Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

περαστικά κορίτσι! φιλισιν παίρνεις;;; εγώ με αυτό έχω σωθεί από τον έρπη... 

με τους γιατρούς ακούω πολλά κουλά τελευταία... δεν ξέρω τι γίνεται! ελπίζω να είσαι στον κατάλληλο τώρα 😉 

Θα δείξει!!Ναι παίρνω...Διάβασα πάνω τι έγραψες για το φιλισιν...Μακάρι να βοηθά!!Σε ευχαριστω πολύ! Καλημέρα!!!😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

ναι καλές είναι απλά το θέμα είναι ότι συνδέονται... η LH με την FSH και την Ε2 έχουν συγκεκριμένη αναλογία... μου τα είχε πει ο δικός μου αλλά δεν τα θυμάμαι... αλλιώς σαν τιμές μια χαρά φαίνονται...

Αν δεν κάνω λάθος η διαίρεση τους θα πρέπει να είναι κοντά στο 1. Αυτό έχω διαβάσει! Μου φαίνεται λίγο κάτω η lh! Αυτά αλλάζουν από μήνα σε μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάρα μου ομορφηηηη θα έρθει η στιγμή αυτή τόσο γρήγορα που δε θα το πιστεύεις..αυτό λέμε με το αγόρι μου πόσο γρήγορα πέρασε το πρώτο τρίμηνο .γενικά δεν ήμουν αγχωμενη γιατί έχοντας περάσει μια αποβολή πριν από αυτήν την εγκυμοσύνη κατάλαβα ότι δεν περνάνε όλα από το χέρι μας όποτε έλεγα εμείς κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε και το μπεμπεκι κάνει ότι καλύτερο μπορεί και θα πάνε όλα καλά..:) εννοείται ότι παιρνεις μια ανάσα παραπάνω από την καλή αυχενική παρόλα αυτά :)) να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου κι εσύ από τώρα και μέχρι να γνωρίσουμε επιτελους αυτά τα μωρά..όπως μου λένε όλες οι μανουλες σαν την πρώτη εγκυμοσύνη δεν έχει όποτε όλα να τα κάνουμε πολύ..πολύ χαλάρωση πολύ χρόνο με τα αγόρια μας και με τον εαυτό μας όλα πολύ :) σε φιλώ και αν χρειαστείς κάτι και μπορώ να βοηθήσω πες μουυυ

Έχεις απόλυτο δίκιο... Δεν περνάνε όλα από το χέρι μας! Σε ευχαριστήσω κοριτσάκι μου.. Να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!! Αν χρειαστώ κάτι θα σου στείλω προσωπικό! Φιλια🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

καλημέρα! έρπη δεν ξέρω αν έβγαλες αλλά αν απλά νιώθεις ότι ΘΑ βγάλεις πάρε fylicin! ειλικρινά δεν ξέρω πως και τι αλλά όταν παίρνω fylicin (πια συνέχεια δλδ) δεν βγάζω έρπη στα χείλη! Έχω σωθεί... παλιότερα είχα κάθε μήνα με το που έρχονταν περίοδος και τσουπ σώθηκα! πλέον ζήτημα είναι να βγει καμιά δυο φορές το χρόνο και αυτό όταν έχω αμελήσει το χαπάκι... 

Δεν το ήξερα! Πήρα το πρωί φυλλικό. Ακόμα δεν έβγαλα αλλά νιώθω οτι κάτι πάει να εμφανιστεί. Έβαλα και λίγο κρέμα προληπτικά. Τι να πω! Μακάρι να την γλιτώσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ ioanna μου! Τώρα που είπα κι εγώ να γίνω όμορφη 👸αρρώστησα. Με βλέπω με κόκκινα μάτια και έρπη στα χείλη στην εκδήλωση🧟. Κι αν κολλήσω και τον μικρό δεν θα πάω πουθενά στο τέλος!

