Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η tzina819 είπε:

Ναι κορίτσι μου έχεις δίκιο.. Πάντως πολύ δύσκολο μου φαίνεται να πετύχεις το σωστό γιατρό τη σωστή στιγμή και να σε καθοδηγήσει,γιατί η αλήθεια είναι πως περίμενα λίγο περισσότερα από το γυναικολόγο μου.. Νομίζω δε ότι οι περισσότεροι μας κοιτάνε ώς πορτοφόλια και λυπάμαι που το λέω παρά ώς ανθρώπινες υπάρξεις.. 

Εσύ κορίτσι μου εξωσωματική ξεκινάτε απλώς από απόφαση δική σας? Συγνώμη που σε ρωτάω, συγνώμη αν σε φέρνω σε δύσκολή θέση, απλως επειδή είσαι μικρούλα ακόμη, αναρωτήθηκα..

🌷🌷🌷

Οχι δεν Μ ενοχλει καθόλου γλυκιά μου να με ρωτάς... Δεν ήταν δική μας απόφαση .. αφού κάναμε τις προσπάθειες μόνοι μας αποφάσισα να επισκεφθώ εναν γυναικολόγο  υπογονιμότητας στην Αθήνα. Θεωρώ πως είμαι από τις περιπτώσεις που ετυχα- μου σύστησαν γιατρό που δε κοιτάει το πορτοφόλι κ έτσι έχω την καταλληλη καθοδήγηση. Ο λόγος που πάμε σε εξωσωματική είναι επειδή η ενδομητριωση έκανε ξανά την εμφάνιση της έπειτα από 10 μήνες.. οπότε δε πρέπει να το αφήσουμε να φουντώσει πάλι.. η μόνη λύση είναι η εγκυμοσύνη κ άμεσα.. δεν μπορούμε να πούμε ας προσπαθήσουμε μόνοι μας 1 χρόνο πχ... γιατί θα καταλήξω σ επέμβαση πάλι κ δε το θέλουμε. Να σ πω την άληθεια με ηρέμησε η λύση της εξωσωματικης γιατί ήταν ψυχοφθόρα η διαδικασία κάθε μήνα.. δε μπορούσα να χαλαρώσω είχα το νου μου εκεί κ η επαφή είχε γίνει εξαναγκαστικο έργο στις γόνιμες μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Πιστεύω και αύριο μια χαρά θα είναι... Εγώ από το θετικό τεστ προσπαθούσα να γίνουν επαφές την ημέρα του θετικού και τις δύο επόμενες... Και αύριο το πρωί αν είστε σπίτι θα είναι μια χαρά... Η ωορρηξια λένε ότι γίνεται από 12 μέχρι 36 ώρες από το θετικό τεστ νομίζω.... Καλή επιτυχία 😉😉😉

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ κορίτσια πάτησα καταλάθος αποσύνδεση και δεν θυμόμουν τον κωδικό που είχα βάλει! Έσκασα! 😤

@Mari84φυσικα και προλαβαίνεις κοπέλα μου. Η ορμόνη ανεβαίνει πριν γίνει η ωορρηξία. Αύριο οποσδήποτε επαφή! Καλή επιτυχία!😉

@Kostef μου καλύτερα έτσι. Πιστεύω να φτιάξουν τα πράγματα μέχρι τον Σεπτέμβριο. Για να μπορέσεις να τον χαρείς τον γάμο σου κορίτσι μου και να διασκεδάσετε όπως αρμόζει στην περίσταση. Με ένα υπέροχο κριτικό γλέντι! Κανονικά πρέπει να καλέσεις κι εμάς!🥰

@pangipot καλή επιτυχία κορίτσι μου! Κι εγώ πρωταπριλιά περιμένω! Άντε να δώσουμε φωτιά στο πινακακι μας εκείνη την ημέρα!😘

@st3llinaμου μεγαλώνει το λουλουδάκι μας! Θα περάσει ο καιρός γρήγορα και θα γεννηθεί ένα πανέμορφο νινακι. Σχεδόν όλες οι γυναίκες έχουν κάποια στιγμή αποκόλληση μην σε ανησυχεί αυτό. Εσύ από την μεριά σου να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς και να ακούς τις οδηγίες του γιατρού σου. Όσο για την βόλτα δεν νομίζω να υπάρχει θέμα αλλά κάνε του μια ερώτηση.💗

Να σαι καλά 🥰🥰😘😘

Δύο μέρες συνεχόμενες είχαμε επαφές ελπίζω να τα καταφέρουμε!!

