Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

@Natasha24 @Αννια27 Καλημέρα!  Νατάσσα νομίζω ότι τα θέματα στις σάλπιγγες διορθώνονται σε κάποιο βαθμό (ανάλογα την περίπτωση) με χειρουργείο αλλά αν ίσχυε κάτι τέτοιο για σένα δεν θα στο είχαν ήδη προτείνει; δεν ξέρω κιόλας γιατί δεν είχα τέτοια θέματα. Το σίγουρο είναι να μη βιαστείς. Είσαι μικρή κ έχεις το περιθώριο να πειραματιστείς!

Τώρα τα βήματα... καταρχήν πρέπει να περάσετε επιτροπή για έγκριση ώστε να πάρετε δωρεάν τα φάρμακα. Αυτό απαιτεί κάποιες εξετάσεις συγκεκριμένες κ ραντεβού στην περιοχή σας από εκεί κ πέρα. Μετά ξεκινάς ανάλογα με το πρωτόκολλο που ακολουθείς. Συνήθως η διέγερση είναι γύρω στις 10 μέρες και δεν είναι τόσο φοβερή διαδικασία. Παίρνεις τις ενέσεις (που δεν πονάνε καθόλου πραγματικά) και υπέρηχο κάθε 2 μέρες. Μετά ωοληψία (με νάρκωση) και περιμένεις την απάντηση του εμβρυολογικού. Αυτό είναι κ το πιο δύσκολο γιατί έχει πολύ αγωνία να δεις τι έγινε! Στη μεταφορά μπορείς να πας άμεσα ή μετά από 1-2 κύκλους ανάλογα με τις εξετάσεις της κάθε κοπέλας. Δεν έχω φτάσει εκεί αλλά από άλλες κοπέλες ξέρω ότι είναι σχετικά απλή διαδικασία κ δεν απαιτεί νάρκωση γιατί δεν έχει πόνο. Φυσικά έχουν προηγηθεί ένα σωρό εξετάσεις για να καθοριστεί η σωστή δόση φαρμάκων...

Άννια καλή αρχή, Νατάσσα εύχομαι να μην σου χρειαστεί καν! Καλά αποτελέσματα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Natasha24 @Αννια27 Καλημέρα!  Νατάσσα νομίζω ότι τα θέματα στις σάλπιγγες διορθώνονται σε κάποιο βαθμό (ανάλογα την περίπτωση) με χειρουργείο αλλά αν ίσχυε κάτι τέτοιο για σένα δεν θα στο είχαν ήδη προτείνει; δεν ξέρω κιόλας γιατί δεν είχα τέτοια θέματα. Το σίγουρο είναι να μη βιαστείς. Είσαι μικρή κ έχεις το περιθώριο να πειραματιστείς!

Τώρα τα βήματα... καταρχήν πρέπει να περάσετε επιτροπή για έγκριση ώστε να πάρετε δωρεάν τα φάρμακα. Αυτό απαιτεί κάποιες εξετάσεις συγκεκριμένες κ ραντεβού στην περιοχή σας από εκεί κ πέρα. Μετά ξεκινάς ανάλογα με το πρωτόκολλο που ακολουθείς. Συνήθως η διέγερση είναι γύρω στις 10 μέρες και δεν είναι τόσο φοβερή διαδικασία. Παίρνεις τις ενέσεις (που δεν πονάνε καθόλου πραγματικά) και υπέρηχο κάθε 2 μέρες. Μετά ωοληψία (με νάρκωση) και περιμένεις την απάντηση του εμβρυολογικού. Αυτό είναι κ το πιο δύσκολο γιατί έχει πολύ αγωνία να δεις τι έγινε! Στη μεταφορά μπορείς να πας άμεσα ή μετά από 1-2 κύκλους ανάλογα με τις εξετάσεις της κάθε κοπέλας. Δεν έχω φτάσει εκεί αλλά από άλλες κοπέλες ξέρω ότι είναι σχετικά απλή διαδικασία κ δεν απαιτεί νάρκωση γιατί δεν έχει πόνο. Φυσικά έχουν προηγηθεί ένα σωρό εξετάσεις για να καθοριστεί η σωστή δόση φαρμάκων...