Χαχαχα θετικές σκέψεις!!! Ξεκινά να παιρνεις paradol κ θα περάσει....

κ όμορφη είσαι έτσι κ αλλιώς!!! Ακόμα κ με κόκκινα μάτια κ ερπη!!! 😂😂

Μασκα μέσα στο σπίτι να μην κολλήσει το παιδί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, μολις μιλησα με την γιατρό..τα αποτελέσματα μου λεει ειναι φυσιολογικα..περιμενουμε  την προγεστερόνη τωρα!

Αυριο ο σύζυγος εχει ραντεβού για τι σπερμοδιαγραμμα. Ξέρετε αν τα αποτελέσματα βγαίνουν αμεσα;; Ειμαι να σκασω για καποιο λογο..

Εν τω μεταξύ δεν μπορω να βρω πουθενά να κανω σαλπιγγογραφια..ειμαι Βορεια Ελλάδα κ σε οποιους με εχει παραπέμψει η γιατρος, ειτε δεν ασχολούνται ειτε έχε χαλασει το μηχανημα...Τρελα!!!

Κ μ αυτα κ με 'κεινα χάνεται ο μηνας γιατί με τους γιατρούς κ την αναμονή μένουμε πισω.. 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου, μολις μιλησα με την γιατρό..τα αποτελέσματα μου λεει ειναι φυσιολογικα..περιμενουμε  την προγεστερόνη τωρα!

Αυριο ο σύζυγος εχει ραντεβού για τι σπερμοδιαγραμμα. Ξέρετε αν τα αποτελέσματα βγαίνουν αμεσα;; Ειμαι να σκασω για καποιο λογο..

Εν τω μεταξύ δεν μπορω να βρω πουθενά να κανω σαλπιγγογραφια..ειμαι Βορεια Ελλάδα κ σε οποιους με εχει παραπέμψει η γιατρος, ειτε δεν ασχολούνται ειτε έχε χαλασει το μηχανημα...Τρελα!!!

Κ μ αυτα κ με 'κεινα χάνεται ο μηνας γιατί με τους γιατρούς κ την αναμονή μένουμε πισω.. 😔

Καλησπέρα, το σπερμοδιάγραμμα θέλει 2 με 3 μέρες για τα αποτελέσματα,οπότε κάνε λίγο υπομονή. Και εγω στην ίδια φάση είμαι, την άλλη βδομάδα έχω κλείσει για σαλπιγγογραφία. Καλά αποτελέσματα να έχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μου, μολις μιλησα με την γιατρό..τα αποτελέσματα μου λεει ειναι φυσιολογικα..περιμενουμε  την προγεστερόνη τωρα!

Αυριο ο σύζυγος εχει ραντεβού για τι σπερμοδιαγραμμα. Ξέρετε αν τα αποτελέσματα βγαίνουν αμεσα;; Ειμαι να σκασω για καποιο λογο..

Εν τω μεταξύ δεν μπορω να βρω πουθενά να κανω σαλπιγγογραφια..ειμαι Βορεια Ελλάδα κ σε οποιους με εχει παραπέμψει η γιατρος, ειτε δεν ασχολούνται ειτε έχε χαλασει το μηχανημα...Τρελα!!!

Κ μ αυτα κ με 'κεινα χάνεται ο μηνας γιατί με τους γιατρούς κ την αναμονή μένουμε πισω.. 😔

