σε εσένα! 

Τα πρώτα μωράκια του 2021 θα είναι τα δικά σας. Και θα είναι πολλάαααα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεστε πρωινιατικα Σάββατο κιόλας!!! Οποιο κ αν είναι το αποτέλεσμα τα λόγια σας κ η θετική σας ενέργεια με έχουν γεμίσει κουράγιο! @peacock @melodyy @dimsea 

@dimsea εύχομαι να έχει τριπλασιαστει!!! Που αν έχω δίκιο δλδ τη βλέπω να καλπάζει ❤️

Καλή επιτυχία σήμερα!!!Ευχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Girly να τον χαίρεσαι τον γιο σου, να είναι πάντα τυχερός, υγιής και ευτυχισμένος ♥️♥️ Ανυπομονώ και για τον δικό σου υπέρηχο, όπου σίγουρα το μωρουλι σου θα έχει φωλιάσει για τα καλά και θα μεγαλώνει άψογα 🫶🫶 @Mpourmpoulo περίεργα πράγματα όντως...  Το είχα γράψει κάποια στιγμή στην Μαρίνα μας, ότι και εγώ μετά την αποξεση είχα θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Βέβαια εγώ ειχα κανονικά ελεύθερη επαφή. Δεύτερο τεστ λίγο πιο έντονο και τρίτο τεστ αχνό. Χοριακη έκανα μετά το τρίτο τεστ και ήταν μόλις 7. Με τον γιατρό που το συζήτησα δεν μπορούσε να ξέρει αν ήταν χοριακη από την παλινδρομη ή νέα βιοχημική κύηση. Εγώ για να μην τρελαθώ εντελώς το κλείδωσα στο κεφάλι μου ότι ήταν από την προηγούμενη εγκυμοσύνη και πήγα παρακάτω. Αλλά ξαναλέω εγώ είχα ολοκληρωμένες επαφές οπότε ήταν όλα τα σενάρια πιθανά. Από την άλλη έχω μια ανηψια 7 χρόνων που πιάστηκε με διακεκομμένη επαφή.... Θα περιμένουμε τη χοριακη σου και ελπίζω να έρθουν όλα όπως τα θέλεις 🙏🙏🙏
    • Κορίτσι μου όταν βάζεις τεστ στην εφαρμογή, αν αλλάξει ο φωτισμός (όπως βλέπω στο τελευταίο τεστ), αλλοιώνονται και τα αποτελέσματα Επίσης το τεστ το διαβάζεις στον χρόνο που δίνει ο κατασκευαστής. Όταν στεγνώσει εντελώς ενδέχεται να ξεθωριάσει λίγο! Συνέχισε τα τεστ και θα την βρεις την ωορρηξία 🤞🤞🙏🙏
    • Ωωω πήρε καλό βαρος το μωρακι σου από την τελευταία φορά πολύ καλα Εεε ναι λογικά θα έχει κίνηση το Ιασώ μέχρι στο τέλος να έρθει η μέρα του ραντεβού μπορεί να ανοίξουν και τα μικροβιολογικά  μακαρι να έχει αλλάξει προς το καλύτερο να τρως και να μην μπαίνουν κιλά 🥰
    • Θα περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό αύριο 😊 Και εγω πρέπει να τα βγάλω να τα ξεδιαλέξω σιγά σιγά τα βρεφικά γιατί τα έχω λίγο μπερδεμένα με βάση το μέγεθος  αλλα εδώ ακόμα δεν έχω κατεβάσει τα καλοκαιρινά τα δικά μας να δω ποτε θα κάτσω να ασχοληθώ 😅
    • Ναι κάποιοι την έχουν βασική εξέταση κάποιοι όχι έτσι έχω καταλαβει δηλαδή εγω από τον ιδιώτη γιατρό  🤷‍♀️ όταν μπήκα στον 8ο μήνα είχε αυξήσει τις επισκέψεις εμένα εκεί που με έβλεπε 3 φορές την εβδομάδα που το έκανε 2 φορές στο 8ο και όταν μπήκα στο μήνα μου πήγαινα 1 φορά την βδομαδα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...