Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η A&O είπε:

Καλημέρα @Love13 Κανονικά είχα πει ότι περιμένω το Σάββατο. Όμως είχα πάει στις 30 Απριλίου στο γυναικολόγο και το ωοθυλάκιο ήταν μικρότερο απ ότι περίμενα οπότε αν όχι Σάββατο τότε μέχρι Δευτέρα θα περιμένω. Χάχα μέχρι τώρα δε το σκεφτόμουν ότι φτάνουν οι μέρες. Είχα ξεχαστεί με όλα αυτά που συμβαίνουν στα κορίτσια. Συν το ότι Σάββατο κανόνισα να πάω για ηλιοθεραπεία! 

Γενικώς κοριτσάκι μου ελπίζω να μη μας έρθει 🙏

Καλημέρα κορίτσι μου. Εγώ απτην άλλη είναι να αδιαθετησω την άλλη εβδομάδα, αλλά έκανα νωρίς ωορρηξια. Την 11η μέρα. Οπότε Κυριακή πιστεύω θα μου έρθει. Και εγώ δεν το σκεφτόμουν, αλλά επειδή ξεκίνησαν όλα τα προεορτια της περιόδου, το σκέφτομαι και είμαι λίγο πεσμένη ψυχολογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

A&O:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Nicol:08/06

Σε ευχαριστώ Lacostaki που με πρόσθεσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην πέφτετε ψυχολογικά κορίτσια.. Δεν κάνετε καλό στον εαυτό σας.. Υπάρχουν και χειρότερα! Όλα θα γίνουν.. Και εγώ εκεί που δεν το περίμενα το κράτησα το θετικό τεστ στο χέρι άσχετα με το πως κατέληξε.. Με την φύση και τον Θεό δεν μπορούμε να τα βάλουμε.. Να είστε αισιόδοξες και όλα θα πάνε καλά😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Μην πέφτετε ψυχολογικά κορίτσια.. Δεν κάνετε καλό στον εαυτό σας.. Υπάρχουν και χειρότερα! Όλα θα γίνουν.. Και εγώ εκεί που δεν το περίμενα το κράτησα το θετικό τεστ στο χέρι άσχετα με το πως κατέληξε.. Με την φύση και τον Θεό δεν μπορούμε να τα βάλουμε.. Να είστε αισιόδοξες και όλα θα πάνε καλά😊😊

Χθες που μας ειπες τι συνεβει πραγματικα ειπα στον εαυτο μου κ να ερθει η περιοδος κ να βγει αρνητικο τεστ δεν θα στεναχωρηθεις γιατι ειναι πολυ λιγο σε αυτο που περασες εσυ κ αλλα κοριτσια...Και πραγματικα συγκινηθηκα με ολη τη θετικη σου σταση...παντως θαυμαζω τελικα τους άντρες μας ποσο χαλαροι ειναι ο δικος μου πηγα διπλα του κ του λεω οτι βγηκε αρνητικο μου λεει νωρις το εκανες κ γυρισε πλευρο να κοιμηθει λιγο ακομη🤣🤣και ποσο χαλαρος αντιμετωπιζει τη καθυστερηση λες κ δεν τρεχει μια...αλλα μου λεει να ξαπλωσεις να κοιμηθεις μη κουραζεσαι...οταν ειναι να ερθει θα ερθει...❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μ εκανα εισαγωγη και περιμενω να με πανε χειρουργείο.. θα κανω λαπατοσκοπηση και υστεροσκοπηση τελικα για να δουμε και τη μητρα απο μεσα.. ο γιατρος που μιλησαμε ηταν πολυ αισιοδοξος! στείλτε μου τη θετικη σας ενέργεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου όλα θα πάνε καλά❤️ οι σκέψεις μας είναι μαζί σου.. Μην φοβάσαι.. Θα τελειώσει και όλα θα είναι τέλεια❤️

Ναι κορίτσι μου.. Να ξέρεις ότι πάντα κρύβεται κάτι καλό μέσα σε κάτι κακό😊 είμαστε γυναίκες και είμαστε δυνατές.. Η φύση μας έδωσε τόσα πράγματα στα οποία πρέπει να ανταπεξελθουμε και τα αντιμετωπίζουμε κάθε μέρα.. Και τα καταφέρνουμε τόσο καλά.. Η φύση και ο Θεός ξέρουν καλύτερα από μας πότε κάτι πρέπει να γίνει και πότε όχι.. 

