Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μάσα μου αυτό θα κάνω μου φαίνεται! Θα τα παρατήσω όλα! Είπα να πάρω τον γιατρό μου να τον ρωτήσω αλλά δεν θα κάνω τίποτα. Δεν ξέρω αν θα κάνω και της ωορρηξίας! Θα το αφήσω χαλαρά κι ότι γίνει!💗

Κανε σεξ εκει και ασε τα τεστ δωστου να καταλάβει άλλο που δεν θα θέλει ο ανδρας σου η καλύτερη του μιλάμε θα σε βλέπει και θα τρίβει τα χέρια να μην πω τιποτα άλλο είμαστε σε φόρουμ χαχαχχαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μάσα μου αυτό θα κάνω μου φαίνεται! Θα τα παρατήσω όλα! Είπα να πάρω τον γιατρό μου να τον ρωτήσω αλλά δεν θα κάνω τίποτα. Δεν ξέρω αν θα κάνω και της ωορρηξίας! Θα το αφήσω χαλαρά κι ότι γίνει!💗

Ναι το καλύτερο που έχεις να κάνεις, θέλουμε να είμαστε σίγουρες ότι τα κάνουμε όλα σωστά και τελικά μας μπλοκάρουμε, χαλάρωσε και απολαύσετο και θα δεις..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Μπράβο!!! Μπράβο!!!! Με το καλό!!!! Πάντα να είναι γερή και εσείς τρελαμένοι και ευτυχισμένοι!!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου 😍 😍 😍 😍 😍 😍 ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσι μου εγώ άλλαξα 4 γιατρούς μέχρι να καταλήξω. Δυστυχώς είναι δύσκολα γτ πολλοί κοιτάνε μόνο το πορτοφόλι...

Ψαξε στην περιοχη σου καποιον με καλα σχολια.

Καλα εμενα μου ετυχε και το κουφο. Επικοινωνησα μονο μεσω email φαντασου με ενα πασιγνωστο γιατρο που βγαινει στην τηλεοραση-δεν θα πω ονομα για ευνοητους λογους και χωρις να με εχει εξετασει μου λεει μπορουμε να κανουμε ενα ραντεβου και να προχωρησουμε σε μια σπερματεγχυση ή ακομα καλυτερα σε εξωσωματικη κατευθειαν να ξεμπερδευεις! Ακουσον ακουσον..

Καλα εγω τελικα θα κανω εξωσωματικη αλλα πρωτα το παλεψα με το γιατρο μου και εμαθε εμενα και το σωμα μου δεν μου το προτεινε ετσι γιουργια! Εγω το προτεινα γιατι δεν εχω αλλη υπομονη..

 

Τί να πω και νόμιζα ότι εγώ είμαι η περίεργη που τα βλέπω όλα στραβά, αλλά ευτυχώς είναι και ο άντρας μου παρών στους γιατρούς οπότε κρίνει και αυτός και συμφωνούμε!
Ο δεύτερος που πήγα και μας ξεπέταξε στα γρήγορα χωρίς να με εξετάσει και μου είπε να περάσω επιτροπή και να κάνω εξωσωματική, είναι απο τους πιο γνωστούς, διάσημους, με σχόλια και σε πολλά φόρουμ το όνομά του αναφέρεται σαν το κορυφαίο! Έλεος, αρπάχτρας κανονικός!
Τελικά αυτοί με τα πολλά σχόλια, τις κριτικές τις τηλεοράσεις κλπ δείχνουν μόνο την εικόνα τους αλλά απο ουσία τίποτα! Μόνο διαφήμιση κάνουν.
Γιατρός να σου λέει με email τέτοιο πράγμα. Αν είναι δυνατόν!
Ευτυχώς βρήκες τον κατάλληλο για σένα γιατρό και ελπίζω να είναι αυτός που θα σε βοηθήσει να αποκτήσεις το μωράκι σου!

