Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

@ioannastr @lactaki καλή επιτυχία κοριτσια μου στις οωληψιες σας.. να πάνε όλα τέλεια!

@dimsea @Dimitra75 εύχομαι κορίτσια μου να δείτε σήμερα ένα μεγάλο νούμερο! 

Ανυπομονούμε για τα νέα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Εμενα μου είπανε απο τη μερα που κανω ετ αρχιζω και μετραω κατευθειαν ως 1η μερα

Νεφέλη μου καλή επιτυχία την Δευτέρα να πάνε όλα τέλεια και σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τη θετική σου χοριακη!! Θα πάνε όλα σούπερ.. Το εύχομαι με όλη μου την καρδιά! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

@dimsea @Ginaak @Nefeliap @melodyy @PAPA EVA Κ συγνώμη αν ξεχναω κάποια...ήταν το πρώτο σοκ.Σιγουρα δεν Ηρθε το τέλος του κόσμου. Θα ακουω τα δικά σας ευχαριστα και θα παίρνω δύναμη. Και σιγά σιγά θα επανέλθω. Σας Ευχαριστω πολύ όλες για τα όμορφα λόγια σας. 

Κορίτσι μου καταλαβαίνω την στεναχώρια σου αλλά προσπάθησε να μην το βάλεις κάτω.. Κι εγώ τα ίδια θα ενοιωθα στη θέση σου και όλες μας εδώ! Όταν είσαι έτοιμη ξαναπροσπάθησε και θα δεις η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή σου!! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo  @Taggeris @Hope19 @Σταυρι @melodyy @Maria2904 @peacock  ελπίζω να μην ξέχασα κάποια.... σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Ίσως ξέρω μέχρι τις 12.00 διαφορετικά κατά τις 16.00 γιατί σήμερα έχουν μια συντήρηση στο μηχάνημα μου είπαν οι κοπέλες στην αιμοληψία..... ότι είναι θα γίνει!!!! Πόσο περίεργο..... η επιτυχία ολόκληρης προσπάθειας τόσων ημερών με ενέσεις, φάρμακα, μέθη κλπ να εξαρτάται από ένα νούμερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Tokyo  @Taggeris @Hope19 @Σταυρι @melodyy @Maria2904 @peacock  ελπίζω να μην ξέχασα κάποια.... σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Ίσως ξέρω μέχρι τις 12.00 διαφορετικά κατά τις 16.00 γιατί σήμερα έχουν μια συντήρηση στο μηχάνημα μου είπαν οι κοπέλες στην αιμοληψία..... ότι είναι θα γίνει!!!! Πόσο περίεργο..... η επιτυχία ολόκληρης προσπάθειας τόσων ημερών με ενέσεις, φάρμακα, μέθη κλπ να εξαρτάται από ένα νούμερο! 

Όπως τα λες κορίτσι μου!!!ολα από αυτόν τον μαγικό αριθμό!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Tokyo  @Taggeris @Hope19 @Σταυρι @melodyy @Maria2904 @peacock  ελπίζω να μην ξέχασα κάποια.... σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Ίσως ξέρω μέχρι τις 12.00 διαφορετικά κατά τις 16.00 γιατί σήμερα έχουν μια συντήρηση στο μηχάνημα μου είπαν οι κοπέλες στην αιμοληψία..... ότι είναι θα γίνει!!!! Πόσο περίεργο..... η επιτυχία ολόκληρης προσπάθειας τόσων ημερών με ενέσεις, φάρμακα, μέθη κλπ να εξαρτάται από ένα νούμερο! 

Αχ και αυτό το νούμερο σου αλλάζει τη ζωή!! Μακάρι να είναι τεράστιο κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Tokyo  @Taggeris @Hope19 @Σταυρι @melodyy @Maria2904 @peacock  ελπίζω να μην ξέχασα κάποια.... σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Ίσως ξέρω μέχρι τις 12.00 διαφορετικά κατά τις 16.00 γιατί σήμερα έχουν μια συντήρηση στο μηχάνημα μου είπαν οι κοπέλες στην αιμοληψία..... ότι είναι θα γίνει!!!! Πόσο περίεργο..... η επιτυχία ολόκληρης προσπάθειας τόσων ημερών με ενέσεις, φάρμακα, μέθη κλπ να εξαρτάται από ένα νούμερο! 

Αχ.......ετσι ακριβώς.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει πρέπει να έχουν μειώσει τον αριθμό των αντιδράσεων δεν γίνεται να τελειώνουν έτσι!!!!

