Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Ναι σήμερα έχω γενέθλια. Ευχαριστώ για τις ευχές! Ελπίζω να μην κρύωσες! 


Ελάτε να σας κεράσω τουρτίτσα. 🎂

Και εύχομαι του χρόνου στα γενέθλια μου να έχουμε όλες αγκαλιά στρουμπουλαλαλαλαλά μωρά! %%-[smilie=love5.gif]


 

Συγνωμη που μπαινω στο θεμα σας αλλα θελω να ευχηθω σε ενα κοριτσι που συμπαθω πολυ..

@misofeggaroμου χρονια σου πολλα! Υγεια και ευτυχια στο σπιτι σου και ευχομαι η ζωη σου απο δω και περα να ειναι γεματη απο ομορφες και χαρουμενες στιγμες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Να σας ρωτήσω. Παίρνει κάποια τις βιταμίνες pregrancy conception? Και αν ναι για πόσο καιρό? Εμείς είναι ο 3 μήνας που τις παίρνουμε. Να πάρουμε και τέταρτο κουτί ή να το αφήσουμε για λίγο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Να σας ρωτήσω. Παίρνει κάποια τις βιταμίνες pregrancy conception? Και αν ναι για πόσο καιρό? Εμείς είναι ο 3 μήνας που τις παίρνουμε. Να πάρουμε και τέταρτο κουτί ή να το αφήσουμε για λίγο? 

Εμείς τις παίρνουμε! Και οι 2. Ο γυναικολόγος μου είπε ότι δεν κάνουν κακό. Κι εγώ πάω στο 4ο κουτί τώρα. Τις έπαιρνα και πιο παλιά. Τις είχα σταματήσει για κάνα 6μηνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Ναι σήμερα έχω γενέθλια. Ευχαριστώ για τις ευχές! Ελπίζω να μην κρύωσες! 


Ελάτε να σας κεράσω τουρτίτσα. 🎂

Και εύχομαι του χρόνου στα γενέθλια μου να έχουμε όλες αγκαλιά στρουμπουλαλαλαλαλά μωρά! %%-[smilie=love5.gif]


 

Χρόνια πολλά και καλά και από μένα! Με όλη μου τη ψυχή σου εύχομαι να αποκτήσεις ένα μωράκι! Όπως το εύχομαι και για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η androfight είπε:

Εμείς τις παίρνουμε! Και οι 2. Ο γυναικολόγος μου είπε ότι δεν κάνουν κακό. Κι εγώ πάω στο 4ο κουτί τώρα. Τις έπαιρνα και πιο παλιά. Τις είχα σταματήσει για κάνα 6μηνο. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Και μας ο γυναικολόγος μου, είπε να τις παίρνουμε. Αλλά δεν μου διευκρίνησε για πόσο. Οπότε θα συνεχισουμε και εμεις να τις παίρνουμε, αν και διαφορα δεν είδαμε 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Και μας ο γυναικολόγος μου, είπε να τις παίρνουμε. Αλλά δεν μου διευκρίνησε για πόσο. Οπότε θα συνεχισουμε και εμεις να τις παίρνουμε, αν και διαφορα δεν είδαμε 😏

Ούτε εμείς δυστυχώς. Απλά έχει φολυκό οξύ που πρέπει να έχουμε σε πλεόνασμα οι μελλοντικές μανούλες και στους άντρες υποθέτω όλο και κάτι καλό θα έχει. Χε χε. Θα τις παίρνω λοιπόν μέχρι να βαρεθώ πάλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η androfight είπε:

Ούτε εμείς δυστυχώς. Απλά έχει φολυκό οξύ που πρέπει να έχουμε σε πλεόνασμα οι μελλοντικές μανούλες και στους άντρες υποθέτω όλο και κάτι καλό θα έχει. Χε χε. Θα τις παίρνω λοιπόν μέχρι να βαρεθώ πάλι! 

Να σας πω κορίτσια και εγώ θέλω να πάρω βιταμίνες. Από αύριο θα ξεκινήσω διατροφή και περπάτημα. Το πήρα απόφαση να βοηθήσω κι εγώ όσο μπορώ γιατί όλο βλακείες τρώω τελευταία. Να μειώσει και το τσιγάρο λίγο ο σύζυγος. Όσο μπορούμε να το σπρώξουμε το θέμα. Λέτε να πάρω αυτές που αναφέρατε πιο πάνω; Νομίζω και η @Kostef μας αυτές είχε αναφέρει. Λένε ότι είναι καλές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να σας πω κορίτσια και εγώ θέλω να πάρω βιταμίνες. Από αύριο θα ξεκινήσω διατροφή και περπάτημα. Το πήρα απόφαση να βοηθήσω κι εγώ όσο μπορώ γιατί όλο βλακείες τρώω τελευταία. Να μειώσει και το τσιγάρο λίγο ο σύζυγος. Όσο μπορούμε να το σπρώξουμε το θέμα. Λέτε να πάρω αυτές που αναφέρατε πιο πάνω; Νομίζω και η @Kostef μας αυτές είχε αναφέρει. Λένε ότι είναι καλές! 