στις πριν 8 ώρες, ο/η st3llina είπε:

 

@I want a baby κοριτσακι μου πριν χρονια που επρεπε να κανω εναν προεγχειρητικο ελεγχο μου ζητησαν βεβαιωση παθολογου κ ενα απλο καρδιογραφημα.Ο καρδιολογος λοιπον ταχα μου εβλεπε κατι περιεργο στο καρδιογραφημα κ μου ζητησε να κανουμε υπερηχο καρδιας (δηλαδη 50 ευρω αντι για 30).Κ αφου καναμε τον υπερηχο κ ηταν οκ εδωσε κι εκεινος το οκ για το χειρουργειο.Εδω να σου πω οτι μετα απο αυτο,επειδη κατι δε μου κολλαγε με τον καρδιολογο,πηγα σε αλλο καρδιολογο να μου κανει καρδιογραφημα κ υπερηχο κ ολα ηταν πολυ φυσιολογικα.Να τονισω οτι λογω της φυσης της δουλειας μου καθε 2 χρονια κανω μια σειρα απο ιατρικες εξετασεις (αιματολογικες,ουρα,ορασης,καρδιογραφημα) σε ειδικους πιστοποιημενους γιατρους  προκειμενου να μου δωσουν το οκ να δουλεψω κ ποτε δεν ειχα κανενα θεμα ολα αυτα τα χρονια.Αρα ο πρωτος κυριουλης ηθελε απλα το 50αρικο κ μου ειπε μαλιστα να πηγαινω καυε 6 μηνες να παρακολουθουμε την καρδια μου  (κοινως να με πιασει κ πελατακι).Εμπιστευσογ το ενστικτο σου κοριτσι μου κ βρες ενα γιατρο που εκτος απο επιστημονας θα ειναι κ ανθρωπος κ δε θα σε βλεπει μονο σαν πορτοφολι.Ειδικα σε θεματα υγειας κ παιδιου βλεπουν τη λαχταρα μας κ μας μαδανε κανονικα...

Αν είναι δυνατόν!!! Έλεος να σε κάνει να τρέχεις και να μη φτάνεις επειδή θέλει να τ'αρπάξει!
Aχ κορίτσι μου το ένστικτό μου λέει ότι ούτε και αυτός κάνει, να φύγω μακριά. 
Αν είναι δυνατόν να μας δημιουργούν άγχος και ανύπαρκτα προβλήματα για να παίρνουν λεφτά!
Μου είπε μάλιστα προχθές ότι έχω ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ!!! Ένας σωρός γιατροί χρόνια, εξετάσεις κανείς δεν μου είπε κάτι τέτοιο το αντίθετο μάλιστα! Και μου λέει ε έχεις ακανόνιστο κύκλο! Εγώ που έχω 28-30 μέρες σταθερά και του δείχνω και το ημερολόγιο εφαρμογή στο κινητό απο το 2014 σταθερά!  Ε μου λέει αν είχες σταθερό κύκλο δεν θα έπαιζε ούτε στις δύο μέρες.
 

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Αααα εγω τα βιαζομαι Μαρουλιτα μου,δεν τα θελω τοσο αργα!Στην επαρχια αραγε ποσες μερες κανουν να ερθουν;Και ερχονται στην πορτα,μας κοριτσια ή τα ψαχνουμε στα ελτα;Για τα τεστ ωορρηξιας της hometest λεω.

Επαρχία είμαι κι εγώ, τη μια τα παρήγγειλα, την επόμενη πρωί τα είχα στη πόρτα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Αααααα θα τρελαθω!!!!Με το καλο να την κρατησεις αγκαλιτσα Ελενακι μου!!!!!Ειναι κ επισημο πια,πεσαν μεσα τα στοιχηματα 😁Ποσο χαιρομαι...φυσα μπεμπεδοσκονη κ σε μας τις υπολοιπες κοριτσακι μου 🍼🍼🍼

Εύχαριστω πολυ αγαπη μου❤️❤️❤️ναι ναι ολες επεσαν μεσα πιστεψατε ολες σε αυτο που ηθελα κ εγινε πραγματικότητα 😍😍😍😍σας στελνω με ολη μου την ψυχή την μπεμπεδοσκονη 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Με το καλό κορίτσι μου...κάθε ευτυχία σας εύχομαι....!!!Να φανταστώ τέλειο συναίσθημα όταν ακούσατε την καρδούλα της ;