Άννια καλή αρχή, Νατάσσα εύχομαι να μην σου χρειαστεί καν! Καλά αποτελέσματα σε όλες!

Σε ευχαριστω παρα πολυυ για τις πληροφορίες!!!??καλη επιτυχία και σε εσενα κοριτσακι μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ,τα βήματα ακόμα δεν τα ξέρω αλλά θα τα μάθω πολύ σύντομα και θα σε ενημερώσω!!! Έχω κλείσει ραντεβού την άλλη βδομάδα!! :-)

Καλή επιτυχία κοριτσακι μουυυ...σύντομα εγκυουλαααα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@liza_pan93

@Natasha24

Κοριτσάκια μου καλημέρα. Μην απελπίζεστε. Μια συμβουλή από μια κοπέλα πού έχει περάσει πολλά. Έχω απελπιστει έχω αλλάξει γιατρούς έχω κλάψει. Κι ακόμα έτσι είμαι κ το παλεύω. Είμαι κι εγω περίπτωση με κάποια πρόβληματα και ορμονικά και με μια κλειστή σάλπιγγα και με μια μικρή οωθηκη λόγω χειρουργείου. Αυτή τη στιγμή περιμένω στο μαιευτήριο να κάνω το δεύτερο υπερηχογράφημα γιατί έκανα ενέσεις κ θα κάνω σπερματεγχυση και βλέπω γύρω μου παντού γέννες. Σκέφτομαι απαισιόδοξα δεν σας το κρύβω. Αλλά οφείλουμε να είμαστε δυνατές αλλιώς κάνουμε κακό και σε εμάς τις ίδιες αλλά και στη διαδικασία όλη. 

Νατασα μου , κορίτσι μου να σου πω κι όλας επειδή διάβασα για τις σάλπιγγες εγώ κάνω παρακολούθηση ενα τρίμηνο. Έχω κάνει δύο συνεχόμενους μήνες από την ανοιχτή πλευρά!! Δεν είναι απόλυτο ότι κανείς μια από τη μια μια από την άλλη. Οπότε μην απελπίζεσαι. 

Φιλάκια κοριτσάκια μου και υπομονή σε όλες μας που δεν μας ήρθαν τόσο εύκολα τα πράγματα! Θα τα καταφέρουμε..

@Αννια27 καλή αρχή κορίτσι μου . Πάμε δυνατά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε σήμερα; Περιμένουν κάποιες κοπέλες αυτές τις μέρες να αγωνιούμε μαζί;

@lactaki σου ήρθε τελικά κανονικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε σήμερα; Περιμένουν κάποιες κοπέλες αυτές τις μέρες να αγωνιούμε μαζί;

@lactaki σου ήρθε τελικά κανονικά; 

Αγαπη την περιμενω την Κυριακή ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου ! Να έχουμε ένα υπέροχο Παρασκευοσαββατοκύριακο!!!! Εύχομαι να ακούσουμε και αλλά ευχάριστα  από όσες περιμένουν ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Τον επόμενο λογικα θα γίνει από την αριστερή..που είναι και η βουλωμενη ειπα να μην πάω στον γιατρο καν για υπέρηχο αυτην την φορα..Βασικά ειπα να τα παρατήσω, να μην πάω κόντρα στην φύση.. Αφού δεν μου το στέλνει ο Θεός καποιον λογο θα έχει.. Απογοητεύτηκα.. 

