Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

2 μηνες μονο;; Δε βγαινω!!!!!

Λογω ακτινοβολίας τα κατανοώ απόλυτα απλά αυτός μου είπε για αποβολή! Εν πάση περιπτώσει, αύριο έχω κλείσει με γυναικολόγο να δούμε τα αποτελέσματα οπότε θα πάρουμε κ μια γνώμη απο κει!

Φαντάζομαι αν δημιουργηθεί κάποιο έμβρυο με πρόβλημα, λόγω της ακτινογραφίας, λογικά θα αποβληθεί δε θα προχωρήσει..οι περισσότερες αποβολές στην αρχή γι’αυτό το λόγο γίνονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια. Σας διαβάζω πολύ καιρό και πήρα την απόφαση να γράψω και εγώ. Προσπαθούμε 7 μήνες με τον άντρα μου και δυστυχώς δεν έχουμε καταφέρει ακόμα την πολυπόθητη εγκυμοσύνη. Είχα κάποια θέματα με τον θυρεοειδή μου και μετά από εξετάσεις είδαμε ότι ρυθμίστηκε. Ωστόσο τίποτα ακόμα. Έχω αρχίσει και απελπιζομαι και να θέλω να παρατήσω τις προσπάθειες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

2 μηνες μονο;; Δε βγαινω!!!!!

Λογω ακτινοβολίας τα κατανοώ απόλυτα απλά αυτός μου είπε για αποβολή! Εν πάση περιπτώσει, αύριο έχω κλείσει με γυναικολόγο να δούμε τα αποτελέσματα οπότε θα πάρουμε κ μια γνώμη απο κει!

κορίτσι και μένα ο γιατρός μου το ίδιο είχε πει. Όχι για αποβολή αλλά να μην προσπαθήσουμε εκείνο το μήνα λόγω της ακτινοβολίας που δέχτηκε το ωάριο όπως είπε και η @Xrita. Πάντως αν είχες έστω και λίγο κλειστές σάλπιγγες όντως η εξέταση θα σε βοηθήσει γιατί λειτουργεί σαν "τουμποφλό" 😂 Όμως αν δεν είναι οι σάλπιγγες το θέμα δεν θα σου αλλάξει κάτι, οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι. Πάντως νομίζω ότι τελικά η ακτινοβολία είναι πολύ μικρή και ίσως να είναι κ υπερβολή όλη αυτή η προσοχή... μακάρι να έχεις σύντομα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εμένα και ο ακτινολόγος και ο γυναικολόγος που μου έγραψε τη υστεροσαλπιγγογραφία μου είπανε βούρ απο τον ίδιο μήνα κιόλας. Μάλιστα μου είπε κιόλας ότι με έβαλε να την κάνω την 8η μέρα του κύκλου για να προλάβω την ωορρηξία. Καλά λέω εγώ "όσοι οι γιατροί τόσες και οι γνώμες".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσαρες μουυυυ όμορφες και ναζιαρικες τι κάνετε;;;;; :-):-) εγώ ήδη νιώθω πολύ καλύτερα !!! Βέβαια να σας πω ότι μας έτυχαν και άλλα ο σύζυγός έπαθε κήλη στο νεύρο του ποδιού παραλίγο γλιτώσαμε την παράλυση και τώρα είναι με ενέσεις μέχρι να δούμε τι θα γίνει και εγώ από τα νεύρα μου βαρεσα το χέρι μου με αποτέλεσμα να το στραμπουλιξω και ναι επίσης είμαστε το ζευγάρι του ΚΑΤ !!!! 😆 Ομωςςςς έχω και καλά νέα η κύστη εξαφανίστηκε τελείως ,πριν λίγο γύρισα από τον γιατρό και τον άλλο μήνα ξεκινάω εξωσωματική με βραχύ προτωκολο και ανταγωνιστές !!! Γιολοοοο :-):-)🥳!!!!!! @Tokyo @Σταυρι τα φώτα σας!!!! Κορίτσια μου σας διαβάζω και ανυπομονώ για τα θετικααααα σας 💕

Αμάν ρε κορίτσι μου κάνε έναν αγιασμό στο σπίτι απαπαπαπαπα..σημασία έχει να ξεπερνιουνται και όλα καλά θα πάνε αγαπημένη μουυυυυ...με το καλό να ξεκινήσετε και να έχουμε χαρούμενα νεαααα ❤️

@Evie2 σήμερα περιμένουμε την χοριακη ε??σου είπαν τι ώρα περίπου η σε έχουν στο περίμενε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αμάν ρε κορίτσι μου κάνε έναν αγιασμό στο σπίτι απαπαπαπαπα..σημασία έχει να ξεπερνιουνται και όλα καλά θα πάνε αγαπημένη μουυυυυ...με το καλό να ξεκινήσετε και να έχουμε χαρούμενα νεαααα ❤️

@Evie2 σήμερα περιμένουμε την χοριακη ε??σου είπαν τι ώρα περίπου η σε έχουν στο περίμενε??