στις πριν 17 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Συμφωνώ σήμερα μάλλον είναι το θετικό.. 

Θετικό το βλέπω! Αν μπορείς σήμερα αύριο κ μεθαύριο να κάνετε θα είναι τέλεια! Η αύξηση της LH προηγείται της ωορρηξίας 24-48 ώρες π σημαίνει η ωορρηξία θα γίνει στις επόμενες 2 μέρες! Αν μπορείτε κ 4 μέρες να το πάτε σερί ακόμα καλύτερα!

 

Για 4μερες σερί δύσκολο αλλά γενικά έχουμε αρκετές επαφές κ τώρα το πήγαμε σερί δύο μέρες 🥰🥰

Πάντως κορίτσια θα σας πω ένα πράγμα..

Αν δεν είχα τα τέστ ωορρηξίας ούτε μία στο εκατομμύριο δεν θα είχα καταλάβει ότι είμαι στις γόνιμες μέρες.

Δεν έχω απολύτως κανένα σύμπτωμα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mari84 Πάντως κορίτσια εγώ θα πρότεινα και την παρακολούθηση κύκλου απ'τον γυναικολόγο. Πηγαίνεις κοντά στη μέρα που περιμένεις ωορρηξία, σε βλέπει 5' στον υπέρηχο και σου λέει ποια μέρα θα έχεις ωορρηξία. Εγώ το έκανα πρώτη φορά και ξέραμε ακριβώς τη μέρα χωρίς τις μόνιμες απορίες με τα τεστ. Και μπορεί να είναι πιο ακριβό, αλλά όχι τρελά. Εμένα πχ ο γυναικολόγος μου είπε ότι δεν θα μου παίρνει πάνω από 20€ για δύο υπερήχους πχ που χρειάζεται. Και με βάζει και αμέσως μέσα, γιατί δεν είμαι κανονική επίσκεψη, μόνο 5λεπτη. Βέβαια τώρα με τον κοροναϊό όλα πάνε πίσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας. Είμαι να σκάσω Είμαι πολύ στεναχωρημένη.πηρα τις εξετάσεις της κολπικής καλλιεργειας Έχω μυκοπλασμα ουρεοπλασμα και clue cells μου έδωσε η γιατρός μου flazyl 500 και zithromax 500 για 7 ημέρες..φοβήθηκα παρα πολυ εβαλα τα κλάματα γιατί μου ειπε αν δεν αντιμετωπιστεί μπορει να κανω προωρο τοκετό..😥 έχει συμβεί σε καμμια σας αυτο;; ειμαι 17+5 εβδ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας. Είμαι να σκάσω Είμαι πολύ στεναχωρημένη.πηρα τις εξετάσεις της κολπικής καλλιεργειας Έχω μυκοπλασμα ουρεοπλασμα και clue cells μου έδωσε η γιατρός μου flazyl 500 και zithromax 500 για 7 ημέρες..φοβήθηκα παρα πολυ εβαλα τα κλάματα γιατί μου ειπε αν δεν αντιμετωπιστεί μπορει να κανω προωρο τοκετό..😥 έχει συμβεί σε καμμια σας αυτο;; ειμαι 17+5 εβδ..

Κοριτσι μου Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να πανε ολα καλα !!! ♥️🙏🏻🙏🏻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας. Είμαι να σκάσω Είμαι πολύ στεναχωρημένη.πηρα τις εξετάσεις της κολπικής καλλιεργειας Έχω μυκοπλασμα ουρεοπλασμα και clue cells μου έδωσε η γιατρός μου flazyl 500 και zithromax 500 για 7 ημέρες..φοβήθηκα παρα πολυ εβαλα τα κλάματα γιατί μου ειπε αν δεν αντιμετωπιστεί μπορει να κανω προωρο τοκετό..😥 έχει συμβεί σε καμμια σας αυτο;; ειμαι 17+5 εβδ..