Το ίδιο σκέφτομαι κ εγώ ότι αν δε θέλει ο Θεός ,εμείς γιατί παλεύουμε...Ο θεός όμως ξέρει κ μπορεί να βοηθήσει!Λοιπόν εγώ κάνω σε τουλάχιστον τρεις κύκλους από τη δεξιά ωοθήκη συνέχεια.Το καταλαβαίνω λόγω πόνου!Να πας κ σε αυτόν τον κύκλο για υπέρηχο.Μπορει να κάνεις από την ίδια μερια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αγαπη την περιμενω την Κυριακή ..

Αχ κι εγώ Δευτέρα ή Τρίτη...μακάρι να μη μας έρθει!!! Πώς είσαι; Πώς νιώθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Πόσο μα πόσο όμορφα τα λόγια σου @Αννια27 μου, πραγματικά υπέροχα ? Ας πούμε μόνο πως έπεσαν πολλά και πνίχτηκα, με έπιασε πάλι η μαυρίλα μου και "χάθηκα" από όλους. Σκέψου πως επισκέφτηκα μετά από δυό χρόνια ψυχίατρο, δεν ηρεμώ αλλιώς, με έφαγα. Πραγματικά, έκανα εικόνα τις φράσεις σου στο τέλος και ένιωσα ένα "τσικ" καλά, αλλά κρατάει λίγο. Φάση είναι, το έχω ξαναπάθει απλά οχι σε τόσο μεγαλο βαθμό. Θα το ξεπεράσω. Τη ζημιά του ήδη την έκανε, αλλά θέλω να επιστρέψω δυναμικά

Κοριτσάκι μου πως είσαι σήμερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

@liza_pan93

@Natasha24

Κοριτσάκια μου καλημέρα. Μην απελπίζεστε. Μια συμβουλή από μια κοπέλα πού έχει περάσει πολλά. Έχω απελπιστει έχω αλλάξει γιατρούς έχω κλάψει. Κι ακόμα έτσι είμαι κ το παλεύω. Είμαι κι εγω περίπτωση με κάποια πρόβληματα και ορμονικά και με μια κλειστή σάλπιγγα και με μια μικρή οωθηκη λόγω χειρουργείου. Αυτή τη στιγμή περιμένω στο μαιευτήριο να κάνω το δεύτερο υπερηχογράφημα γιατί έκανα ενέσεις κ θα κάνω σπερματεγχυση και βλέπω γύρω μου παντού γέννες. Σκέφτομαι απαισιόδοξα δεν σας το κρύβω. Αλλά οφείλουμε να είμαστε δυνατές αλλιώς κάνουμε κακό και σε εμάς τις ίδιες αλλά και στη διαδικασία όλη. 

Νατασα μου , κορίτσι μου να σου πω κι όλας επειδή διάβασα για τις σάλπιγγες εγώ κάνω παρακολούθηση ενα τρίμηνο. Έχω κάνει δύο συνεχόμενους μήνες από την ανοιχτή πλευρά!! Δεν είναι απόλυτο ότι κανείς μια από τη μια μια από την άλλη. Οπότε μην απελπίζεσαι. 

Φιλάκια κοριτσάκια μου και υπομονή σε όλες μας που δεν μας ήρθαν τόσο εύκολα τα πράγματα! Θα τα καταφέρουμε..

@Αννια27 καλή αρχή κορίτσι μου . Πάμε δυνατά!!

Κορίτσακια μου δεν μασάμε πουθενά!!!! Ήρθαμε για να γίνουμε μανουλες και ΘΑ ΓΊΝΟΥΜΕ!!!! ευχαριστώ πολύ κορίτσακι μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Natasha24 @Αννια27 Καλημέρα!  Νατάσσα νομίζω ότι τα θέματα στις σάλπιγγες διορθώνονται σε κάποιο βαθμό (ανάλογα την περίπτωση) με χειρουργείο αλλά αν ίσχυε κάτι τέτοιο για σένα δεν θα στο είχαν ήδη προτείνει; δεν ξέρω κιόλας γιατί δεν είχα τέτοια θέματα. Το σίγουρο είναι να μη βιαστείς. Είσαι μικρή κ έχεις το περιθώριο να πειραματιστείς!