Μ ειπαν μεχρι το τελος της μερας κ με σκοτωνει.. ακουω μειλ ν ερχετε κ φτερουγιζει η καρδια μ. Απο τις 6κ 10 ξυπνησα μαζι μ τν αντρουλη μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα,
Σήμερα σας θέλω βουρ στα παϊδάκια αλλά με ρέγουλο... γιατί μετά δε θα δώσει πόνο ο γαμπρός... 
Εγώ έχω ρεπό σήμερα και θα την περάσω με το σύζυγο.
Εχθές το απόγευμα πήρα τα τεστάκια μου αλλά μέχρι να φτάσω στην τουαλέτα... κατουρήθηκα... Δεν μπορούσα να κρατηθώ άλλο και τα έκανα πάνω μου... 👎
Θα κάνω ένα μεσημεριανό σήμερα να δω που βρίσκομαι... 
Έχω πάρει και μερικά αποκριάτικα αξεσουάρ... για να κάνω του έκπληξη να μην μπορεί να αντισταθεί... Αλλά τουλάχιστον να ξέρω ότι είμαι κοντά στην ωορρηξία...
Αχ τι τραβάμε όσες έχουμε άστατο κύκλο... 
Σας διαβάζω και σας παρακολουθώ, χαίρομαι που η Αννια μας έιναι καλύτερα και ο Βαγγέλας θα δώσει πόνο, για τα κορίτσια που ξεκινάνε εξοσωματική και για τις εγκυούλες μας...
9 μέρες έμειναν στον Φλεβάρη... για να δουμε τι καλό θα μας φέρει ο Μάρτης... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Καταρχας να σημειώσω ότι η γιατρός μου δεν ηταν παρούσα στην εξέταση. Ήταν βέβαια παρών γυναικολόγος κ ειπε οτι δεν ειναι κ κατι αλλα θα την τραβήξουμε λίγο μπροστά ωστε να ειναι σε καλύτερη θέση. Γιατί έπρεπε να γίνει δεν μου το είπε κ έχοντας τον πόνο μου δεν ρώτησα! 

Ναι, λογικό κοπέλα μου, φαντάζομαι την ταλαιπωρία...🙁 Απλά δεν είχε τύχει να ξανακούσω κάτι τέτοιο και αναρωτιόμουν αν είχες κάποιο inside info 😉 Ελπίζω τώρα να είναι όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!! Δηλαδή σου δίνουν πάντα ποσοστό φύλου στην αυχενική; Γιατί μια φίλη μου έκανε πρόσφατα και δεν είδαν το φύλο..

Εγώ θα είμαι 11+5 ή 11+6 αύριο που θα την κάνω..γι’αυτό πιστεύω ότι δε θα δούμε..αλλά μακάρι

Δεν σου δίνουν πάντα από ότι ξέρω. Αυτός που έκανα εγώ έχει δώσει σε όλες τις γνωστές μου ποσοστό ενώ η ξαδέρφη μου που έκανε πριν ένα μήνα σε άλλον δεν της έδωσε καθόλου! Βέβαια από ότι κατάλαβα πέφτουν έξω πολλές φορές. Νομίζω ότι αν δεν μεγαλώσει λίγο ακόμα τίποτα δεν είναι σίγουρο. Στην κολλητή μου για παράδειγμα είπε 2 προς 3 αγόρι ενώ ο γυναικολόγος μας 2 προς 3 κορίτσι. Τελικά είναι κοριτσάκι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον πηρα τηλ να μαθω λεει δε βγηκαν ακομα κ θα κοιταει κ αν δε βγουν εως τις 1 θα ρα παρει τηλ να τ επισπεύσουν.  Τα νευρα μουυυ απειρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Aax μαακαρι να ειχε καλο καιρο κ εδω..  βρεχειιιιιι

Κι εδώ τα ίδια Evie μου! Αλλά δεν θα μας πτοήσουν εμάς λίγες σταγόνες ( καρεκλοποδαρα βρέχει😆). Τα κρεατακια ψήνονται κιόλας! Καλά ακόμα να τα βγάλουν τα αποτελέσματα; Πω πω πως σε καταλαβαίνω που κοιτάς τα mail συνεχώς! Φαντάσου ότι εγώ είχα δώσει στις 9 περίπου αίμα και με πήρε τηλέφωνο το μεσημέρι και κόντευα να τρελαθώ από την αγωνία!😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!! Δηλαδή σου δίνουν πάντα ποσοστό φύλου στην αυχενική; Γιατί μια φίλη μου έκανε πρόσφατα και δεν είδαν το φύλο..

