Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η IOANNAGEN είπε:

Εχεις δίκιο απλά έχω πολύ άστατο κύκλο (ΣΠΩ και θυρεοειδη) και δε ξέρω αν κάνω καλή ωορηξία γι'αυτό έχω αγχωθεί λίγο, αν ήξερα ότι έχω σταθερό κύκλο δε θα με ένοιαζε τόσο θα ήξερα ότι αργα ή γρήγορα και εφόσον ήμαστε υγιείς θα έρθει το μωρό.

Μήπως θα σε βοηθούσαν τα τεστακια ωορρηξίας?? Κ εγώ έχω αυτό το Hashimoto αλλά αν το παρακολουθείς κ ρυθμίσεις γενικά το θυρεοειδή δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.. ότι θα έρθει αργά ή γρήγορα είναι το μόνο σίγουρο! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

αυτοι οι συγγενεις πια παντου χωνονται...λες κ αυτη η κοπελα δεν ειχε τη στεναχώρια για το μπαμπα της επρεπε να της μαυρισουν τη ψυχη κ να μη χαρει την εγκυμοσυνη της κ το παιδακι της...ανεκδιηγητοι😤

Παναγία και ο Χριστός. Απαράδεκτοι άνθρωποι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Μήπως θα σε βοηθούσαν τα τεστακια ωορρηξίας?? Κ εγώ έχω αυτό το Hashimoto αλλά αν το παρακολουθείς κ ρυθμίσεις γενικά το θυρεοειδή δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.. ότι θα έρθει αργά ή γρήγορα είναι το μόνο σίγουρο! 😊

Τα παράγγειλα λογικά αύριο θα τα έχω και θα προσπαθήσω σε αυτό το κύκλο μπας και βγάλω άκρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλώς τη!! Καλά εδώ στην αναμονή ακόμα! 😊 εσύ πως είσαι?

Εγω αγχωμένη μέχρι να ξαναπάω στον γιατρό στης 28 του μήνα ελπίζω να είναι όλα καλά. Να δω και τις εξετάσεις θα μου πει να κάνω λογικά αιματολογικές και ούρων φαντάζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η IOANNAGEN είπε:

Παναγία και ο Χριστός. Απαράδεκτοι άνθρωποι.

Πραγματικά βρε κορίτσια...δεν έχουν τον θεό τους..Για αυτό εγώ δεν λέω τπτ σε κανέναν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έτσι κουβέντα να γίνεται.Το σκέφτομαι αρκετό καιρό!...όσες είστε ή όσες προσπαθείτε να μείνε έγκυες....ξέρετε τι θα κάνετε νε την δουλειά σας;!

Αν θα συνεχίσετε,αν θα σταματήσετε;;;

Εγώ πρωί απόγευμα είμαι τώρα και μου βγαίνει το λάδι....που να μείνω και έγκυος και να έχω συμπτώματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Dimitra24: 16/2

@Elenikon :  21/2

@Sofia0294 : 21/2

@Elenitsa92 : 22/2

@Denizz : 29/2

@St33: ?

@Mari84:  5/3

@ntinaki83 : 15/3

@tzina819 : 12/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γωγω 98 είπε:

Εγω αγχωμένη μέχρι να ξαναπάω στον γιατρό στης 28 του μήνα ελπίζω να είναι όλα καλά. Να δω και τις εξετάσεις θα μου πει να κάνω λογικά αιματολογικές και ούρων φαντάζομαι.

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω!!!! Κι εγώ θα πάω στις 27 και ανυπομονώ! Εύχομαι να είναι όλα καλά και για τις 2 μας! Αν δεν έχεις κάνει ήδη προγεννετικες θα σου γράψει αυτές! Αίματος δηλαδή!

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Κορίτσια έτσι κουβέντα να γίνεται.Το σκέφτομαι αρκετό καιρό!...όσες είστε ή όσες προσπαθείτε να μείνε έγκυες....ξέρετε τι θα κάνετε νε την δουλειά σας;!