Τώρα τα βήματα... καταρχήν πρέπει να περάσετε επιτροπή για έγκριση ώστε να πάρετε δωρεάν τα φάρμακα. Αυτό απαιτεί κάποιες εξετάσεις συγκεκριμένες κ ραντεβού στην περιοχή σας από εκεί κ πέρα. Μετά ξεκινάς ανάλογα με το πρωτόκολλο που ακολουθείς. Συνήθως η διέγερση είναι γύρω στις 10 μέρες και δεν είναι τόσο φοβερή διαδικασία. Παίρνεις τις ενέσεις (που δεν πονάνε καθόλου πραγματικά) και υπέρηχο κάθε 2 μέρες. Μετά ωοληψία (με νάρκωση) και περιμένεις την απάντηση του εμβρυολογικού. Αυτό είναι κ το πιο δύσκολο γιατί έχει πολύ αγωνία να δεις τι έγινε! Στη μεταφορά μπορείς να πας άμεσα ή μετά από 1-2 κύκλους ανάλογα με τις εξετάσεις της κάθε κοπέλας. Δεν έχω φτάσει εκεί αλλά από άλλες κοπέλες ξέρω ότι είναι σχετικά απλή διαδικασία κ δεν απαιτεί νάρκωση γιατί δεν έχει πόνο. Φυσικά έχουν προηγηθεί ένα σωρό εξετάσεις για να καθοριστεί η σωστή δόση φαρμάκων...

Άννια καλή αρχή, Νατάσσα εύχομαι να μην σου χρειαστεί καν! Καλά αποτελέσματα σε όλες!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκάκι μου!!! Εύχομαι εγκυουλα πολύ πολύ σύντομα [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Το ίδιο σκέφτομαι κ εγώ ότι αν δε θέλει ο Θεός ,εμείς γιατί παλεύουμε...Ο θεός όμως ξέρει κ μπορεί να βοηθήσει!Λοιπόν εγώ κάνω σε τουλάχιστον τρεις κύκλους από τη δεξιά ωοθήκη συνέχεια.Το καταλαβαίνω λόγω πόνου!Να πας κ σε αυτόν τον κύκλο για υπέρηχο.Μπορει να κάνεις από την ίδια μερια!!!

Η πίστη μετακινεί βουνά κορίτσι μου!Ο Χριστός είχε πει ότι αν έχει κάποιος έστω και την παραμικρή πίστη όσο το σπόρο ενός σιναπιου αν διατάξει ένα βουνό να βγάλει πόδια και να πάει να πέσει στην θάλασσα αυτό θα το κάνει. Μην σας εγκαταλείπει η πίστη σας! Μην πετάτε τις ελπίδες σας στα σκουπίδια. Η ζωή μας έχει αποδείξει πολλές φορές ότι τα λόγια δεν έχουν καμία αξία μπροστά στην θέληση.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια είμαι 23η μέρα με κύκλο 26 ημερών και από χθες έχω πολύ έντονες κράμπες στην κοιλιά ανα στιγμές, όλο πηγαίνω στην τουαλέτα γιατί νομίζω ότι μου έρχεται περίοδος...δηλαδή όχι απλά δε θα έχω καθυστέρηση να ελπίζω λίγο, αλλά θα έρθει και νωρίτερα??? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε σήμερα; Περιμένουν κάποιες κοπέλες αυτές τις μέρες να αγωνιούμε μαζί;

@lactaki σου ήρθε τελικά κανονικά; 