Καταρχήν κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι. Πρέπει να είσαι ήρεμη για το μωράκι σου πάνω από όλα. Σου είπε ότι αν δεν αντιμετωπιστεί μπορεί να έχεις κάποιο θέμα έτσι δεν είναι; Από την στιγμή που εσύ θα κάνεις την θεραπεία σου όλα θα πάνε καλά. Δεν το αφήνεις στην τύχη του για να ανησυχείς. Θα σου πω και για το ουρεοπλασμα που λένε ότι προκαλεί αποβολή επειδή μπορεί να το διάβασες και να φοβήθηκες. Ο γιατρός μου είπε ότι πλέον έχει απενοχοποιηθει από αυτό. Έχω γνωστές μου που είχαν και δεν αντιμετώπισαν κανένα πρόβλημα! Όλα θα πάνε καλά! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να πανε ολα καλα !!! ♥️🙏🏻🙏🏻 

Ευχαριστώ πολυ κοπελα μού 😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καταρχήν κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι. Πρέπει να είσαι ήρεμη για το μωράκι σου πάνω από όλα. Σου είπε ότι αν δεν αντιμετωπιστεί μπορεί να έχεις κάποιο θέμα έτσι δεν είναι; Από την στιγμή που εσύ θα κάνεις την θεραπεία σου όλα θα πάνε καλά. Δεν το αφήνεις στην τύχη του για να ανησυχείς. Θα σου πω και για το ουρεοπλασμα που λένε ότι προκαλεί αποβολή επειδή μπορεί να το διάβασες και να φοβήθηκες. Ο γιατρός μου είπε ότι πλέον έχει απενοχοποιηθει από αυτό. Έχω γνωστές μου που είχαν και δεν αντιμετώπισαν κανένα πρόβλημα! Όλα θα πάνε καλά! 🥰

Ναι αυτα διαβασα😥 κ τρομοκρατηθηκα.ναι έτσι μου είπε..και πάλι καλα Που το αντικαλυψα απο τωρα..δεν είχα κανένα συμπτώμα και δεν ξερω καν πως δημιουργήθηκε αυτο...κοριτσι μου με καθησύχασες λιγακι♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tzortzina123 κορίτσι μου περαστικά σου ακόλουθα την αγωγή του γιατρού και όλα καλά θα πάνε.... Πάρε και γιαουρτάκια προβεια με πετσουλα βοηθάνε με τις αντιβιωσεις.... Δεν έχω καθόλου εμπειρία για να σου πω κάτι παραπανω

@diana8 τι κάνεις κορίτσι μου? Σου ήρθε περίοδος η ακόμα?????

Προσπάθησα το πρωί να σας γράψω μια καλημέρα αλλά λίγο το παιδί που γκρίνιαζε λίγο το κινητό που κολλάει... Δεν τα κατάφερα. Οπότε σας λέω καλησπέρα κορίτσια ελπίζω να είστε όλες καλά στα σπίτια σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

@Tzortzina123 κορίτσι μου περαστικά σου ακόλουθα την αγωγή του γιατρού και όλα καλά θα πάνε.... Πάρε και γιαουρτάκια προβεια με πετσουλα βοηθάνε με τις αντιβιωσεις.... Δεν έχω καθόλου εμπειρία για να σου πω κάτι παραπανω

@diana8 τι κάνεις κορίτσι μου? Σου ήρθε περίοδος η ακόμα?????

Προσπάθησα το πρωί να σας γράψω μια καλημέρα αλλά λίγο το παιδί που γκρίνιαζε λίγο το κινητό που κολλάει... Δεν τα κατάφερα. Οπότε σας λέω καλησπέρα κορίτσια ελπίζω να είστε όλες καλά στα σπίτια σας!!! 