Αν θα συνεχίσετε,αν θα σταματήσετε;;;

Εγώ πρωί απόγευμα είμαι τώρα και μου βγαίνει το λάδι....που να μείνω και έγκυος και να έχω συμπτώματα!

Γεια σου κορίτσι μου, το σκέφτομαι πάρα πολύ αυτό γιατί λατρεύω τη δουλειά μου και ενώ είναι πολύ καλοί άνθρωποι, δεν παύουν να είναι αφεντικά....Το καθεστώς στη δουλειά μου είναι με συμβάσεις 9μηνες. Σταματάω αρχές Ιούνη κι ξαναπάω Τέλη Αυγούστου... βέβαια κάποιες φορές το πάμε και σερί αλλά σπάνια.... τώρα πρώτα ο Θεός γεννάω Σεπτέμβρη.... Τη χειροτερη περίοδο στη δουλειά... Ειλικρινά δεν ξέρω τι θα κάνω.... από τη μία θα τους πω ότι θέλω να με στηρίξουν (αφού με βλεπουν σαν οικογένεια όπως λένε) αλλά θα δείξει! Άδειες δεν έχουμε εμείς πέρα από τα Χριστούγεννα και το Πάσχα! Θέλω σίγουρα να κάτσω σπίτι 1 χρονο αλλά μετά οπωσδήποτε θα ήθελα  να ξαναγυρίσω! Εσύ πως το σκέφτεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Dimitra24: 16/2

@Elenikon :  21/2

@Sofia0294 : 21/2

@Elenitsa92 : 22/2

@Denizz : 29/2

@St33: ?

@Mari84:  5/3

@ntinaki83 : 15/3

@tzina819 : 12/5

@Dimitra24 τι γίνεται?? Είχες καμμία εξέλιξη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω!!!! Κι εγώ θα πάω στις 27 και ανυπομονώ! Εύχομαι να είναι όλα καλά και για τις 2 μας! Αν δεν έχεις κάνει ήδη προγεννετικες θα σου γράψει αυτές! Αίματος δηλαδή!

Γεια σου κορίτσι μου, το σκέφτομαι πάρα πολύ αυτό γιατί λατρεύω τη δουλειά μου και ενώ είναι πολύ καλοί άνθρωποι, δεν παύουν να είναι αφεντικά....Το καθεστώς στη δουλειά μου είναι με συμβάσεις 9μηνες. Σταματάω αρχές Ιούνη κι ξαναπάω Τέλη Αυγούστου... βέβαια κάποιες φορές το πάμε και σερί αλλά σπάνια.... τώρα πρώτα ο Θεός γεννάω Σεπτέμβρη.... Τη χειροτερη περίοδο στη δουλειά... Ειλικρινά δεν ξέρω τι θα κάνω.... από τη μία θα τους πω ότι θέλω να με στηρίξουν (αφού με βλεπουν σαν οικογένεια όπως λένε) αλλά θα δείξει! Άδειες δεν έχουμε εμείς πέρα από τα Χριστούγεννα και το Πάσχα! Θέλω σίγουρα να κάτσω σπίτι 1 χρονο αλλά μετά οπωσδήποτε θα ήθελα  να ξαναγυρίσω! Εσύ πως το σκέφτεσαι;

Δεν ξέρω...πιστεύω λίγα αφεντικά χαίρονται με τέτοιες καταστάσεις...μακάρι να σε στηρίξουν!!!

Οταν με το καλό μεινω...θα δω πως θα πάει...εγώ δουλεύω σε φαρμακείο και είμαι η μοναδική υπάλληλος...και ο λόγος που με πήρε πριν 1,5 περίπου χρόνο είναι γιατί ήταν έγκυος...!ακομα και τώρα που είναι πάνω από 1 έτους το μωρό...εγώ ανοίγω κ κλείνω το φαρμακείο και εκείνη έρχεται τις ώρες αιχμής.