Σε ευχαριστώ πολύ πολυ ζουζουνα μου 😍 😍 😍 😍 😍 😍 ειναι ενας ηχος που χαράζει την ψυχη μας ειναι οτι πιο όμορφο.... Ευχομαι γρηγορα κ σε εσενα κουκλιτσα μου❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ ήμουν σίγουρη ότι είναι κορίτσι από την αρχή! Εσείς είχατε τις αμφιβολίες σας!😆😆😆😆 Σημασία όμως έχει ότι είναι όλα καλά! Αχ σε  λίγο καιρό θα υποδεχτούμε το πρώτο μας νινακι! Πόσο χαίρομαι! Ανυπομονώ!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Ψυχουλα μου ναιιιιιιι ειχε απόλυτο δίκιο ❤️φυσικα κ σημασια εχει να ειναι καλα 😁😁😁😁εγω να δεις ποσο χαιρομαι κ ανυπομονώ..... Ασε που θελω να ακουσω κ απο εσας τα ευχάριστα 😍😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη☹️. Τι τα θέλω εγώ όλα αυτά τα τεστ που στο τέλος με αγχωνουν; Είχα πάρει και κάτι τεστ γονιμότητας fsh έτσι από περιέργεια. Το έκανα λοιπόν σήμερα και μου βγήκε μια πολύ αχνή γραμμή. Διάβασα λοιπόν ότι κανονικά δεν έπρεπε να βγει γραμμή κι ότι αυτό σημαίνει όχι καλή ποιότητα ωαρίων ή μειωμένη ποσότητα. Είμαι να σκάσω!

Γιατι αφηνεις κουκλα μ να σε επηρεάζουν αυτα.... Εγω θα σου πω κατι παρόμοιο που εκανα πηρα τεατ ωορρηξίας κ πιστεψε με αγχωθηκα τοσο πολυ που δεν τα ξανα πηρα  οποτε ασε αυτα στην άκρη κ χαλαρωσε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Λογικό είναι κορίτσι μου κι εγώ μπερδευομαι πολλές φορές. Έχεις δίκαιο κακώς το έκανα. Έχω στο ιστορικό μου μια παλινδρομη και ένα παιδάκι! Τωρα προσπαθώ για δεύτερο. Η αλήθεια είναι ότι δεν το κάνω πολύ καιρό αλλά αυτό το τέστ πραγματικά με προβλημάτισε. Είμαι και 38 χρόνων κι έπαθα ένα μικρό σοκ όσο να ναι!😘

Έλα καλε...!!!εχεις ένα παιδάκι...η ζωντανή απόδειξη ότι το τεστ δεν είναι αξιόπιστο...απλα πετά το!!!Για την ποιότητα τουλάχιστον είμαστε σίγουρες...ότι είναι μια χαρά το ωάριο σου!!τωρα για την ποσότητα με τα χρόνια σε όλες μειώνονται...αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι αρκετά για 2ο κ 3ο παιδί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ για ένα καλό γιατρό στην περιοχή σου και το πρώτο πράγμα που θα κάνεις να είναι αυτό να τον αλλάξεις γιατί χωρίς να πεις πολλά καταλαβαίνουμε όλες ότι μόνο το χρήμα τον ενδιαφέρει..αν είναι δυνατόν αν δεν βρήκε αυτό που ήθελε ας μην σου έπαιρνε λεφτά αφού θα ξαναπας..έξαλλη με κάνουν αυτοί οι γιατροί..βρες έναν άνθρωπο να σε καθοδηγήσει σωστά σύμφωνα με το δικό σου ιστορικό και μόνο και όχι με το τι κάνει πάντα η τι τον συμφέρει άμα πια..