Μαρουλιτα μου συγνώμη ειλικρινά που πετάγομαι απλά αν κατάλαβα καλά είσαι επαρχία και όχι φυσικά Θεσσαλονική (που προφανώς κ δεν είναι επαρχία). Επειδή έχω μπει στο χορό καιρό τώρα θα σου δώσω μια συμβουλή... αν η γιατρός σου δεν είναι ειδική στην υπογονιμότητα αλλά είναι απλά μια γυναικολόγος προσπάθησε να συμβουλευτείς έναν / μια ειδικό... Επειδή έχω κάνει αυτές τις εξετάσεις άπειρες φορές κάτι δε μου κάθεται καλά... φυσικά δεν είμαι γιατρός κ δεν μπορώ σε καμιά περίπτωση να ισχυριστώ ότι ξέρω καλύτερα αλλά κάτι δε μου πάει καλά... τουλάχιστον σε μένα ο γιατρός έλεγε πάντα ότι η Ε2 (οιστραδιόλη) θεωρείται υψηλή αν είναι >60 και επηρεάζει ψευδώς τα αποτελέσματα των άλλων ορμονών. Ειλικρινά συγνώμη αν σε αναστατώνω και σαφώς είσαι πολύ μικρότερη από εμένα, αλλά αν έχεις τη δυνατότητα στείλε τις εξετάσεις σου σε ένα ειδικό. Μπορεί αυτή τη στιγμή μια από αυτές τις τιμές να σε εμποδίζει, να διορθώνεται πανεύκολα κ εσύ να ταλαιπωρείσαι άδικα των αδίκων... 

Δες πχ κ εδώ https://www.eugonia.com.gr/el/eksosomatiki/diadikasia/ektimisi-oothikikon-efedreion/e2-oistradioli

Ελπίζω να μη με παρεξηγείς και μπορεί να κάνω και εντελώς λάθος. Απλά επειδή εδώ πολλές φορές έχουμε βοηθήσει η μία την άλλη κ επειδή έχω ταλαιπωρηθεί αρκετά ήθελα να μοιραστώ τη δική μου τουλάχιστον εμπειρία... Καποτε (στην πολύ αρχή) είχα κάνει αυτές τις εξετάσεις στο τέλος του κύκλου αντί στην αρχή (τόσο άσχετη ήμουν) και μου είχε βγει 75 κ μου είχε πει ότι είναι υψηλή και να το δούμε... ε μετά που κατάλαβα τη βλακεία τις ξαναέκανα...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elephant είπε:

Καλησπέρα, το σπερμοδιάγραμμα θέλει 2 με 3 μέρες για τα αποτελέσματα,οπότε κάνε λίγο υπομονή. Και εγω στην ίδια φάση είμαι, την άλλη βδομάδα έχω κλείσει για σαλπιγγογραφία. Καλά αποτελέσματα να έχετε!

Ευχαριστούμε!! Επισης..καλα αποτελέσματα κ σε σας!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo πραγματικά σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.. εννοείται δεν σε παρεξηγώ, έχω μάθει πολλά από μέσα κ ακόμα μαθαίνω..! 🙂

Χθες αφού μου το είπες ψαχτηκα κ γω σε διάφορα sites.. κάποια έλεγαν οτι είναι αυξημένη, κάποια την είχαν στα φυσιολογικά ορια.. μπερδεύτηκα περισσότερο..ολο το βραδυ ασχολιομουν με αυτο. Κ στα αποτελέσματα που πηρα η αλήθεια είναι πως το κατατάσσει στις φ.τ.! Δεν ξερω τι να πω..

Δυστυχώς εδω δεν έχουμε πολλές επιλογές, είναι μέχρι στιγμής η καλύτερη..δεν εχω ακούσει κ να υπάρχει κάποιος ειδικός στην υπογονιμότητα προς τα δω. Μόλις τελειώσω κ με την προγεστερόνη θα κανονίσω πάλι ενα ραντεβού να μου τα εξηγήσει κ αν δεν οδηγηθούμε κάπου θα ψάξω κάτι άλλο.. 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Αν και δεν μπαίνω συχνά αυτές τις μέρες σας διαβαζω. Είναι οι γόνιμες κορίτσια μου κι έχω δουλειές με φουντες😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Kαλημέρα κοριτσάκι μου γλυκό. Εγώ αδιαθέτησα κανονικά. 12-13 μέρες μετά την οωρρηξια. Τουλάχιστον τα Utrogestan με βοηθησαν να ερθει σχετικά σωστά. Νομιζω τωρα επανηλθα μετα τις ενεσεις του Νοεμβρη. Γιατι περασα ενα κυκλο 18 ημερων λογω των ενεσεων , μετα 23η και τωρα ολα καλα επανηλθε.