Αρα δεν ξέρω πως θα πάει...αν δεν μπορώ να ανταπεξέλθω θα πρέπει να φύγω....αν πάλι τα καταφέρω και καθίσω μέχρι να πάρω άδεια πιστεύω ότι όταν θα πρέπει να επιστρέψω θα είναι πολύ μικρό το μωρό..!!

 

Δεν έχω ιδέα και με τις άδειες τι γίνεται και ποιος τις πληρώνει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Κορίτσια έτσι κουβέντα να γίνεται.Το σκέφτομαι αρκετό καιρό!...όσες είστε ή όσες προσπαθείτε να μείνε έγκυες....ξέρετε τι θα κάνετε νε την δουλειά σας;!

Αν θα συνεχίσετε,αν θα σταματήσετε;;;

Εγώ πρωί απόγευμα είμαι τώρα και μου βγαίνει το λάδι....που να μείνω και έγκυος και να έχω συμπτώματα!

εγω ειμαι φυσικοθεραπευτρια κ δουλευω σε μια εταιρεια με κεντρα μασαζ...ηδη μας εχουν ενημερωσει οτι οταν μενουμε εγκυες και αφου παμε σε γιατρο τους ενημερωνουμε ωστε να ξερουν ποτε να σταματησουμε..κ προσωπικα που ειχα μιλησει με το αφεντικο μου αλλα κ την υπευθυνη που εχουμε σε καθε καταστημα φυσικα κ σε περιμενουν οποτε θες να γυρισεις κ μπορεις να δουλευεις οτι βαρδια θελεις( δουλευουμε απογευμα κ διαλεγουμε εμεις ποσες ωρες θελουμε γιατι πληρωνομαστε με βαση ποσα μασαζ κανουμε!!) αν χρειαστει να λειψω επισης δεν εχουν θεμα γιατι απλα δεν πληρωνεσαι οταν λειπεις ...εξαλλου αν μείνω εγκυος πρωτα ο θεος πιστευω οτι μεχρι 6 μηνων βια 7 να μπορω να δουλεψω λογω οτι θα με ενοχλει η κοιλιά στο μασαζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

εγω ειμαι φυσικοθεραπευτρια κ δουλευω σε μια εταιρεια με κεντρα μασαζ...ηδη μας εχουν ενημερωσει οτι οταν μενουμε εγκυες και αφου παμε σε γιατρο τους ενημερωνουμε ωστε να ξερουν ποτε να σταματησουμε..κ προσωπικα που ειχα μιλησει με το αφεντικο μου αλλα κ την υπευθυνη που εχουμε σε καθε καταστημα φυσικα κ σε περιμενουν οποτε θες να γυρισεις κ μπορεις να δουλευεις οτι βαρδια θελεις( δουλευουμε απογευμα κ διαλεγουμε εμεις ποσες ωρες θελουμε γιατι πληρωνομαστε με βαση ποσα μασαζ κανουμε!!) αν χρειαστει να λειψω επισης δεν εχουν θεμα γιατι απλα δεν πληρωνεσαι οταν λειπεις ...εξαλλου αν μείνω εγκυος πρωτα ο θεος πιστευω οτι μεχρι 6 μηνων βια 7 να μπορω να δουλεψω λογω οτι θα με ενοχλει η κοιλιά στο μασαζ

A κατάλαβα! Τουλάχιστον φαίνονται Pregnancy friendly οπότε μια χαρα θα είσαι όταν με το καλο μείνεις έγκυος!!!

@Denizz Ναι είναι δύσκολο αυτό που κάνεις .... κι εγώ κάπως έτσι είμαι αλλά σε Φροντιστηριο. Λείπει η διευθυντρια και είμαι εγώ γραμματέας-υποδιευθύντρια στην ουσια! Τελοσπάντων το μόνο σίγουρο είναι ότι όταν με το καλό μείνεις έγκυος, δεν μπορεί να σε απολύσει γιατί απαγορεύεται από τον νόμο! Κι εγώ περιμένω την αυχενική και αν είναι ολα καλα θα το πω να δω αντιδράσεις.... Δεν έχω τίποτα απο συμπτώματα οπότε δεν έχουν καταλάβει κάτι! 