@annie! έτσι ακριβώς....όλη σου η ζωή!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι τι κάνετε; Συγχαρητήρια να πω και πάλι στα κορίτσια που τα κατάφεραν και σε εκείνα που προσπαθούν τόσο πολύ να πω ότι τις θαυμάζω και εύχομαι να τα καταφέρουν σύντομα!!! Ήρθε η ώρα λοιπόν και εγώ αύριο να περάσω επιτροπή ώστε να αρχίσω την προσπάθεια το μήνα αυτό. Ελπίζω κάποια στιγμή να έχω ευχάριστα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια σας γράφω σήμερα γιατί μπαίνω κ γω σιγά σιγά στην διαδικασία σπερματεγχυσης. Αυριο μου είπαν να παρω τηλ να μου δώσουν ημερομηνία για Επιτροπή. Έχετε κάτι να με συμβουλευσετε σε σχέση με τα χαρτιά που χρειάζονται για να μην κανω κάποιο λάθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα κορίτσι τι κάνετε; Συγχαρητήρια να πω και πάλι στα κορίτσια που τα κατάφεραν και σε εκείνα που προσπαθούν τόσο πολύ να πω ότι τις θαυμάζω και εύχομαι να τα καταφέρουν σύντομα!!! Ήρθε η ώρα λοιπόν και εγώ αύριο να περάσω επιτροπή ώστε να αρχίσω την προσπάθεια το μήνα αυτό. Ελπίζω κάποια στιγμή να έχω ευχάριστα νέα.

Καλη αρχή ευχομαι και γρήγορα με τα αποτελέσματα που λαχταράς. Αν Επιτρεπεται σε ποια Επιτροπή θα περασεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Εχει καμια κοπελα εμπερια απο εξωσωματικη στο Ιασω? Αν θελετε, στειλτε μου και πμ.  Ευχαριστω!

Εγώ! Στείλε μου... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα κορίτσι τι κάνετε; Συγχαρητήρια να πω και πάλι στα κορίτσια που τα κατάφεραν και σε εκείνα που προσπαθούν τόσο πολύ να πω ότι τις θαυμάζω και εύχομαι να τα καταφέρουν σύντομα!!! Ήρθε η ώρα λοιπόν και εγώ αύριο να περάσω επιτροπή ώστε να αρχίσω την προσπάθεια το μήνα αυτό. Ελπίζω κάποια στιγμή να έχω ευχάριστα νέα.

Καλημέρα!Και εγώ σήμερα περνάω επιτροπή,έστειλα βέβαια μόνο τα χαρτιά γιατί δε δέχονται κόσμο.Ειπαν ότι θα με ενημερώσουν για την απόφαση από εβδομάδα!Καλη αρχή και στις δυο μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα κορίτσι τι κάνετε; Συγχαρητήρια να πω και πάλι στα κορίτσια που τα κατάφεραν και σε εκείνα που προσπαθούν τόσο πολύ να πω ότι τις θαυμάζω και εύχομαι να τα καταφέρουν σύντομα!!! Ήρθε η ώρα λοιπόν και εγώ αύριο να περάσω επιτροπή ώστε να αρχίσω την προσπάθεια το μήνα αυτό. Ελπίζω κάποια στιγμή να έχω ευχάριστα νέα.

Με την απόφαση στο χέρι εύχομαι αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ ολες σας κ τη συμπαράσταση στον κοινο αγωνα μας.....το τεστ ηταν αρνητικό οπως ειπαμε κ εκανα χοριακη....περιμένω....για να μην καταρρεύσω εδωσα το τηλ του συζύγου να μάθει πρωτος αν κ δεν του το ειπα.προσπαθω οσο μπορω να σταματήσω το θρηνο μεσα μου κ πλέον να συνεχίσω με φυσικό κυκλο...φτανουν οι ενεσεις κ μάλιστα 4 διέγερσεις οπου οι δυο ηταν με 450 μοναδες!!!! Μην πεθάνουμε κιολας...τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra75 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ ολες σας κ τη συμπαράσταση στον κοινο αγωνα μας.....το τεστ ηταν αρνητικό οπως ειπαμε κ εκανα χοριακη....περιμένω....για να μην καταρρεύσω εδωσα το τηλ του συζύγου να μάθει πρωτος αν κ δεν του το ειπα.προσπαθω οσο μπορω να σταματήσω το θρηνο μεσα μου κ πλέον να συνεχίσω με φυσικό κυκλο...φτανουν οι ενεσεις κ μάλιστα 4 διέγερσεις οπου οι δυο ηταν με 450 μοναδες!!!! Μην πεθάνουμε κιολας...τα φιλιά μου

Ααααααχ άστα η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο!!!Εμένα με email θα μου τα στείλουν...... έχω λυσσάξει.....παρόλο που έχω χαμηλή πιέση εδώ και 2 ώρες πρέπει να έχει ανέβει στο 200  ουφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimsea είπε:

Ααααααχ άστα η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο!!!Εμένα με email θα μου τα στείλουν...... έχω λυσσάξει.....παρόλο που έχω χαμηλή πιέση εδώ και 2 ώρες πρέπει να έχει ανέβει στο 200  ουφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμένα μ θύμησες..... Θυμάμαι φόραγα ρολογακι (smartwatch) που μετράει τους παλμούς κ μας είχαν πει στις 15:00 να πάμε να πάρουμε τα αποτελέσματα.... Απ τις 13:00 οι παλμοί άρχιζαν την ανηφόρα.... Στο αμάξι έξω απ το εργαστήριο είχα 127 παλμούς.... Στον όροφο που περίμεναμε τα αποτελέσματα είχα 135....νόμιζα θα πάθω ανακοπή..... Χιχιχιχιχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Μάλλον θα πάω και εγώ για εξωσωματική.. Και θα ήθελα να σας ρωτήσω πως την πήρατε αυτήν την απόφαση και αν έχετε βάλει ένα όριο στο μυαλό σας για το (σε περίπτωση που δεν πιάσει η πρωτη) πόσες εξωσωματικες θα κάνετε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Dimitra75 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ ολες σας κ τη συμπαράσταση στον κοινο αγωνα μας.....το τεστ ηταν αρνητικό οπως ειπαμε κ εκανα χοριακη....περιμένω....για να μην καταρρεύσω εδωσα το τηλ του συζύγου να μάθει πρωτος αν κ δεν του το ειπα.προσπαθω οσο μπορω να σταματήσω το θρηνο μεσα μου κ πλέον να συνεχίσω με φυσικό κυκλο...φτανουν οι ενεσεις κ μάλιστα 4 διέγερσεις οπου οι δυο ηταν με 450 μοναδες!!!! Μην πεθάνουμε κιολας...τα φιλιά μου

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ...με τον Τσιριγωτη είσαι εσύ; Τί σου είπε ο γιατρός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Εμένα μ θύμησες..... Θυμάμαι φόραγα ρολογακι (smartwatch) που μετράει τους παλμούς κ μας είχαν πει στις 15:00 να πάμε να πάρουμε τα αποτελέσματα.... Απ τις 13:00 οι παλμοί άρχιζαν την ανηφόρα.... Στο αμάξι έξω απ το εργαστήριο είχα 127 παλμούς.... Στον όροφο που περίμεναμε τα αποτελέσματα είχα 135....νόμιζα θα πάθω ανακοπή..... Χιχιχιχιχ 

Άστα να πάνε κορίτσι..... αυτήν τη στιγμή έχω μουδιάσει ολόκληρη και και το μόνο που νιώθω είναι ένας κόμπος στο στομάχι και ένα τικ τακ σαν ωρολογιακή βόμβα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annita3 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Μάλλον θα πάω και εγώ για εξωσωματική.. Και θα ήθελα να σας ρωτήσω πως την πήρατε αυτήν την απόφαση και αν έχετε βάλει ένα όριο στο μυαλό σας για το (σε περίπτωση που δεν πιάσει η πρωτη) πόσες εξωσωματικες θα κάνετε.. 

Σκέφτεσαι πολύ μακρυά κορίτσι μου! Γτ να μην πετύχει με την πρώτη; από κει κ πέρα για κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά όλα... Πχ άλλη πάει σε 1 χρόνο προσπάθειας και άλλη σε 3...αλλη κάνει 5 φορές κ λέει στοπ άλλη κάνει όσο αντέχει η τσέπη της.. Ο στόχος σου είναι πρώτα να δεις τι φταίει... Γτ δεν έχεις θέμα σύλληψης.. Οπότε θα το λύσετε και μια χαρά θα πιάσεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Σκέφτεσαι πολύ μακρυά κορίτσι μου! Γτ να μην πετύχει με την πρώτη; από κει κ πέρα για κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά όλα... Πχ άλλη πάει σε 1 χρόνο προσπάθειας και άλλη σε 3...αλλη κάνει 5 φορές κ λέει στοπ άλλη κάνει όσο αντέχει η τσέπη της.. Ο στόχος σου είναι πρώτα να δεις τι φταίει... Γτ δεν έχεις θέμα σύλληψης.. Οπότε θα το λύσετε και μια χαρά θα πιάσεις... 

Από ότι κατάλαβα το θέμα είναι γονιδιακό.. Αλλά θα ξέρουμε με ακρίβεια μετά τον καρυοτυπο. Τώρα μου φαίνεται βουνό όλο αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Άστα να πάνε κορίτσι..... αυτήν τη στιγμή έχω μουδιάσει ολόκληρη και και το μόνο που νιώθω είναι ένας κόμπος στο στομάχι και ένα τικ τακ σαν ωρολογιακή βόμβα!!!!! 

Σε νιώθω..... Απόλυτα!!!! Έτσι ήμουν κ εγώ.... Χιχιχιχιιχ κ να λες κι όλας κι αν είναι κ μέσα τα μωράκια μου  κ με τόσο άγχος τους κάνω κακό????? Διπλή αγωνία χιχιχιιχχι.... Εύχομαι να δεις το νούμερο που επιθυμείς.... ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...