 Θα καλέσω σήμερα το γιατρό να κανονίσουμε τις επεμβάσεις. 

Θα κάνω μαζί λαπαροσκόπηση-υστεροσκόπηση. Είχαμε μεινει στην πρώτη συζήτηση αλλα τωρα θα του πω οτι το αποφασισα να το κανουμε μετα τον επόμενο κυκλο. Υποθετω τελος Φεβρουαριου ,αρχες Μαρτη. Θα μου πει ποτε πρεπει. Ξερεις μηως ποιες μερες του κυκλου γινεται?

Να σου πω ανυπομονώ γιατι θα εχω μια πληρη εικονα για ολα τωρα. Να δουμε την κλειστη σαλπιγγα , να δουμε και την αλλη μην εχει τιποτα συμφυσεις και ολα γενικα. Γιατι, να σου πω την αληθεια σκεφτομαι μακαρι να ξυπνησω και να μου πει ειχες και αυτο το θεμα και το λυσαμε. Θα παρω μια ανασα γιατι θα ξερω οτι κατι βρεθηκε και λυθηκε. Ή τελοσπαντων θα ξερω πως πρεπει να προχωρησω. 

@Ευάγγελοςτ καλημέρα κορίτσι μου. Πόσο σιγκινούμαι που με σκέφτεστε.

Τα νέα μου τα γράφω από πάνω. Τώρα τι έγινε με τα τεστ δεν ξέρω. Αλλά δεν πειράζει. Ευχομαι να βρεθει κατι και να λυθει.

Δεν σας το κρυβω χθες εκλαιγα ολη μερα κρυφα γιατι ανθρωπος ειμαι δεν μπορω να το αντεξω ολο αυτο. Με εχει κουρασει. Για αυτο δεν μπηκα να γραψω. Θελω απλα να μπω σ εμια σειρα. Ας ειναι και η εξωσωματική ή ας βρεθει κατι τελοσπαντων να καταλαβω τι πρεπει να κανω. Δεν μπορω αλλο. 

Κορίτσακι μου γλυκό αρχικά να σκέφτεσαι ότι μπήκες σε μια σειρά και όλα θα πάνε τέλεια,να έχεις θετική σκέψη όσο μπορείς!!! Και το κλάμα λογικό είναι και πρέπει να ξεσπάμε αλλαααα μετά σηκωνόμαστε και δυναμώνουμε 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Αν και δεν μπαίνω συχνά αυτές τις μέρες σας διαβαζω. Είναι οι γόνιμες κορίτσια μου κι έχω δουλειές με φουντες😉😉😉

Με το καλό να ακούσω το θετικό σου κορίτσακι μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν το ήξερα! Πήρα το πρωί φυλλικό. Ακόμα δεν έβγαλα αλλά νιώθω οτι κάτι πάει να εμφανιστεί. Έβαλα και λίγο κρέμα προληπτικά. Τι να πω! Μακάρι να την γλιτώσω 

Κορίτσακι μου περαστικουλια ,ελπίζω να μην σε ταλαιπωρήσει πολύ το κρύωμα :-) και είσαι όμορφη εσωτερικά και εξωτερικά 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τα φώτα σας ,σήμερα πήγα στο γιατρό (καινούργιος) μου φάνηκε πολύ καλός και ελπίζω με αυτόν να δέσει το γλυκό !!! Κοιταγαμε τις εξετάσεις για την επιτροπή και μετά μου έκανε υπέρηχο (στον παλιό υπέρηχο είχα μια κύστη 3εκατοστα λόγω ενδομητριωσης ) τώρα όμως αυτή η κύστη είναι 6 εκατοστά 😲 μου είπε να πάρω αντισυλληπτικά για δύο μήνες μήπως φύγει και να κάνω την εξέταση CA125 και μετά θα προχωρήσει σε εξωσωματική , ωστόσο να περάσω κανονικά επιτροπή!!! Τρόμαξα να πω την αλήθεια @Tokyo τα φώτα σου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Καλημέρα κορίτσια...