ναι αγαπημένη μου..αδιαθέτησα..προσωράμε παρακάτω δεν μπορούμε να κάνουμε κ αλλιώς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Lactaki μου γλυκό ήμουν τόσο σίγουρη για σένα που τώρα νευριασα κι εγώ με την περίοδο σου και στεναχωρήθηκα..αλλά δεν πειράζει φάε το γυρακι σου και πάμε γερά..εγώ λέω να δώσεις άλλον ένα μήνα στο σώμα σου και σε σένα να πας ήρεμα και χαλαρά και μετά να ξαναδείς γιατρό..πιστεύω πολύ ότι θα σου έρθει έτσι σε αυτή τη φάση..αγκαλίτσα μεγάλη σου στέλνω και πολύ μπεμπεδοσκονη όπως και σε όλες ❤️

σε απογοήτευσα...δεν είναι η ώρα μου ακόμα φαίνεται.. θα πάω στο γιατρό από βδομάδα να με δει κ να μιλήσουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου θα είναι το δώρο μας από τον Άγιο Βασίλη 

μακάρι κορίτσι μου τί να πω... θα δείξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αχ κι εγώ Δευτέρα ή Τρίτη...μακάρι να μη μας έρθει!!! Πώς είσαι; Πώς νιώθεις;

Τι ν σ πω ρε συ χτες πρηστικα απίστευτα κ σμρ ξυπνησα κατα τις 6 για τουαλετα κ μεχρι ν με ξαναπαρει ο υπνος ενιωθα κτ κραμπες χαμηλα κ σκέφτηκα κ γω οτι λογικα μη μ ερθειβκ νωριτερα. Θα δειξει..... υπονη 2  μερες εγω 3 4 εσυ...εσυ τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Τι ν σ πω ρε συ χτες πρηστικα απίστευτα κ σμρ ξυπνησα κατα τις 6 για τουαλετα κ μεχρι ν με ξαναπαρει ο υπνος ενιωθα κτ κραμπες χαμηλα κ σκέφτηκα κ γω οτι λογικα μη μ ερθειβκ νωριτερα. Θα δειξει..... υπονη 2  μερες εγω 3 4 εσυ...εσυ τι κανεις?

Αχ πολλές είναι..χαχα...εμένα το στήθος μου έχει πρηστεί, αλλά πρήζεται καμια φορά πριν την περίοδο ούτως ή άλλως...επίσης έχω κράμπες και υγρά από τη μέρα της ωορρηξίας...αλλά χθες και σήμερα έχω πολύ έντονες κράμπες...ηρεμώ για κάποια ώρα κ μετά πάλι...και σήμερα ένιωθα ότι μου έχει έρθει περίοδος από τα υγρά που ένιωθα(σορρυ για τις λεπτομέρειες?)...κράμπες γενικά έχω τη μέρα που μου έρχεται η περίοδος μόνο...γι’αυτό έχω αγχωθεί ότι έρχεται ήδη...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αχ πολλές είναι..χαχα...εμένα το στήθος μου έχει πρηστεί, αλλά πρήζεται καμια φορά πριν την περίοδο ούτως ή άλλως...επίσης έχω κράμπες και υγρά από τη μέρα της ωορρηξίας...αλλά χθες και σήμερα έχω πολύ έντονες κράμπες...ηρεμώ για κάποια ώρα κ μετά πάλι...και σήμερα ένιωθα ότι μου έχει έρθει περίοδος από τα υγρά που ένιωθα(σορρυ για τις λεπτομέρειες?)...κράμπες γενικά έχω τη μέρα που μου έρχεται η περίοδος μόνο...γι’αυτό έχω αγχωθεί ότι έρχεται ήδη...?

Καλε σιγα τι λες σορυ μη σιχαθω? Γυναικες ειμαστε πανω κατω τα ιδια εχουμε.. εμενα δε πρηστηκε τ στηθος απλα λιγο με ενοχλεί που κ που γινετε πριν την περίοδο.κ γω εχω υγρα τωρα μπηκα σπιτι κ ετρεξα τουαλετα λεω παει μ ηρθε αλλα οκ οχι ακομα.. αυρο το αγχος θα μας φαει ολες ρε γαμωτο μπορει και να ειναι πονακια εγκυμοσυνης π ξερεις κ ν μην ειναι περιοδου. Ειναο κ αυτα τα συμπτωματα ρε παιδι μ περιπδου κ εγκυμοσυνης π μοιαζουν.