Γεια σου κοριτσι μου οχι ακομα τπτ !!! Καθε βραδυ εχω πονακια και λεω το πρωι θα εμφανιστει αλλα τπτ !!! Περιμενω μεχρι δευτερα που θα ειμαι 35η και απο τοτε θα μετρισω καθυστερηση.. μια φορα ειχε τυχει κ ηρθε 34η εκανα μια διαιτα και ειχε γινει χαλια ο κυκλος !!! αλλα τωρα τελευταια ερχοταν μια 29η μια 30η !!! 
αποτι φαινεται μεγαλωσε ο κυκλος μου !!! Μια ερχεται 29η μια 30η μια 31η !!! Γιαυτο ειπα να περιμενω !!! Εχω υγρα στο σκουπισμα αλλα δε λενε και κατι καθε φορα εχω πριν την περιοδο !!! Λογικα θα ερθει !!! Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου οχι ακομα τπτ !!! Καθε βραδυ εχω πονακια και λεω το πρωι θα εμφανιστει αλλα τπτ !!! Περιμενω μεχρι δευτερα που θα ειμαι 35η και απο τοτε θα μετρισω καθυστερηση.. μια φορα ειχε τυχει κ ηρθε 34η εκανα μια διαιτα και ειχε γινει χαλια ο κυκλος !!! αλλα τωρα τελευταια ερχοταν μια 29η μια 30η !!! 
αποτι φαινεται μεγαλωσε ο κυκλος μου !!! Μια ερχεται 29η μια 30η μια 31η !!! Γιαυτο ειπα να περιμενω !!! Εχω υγρα στο σκουπισμα αλλα δε λενε και κατι καθε φορα εχω πριν την περιοδο !!! Λογικα θα ερθει !!! Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου 🥰

Μακάρι να μη σου έρθει!! Ωορρηξια ξέρεις πότε έκανες? Αντε να μας πεις τα ευχάριστα τη Δευτέρα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Είμαι 10η μέρα μετά τη σπερματέγχυση Σάββατο είναι η 11η.

Εδώ και δυο μέρες νιώθω έντονο τσίμπημα ενόχληση κάτω δεξιά κ δεν ξέρω τι μπορεί να είναι επειδή η ωορρηξία μου ήταν απο την αριστερή ωοθήκη όταν έγινε η σπερματέγχυση δεν το συνδίασα με εμφύτευση καθώς φαντάζομαι πως αν ήταν εμφύτευση θα γινόταν απο την αριστερή πλευρά του ενδομητρίου. Το νιώθω στη δεξιά πλευρά.

Πάντως άλλα συμπτώματα δεν έχω εκτός απο έντονο πρήξιμο στο στήθος πρώτη φορά που πιστεύω είναι απο την προγεστερόνη που παίρνω.

Θυμάστε βρε κορίτσια όσες είχατε μεινει έγκυες να είχατε αντίστοιχα τσιμπηματάκια 9η-11η μέρα; Πολύ νωρίτερα απο την περίοδο;

 

Δεν θέλω να χαρώ, το πήρα απο την αρχή ότι δεν θα πέτυχε για να είμαι προετοιμασμένη μην αρχίσω τα κλάμματα για μέρες πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Είμαι 10η μέρα μετά τη σπερματέγχυση Σάββατο είναι η 11η.

Εδώ και δυο μέρες νιώθω έντονο τσίμπημα ενόχληση κάτω δεξιά κ δεν ξέρω τι μπορεί να είναι επειδή η ωορρηξία μου ήταν απο την αριστερή ωοθήκη όταν έγινε η σπερματέγχυση δεν το συνδίασα με εμφύτευση καθώς φαντάζομαι πως αν ήταν εμφύτευση θα γινόταν απο την αριστερή πλευρά του ενδομητρίου. Το νιώθω στη δεξιά πλευρά.

Πάντως άλλα συμπτώματα δεν έχω εκτός απο έντονο πρήξιμο στο στήθος πρώτη φορά που πιστεύω είναι απο την προγεστερόνη που παίρνω.