Δε ξέρω αν είναι οι καλύτερες αλλά σίγουρα είναι οικονομικές. Μου τις είχε προτείνει η πρώτη γυναικολόγος που πήγαινα. Προχθές που πήγα σε άλλον και του ανέφερα ποιες παίρνω γιατί με ρώτησε αν παίρνω δε σχολίασε τη μάρκα καθόλου. Του ήταν αρκετό ότι παίρναμε. Αυτό μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love13 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Και μας ο γυναικολόγος μου, είπε να τις παίρνουμε. Αλλά δεν μου διευκρίνησε για πόσο. Οπότε θα συνεχισουμε και εμεις να τις παίρνουμε, αν και διαφορα δεν είδαμε 😏

Τις έπαιρνα πιο παλια αυτες κοριτσι μου για ενα χρονο.. τωρα εδω και 1,5 χρονο παίρνουμε πιο "δυνατες".. ο γυναικολόγος μας ειπε οτι δεν τις σταματαμε μεχρι να μεινω εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Να σας ρωτήσω. Παίρνει κάποια τις βιταμίνες pregrancy conception? Και αν ναι για πόσο καιρό? Εμείς είναι ο 3 μήνας που τις παίρνουμε. Να πάρουμε και τέταρτο κουτί ή να το αφήσουμε για λίγο? 

Κ εμείς τις παίρνουμε. Ρωτησα τον εξωσωματικό τι να πάρω αφού λόγω κορονοϊού θα ημουν σε αναμονή κ μου πρότεινε αυτές. Κ αποφασίσαμε να πάρουμε το πακέτο που έχει κ τις ανδρικές. Τις παίρνουμε εδω και 1,5 μηνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Τις έπαιρνα πιο παλια αυτες κοριτσι μου για ενα χρονο.. τωρα εδω και 1,5 χρονο παίρνουμε πιο "δυνατες".. ο γυναικολόγος μας ειπε οτι δεν τις σταματαμε μεχρι να μεινω εγκυος!

Τις profertil παίρνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Άντρεα είπε:

Οχι τις Proceive men and women

Χμ δε τις ξέρω. Αλλά για να στις είπε ο γιατρός σίγουρα θα είναι καλές. Είχα δοκιμάσει profertil μια περίοδο. Λένε τις δίνουν πριν την εξωσωματική. Γι αυτό σε ρώτησα αν παίρνεις αυτές. Τις θεωρούν πιο καλές. Αλλά πανάκριβες ρε κορίτσια. 50 ευρώ μόνο το κουτί το δικό μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η androfight είπε:

Χμ δε τις ξέρω. Αλλά για να στις είπε ο γιατρός σίγουρα θα είναι καλές. Είχα δοκιμάσει profertil μια περίοδο. Λένε τις δίνουν πριν την εξωσωματική. Γι αυτό σε ρώτησα αν παίρνεις αυτές. Τις θεωρούν πιο καλές. Αλλά πανάκριβες ρε κορίτσια. 50 ευρώ μόνο το κουτί το δικό μου. 

Να σου πω, αν και δεν εχω μεινει εγκυος εχει ανέβει η ΑΜΗ μου (ελαχιστα μεν αλλα δεν εχει σημασία) απο οταν τις χρησιμοποιω οποταν ναι πιστευω οτι εινσι καλες!

50 ειναι και αυτές ευτυχως ομως ειναι και για τον συντροφο μου και για εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Να σου πω, αν και δεν εχω μεινει εγκυος εχει ανέβει η ΑΜΗ μου (ελαχιστα μεν αλλα δεν εχει σημασία) απο οταν τις χρησιμοποιω οποταν ναι πιστευω οτι εινσι καλες!

50 ειναι και αυτές ευτυχως ομως ειναι και για τον συντροφο μου και για εμενα!

Μακάρι ρε κορίτσι μου να γίνει το θαύμα! Πραγματικά και τότε χαλάλι όλα τα λεφτά που δίνουμε κάθε μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η androfight είπε:

Μακάρι ρε κορίτσι μου να γίνει το θαύμα! Πραγματικά και τότε χαλάλι όλα τα λεφτά που δίνουμε κάθε μήνα!

Ακριβωςςς! Μακαριιι💜💜🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Ναι σήμερα έχω γενέθλια. Ευχαριστώ για τις ευχές! Ελπίζω να μην κρύωσες! 