Εγώ θα είμαι 11+5 ή 11+6 αύριο που θα την κάνω..γι’αυτό πιστεύω ότι δε θα δούμε..αλλά μακάρι

Εξαρτάται από πολλά αν μπορεί να διακρίνει από τη θέση του παιδιού. 

Εμάς μας είχαν δώσει 80% αγόρι αλλά ο μπόμπιρας ήταν με τα πόδια ορθάνοιχτα γειά χαρά νταν μάγκες... Βασικά σε όλους τους υπερηχους με τα πόδια ορθάνοιχτα ήταν χαχαχα... 

Συνήθως αν είναι κορίτσι είναι λίγο πιο επιφυλακτικοι να πουν φύλο μην τυχον κ κα ουν λάθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εδώ τα ίδια Evie μου! Αλλά δεν θα μας πτοήσουν εμάς λίγες σταγόνες ( καρεκλοποδαρα βρέχει😆). Τα κρεατακια ψήνονται κιόλας! Καλά ακόμα να τα βγάλουν τα αποτελέσματα; Πω πω πως σε καταλαβαίνω που κοιτάς τα mail συνεχώς! Φαντάσου ότι εγώ είχα δώσει στις 9 περίπου αίμα και με πήρε τηλέφωνο το μεσημέρι και κόντευα να τρελαθώ από την αγωνία!😬

Φαντασπυ εμενα απο χθες δλδ... έλεος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σας διαβάζω πολύ καιρό και πήρα την απόφαση να γράψω και εγώ. Προσπαθούμε 7 μήνες με τον άντρα μου και δυστυχώς δεν έχουμε καταφέρει ακόμα την πολυπόθητη εγκυμοσύνη. Είχα κάποια θέματα με τον θυρεοειδή μου και μετά από εξετάσεις είδαμε ότι ρυθμίστηκε. Ωστόσο τίποτα ακόμα. Έχω αρχίσει και απελπιζομαι και να θέλω να παρατήσω τις προσπάθειες. 

Γειά σου κορίτσι! Καλά έκανες! Καλώς ήρθες στο κλουβί με τις τρελλές!😆😆😆😆. Γιατί θέλει λίγο τρέλα η ζωή αλλιώς χαθήκαμε! Εγώ βρήκα μια παρέα εδώ μέσα! Γελάω, στεναχωριέμαι, γενικά συμπαραστεκομαστε η μία στην άλλη. Όχι ότι δεν έχουμε φίλους στον έξω κόσμο αλλά εδώ μέσα μοιραζόμαστε την ίδια επιθυμία! Δεν πρέπει να μιλάς για απελπισία! Απελπισία πρέπει να νιώθουν αυτοί που δεν έχουν στόχους. Κι εσύ έχεις αφού θέλεις να αποκτήσεις μωράκι. Γι αυτό θα κάνεις ότι περνάει από το χέρι σου για να το πετύχεις! Θα χαρούμε πολύ να είμαστε δίπλα σου σε αυτό το ταξίδι! 😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα και από εμένα,
Σήμερα σας θέλω βουρ στα παϊδάκια αλλά με ρέγουλο... γιατί μετά δε θα δώσει πόνο ο γαμπρός... 
Εγώ έχω ρεπό σήμερα και θα την περάσω με το σύζυγο.
Εχθές το απόγευμα πήρα τα τεστάκια μου αλλά μέχρι να φτάσω στην τουαλέτα... κατουρήθηκα... Δεν μπορούσα να κρατηθώ άλλο και τα έκανα πάνω μου... 👎
Θα κάνω ένα μεσημεριανό σήμερα να δω που βρίσκομαι... 
Έχω πάρει και μερικά αποκριάτικα αξεσουάρ... για να κάνω του έκπληξη να μην μπορεί να αντισταθεί... Αλλά τουλάχιστον να ξέρω ότι είμαι κοντά στην ωορρηξία...
Αχ τι τραβάμε όσες έχουμε άστατο κύκλο... 
Σας διαβάζω και σας παρακολουθώ, χαίρομαι που η Αννια μας έιναι καλύτερα και ο Βαγγέλας θα δώσει πόνο, για τα κορίτσια που ξεκινάνε εξοσωματική και για τις εγκυούλες μας...
9 μέρες έμειναν στον Φλεβάρη... για να δουμε τι καλό θα μας φέρει ο Μάρτης... 