@Mari84  @Elenikon Τι κάνετε κορίτσι πως είστε;;;;

Eγώ είμαι καλά συνεχίζω χωρίς συμπτώματα για την ώρα και σήμερα είμαι επισήμως 8 εβδομάδων! Ανυπομονώ για τις 27 να δω αν όλα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

A κατάλαβα! Τουλάχιστον φαίνονται Pregnancy friendly οπότε μια χαρα θα είσαι όταν με το καλο μείνεις έγκυος!!!

@Denizz Ναι είναι δύσκολο αυτό που κάνεις .... κι εγώ κάπως έτσι είμαι αλλά σε Φροντιστηριο. Λείπει η διευθυντρια και είμαι εγώ γραμματέας-υποδιευθύντρια στην ουσια! Τελοσπάντων το μόνο σίγουρο είναι ότι όταν με το καλό μείνεις έγκυος, δεν μπορεί να σε απολύσει γιατί απαγορεύεται από τον νόμο! Κι εγώ περιμένω την αυχενική και αν είναι ολα καλα θα το πω να δω αντιδράσεις.... Δεν έχω τίποτα απο συμπτώματα οπότε δεν έχουν καταλάβει κάτι! 

@Mari84  @Elenikon Τι κάνετε κορίτσι πως είστε;;;;

Eγώ είμαι καλά συνεχίζω χωρίς συμπτώματα για την ώρα και σήμερα είμαι επισήμως 8 εβδομάδων! Ανυπομονώ για τις 27 να δω αν όλα πάνε καλά!

στη προηγουμενη μου δουλεια δεν ηταν καθολου ετσι...εγω αλλαξα δουλεια λογω του οτι αλλαξα πολη γιατι ειχαμε εξ αποστασεως σχεση με τον αντρα μου..δουλευα σπαστο ωραριο κ οταν  μετα απο 13 χρονια που ημουν εκει κ ζητησα εστω καποιες μερες να εχω συνεχόμενο ωραριο για να κανω οικογενεια κ να μεναμε τελικα στη πολη που ημουν με τον αντρα μου το αφεντικο μου μου απαντησε το ωραριο δεν αλλαζει για κανεναν δεν με απασχολει αν θα κανεις οικογενεια προβλημα σου...κ προσλαμβανει τοτε μια κοπελα κ της εδωσε το συνεχομενο ωραριο που ηθελε...οποτε κ εγω κουνησα μαντηλι κ ηρθα πειραια...

ευχομαι να σου πανε ολα καλα στη δουλεια σου να μην εχεις θεμα...κ καλα αποτελεσματα στις 27!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

στη προηγουμενη μου δουλεια δεν ηταν καθολου ετσι...εγω αλλαξα δουλεια λογω του οτι αλλαξα πολη γιατι ειχαμε εξ αποστασεως σχεση με τον αντρα μου..δουλευα σπαστο ωραριο κ οταν  μετα απο 13 χρονια που ημουν εκει κ ζητησα εστω καποιες μερες να εχω συνεχόμενο ωραριο για να κανω οικογενεια κ να μεναμε τελικα στη πολη που ημουν με τον αντρα μου το αφεντικο μου μου απαντησε το ωραριο δεν αλλαζει για κανεναν δεν με απασχολει αν θα κανεις οικογενεια προβλημα σου...κ προσλαμβανει τοτε μια κοπελα κ της εδωσε το συνεχομενο ωραριο που ηθελε...οποτε κ εγω κουνησα μαντηλι κ ηρθα πειραια...