Για τους άντρες δεν το συζητάω χαχαχα ζούνε στον δικό τους κόσμο😂 πολλές φορές όμως είναι καλό αυτό γιατί κρατάνε τις ισορροπίες με μας τις τρελές και ανυπομονες😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσακια μ εκανα εισαγωγη και περιμενω να με πανε χειρουργείο.. θα κανω λαπατοσκοπηση και υστεροσκοπηση τελικα για να δουμε και τη μητρα απο μεσα.. ο γιατρος που μιλησαμε ηταν πολυ αισιοδοξος! στείλτε μου τη θετικη σας ενέργεια 

Καλή επιτυχία ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσακια μ εκανα εισαγωγη και περιμενω να με πανε χειρουργείο.. θα κανω λαπατοσκοπηση και υστεροσκοπηση τελικα για να δουμε και τη μητρα απο μεσα.. ο γιατρος που μιλησαμε ηταν πολυ αισιοδοξος! στείλτε μου τη θετικη σας ενέργεια 

καλη επιτυχια!!εκτος απο τη θετικη μας ενεργεια σου στελνουμε κ μια μεγαληηηη αγκαλιαααα!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσακια μ εκανα εισαγωγη και περιμενω να με πανε χειρουργείο.. θα κανω λαπατοσκοπηση και υστεροσκοπηση τελικα για να δουμε και τη μητρα απο μεσα.. ο γιατρος που μιλησαμε ηταν πολυ αισιοδοξος! στείλτε μου τη θετικη σας ενέργεια 

Καλή επιτυχία.. Όλα καλά θα πάνε. Σκέψου ότι μετά θα βγεις καινούρια και θα έχεις καθαρίσει τα πάντα. Μετά βουρ.. Μη φοβασαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσακια μ εκανα εισαγωγη και περιμενω να με πανε χειρουργείο.. θα κανω λαπατοσκοπηση και υστεροσκοπηση τελικα για να δουμε και τη μητρα απο μεσα.. ο γιατρος που μιλησαμε ηταν πολυ αισιοδοξος! στείλτε μου τη θετικη σας ενέργεια 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/5/2020 at 11:49 ΠΜ, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσάκι μου ευχαριστώ.... τι κανεις? 

Καλά..εδώ Αθήνα είμαι ακόμη,ήρεμα..φτιάχνουμε το σπίτι τώρα κ είμαι πολύ ενθουσιασμένη 😊😄 Εσύ τι κάνεις; Πώς πάει εκεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να ρωτησω κατι...εγω το τεστ που λεει να το κρατήσουμε 10 δευτερόλεπτα στα ουρα μετρησα μεχρι το 10 κ το εβγαλα...τωρα παρηγγειλα κατι αλλα τεστ κ είδα οτι με το χρονομετρο τα 10 δευτερα ειναι περισσότερα εγω μετρωντας μεχρι το 10 το κρατησα 4 δευτερα...το έκανα λαθος??Είμαι ηλιθια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσακια μ εκανα εισαγωγη και περιμενω να με πανε χειρουργείο.. θα κανω λαπατοσκοπηση και υστεροσκοπηση τελικα για να δουμε και τη μητρα απο μεσα.. ο γιατρος που μιλησαμε ηταν πολυ αισιοδοξος! στείλτε μου τη θετικη σας ενέργεια 

Καλή επιτυχία!!! Μην φοβάσαι! Πολλή θετική ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια να ρωτησω κατι...εγω το τεστ που λεει να το κρατήσουμε 10 δευτερόλεπτα στα ουρα μετρησα μεχρι το 10 κ το εβγαλα...τωρα παρηγγειλα κατι αλλα τεστ κ είδα οτι με το χρονομετρο τα 10 δευτερα ειναι περισσότερα εγω μετρωντας μεχρι το 10 το κρατησα 4 δευτερα...το έκανα λαθος??Είμαι ηλιθια??

Κορίτσι μου εγώ θα σου έλεγα να μην αγχώνεσαι. Απόλαυσε την ημέρα, το θετικό είναι ότι δεν έχεις αδιαθετήσει. Κάνε άλλο ένα αύριο το πρωί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια να ρωτησω κατι...εγω το τεστ που λεει να το κρατήσουμε 10 δευτερόλεπτα στα ουρα μετρησα μεχρι το 10 κ το εβγαλα...τωρα παρηγγειλα κατι αλλα τεστ κ είδα οτι με το χρονομετρο τα 10 δευτερα ειναι περισσότερα εγω μετρωντας μεχρι το 10 το κρατησα 4 δευτερα...το έκανα λαθος??Είμαι ηλιθια??

Όταν σου είπα εγώ να περιμένεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Εγώ απτην άλλη είναι να αδιαθετησω την άλλη εβδομάδα, αλλά έκανα νωρίς ωορρηξια. Την 11η μέρα. Οπότε Κυριακή πιστεύω θα μου έρθει. Και εγώ δεν το σκεφτόμουν, αλλά επειδή ξεκίνησαν όλα τα προεορτια της περιόδου, το σκέφτομαι και είμαι λίγο πεσμένη ψυχολογικα

Σε καταλαβαίνω, κι εγώ έτσι είμαι όταν αρχίζουν τα πρώτα συμπτώματα. Το μόνο που με ηρεμεί λίγο είναι ότι ήρθε καλοκαιράκι και θα ξεχυθώ στις παραλίες! Είναι η αγαπημένη μου εποχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσακια μ εκανα εισαγωγη και περιμενω να με πανε χειρουργείο.. θα κανω λαπατοσκοπηση και υστεροσκοπηση τελικα για να δουμε και τη μητρα απο μεσα.. ο γιατρος που μιλησαμε ηταν πολυ αισιοδοξος! στείλτε μου τη θετικη σας ενέργεια 

Κοριτσι μου σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια !!! Ολα θα πανε καλα !!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια να ρωτησω κατι...εγω το τεστ που λεει να το κρατήσουμε 10 δευτερόλεπτα στα ουρα μετρησα μεχρι το 10 κ το εβγαλα...τωρα παρηγγειλα κατι αλλα τεστ κ είδα οτι με το χρονομετρο τα 10 δευτερα ειναι περισσότερα εγω μετρωντας μεχρι το 10 το κρατησα 4 δευτερα...το έκανα λαθος??Είμαι ηλιθια??