Ο προηγούμενος γιατρός κορίτσι μου είχε 5 αστεράκια βαθμολογία και πολλά σχόλια στο ίντερνετ, επίσης μέσα σε φόρουμ αναφέρεται το όνομά του σαν τον κορυφαίο! Τον γνώρισα απο πρώτο χέρι πόσο απατεώνας είναι. γι'αυτό και τον τελευταίο τον επέλεξα χωρίς το κριτήριο των σχολιών αλλά και αυτός χάλια ήταν. Κάτι μου βρωμούσε με τον άντρα μου ότι δεν είχε ποτέ κανέναν ούτε πριν ούτε μετά τα ραντεβού μας! Πρώτη φορά το είδα αυτό!
Έχω δύο ακξόμη υπ'όψιν μου, θα πάω και στον έναν και στον άλλον και ότι γίνει! Μια χημεία ρε παιδί μου να υπάρξει και να φανεί σωστός άνθρωπος.
Όχι σαν τον και καλά διάσημο που μου έλεγε "εσύ με τέτοιο άγχος θέλεις μπάτσες για να στρώσεις". Και μπαίνω και βλέπω σχόλια για το πόσο ευγενικός και καλός είναι και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι!

Γενικά αυτά με τους γιατρούς εγώ δεν τα άφηνα ποτέ έτσι!

Να ξέρετε κορίτσια επειδή λέμε για γιατρούς. Όποτε έπαιρνα τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού με ΕΟΠΥΥ έμπαινα στη σελίδα την επίσημη με τα διαθέσιμα ραντεβού που φάινονται online. Έπαιρνα και μου έλεγε ο γυναικολόγος "¨το επόμενο ραντεβού είναι τον Μάρτιο και ήταν Δεκέμβριος, μου λέει έλα χωρίς εοπυυ είναι κλεισμένα" και του απαντάω εγώ βλέπω ότι έχετε διαθέσιμα άλλα 76 γι'αυτόν το μήνα και επέμενε ότι δεν είναι έτσι και κάτι μπαρούφες. Το επόμενο πρωί παίρνω τον ΕΟΠΥΥ και λέω τι ακριβώς έγινε, μου ζήτησαν ονοματεπώνυμο για να του κάνουν αναφορά! Εννοείται ότι ήταν παράνομο και αν τα ραντεβού ήταν κλεισμένα θα φαινόταν στην online βάση του ΕΟΠΥΥ. 
Απο τότε όποτε έπαιρνα σε γιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων και μου έλεγαν δεν έχουμε ραντεβού τους έλεγα οκ θα πάρω τον ΕΟΠΥΥ να το αναφέρω και όλοι ξαφνικά μου έλεγαν να περάσω για δωρεάν εξέταση!!!
Τη μάνα μου τη ζητούσαν 10€ να της γράψουν ένα φάρμακο που είχε 15€ για να πληρώσει συμμετοχή τα 5€! Αν είναι έτσι του λέει πάω και το παίρνω κατ'ευθείαν 15€ απο το φαρμακείο! Του είπε και αυτή το ίδιο για τον ΕΟΠΥΥ και ξαφνικά της έγραψε το φάρμακο χωρίς να πάρει ευρώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η I want a baby είπε:

Ο προηγούμενος γιατρός κορίτσι μου είχε 5 αστεράκια βαθμολογία και πολλά σχόλια στο ίντερνετ, επίσης μέσα σε φόρουμ αναφέρεται το όνομά του σαν τον κορυφαίο! Τον γνώρισα απο πρώτο χέρι πόσο απατεώνας είναι. γι'αυτό και τον τελευταίο τον επέλεξα χωρίς το κριτήριο των σχολιών αλλά και αυτός χάλια ήταν. Κάτι μου βρωμούσε με τον άντρα μου ότι δεν είχε ποτέ κανέναν ούτε πριν ούτε μετά τα ραντεβού μας! Πρώτη φορά το είδα αυτό!
Έχω δύο ακξόμη υπ'όψιν μου, θα πάω και στον έναν και στον άλλον και ότι γίνει! Μια χημεία ρε παιδί μου να υπάρξει και να φανεί σωστός άνθρωπος.
Όχι σαν τον και καλά διάσημο που μου έλεγε "εσύ με τέτοιο άγχος θέλεις μπάτσες για να στρώσεις". Και μπαίνω και βλέπω σχόλια για το πόσο ευγενικός και καλός είναι και μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι!

Γενικά αυτά με τους γιατρούς εγώ δεν τα άφηνα ποτέ έτσι!