Δε μπαίνω συνέχεια αλλά σας διαβάζω..

Ακόμα δεν έχω χαρεί...Έχω πολύ άγχος...Είχα πονακια δεξιά σα σούβλες μικρές....Εκνευριστηκα με το γιατρό..Άλλαξα γιατρό...Έβγαλα έρπη,εξαπλώθηκε στο πηγουνι(τώρα καλύτερα)Μου είπε ότι είναι αρχή ακόμα κ περιμενω...

Κορίτσι μου περαστικά ,ο καινούργιος γιατρός πως σου φάνηκε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου περαστικά ,ο καινούργιος γιατρός πως σου φάνηκε;;

Σε ευχαριστώ!Αννια μου είναι ο γιατρός που σου ελεγα της εξωσωματικής κ που είχαμε πάει μόνο μια φορά για να μας κατευθύνει με το σπέρμα...Ο δικός μου που τον είχα τα τελευταία χρόνια αποδείχτηκε τραγικός...Νιώθω λίγο περίεργα που δεν τον ξέρω ...θα δείξει..Γενικά έχει γνώσεις πολλές όπως κ πολύ πελατεία...Το θέμα είναι να μη χάνεται η έγγυος στην πελατεία...θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27 καλημέρα!!! χαχαχ έχω γίνει βλέπω κ επίσημα ο γιατρός του site χαχαχαχα Τέτοια γνώση να μου έλειπε...

Κοριτσάκι αυτή τη φορά δεν έχω ιδέα γιατί δεν είχα ποτέ θέματα τέτοια, ευτυχώς δλδ. Δεν έχω κάνει ποτέ κύστη κ ή κυστικό ωοθυλάκιο, ούτε είχα θέματα με πολυκυστικές, ενδομητρίωση κλπ... ήμουν εντελώς ξεκάθαρα στο ανεξήγητο του ανεξήγητου οπότε δεν έχω συζητήσει ποτέ με το γιατρό τέτοια θέματα. Το μόνο που έχω να προτείνω αν ενδιαφέρεσαι είναι καλό γιατρό... εμένα αυτός με έβαλε σε σειρά κ με βοήθησε και αν δεν ήταν αυτός ούτε ξέρω που θα κατέληγα! Ίσως όμως άλλα κορίτσια στο γκρουπ της εξωσωματικής να έχουν κάποια εμπειρία να μοιραστούν... επίσης το ταμείο μου λειτουργεί διαφορετικά οπότε ούτε επιτροπή πέρασα για να σου πω να πας ή όχι από τώρα... καλά αποτελέσματα σου εύχομαι κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Αννια μου ακολουθησε το ενστικτο σου και ολα θα πανε καλα με το γιατρο! 

@Ευάγγελοςτ κοριτσακι μου περαστικα σου ελπιζω να τον προλαβες τον παλιοερπη.Εισαι καλυτερα;

Καλε το νεο θεματακι ποια θα το ανοιξει;Εγω θα προτεινα τις κοπελες που (δεν) περιμενουν 1/2 για να παει καλα ο νεος μηνας  κ να μας φερουν γουρι ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!Αννια μου ακολουθησε το ενστικτο σου και ολα θα πανε καλα με το γιατρο! 