Νομίζω ότι είναι καλύτερα να το κάνεις μεσημεριανές ώρες. Βασικά έτσι λέει μέσα στις οδηγίες. 

Αποκριάτικα αξεσουάρ ε;;;;;;;;;

Ωραία ιδέα μου δίνεις! Μετά το παϊδακι θα προσφέρω και μπουτακι!😄😄😄😄 Σαν πολύ στα ώπα ώπα δεν τους έχουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααα θα με πείτε τρελή το ξέρω χαχαχα.. Με προβληματίζει κάτι που είπα να μην το συζητήσω γιατί πάλι κάνει σενάρια το μυαλό μου (τι πρωτότυπο! χαχα)

Ειμαι στην 8η μέρα μετά την οωρρηξία και δεν έχω τα γνωστά πονάκια που έχω πάντα μια βδομάδα πριν την περίοδο. Έχω μόνο πολύ πρισμένο στήθος που πονάει.

Την 6η μέρα , προχθές δλδ μια φορά στο σκούπισμα νομίζω είδα στο χαρτί  δυο σταγόνες καφέ υγρά αλλά σε ποσότητα σαν δύο τελίτσες στην κυριολεξία. Μήπως είναι στο μυαλό μου δεν ξέρω.  Ούφ το είπα και ξαλάφρωσα.. Προσετοιμάζοντας τα χαρτιά για την εξωσωματική ξεχάστηκα πολύ και πέρασαν οι μέρες αλλά αυτό μου τρυγυρνάει στο μυαλό από χθες. Μπορεί βέβαια να μην είναι και τίποτα και απλά να είναι στο μυαλό μου!

Επίσης χθες με τράβαγε για κάποιες ώρες πολύ δεξιά η κοιλιά μου. Οωρρηξία έκανα σίγουρα 12/2.

Αυτά! τα είπα πιο πολύ γιατί με έπιασε άγχος πάλι ξαφνικά. Στην τελική τι σκάω αφού πάμε σε εξωσωματική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσιααα θα με πείτε τρελή το ξέρω χαχαχα.. Με προβληματίζει κάτι που είπα να μην το συζητήσω γιατί πάλι κάνει σενάρια το μυαλό μου (τι πρωτότυπο! χαχα)

Ειμαι στην 8η μέρα μετά την οωρρηξία και δεν έχω τα γνωστά πονάκια που έχω πάντα μια βδομάδα πριν την περίοδο. Έχω μόνο πολύ πρισμένο στήθος που πονάει.

Την 6η μέρα , προχθές δλδ μια φορά στο σκούπισμα νομίζω είδα στο χαρτί  δυο σταγόνες καφέ υγρά αλλά σε ποσότητα σαν δύο τελίτσες στην κυριολεξία. Μήπως είναι στο μυαλό μου δεν ξέρω.  Ούφ το είπα και ξαλάφρωσα.. Προσετοιμάζοντας τα χαρτιά για την εξωσωματική ξεχάστηκα πολύ και πέρασαν οι μέρες αλλά αυτό μου τρυγυρνάει στο μυαλό από χθες. Μπορεί βέβαια να μην είναι και τίποτα και απλά να είναι στο μυαλό μου!

Επίσης χθες με τράβαγε για κάποιες ώρες πολύ δεξιά η κοιλιά μου. Οωρρηξία έκανα σίγουρα 12/2.

Αυτά! τα είπα πιο πολύ γιατί με έπιασε άγχος πάλι ξαφνικά. Στην τελική τι σκάω αφού πάμε σε εξωσωματική!

Ο Θεός ξέρει τι κανει κορίτσι μου δεν είναι καθόλου παράξενο να γίνεται κάτι ηδη μέσα στην κοιλιτσα σου αστο και οτι γίνει στο εύχομαι με ολη μου την καρδιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσιααα θα με πείτε τρελή το ξέρω χαχαχα.. Με προβληματίζει κάτι που είπα να μην το συζητήσω γιατί πάλι κάνει σενάρια το μυαλό μου (τι πρωτότυπο! χαχα)

Ειμαι στην 8η μέρα μετά την οωρρηξία και δεν έχω τα γνωστά πονάκια που έχω πάντα μια βδομάδα πριν την περίοδο. Έχω μόνο πολύ πρισμένο στήθος που πονάει.

