Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Ακόμη δεν έχω αδιαθετησει.

Μικρή ελπίδα.❤️

Ελπίζω να ξανά αδιαθετήσεις σε 9 μήνες κορίτσι😍😍

Καλημέρα κορίτσια.. Εγώ πήγα το πρωί για την δεύτερη χοριακη και περιμένω τα αποτελέσματα.. Έχω πολύ άγχος ομως😑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Ακόμη δεν έχω αδιαθετησει.

Μικρή ελπίδα.❤️

καλημερα!!κ εγω ακομη περιμενω..εχω κ επισημα 1 μερα καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!🥰

Καλή επιτυχία και καλό διπλασιασμό στα κορίτσια που περιμένουν χοριακη σήμερα!

Και στα κορίτσια που δεν περιμένουν περίοδο να την δουν μετά από κανένα χρόνο!💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Θα έχουμε πολλά ευχάριστα σύντομα βλέπω! 👏

Αμήν !Να παίρνουμε σειρα!Κανα τεστάκι θα γίνει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ελπίζω να ξανά αδιαθετήσεις σε 9 μήνες κορίτσι😍😍

Καλημέρα κορίτσια.. Εγώ πήγα το πρωί για την δεύτερη χοριακη και περιμένω τα αποτελέσματα.. Έχω πολύ άγχος ομως😑

Ευχαριστώ!

Πολύ καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα!!κ εγω ακομη περιμενω..εχω κ επισημα 1 μερα καθυστερηση

Μακάρι να μην μας έρθει!!!

Νιώθεις τίποτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Μακάρι να μην μας έρθει!!!

Νιώθεις τίποτα;

εχω κατι πονακια κ λιγο πρηξιμο στη κοιλια..κ ποναει η μεση μου...ολο νιωθω οτι αδιαθετησα παω τουαλετα κ απλα εχω υγρα...εσυ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Αμήν !Να παίρνουμε σειρα!Κανα τεστάκι θα γίνει;;

εγω ειπα να περιμενω κ σημερα κ αν δεν ερθει θα κανω αυριο...ο αντρας μου λεει να περιμενουμε μέχρι τη παρασκευη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Αντέ κορίτσια μου @Eiffel @ntinaki83κάντε τεστ να δούμε.. Εύχομαι να έχετε θετικά! 

Εγω κορίτσια μου όπως σας είχα ενημερώσει είμαι σε φάση προετοιμασίας και σε μια βδομαδα ξεκιναω διεγερση για την εξωσωματικη. Τωρα κανω μια ενεση καταστολής καθε μερα.  

Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια είτε προσπαθούν με φυσικό τρόπο είτε με εξωσωματική να πετύχουμε κ σε λίγο καιρό μα μιλάμε για τα μωράκια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Αντέ κορίτσια μου @Eiffel @ntinaki83κάντε τεστ να δούμε.. Εύχομαι να έχετε θετικά! 

Εγω κορίτσια μου όπως σας είχα ενημερώσει είμαι σε φάση προετοιμασίας και σε μια βδομαδα ξεκιναω διεγερση για την εξωσωματικη. Τωρα κανω μια ενεση καταστολής καθε μερα.  

Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια είτε προσπαθούν με φυσικό τρόπο είτε με εξωσωματική να πετύχουμε κ σε λίγο καιρό μα μιλάμε για τα μωράκια μας..

Σε ευχαριστω πολυ!!!καλη επιτυχια σου ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

εγω ειπα να περιμενω κ σημερα κ αν δεν ερθει θα κανω αυριο...ο αντρας μου λεει να περιμενουμε μέχρι τη παρασκευη 

Μπράβο για την αυτοσυγκράτηση!Πάντως και σήμερα πιστευω θα φανεί!Οπως νιωθεις καλύτερα!Να προσεχεις!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Αντέ κορίτσια μου @Eiffel @ntinaki83κάντε τεστ να δούμε.. Εύχομαι να έχετε θετικά! 

Εγω κορίτσια μου όπως σας είχα ενημερώσει είμαι σε φάση προετοιμασίας και σε μια βδομαδα ξεκιναω διεγερση για την εξωσωματικη. Τωρα κανω μια ενεση καταστολής καθε μερα.  

Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια είτε προσπαθούν με φυσικό τρόπο είτε με εξωσωματική να πετύχουμε κ σε λίγο καιρό μα μιλάμε για τα μωράκια μας..

Καλη επιτυχία κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Μπράβο για την αυτοσυγκράτηση!Πάντως και σήμερα πιστευω θα φανεί!Οπως νιωθεις καλύτερα!Να προσεχεις!

 

επειδη εχω ακουσει κ απο αλλες κοπελες οτι καμια φορα τους εχει βγει αρνητικο με 1-2 μερες καθυστερηση για αυτο κρατιεμαι με νυχια κ δοντια🤣🤣ασε που εχω φαει κιολας ..οποτε αν ειναι κ δεν ερθει 🤞 αυριο πρωι θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Ακόμη δεν έχω αδιαθετησει.