Διάβαζα χθες ενα αρθρο π ελεγε περιεργα συμπτωμάτων εγκυμοσύνης κ περιειχε τα πονακια φουσκωμα κιτρινοπα υγρα(σορυ) μπουκωμα στη μύτη κ αυξημενη καταρροή στη μυτη. Κ λεω κοιτα ν δεις θα μασ τρελάνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

σε απογοήτευσα...δεν είναι η ώρα μου ακόμα φαίνεται.. θα πάω στο γιατρό από βδομάδα να με δει κ να μιλήσουμε... 

Μη λες χαζομαρες άκου εκεί με απογοητεύσεις ούτε κατά διάνοια..πιστεύω πολύ σε σένα και θα έρθει η μέρα ατού θετικού σου τεστ..εδώ θα είμαι να πανηγυρίσω μαζί σου..<3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μη λες χαζομαρες άκου εκεί με απογοητεύσεις ούτε κατά διάνοια..πιστεύω πολύ σε σένα και θα έρθει η μέρα ατού θετικού σου τεστ..εδώ θα είμαι να πανηγυρίσω μαζί σου..<3 

ήρθα σε επικοινωνία με το γιατρό που μ έβλεπε στο νοσοκομείο. μ πε να μιλήσουμε το βράδυ να τον παρω τηλ.. αχ τι να τον ρωτήσω καθε φορα τα χανω, τα ξεχνω... του είπα στο μηνυμα να βρεθούμε για τεστ παπ , υπερηχο κ να μιλησουμε.. θα του πω κ τη σπερματεγχυση... είναι εξαιρετικός γιατρός.. απλα τον είχα αφήσει γιατί ήταν στο νοσοκομείο κ εκεί γίνεται χαμός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

ήρθα σε επικοινωνία με το γιατρό που μ έβλεπε στο νοσοκομείο. μ πε να μιλήσουμε το βράδυ να τον παρω τηλ.. αχ τι να τον ρωτήσω καθε φορα τα χανω, τα ξεχνω... του είπα στο μηνυμα να βρεθούμε για τεστ παπ , υπερηχο κ να μιλησουμε.. θα του πω κ τη σπερματεγχυση... είναι εξαιρετικός γιατρός.. απλα τον είχα αφήσει γιατί ήταν στο νοσοκομείο κ εκεί γίνεται χαμός 

Ξέρεις ως γιατρός σε νοσοκομείο μπορεί κ να έχει δει πολυ περισσότερα κ τελικά να μπορεί να σε βοηθήσει πολύ καλύτερα! Δες κ τη σπερματεγχυση δεν είναι κακή ιδέα! Καλή επιτυχία λακτακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/11/2019 at 4:04 ΜΜ, ο/η Frogel είπε:

Σευχαριστουμε λουλουδάκι που μας καθησυχάζεις :) επιεπισης εγώ το πρωί μόνο χθες και σήμερα στο σκούπισμα είχα δύο σταγόνες καφε ροζ αλλά είπα δεν αγχονομαι γιατί 99%ειναι εμφύτευσης μια που είμαι μόλις στην τέταρτη εβδομάδα σωστά??

Έχεις ακόμη καφέ; Εγώ είχα 7η 8η εβδομάδα και τελικά ήταν μια πολύ μικρή αποκόλληση. Το πιθανότερο είναι να είναι εμφύτευση μιας και είναι πολύ νωρίς.

@lactaki πολύ λυπάμαι που σου ήρθε η σιχαμένη. Πόσο καιρό προσπαθείτε μετά την επέμβαση; Θύμισε μου ο σύζυγος έχει κάνει σπερμ/μα; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...