Την 6η μέρα , προχθές δλδ μια φορά στο σκούπισμα νομίζω είδα στο χαρτί  δυο σταγόνες καφέ υγρά αλλά σε ποσότητα σαν δύο τελίτσες στην κυριολεξία. Μήπως είναι στο μυαλό μου δεν ξέρω.  Ούφ το είπα και ξαλάφρωσα.. Προσετοιμάζοντας τα χαρτιά για την εξωσωματική ξεχάστηκα πολύ και πέρασαν οι μέρες αλλά αυτό μου τρυγυρνάει στο μυαλό από χθες. Μπορεί βέβαια να μην είναι και τίποτα και απλά να είναι στο μυαλό μου!

Επίσης χθες με τράβαγε για κάποιες ώρες πολύ δεξιά η κοιλιά μου. Οωρρηξία έκανα σίγουρα 12/2.

Αυτά! τα είπα πιο πολύ γιατί με έπιασε άγχος πάλι ξαφνικά. Στην τελική τι σκάω αφού πάμε σε εξωσωματική!

Αρχικα μην αγχώνεσαι ακριβως γτ εισαι σε μια σειρα για την εξωσωματική. Τωρα εγω μετα την ωορηξια μ ημουν στη δουλεια μια μερα δε θυμαμαι ακριβωσ ποσες μερες μετα παω τπυαλετα κ ειδα στ σερβιετακι 1 αχνη κουκισα ροζ  δεν εδωσα σημασία ετρεχα σα τ βεγγο στη δουλεια κ δε εδωσα σημασια. Μπορει ναναι μπορει κ οχι. Κάνε λιιγο υπομονη κανε κ ενα τεστ εγκυμοσυνης αν δε σε προλάβει η περιοδοσ. Αλλα μην αγχωνεσαι ρε τπτ δεν εχεις να χασεις εισαι  δεν εισαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Evie2Ακριβώς αυτό Εύη μου 2 κουκίδες καφέ και μετά τίποτα. Αλλά δεν έχω να χάσω τίποτα αφού θα κάνουμε εξωσωματική. Στο βάθος μου πέρασε από το μυαλό βρε λες τώρα που ασχολούμαι με τα χαρτιά να γίνει το θαύμα; Κι αυτό με παραξένεψε που είδα! Εντωμεταξύ νόμιζα μου είχαν τελειώσει όλα τα hometest και ξαφνικά βλέπω πεσμένο μέσα στο συρτάρι ένα που είχε ξεπέσει από τη συσκευασία και λέω λες να είναι καρμικό? Αλλιως ούτε καν θα έκανα αυτό το μήνα.

Μακάρι να χρειαστεί να το κάνω.. 

Κρατιέμαι να μην το κάνω νωρίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

@Evie2Ακριβώς αυτό Εύη μου 2 κουκίδες καφέ και μετά τίποτα. Αλλά δεν έχω να χάσω τίποτα αφού θα κάνουμε εξωσωματική. Στο βάθος μου πέρασε από το μυαλό βρε λες τώρα που ασχολούμαι με τα χαρτιά να γίνει το θαύμα; Κι αυτό με παραξένεψε που είδα! Εντωμεταξύ νόμιζα μου είχαν τελειώσει όλα τα hometest και ξαφνικά βλέπω πεσμένο μέσα στο συρτάρι ένα που είχε ξεπέσει από τη συσκευασία και λέω λες να είναι καρμικό? Αλλιως ούτε καν θα έκανα αυτό το μήνα.

Μακάρι να χρειαστεί να το κάνω.. 

Κρατιέμαι να μην το κάνω νωρίτερα.