Νομίζω είναι καλύτερα να συλλέγεις τα ούρα σε ένα ποτηράκι. Εγώ πάντα έτσι κάνω. Γιατί το πρώτο τεστ που είχα πάρει το χάλασα έτσι και από τότε δεν το έχω ξανά κάνει με αυτόν τον τρόπο. Πάντως αν το κράτησες τόσο λίγο θεωρώ ότι δεν είναι έγκυρο το αποτέλεσμα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια αας κοριτσια μου !!! Καλημερα !!! 
ειμαι 16η μερα του κυκλου μου και θετικο ωορρηξιας δεν ειδα ακομα !! Τα ξεκινησα η αληθεια ειναι πολυ νωρις απο την 10η μερα !! Κυκλο κανω 29-31 ... 

τις επαφουλες μας τις κανουμε παντως!!! Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια συντομα να εχουμε ευχαριστα νεα 🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffel εδω δεν περιμενα 10 δευτερολεπτα θα περιμενα καμια μερα ακομη?🤣🤣🤣

@A&O δεν αγχωνομαι βασικα γελαω με τη βλακεια που με δερνει🤣🤣τετοια εξυπναδα ουτε αστροφυσικος στη νασα🤣

@Ευάγγελοςτ σε ποτηράκι τα μαζευω αλλα αντι για δευτερολεπτα εγω μετρησα κλασματα του δευτερολέπτου🤣..ευτυχως που το πηρα χαμπαρι κ οταν ερθουν τα αλλα θα τα κανω σωστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ όταν έκανα τα first step τεστ εγκυμοσύνης το είχα κρατήσει λιγότερο αλλά βγήκε θετικό.. Όπως και τα clear blue με το που είδα ότι έγινε ροζ όλο το κομμάτι εκείνο το τράβηξα και έγινε πολύ γρήγορα μέσα σε 2 3 Δευτέρα χαχαχα κστουριομουν πολύ μάλλον χαχαχα και εκείνο θετικό βγήκε.. Πιστεύω ότι επειδή είναι τόσο ευαίσθητα και με λιγότερο χρόνο ανιχνεύουν την ορμόνη.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Και εγώ όταν έκανα τα first step τεστ εγκυμοσύνης το είχα κρατήσει λιγότερο αλλά βγήκε θετικό.. Όπως και τα clear blue με το που είδα ότι έγινε ροζ όλο το κομμάτι εκείνο το τράβηξα και έγινε πολύ γρήγορα μέσα σε 2 3 Δευτέρα χαχαχα κστουριομουν πολύ μάλλον χαχαχα και εκείνο θετικό βγήκε.. Πιστεύω ότι επειδή είναι τόσο ευαίσθητα και με λιγότερο χρόνο ανιχνεύουν την ορμόνη.. 

 

εμενα δεν ειχε γινει ολη η περιοχη ροζ οταν το εβγαλα ..εγω χρησιμοποιησα τη ταινια της hometest..τελος παντων οπως κ να εχει οταν ερθουν τα αλλα θα κανω παλι αν δεν εχω αδιαθετησει κ απο εκει βλεποντας κ κανοντας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

εμενα δεν ειχε γινει ολη η περιοχη ροζ οταν το εβγαλα ..εγω χρησιμοποιησα τη ταινια της hometest..τελος παντων οπως κ να εχει οταν ερθουν τα αλλα θα κανω παλι αν δεν εχω αδιαθετησει κ απο εκει βλεποντας κ κανοντας

Κορίτσι μου δεν κάνεις και κάποια άλλη εταιρεία να σιγουρευτείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Κορίτσι μου δεν κάνεις και κάποια άλλη εταιρεία να σιγουρευτείς? 

θα αφησω να περασουν κανα 2 μερες ακομη και θα ξανακανω να δω τι παιζει...ωστε αν δεν ειναι απο εγκυμοσυνη η καθυστερηση να δω απο τι ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Γεια αας κοριτσια μου !!! Καλημερα !!! 
ειμαι 16η μερα του κυκλου μου και θετικο ωορρηξιας δεν ειδα ακομα !! Τα ξεκινησα η αληθεια ειναι πολυ νωρις απο την 10η μερα !! Κυκλο κανω 29-31 ... 

τις επαφουλες μας τις κανουμε παντως!!! Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια συντομα να εχουμε ευχαριστα νεα 🙏🏻🙏🏻

Λογικά αύριο θα δεις θετικό. Ποιο κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...