ευχομαι να σου πανε ολα καλα στη δουλεια σου να μην εχεις θεμα...κ καλα αποτελεσματα στις 27!!!😊

Να σου πω δεν ξερω τι θα γίνει αλλά αν στραβώσει το πράγμα σίγουρα δεν θα χάσω εγώ αλλά εκείνοι. Και το λέω με απόλυτη ταπεινότητα. Το ότι το κράτος έχει δώσει το δικαίωμα στους εργοδότες να τους δουλεύουμε ένα κάρο ώρες και να μας δίνουν καθαρά 450 ευρώ μισθό πείνας και ξεφτίλας δεν σημαίνει ότι δεν αξίζουμε κιόλας ή οτι δεν έχουμε αξιοπρέπεια και θα τους φιλάμε και τα πόδια. Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές στο κάτω κάτω!!!

Καλά έκανες κι εφυγες απο κεί που ήσουν!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Να σου πω δεν ξερω τι θα γίνει αλλά αν στραβώσει το πράγμα σίγουρα δεν θα χάσω εγώ αλλά εκείνοι. Και το λέω με απόλυτη ταπεινότητα. Το ότι το κράτος έχει δώσει το δικαίωμα στους εργοδότες να τους δουλεύουμε ένα κάρο ώρες και να μας δίνουν καθαρά 450 ευρώ μισθό πείνας και ξεφτίλας δεν σημαίνει ότι δεν αξίζουμε κιόλας ή οτι δεν έχουμε αξιοπρέπεια και θα τους φιλάμε και τα πόδια. Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές στο κάτω κάτω!!!

Καλά έκανες κι εφυγες απο κεί που ήσουν!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!

Κορίτσια μεγάλο προσόν να βρουνε δουλειά και να μας σέβονται τα αφεντικά...
@ntinaki83 Είναι ωραίο να έχεις λίγο ανεξαρτησία από την δουλειά σου...νομίζω ειναι ιδανικά για εσένα...μόλις γεννήσεις και περάσουν λίγοι μήνες να πηγαίνεις για λίγες ώρες...

@Dimitra91 δεν ξέρω αλήθεια ποιος χάνει και ποιος κερδίζει...εμένα η δουλειά έχει 9 ώρες ορθοστασία, Κουβαλήματα και σκίσιμο...επίσης παρά πολλά μικρόβια...και όπως είπες για τέτοιος μισθούς δεν είναι να δουλεύεις...αν έβρισκα τρόπο να μπω ταμειο θα έμπαινα να περνώ 400€ για έναν χρόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

A κατάλαβα! Τουλάχιστον φαίνονται Pregnancy friendly οπότε μια χαρα θα είσαι όταν με το καλο μείνεις έγκυος!!!

@Denizz Ναι είναι δύσκολο αυτό που κάνεις .... κι εγώ κάπως έτσι είμαι αλλά σε Φροντιστηριο. Λείπει η διευθυντρια και είμαι εγώ γραμματέας-υποδιευθύντρια στην ουσια! Τελοσπάντων το μόνο σίγουρο είναι ότι όταν με το καλό μείνεις έγκυος, δεν μπορεί να σε απολύσει γιατί απαγορεύεται από τον νόμο! Κι εγώ περιμένω την αυχενική και αν είναι ολα καλα θα το πω να δω αντιδράσεις.... Δεν έχω τίποτα απο συμπτώματα οπότε δεν έχουν καταλάβει κάτι! 

@Mari84  @Elenikon Τι κάνετε κορίτσι πως είστε;;;;

Eγώ είμαι καλά συνεχίζω χωρίς συμπτώματα για την ώρα και σήμερα είμαι επισήμως 8 εβδομάδων! Ανυπομονώ για τις 27 να δω αν όλα πάνε καλά!

Γεια σας κοριτσια!

Δημητρουλα μου δεν ειμαι και πολυ καλα.

Τσακωθηκαμε με τον συντροφο μου και μαντεψτε...ειναι οι γονιμες μερες μου οποτε σεξακι γιοκ.