Θυμάστε βρε κορίτσια όσες είχατε μεινει έγκυες να είχατε αντίστοιχα τσιμπηματάκια 9η-11η μέρα; Πολύ νωρίτερα απο την περίοδο;

 

Δεν θέλω να χαρώ, το πήρα απο την αρχή ότι δεν θα πέτυχε για να είμαι προετοιμασμένη μην αρχίσω τα κλάμματα για μέρες πάλι.

Καλημέρα κορίτσι!

Εγώ είχα τσιμπήματα μικρά σε όλη την κοιλιά χαμηλά/μήτρα και δεξιά κ αριστερά 4 μέρες πριν την περιοδο...Κάθε περίπτωση όμως είναι διαφορετική....Επισης με δύο μέρες καθυστέρησης είχα έναν έντονο πόνο δεξιά που ερχόταν κ εφευγε και για μια εβδομάδα περίπου,μέχρι που νόμιζα ότι ήταν εξωμήτριο...Ίσως αυτός ο πόνος μοιάζει με τη δυνατή τσιμπια που περιγράφεις... Προσπάθησε να περιμένεις να κάνεις ένα τεστ...Το ξέρω η αγωνία σκοτώνει,αλλά υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Εγώ και στις δύο σπερματενχύσεις που είχα κάνει, είχα και τσιμπήματα και πρηξιμο στο στήθος και αναγουλες πολλές φορές. Μου είχε πει ο γιατρός ότι είναι από την προγεστερόνη. Να μη σκέφτεσαι ότι δεν θα πετύχει ( αυτό έκανα και εγώ, πιστεύοντας ότι δεν θα απογοητευτω). Να σκέφτεσαι ότι όλα πήγαν καλά και το σπορακι μπορεί να είναι στο δρόμο!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4

 

Καλημέρα σε όλες καλό Σκ να έχουμε @tzina819 καλώς ήρθες στο πινακακι μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Ναι αυτα διαβασα😥 κ τρομοκρατηθηκα.ναι έτσι μου είπε..και πάλι καλα Που το αντικαλυψα απο τωρα..δεν είχα κανένα συμπτώμα και δεν ξερω καν πως δημιουργήθηκε αυτο...κοριτσι μου με καθησύχασες λιγακι♥️

Σταμάτα να διαβάζεις ειδικά τώρα... Εγώ αν λάμβανα υπόψιν μου αυτά που γράφονται στο ίντερνετ για την εγκυμοσύνη μετά τα 40 δεν θα έκανα καμία προσπάθεια για παιδί. Κάνε την θεραπεία σου και όλα θα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Σταμάτα να διαβάζεις ειδικά τώρα... Εγώ αν λάμβανα υπόψιν μου αυτά που γράφονται στο ίντερνετ για την εγκυμοσύνη μετά τα 40 δεν θα έκανα καμία προσπάθεια για παιδί. Κάνε την θεραπεία σου και όλα θα πάνε καλά 

Έχεις απόλυτο δικιο λακοστακι μου απλως μ ηρθε λίγο βαρύ γτ ποτε δεν ειχα τέτοια πράγματα και φοβήθηκα!ελπίζω ναν περασει με τη θεραπεια μου ξεκινάω σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kostef είπε:

@Tzortzina123 κορίτσι μου περαστικά σου ακόλουθα την αγωγή του γιατρού και όλα καλά θα πάνε.... Πάρε και γιαουρτάκια προβεια με πετσουλα βοηθάνε με τις αντιβιωσεις.... Δεν έχω καθόλου εμπειρία για να σου πω κάτι παραπανω

@diana8 τι κάνεις κορίτσι μου? Σου ήρθε περίοδος η ακόμα?????

Προσπάθησα το πρωί να σας γράψω μια καλημέρα αλλά λίγο το παιδί που γκρίνιαζε λίγο το κινητό που κολλάει... Δεν τα κατάφερα. Οπότε σας λέω καλησπέρα κορίτσια ελπίζω να είστε όλες καλά στα σπίτια σας!!! 