@Ευάγγελοςτ κοριτσακι μου περαστικα σου ελπιζω να τον προλαβες τον παλιοερπη.Εισαι καλυτερα;

Καλε το νεο θεματακι ποια θα το ανοιξει;Εγω θα προτεινα τις κοπελες που (δεν) περιμενουν 1/2 για να παει καλα ο νεος μηνας  κ να μας φερουν γουρι ❤

Καλημέρα σας! Συμφωνώ! Για πάμε για καινούριο μήνα καινούριο πινακακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσακι μου περαστικουλια ,ελπίζω να μην σε ταλαιπωρήσει πολύ το κρύωμα :-) και είσαι όμορφη εσωτερικά και εξωτερικά 😉

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ Αννια μου!!!!! Ευτυχώς είμαι καλύτερα! Θα σκίσω στην εκδήλωση💃😆😄 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !
Εγώ εξακολουθώ να μετράω... 
Τεστ (αν δεν έρθει) θα κάνω τη Δευτέρα ώστε να είναι 14 μέρες από την ωορρηξία και 1η μέρα καθυστέρησης του μεγαλύτερου μου κύκλου (32η μέρα).
Κάτι με έχει πιάσει και δεν είμαι πολύ αισιόδοξη πάντως...
Περαστικά στα κορίτσια που είναι αδιάθετα, εγώ παρόλο που έρχομαι καθημερινά σε επαφή με πολύ κόσμο, προς το παρόν την έχω γλυτώσει.

ΑΑΑΑ ποια θα ανοίξει το καινούριο θέμα;;;
Έφτασε 30, άντε να αλλάξουμε κλίμα! 

 

Λαλαλαλααλ! [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια!! Εγώ περιμένω περιόδο, την είδαμε στον υπέρηχο, έρχεται. Βέβαια δεν έχει έρθει ακόμα. Καθυστερεί, όπως και η ωορρηξία αυτό το μήνα.

Μόνο που αναθεώρησα το πλάνο μου. Ενώ λέγαμε να πάμε για εξωσωματική το Μάρτιο, άλλαξα γιατρούς/κέντρο και θα συνεχίσουμε να προσπαθούμε φυσιολογικά αλλά με παρακολούθηση του κύκλου. Δηλαδή εκτός από τα τεστ ωορρηξίας, θα ελέγχει ο γιατρός και υπερηχογραφικά την ωορρηξία μου. Κι αν δεν τα καταφέρουμε έτσι, πάμε το Σεπτέμβρη για εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!Αννια μου ακολουθησε το ενστικτο σου και ολα θα πανε καλα με το γιατρο! 

@Ευάγγελοςτ κοριτσακι μου περαστικα σου ελπιζω να τον προλαβες τον παλιοερπη.Εισαι καλυτερα;

Καλε το νεο θεματακι ποια θα το ανοιξει;Εγω θα προτεινα τις κοπελες που (δεν) περιμενουν 1/2 για να παει καλα ο νεος μηνας  κ να μας φερουν γουρι ❤

Καλύτερα ευτυχώς κορίτσι μου! Τον πρόλαβα τον άτιμο😄. Έχεις δίκαιο πρέπει να ανοίξουμε θεματακι σιγά σιγά!

Ποιο από κα κορίτσια μας θέλει;;;😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα !
Εγώ εξακολουθώ να μετράω... 
Τεστ (αν δεν έρθει) θα κάνω τη Δευτέρα ώστε να είναι 14 μέρες από την ωορρηξία και 1η μέρα καθυστέρησης του μεγαλύτερου μου κύκλου (32η μέρα).
Κάτι με έχει πιάσει και δεν είμαι πολύ αισιόδοξη πάντως...
Περαστικά στα κορίτσια που είναι αδιάθετα, εγώ παρόλο που έρχομαι καθημερινά σε επαφή με πολύ κόσμο, προς το παρόν την έχω γλυτώσει.

ΑΑΑΑ ποια θα ανοίξει το καινούριο θέμα;;;
Έφτασε 30, άντε να αλλάξουμε κλίμα! 

 

Λαλαλαλααλ! [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

 

 

Μήπως να το ανοίξεις εσύ κορίτσι μου;

Κι ο τίτλος θα είναι φυσικά...

Θέλει και λίγο λαλαλαλααααααα για να έρθουν τα μωρά!😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...