Ημαστε και οι δυο αγύριστα κεφαλια και δεν κανει κανενας πισω.

Και δεν ξερω αν θα συνεχισουμε κ ολας τις ελευθερες επαφες.

Νευρίασα και του ειπα να σταματησουμε τις προσπαθειες.

Περα απο αυτο ομως δεν πρέπει να ειχα ωορρηξία καν αυτο τον μηνα.

Παντα το καταλαβαινα..απο τους πονους.

Υποφερω οταν εχω ωορρηξία και ως τωρα δεν εχω νιωσει ουτε πονο ουτε τσιμπήματα απο δεξια ή αριστερη μερια.

Ολα σκατα.

Με βαση την εφαρμογη θα εχω αυριο ωορρηξία  🙍‍♀️🤷‍♀️      

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Γεια σας κοριτσια!

Δημητρουλα μου δεν ειμαι και πολυ καλα.

Τσακωθηκαμε με τον συντροφο μου και μαντεψτε...ειναι οι γονιμες μερες μου οποτε σεξακι γιοκ.

Ημαστε και οι δυο αγύριστα κεφαλια και δεν κανει κανενας πισω.

Και δεν ξερω αν θα συνεχισουμε κ ολας τις ελευθερες επαφες.

Νευρίασα και του ειπα να σταματησουμε τις προσπαθειες.

Περα απο αυτο ομως δεν πρέπει να ειχα ωορρηξία καν αυτο τον μηνα.

Παντα το καταλαβαινα..απο τους πονους.

Υποφερω οταν εχω ωορρηξία και ως τωρα δεν εχω νιωσει ουτε πονο ουτε τσιμπήματα απο δεξια ή αριστερη μερια.

Ολα σκατα.

Με βαση την εφαρμογη θα εχω αυριο ωορρηξία  🙍‍♀️🤷‍♀️      

 

 

Εγώ λέω ότι είναι ευκαιρία να τα ξαναβρείτε στο κρεβάτι.  Ορμά του απόψε και ότι βγει... Οι άντρες δεν πολυσκέφτονται και πολύ μη νομίζεις...θα ενδώσει... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Γεια σας κοριτσια!

Δημητρουλα μου δεν ειμαι και πολυ καλα.

Τσακωθηκαμε με τον συντροφο μου και μαντεψτε...ειναι οι γονιμες μερες μου οποτε σεξακι γιοκ.

Ημαστε και οι δυο αγύριστα κεφαλια και δεν κανει κανενας πισω.

Και δεν ξερω αν θα συνεχισουμε κ ολας τις ελευθερες επαφες.

Νευρίασα και του ειπα να σταματησουμε τις προσπαθειες.

Περα απο αυτο ομως δεν πρέπει να ειχα ωορρηξία καν αυτο τον μηνα.

Παντα το καταλαβαινα..απο τους πονους.

Υποφερω οταν εχω ωορρηξία και ως τωρα δεν εχω νιωσει ουτε πονο ουτε τσιμπήματα απο δεξια ή αριστερη μερια.

Ολα σκατα.

Με βαση την εφαρμογη θα εχω αυριο ωορρηξία  🙍‍♀️🤷‍♀️      

 

 

Κοριτσι μου... αν εισαι 100% σιγουρη οτι ειναι ο ανθρωπος που θελεις να κανεις παιδι μαζι του (που λογικα ειναι αφου το εχετε ηδη ξεκινησει) και δεν ξερω αν ο λογος ειναο σημαντικός η οχι αλλα συμφωνω με την @Taggeris!Ασε στην ακρη τα πησματα και τον εγωισμο κανε εσυ την κινηση να τα ξαναβρειτε στο κρεβάτι!  Να παρουν φωτια τα σεντόνια!  Κι εμεις πριν μερικα χρονια ετσι ημασταν καθως ειμαστε και οι 2 λιγο εγωιστες αλλα ενταξει το εχουμε βρει αρκετά  μπορω να πω και εχουνε ηρεμησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά είναι ο μόνος άνθρωπος το αγόρι μου που δεν μπορώ ούτε στιγμή να του θυμώσω ακόμα και αν έχει αυτός λάθος,σκέφτομαι πως θα ήταν αν τον έχανα...και έτσι κάνω πίσω...!!!