Περίμενε την περιοδο. Εγω περιμενα τη μερα π ηταν να μ ερθει 14 φλεβαρη. Ήμουν κ δουλεια . Σάββατο ξυπνησα για τουαλέτα 3μιση 4 τ πρωι κ το εκανα τότε  κ τσουυπ θετικο μετα οπως καταλαβες κοιμηθηκα ελαχιστα κ με τ ζορι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

@Evie2Ακριβώς αυτό Εύη μου 2 κουκίδες καφέ και μετά τίποτα. Αλλά δεν έχω να χάσω τίποτα αφού θα κάνουμε εξωσωματική. Στο βάθος μου πέρασε από το μυαλό βρε λες τώρα που ασχολούμαι με τα χαρτιά να γίνει το θαύμα; Κι αυτό με παραξένεψε που είδα! Εντωμεταξύ νόμιζα μου είχαν τελειώσει όλα τα hometest και ξαφνικά βλέπω πεσμένο μέσα στο συρτάρι ένα που είχε ξεπέσει από τη συσκευασία και λέω λες να είναι καρμικό? Αλλιως ούτε καν θα έκανα αυτό το μήνα.

Μακάρι να χρειαστεί να το κάνω.. 

Κρατιέμαι να μην το κάνω νωρίτερα.

Καφέ ε; Μμμ!🤔. Τα είδες καλά;🧐Βρε λες να μας την σκάσει το σπορακι!Καμιά φορά όταν χαλαρώνουμε και τα ξεχνάμε όλα έρχεται. Δεν μπορείς να το αποκλείσεις. Είναι λογικό να περνάει από το μυαλό σου. Μακάρι!!!!!! Μην βιαστείς να κάνεις το τεστ! Ένα το έχουμε! Περίμενε τουλάχιστον την ημέρα που είναι να σου έρθει. Και μετά φωτό και ανέβασμα στο forum! Να μην δούμε κι εμείς τις δύο πανέμορφες κατακόκκινες γραμμουλες;💗🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Evie2 μου! Ακόμα η χοριακη; Από το Ουζμπεκιστάν να έρχονταν τα αποτελέσματα πιο γρήγορα θα είχαν φτάσει!😁💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Evie2 μου! Ακόμα η χοριακη; Από το Ουζμπεκιστάν να έρχονταν τα αποτελέσματα πιο γρήγορα θα είχαν φτάσει!😁💗

Πραγματικααα δε φανταζεσαι ποσα νευρα εχωωω . Τωρα πηρα τηλεφωνο καθηστερησε τ δειγμα να παει στ εργαστηριο λεει κ δεν εχουν ακομα αποτελέσματα λεει κ θα προσπαθησει αυριο οταν θα παω εκει να εχει μια ενημερωσηη εστωωωωω. ενημερωση οχι αποτελεσματα . Σκεφτητε ποτε θα παρω τα αποτελέσματά τησ αυριανησ χοριακησ αυτα αργησαν τοσο .. κοριτσια πραγματικα ειμαι απιστευτα συγχυσμένη θα παω αυριο να τσ κανω μια φασαρια ολη δικη τσ.. σκεψουοτι πηγα κ πηρα κ αλλο τεστ εγκυμοσυνης το φθηνο βεβαια κ εκανα κιαλλο για κανενα λογοοο βεβαια ευτυχωσ βγηκε κατακοκκινη γραμμουλα  με μεσημεριανα ουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν.... Προβλέπονται δράματα απόψε... 

Το πάνω είναι το μεσημεριανό, το κάτω το έκανα πριν μισή ώρα... 

Αυτό σημαίνει ότι ο γαμπρός θα έρθει με το παϊδάκι στο στόμα και την... σερπαντινα στο χέρι... 

Πως θα του πω να έχουμε επαφή χωρίς να καταλάβει ότι έχω ωορηξια;;; και το κυριότερο, πως θα τον κάνω να μην φάει πολύ ώστε να περάσουμε καλά χωρίς γκρίνια; ς 7

 

IMG_20200220_190105.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Λοιπόν.... Προβλέπονται δράματα απόψε... 

Το πάνω είναι το μεσημεριανό, το κάτω το έκανα πριν μισή ώρα... 

Αυτό σημαίνει ότι ο γαμπρός θα έρθει με το παϊδάκι στο στόμα και την... σερπαντινα στο χέρι... 

Πως θα του πω να έχουμε επαφή χωρίς να καταλάβει ότι έχω ωορηξια;;; και το κυριότερο, πως θα τον κάνω να μην φάει πολύ ώστε να περάσουμε καλά χωρίς γκρίνια; ς 7

 

IMG_20200220_190105.jpg

Ντυνεσαι σεξυ νοσηλευτρια η σεξυ καλογρια οτι αναβει τον καθενα .. στείλτου κανα ωραιο μνμτακι να καταλάβει οτι εχεις αγριες διαθεσεις λογω Τσικνοπέμπτης κ ελπιζουμε να παρει τ μνμ κ μη φαει πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...