Να ξέρετε κορίτσια επειδή λέμε για γιατρούς. Όποτε έπαιρνα τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού με ΕΟΠΥΥ έμπαινα στη σελίδα την επίσημη με τα διαθέσιμα ραντεβού που φάινονται online. Έπαιρνα και μου έλεγε ο γυναικολόγος "¨το επόμενο ραντεβού είναι τον Μάρτιο και ήταν Δεκέμβριος, μου λέει έλα χωρίς εοπυυ είναι κλεισμένα" και του απαντάω εγώ βλέπω ότι έχετε διαθέσιμα άλλα 76 γι'αυτόν το μήνα και επέμενε ότι δεν είναι έτσι και κάτι μπαρούφες. Το επόμενο πρωί παίρνω τον ΕΟΠΥΥ και λέω τι ακριβώς έγινε, μου ζήτησαν ονοματεπώνυμο για να του κάνουν αναφορά! Εννοείται ότι ήταν παράνομο και αν τα ραντεβού ήταν κλεισμένα θα φαινόταν στην online βάση του ΕΟΠΥΥ. 
Απο τότε όποτε έπαιρνα σε γιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων και μου έλεγαν δεν έχουμε ραντεβού τους έλεγα οκ θα πάρω τον ΕΟΠΥΥ να το αναφέρω και όλοι ξαφνικά μου έλεγαν να περάσω για δωρεάν εξέταση!!!
Τη μάνα μου τη ζητούσαν 10€ να της γράψουν ένα φάρμακο που είχε 15€ για να πληρώσει συμμετοχή τα 5€! Αν είναι έτσι του λέει πάω και το παίρνω κατ'ευθείαν 15€ απο το φαρμακείο! Του είπε και αυτή το ίδιο για τον ΕΟΠΥΥ και ξαφνικά της έγραψε το φάρμακο χωρίς να πάρει ευρώ!

Μηπως ηταν ενας αρκετα ευσωμος διασημος γιατρό ς;;; κάτι μου θυμίζει τέτοια συμπεριφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Αααα εγω τα βιαζομαι Μαρουλιτα μου,δεν τα θελω τοσο αργα!Στην επαρχια αραγε ποσες μερες κανουν να ερθουν;Και ερχονται στην πορτα,μας κοριτσια ή τα ψαχνουμε στα ελτα;Για τα τεστ ωορρηξιας της hometest λεω.

Κ γω απο επαρχια ειμαι κ εκαναν το πολυ 2 μερες να ερθουν.

Επισης ειναι αναλογα την εταιρεία κούριερ, κανονικά πρέπει να στο φέρουν αλλά κάποιες τηλεφωνούν απλά για να σε ενημερώσουν οτι έφτασε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!Καλο σκ να εχουμε 😁

Καλημέρα και σε εσένα st3llina μου και σε όλα τα κορίτσια μας. Εγώ δεν κοιμήθηκε καθόλου καλά! Μάλλον με επηρέασε αυτό το παλιοτεστακι που έκανα χθες! Έβλεπα και κάτι όνειρα! Τάχα με απατούσε ο άντρας μου! 😤Ότι έπινε καφεδάκια με άλλες ο κύριος! 🔪Βέβαια έχω δει ότι έχει κάνει και χειρότερα! Ευτυχώς μόνο στα όνειρα! Τουλάχιστον έτσι ελπίζω!😆😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!! St3llina τι έγινε σου ήρθε τελικά;;; 

Καλημερα Λακοστακι μου! Οχι φυσικα,τι ειμαι,καμια φυσιολογικη να μου ερθει απο τωρα; 😂😂 37η μερα του κυκλου,εχουμε χρονο ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα Λακοστακι μου! Οχι φυσικα,τι ειμαι,καμια φυσιολογικη να μου ερθει απο τωρα; 😂😂 37η μερα του κυκλου,εχουμε χρονο ακομη

St3llina μου δεν κάνεις κανένα τεστακι! Βλέπω στο τέλος να πηγαίνεις στο γιατρό και να σε στέλνει απευθείας για αυχενική!🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!Καλο σκ να εχουμε 😁