Ελάτε να σας κεράσω τουρτίτσα. 🎂

Και εύχομαι του χρόνου στα γενέθλια μου να έχουμε όλες αγκαλιά στρουμπουλαλαλαλαλά μωρά! %%-[smilie=love5.gif]


 

Χρόνια πολλά κοριτσάκι μ ότι καλύτερο σου εύχομαι κάθε επιθυμία σου να γίνει πραγματικότητα ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η androfight είπε:

Ούτε εμείς δυστυχώς. Απλά έχει φολυκό οξύ που πρέπει να έχουμε σε πλεόνασμα οι μελλοντικές μανούλες και στους άντρες υποθέτω όλο και κάτι καλό θα έχει. Χε χε. Θα τις παίρνω λοιπόν μέχρι να βαρεθώ πάλι! 

Θα σε ακολουθήσω και εγώ λοιπόν. Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Κ εμείς τις παίρνουμε. Ρωτησα τον εξωσωματικό τι να πάρω αφού λόγω κορονοϊού θα ημουν σε αναμονή κ μου πρότεινε αυτές. Κ αποφασίσαμε να πάρουμε το πακέτο που έχει κ τις ανδρικές. Τις παίρνουμε εδω και 1,5 μηνα. 

Και εμείς αυτές παίρνουμε. Που είναι κ για μένα και για τον άντρα μου. Μακαρι να δούμε όλες αποτέλεσμα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marselntina είπε:

Κορίτσια, έχει καμία δοκιμάσει τα easy at home τεστ εγκυμοσύνης από το Amazon? Ξέρουμε αν είναι αξιόπιστα 

Δεν τα έχω δοκιμάσει. Μονο τις hometest κάνω κάθε μήνα. Χαχαχα(είπα ΔΕΝ θα ξανακανω αν δεν έχω καθυστέρηση). Αλλά γιατί να μην είναι αξιόπιστα? Τα χρησιμοποίησες η σκέφτεσαι να τα πάρεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Δεν τα έχω δοκιμάσει. Μονο τις hometest κάνω κάθε μήνα. Χαχαχα(είπα ΔΕΝ θα ξανακανω αν δεν έχω καθυστέρηση). Αλλά γιατί να μην είναι αξιόπιστα? Τα χρησιμοποίησες η σκέφτεσαι να τα πάρεις? 

Τα πήρα πρώτη φορά πριν λίγες μέρες σε ένα πακέτο που είχε και τεστ ωορρηξίας μαζί και τώρα διάβασα κάτι αξιολογήσεις που λένε ότι συγκεκριμένα τα τεστ εγυμοσύνης είναι κουκουρούκου!!

Είμαι ήδη στην τρίτη μέρα καθυστέρησης και μου βγαίνει θετικότατο το τεστ ωορρηξίας και αρνητικό της εγκυμοσύνης... Έχω αρχίσει να φοβάμαι ότι κάτι μου συμβαίνει... Εν τω μεταξύ κάθε μέρα νιώθω και χειρότερα... Τι να πω.. Αν δεν μου έρθει μέχρι αύριο θα πάρω τον γιατρό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Τα πήρα πρώτη φορά πριν λίγες μέρες σε ένα πακέτο που είχε και τεστ ωορρηξίας μαζί και τώρα διάβασα κάτι αξιολογήσεις που λένε ότι συγκεκριμένα τα τεστ εγυμοσύνης είναι κουκουρούκου!!

Είμαι ήδη στην τρίτη μέρα καθυστέρησης και μου βγαίνει θετικότατο το τεστ ωορρηξίας και αρνητικό της εγκυμοσύνης... Έχω αρχίσει να φοβάμαι ότι κάτι μου συμβαίνει... Εν τω μεταξύ κάθε μέρα νιώθω και χειρότερα... Τι να πω.. Αν δεν μου έρθει μέχρι αύριο θα πάρω τον γιατρό μου.

Μήπως να πας αύριο να πάρεις ένα τεστακι άλλης εταιρίας η ακόμα καλύτερα να κάνεις μια χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love13 είπε:

Μήπως να πας αύριο να πάρεις ένα τεστακι άλλης εταιρίας η ακόμα καλύτερα να κάνεις μια χοριακη? 

Μένω στην Αγγλία και δεν είναι τόσο εύκολο να κάνω χοριακή :( Μακάρι να ήμουν στην Ελλάδα... 

Ίσως να πεταχτώ να πάρω κάποιο αύριο... για να δοούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Μένω στην Αγγλία και δεν είναι τόσο εύκολο να κάνω χοριακή :( Μακάρι να ήμουν στην Ελλάδα... 

Ίσως να πεταχτώ να πάρω κάποιο αύριο... για να δοούμε..

Πιστεύω ότι κάτι καλό γίνεται με σένα. Είναι αρκετές οι 3 μέρες καθυστέρησης 🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...