Καλημέρα κοριτσακι μου  σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλα...♥️ σήμερα ξεκινάω την θεραπεια μ ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4

 

Καλημέρα σε όλες καλό Σκ να έχουμε @tzina819 καλώς ήρθες στο πινακακι μας 

Βάλε με κ μενα 8 Απρίλη κορίτσι.. αφού απαγορεύτηκαν οι εξωσωματικες ας μπω στο κλαμπ της φυσικής προσπαθειας για λίγο χαχαχαα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλημέρα κοριτσακι μου  σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλα...♥️ σήμερα ξεκινάω την θεραπεια μ ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

Καλή αρχή.. κ εγώ έκανα καλλιέργεια πριν λίγο καιρό κ είχα βγει θετική στα ίδια Μ σένα.. δεν είμαι έγγυος αλλά πήραμε αγωγή κ εγώ κ ο σύζυγος.. είναι κάτι γρήγορο δε παίρνεις πολύ καιρό τα φάρμακα.. μην αγχώνεσαι για να στα δίνει ο γιατρός θα είσαι μια Χαρούλα κ εσύ κ στο μπεμπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μουυυυ καλημέρααααα

Είχα χαθεί η αλήθεια είναι ,θα σας πω τα νέα μου και περιμένω και τα δικά σας!!!

@Hope19 μου κορίτσακι μου ούτε εμείς θα προχωρήσουμε με την εξωσωματική δυστυχώς όλα πήγαν πίσω :-( ,ας ελπίσουμε να είναι για καλό !!! Είχαμε πολλά σχέδια γιαυτην την περίοδο κορίτσια μου καθώς ειχαμε βρει και ένα μαγαζάκι να νοικιάσουμε γιατί θα ανοίγαμε ταβερνούλα με τον άντρα μου ,όμως πάει και αυτό για την ώρα ,μέχρι να ηρεμήσει η κατάσταση τουλάχιστον!! Δεν σας κρύβω ότι αυτές τις μέρες είχα φοβηθεί πολύ και ακόμα φοβάμαι ,κάπου με πιάνει ο Πανίκος μου κάπου βρίσκω όλο συμπτώματα ότι είμαστε άρρωστοι άστα άσχημα παιχνίδια η ψυχολογία με το μυαλό!!! Αυτές τις μέρες πήρα απόφαση να κλείσω την τηλεόραση ,να μην ξανά ακούσω τίποτα και εύχομαι να τελειώνουμε σύντομα από αυτά τα πράγματα!!! Δουλεύω από το σπίτι τωρα , βλέπουμε ταινιουλες με τον αντρουλι μου και όλο συζήταμε πόσο ωραία θα ήταν να είχαμε και ένα μπόμπιρα μέσα στα πόδια μας :-) !!! Πείτε μου εσείς πώς τα περνάτε;;; 

Οι εγκυουλες μας τι κάνουνε;;; @Frogel @Ελενακι12 @Tzortzina123

Μην νομίζετε μπορεί να μην μπαίνω τόσο συχνά αλλά πάντα σας σκέφτομαι και προσεύχομαι για όλες μας 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλή αρχή.. κ εγώ έκανα καλλιέργεια πριν λίγο καιρό κ είχα βγει θετική στα ίδια Μ σένα.. δεν είμαι έγγυος αλλά πήραμε αγωγή κ εγώ κ ο σύζυγος.. είναι κάτι γρήγορο δε παίρνεις πολύ καιρό τα φάρμακα.. μην αγχώνεσαι για να στα δίνει ο γιατρός θα είσαι μια Χαρούλα κ εσύ κ στο μπεμπε

Αχ κοριτσι μου σε ευχαριστώ κ παλι γ τν απαντηση σου. Η μια αντιβίωση είναι για 7 μερες η αλλη για 3!!αγχωθηκα χθες πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tzortzina123 είπε:

Αχ κοριτσι μου σε ευχαριστώ κ παλι γ τν απαντηση σου. Η μια αντιβίωση είναι για 7 μερες η αλλη για 3!!αγχωθηκα χθες πολυ!