Καλημέρα!! Ο καιρός μας βοηθάει έχει απίστευτη λιακάδα καλό σκ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα και σε εσένα st3llina μου και σε όλα τα κορίτσια μας. Εγώ δεν κοιμήθηκε καθόλου καλά! Μάλλον με επηρέασε αυτό το παλιοτεστακι που έκανα χθες! Έβλεπα και κάτι όνειρα! Τάχα με απατούσε ο άντρας μου! 😤Ότι έπινε καφεδάκια με άλλες ο κύριος! 🔪Βέβαια έχω δει ότι έχει κάνει και χειρότερα! Ευτυχώς μόνο στα όνειρα! Τουλάχιστον έτσι ελπίζω!😆😄

Κοριτσακι μου αστο το παλιοτεστακι κακως το εκανες κ ακομη πιο κακως σε επηρεασε...Μη χαλας τη διαθεση σου κ την ψυχολογια σου,εκανες ενα παιδακι κ μια χαρα θα κανεις κι αλλο!!!!Το μαχαιρακι στο σχολιο σου με πεθανε χαχα εισαι απιστευτη κοριτσαρα μου ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

St3llina μου δεν κάνεις κανένα τεστακι! Βλέπω στο τέλος να πηγαίνεις στο γιατρό και να σε στέλνει απευθείας για αυχενική!🥰🥰🥰🥰

Οχι αγαπη,τον περασμενο μηνα μου ηρθε 43η μερα,νωρις ειναι ακομη...Τσαμπα θα παει το τεστακι κ κυριως τσαμπα θα ελπιζω εστω κ για 3 λεπτα...Δε θελω να χαλαστω οποτε την περιμενω,εχω κ πονακια θα μου ερθει.Τωρα πότε,δεν το ξερω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!!!!!

Ευχομαι να είστε όλες καλα και να εχετε ενα υπεροχο Σαββατοκύριακο😘😘    

Στο πινακακι βαλτε με 5/3 να ΜΗΝ μου ερθει ☺☺😉😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Μηπως ηταν ενας αρκετα ευσωμος διασημος γιατρό ς;;; κάτι μου θυμίζει τέτοια συμπεριφορά 

Όχι, είναι αδύνατος, είναι στη περιοχή της Θεσσαλίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ 👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι: ?

Karen: ?

Hope19: ?

Alex2016: ?

joycat: ?

st3llina: 07/02

PAPA EVA: 09/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

diana8: 14/02

Lacostaki: 14/02

silia: 15/02

Lactaki: ?

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

pangipot: 29/02

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

Κορίτσια μουυυ τι κάνετε;;; Καλό σκ να έχουμε με θετικά!! @st3llina πιστεύω σε εσένα ,θα έχεις καινούργιο σπίτι και μωρό μαζί 😉 !!! @Frogel μουυυ φίλη μου να χαίρεσαι τον άντρα σου!!! Αγαπημένοι τυχεροί να είστε με μια μεγάλη οικογένεια :-) !!!! @Maroulita? μου εύχομαι να είσαι ήδη εγκυουλα και αυτό που είδες να είναι αιματακι εμφύτευση 😉 !!! @Ευάγγελοςτ μην διαβάζω βλακείες αρχικά είσαι πολύ μικρή και σίγουρα πολύ γόνιμη,μην το ξανασκεφτείς!! @Ελενακι12 ήμουν σίγουρη για την κορακλα σου!!! Με το καλό να δεχτείς σε λίγους μήνες την πιο όμορφη πριγκίπισσα που έχεις δει ποτέ σου ,την πριγκίπισσα σου !!!!! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι @karen @Hope19 @JoyCat @Alex2016 κορίτσακι μου οπότε μπορείτε στείλτε μου και εσείς ημερομηνία ,το τυχερό μας πινακακι περιμένει τα θετικά σας 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

@Σταυρι @karen @Hope19 @JoyCat @Alex2016 κορίτσακι μου οπότε μπορείτε στείλτε μου και εσείς ημερομηνία ,το τυχερό μας πινακακι περιμένει τα θετικά σας 😉

Εμένα αγαπούλα θα με βάλεις τον επόμενο μήνα.. ειμαι σχεδόν έτοιμη  να κάνω εμβρυομεταφορα όποτε θα περιμένω να κάνω ετ και θα σου στήλω πιθανή ημερομηνία  περιοδου( που να μην ερθει)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...