Μικρή ελπίδα.❤️

Βρε κοριτσάκι πότε θα κάνεις τεστακι ή χοριακή να μας πεις τα ευχάριστα?? :) Θαυμάζω την υπομονή σου εγώ ήδη θα έκανα! 12 μέρες μετά την μεταφορά δείχνει σίγουρα!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ελπίζω να ξανά αδιαθετήσεις σε 9 μήνες κορίτσι😍😍

Καλημέρα κορίτσια.. Εγώ πήγα το πρωί για την δεύτερη χοριακη και περιμένω τα αποτελέσματα.. Έχω πολύ άγχος ομως😑

Περιμένουμε ένα μεγάλο νουμεράκι!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα!!κ εγω ακομη περιμενω..εχω κ επισημα 1 μερα καθυστερηση

Αν είσαι σίγουρη για τη μέρα της ωοριξίας σου κορίτσι μου κάνε με τα αυριανά ούρα και θα δείξει αν υπάρχει περίπτωση να έχεις καθυστερημένη ωοριξία τότε άντεξε ακόμη λίγο μην απογοητευτείς άδικα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ μόλις έκανα το τεστ του κορονοιού για να κάνω τη λαπαροσκόπηση αύριο.. η αλήθεια είμαι κάπως αγχομένη.. Θα πάω μόνη μου γιατί απαγορεύεται να έχω συνοδο και όσο νά ναι ανυσηχώ μήπως έχω κανένα δυσάρεστο νέο και πρέπει να το διαχειριστώ μόνη μου.. Κορίτσια που έκαναν λαπαροσκόπηση μπορούν να μου πουν την εμπειρία τους; πόσο έμειναν στην κλινικη; (μου είπαν θα μείνω 1 βράδυ), αν πόνεσαν; πόσο διαρκησε η επέμβαση; πόσε μέρες χρειάστηκαν για να αναρώσουν πλήρως; και πότε ξεκίνησαν και πάλι προσπάθειες;  @lactaki κοριτσάκι μου εσύ έκανες σωστά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Αντέ κορίτσια μου @Eiffel @ntinaki83κάντε τεστ να δούμε.. Εύχομαι να έχετε θετικά! 

Εγω κορίτσια μου όπως σας είχα ενημερώσει είμαι σε φάση προετοιμασίας και σε μια βδομαδα ξεκιναω διεγερση για την εξωσωματικη. Τωρα κανω μια ενεση καταστολής καθε μερα.  

Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια είτε προσπαθούν με φυσικό τρόπο είτε με εξωσωματική να πετύχουμε κ σε λίγο καιρό μα μιλάμε για τα μωράκια μας..

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!💗 Όλες οι ευχές μας μαζί σου αλλά και σε όλα τα κορίτσια για αυτή την σπουδαία προσπάθεια που κάνουν!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια πήρα την χοριακη την δεύτερη.. Δεν διπλασιαστηκε.. Έπεσε από 35 στα 29..😔😔😭😭 

 

Τι λες βρε κορίτσι μου; ☹️ Πω πω στεναχωρέθηκα τώρα! Πρέπει όμως να είσαι δυνατή γιατί δυστυχώς συμβαίνουν συχνά αυτά. Το θετικό είναι ότι μένεις πολύ εύκολα και θα ξανά γίνει σύντομα! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! 💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια πήρα την χοριακη την δεύτερη.. Δεν διπλασιαστηκε.. Έπεσε από 35 στα 29..😔😔😭😭 

 

Λυπάμαι πολυ κοριτσι μου..Τι είπε ο γιατρος;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια πήρα την χοριακη την δεύτερη.. Δεν διπλασιαστηκε.. Έπεσε από 35 στα 29..😔😔😭😭 

 

Καλημέρα. Δε θα σου πω να μη στεναχωριέσαι γιατί δε γίνεται. Απλά αυτό που σου έτυχε είναι από τα πιο ήπια που θα μπορούσε να σου τύχει. Κράτα τα θετικά ότι πετύχατε εμφύτευση και τώρα θα είναι πιο εύκολη επόμενη εγκυμοσύνη. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου είπε ότι δεν είναι καλό αυτό και ότι και η προηγούμενη ήταν χαμηλή αλλά μπορεί να είχε γίνει η σύλληψη αργά και για αυτό να ήταν τόσο χαμηλή.. Και ότι μάλλον είναι χημική εγκυμοσύνη.. Θα πάω το απόγευμα να με δει όμως.. 

Από την στιγμή που έμαθα τα αποτελέσματα κλαίω ασταμάτητα.. Δεν μπορώ να ηρεμισω.. Στεναχωρεθηκα πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...