Ναι ναι κάπως έτσι ήταν κ μένα.. σιγουρα δεν είμαι γιατρός αλλά δεν είναι κ κάτι τραγικό θεωρώ. Σκέψου πως υπάρχουν πολύ πιο σοβαρά προβληματα κ παίρνουν αγωγή , κορτιζόνης κ διαφορα αλλα σκευάσματα... Κ όλα καλά.. κ εγώ ποτέ δεν είχα γυναικολογικά κ τον τελευταίο χρόνο όλα τα χω χαχαααα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μουυυυ καλημέρααααα

Είχα χαθεί η αλήθεια είναι ,θα σας πω τα νέα μου και περιμένω και τα δικά σας!!!

@Hope19 μου κορίτσακι μου ούτε εμείς θα προχωρήσουμε με την εξωσωματική δυστυχώς όλα πήγαν πίσω :-( ,ας ελπίσουμε να είναι για καλό !!! Είχαμε πολλά σχέδια γιαυτην την περίοδο κορίτσια μου καθώς ειχαμε βρει και ένα μαγαζάκι να νοικιάσουμε γιατί θα ανοίγαμε ταβερνούλα με τον άντρα μου ,όμως πάει και αυτό για την ώρα ,μέχρι να ηρεμήσει η κατάσταση τουλάχιστον!! Δεν σας κρύβω ότι αυτές τις μέρες είχα φοβηθεί πολύ και ακόμα φοβάμαι ,κάπου με πιάνει ο Πανίκος μου κάπου βρίσκω όλο συμπτώματα ότι είμαστε άρρωστοι άστα άσχημα παιχνίδια η ψυχολογία με το μυαλό!!! Αυτές τις μέρες πήρα απόφαση να κλείσω την τηλεόραση ,να μην ξανά ακούσω τίποτα και εύχομαι να τελειώνουμε σύντομα από αυτά τα πράγματα!!! Δουλεύω από το σπίτι τωρα , βλέπουμε ταινιουλες με τον αντρουλι μου και όλο συζήταμε πόσο ωραία θα ήταν να είχαμε και ένα μπόμπιρα μέσα στα πόδια μας :-) !!! Πείτε μου εσείς πώς τα περνάτε;;; 

Οι εγκυουλες μας τι κάνουνε;;; @Frogel @Ελενακι12 @Tzortzina123

Μην νομίζετε μπορεί να μην μπαίνω τόσο συχνά αλλά πάντα σας σκέφτομαι και προσεύχομαι για όλες μας 💕

Καλη σου ημερα κοπελα μου...να σαι καλα αγαπη μου! Ε σήμερα εγω ξεκινησα θεραπεια για μυκοπλασμα και ουρεοπλασμα που μ βρήκανε στ καλλιέργεια κολπικου.ε η αληθεια είναι ότι με πήρε πολυ απ κάτω αλλα παλι καλα εχω εσας και με γεμιζετε με θετική ενεργεια..♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ναι ναι κάπως έτσι ήταν κ μένα.. σιγουρα δεν είμαι γιατρός αλλά δεν είναι κ κάτι τραγικό θεωρώ. Σκέψου πως υπάρχουν πολύ πιο σοβαρά προβληματα κ παίρνουν αγωγή , κορτιζόνης κ διαφορα αλλα σκευάσματα... Κ όλα καλά.. κ εγώ ποτέ δεν είχα γυναικολογικά κ τον τελευταίο χρόνο όλα τα χω χαχαααα.... 

Καλε και γω τίποτα δεν είχα σε τεστ παπ.π ειχα κανει ήμουν καθαρή..η αλήθεια είναι πως με τρομαξε κ λιγο η γιατρός μου γιατι μ λεει αν δεν αντιμετωπιστεί μπορει να κανεις προωρο τοκετό. Και λεωωωωω νταξ ας με φτυσει καποιος ακόμα δεν τελείωσα με την αποκολληση ηρθαν αλλα...κοριτσι μου να στε καλα εσεις που μ δίνετε θετικη ενέργεια καιβτ βλέπω πιο χαλαρα!!♥️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...