αφηστε τα πείσματα και βουρ στο πατσά 😂😂😂που λέμε στο χωριό μου.. Όταν εμείς θέλουμε οι άντρες είναι απλά τελειωμένη υπόθεση.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

A κατάλαβα! Τουλάχιστον φαίνονται Pregnancy friendly οπότε μια χαρα θα είσαι όταν με το καλο μείνεις έγκυος!!!

@Denizz Ναι είναι δύσκολο αυτό που κάνεις .... κι εγώ κάπως έτσι είμαι αλλά σε Φροντιστηριο. Λείπει η διευθυντρια και είμαι εγώ γραμματέας-υποδιευθύντρια στην ουσια! Τελοσπάντων το μόνο σίγουρο είναι ότι όταν με το καλό μείνεις έγκυος, δεν μπορεί να σε απολύσει γιατί απαγορεύεται από τον νόμο! Κι εγώ περιμένω την αυχενική και αν είναι ολα καλα θα το πω να δω αντιδράσεις.... Δεν έχω τίποτα απο συμπτώματα οπότε δεν έχουν καταλάβει κάτι! 

@Mari84  @Elenikon Τι κάνετε κορίτσι πως είστε;;;;

Eγώ είμαι καλά συνεχίζω χωρίς συμπτώματα για την ώρα και σήμερα είμαι επισήμως 8 εβδομάδων! Ανυπομονώ για τις 27 να δω αν όλα πάνε καλά!

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Δήμητρα μπράβο είσαι από τις τυχερές χωρίς συμπτώματα! Όλα καλά πηγαίνουν! Θετική σκέψη!!

Εγώ αδιαθετησα εχθές. Όπως και τον προηγούμενο κύκλο που ήταν 28 ημέρες το ίδιο και σε αυτόν! Μάλλον άλλαξε ο κύκλος μου μετά το καθυστέρηση που ειχα.Τι να πω.. Θα μιλήσω ξανά με τη γιατρό και βλέπουμε ..Οπότε αν συνεχίσει έτσι ο κυκλος περιμένω λογικά 17/03.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Πραγματικά είναι ο μόνος άνθρωπος το αγόρι μου που δεν μπορώ ούτε στιγμή να του θυμώσω ακόμα και αν έχει αυτός λάθος,σκέφτομαι πως θα ήταν αν τον έχανα...και έτσι κάνω πίσω...!!!

αφηστε τα πείσματα και βουρ στο πατσά 😂😂😂που λέμε στο χωριό μου.. Όταν εμείς θέλουμε οι άντρες είναι απλά τελειωμένη υπόθεση.  

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν η μαμά μου μού είχε πει παλαιότερα πως ο άντρας μπορεί να είναι η κεφαλή του σπιτιού, η γυναίκα όμως είναι ο λαιμός κ γυρνάει το κεφάλι όπου θέλει! Σοφό! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

@Dimitra24 τι γίνεται?? Είχες καμμία εξέλιξη?

Καλημέρα κορίτσια !! Εγώ δεν έχω αδιαθετησει ακόμη ... Αλλά δεν περιμένω κάτι αυτό το μήνα μιας και όπως είχα πει κάναμε μια μικρή απόχη ... Μάλλον έχει μεγαλώσει ο κύκλος μου ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Εγώ δεν έχω αδιαθετησει ακόμη ... Αλλά δεν περιμένω κάτι αυτό το μήνα μιας και όπως είχα πει κάναμε μια μικρή απόχη ... Μάλλον έχει μεγαλώσει ο κύκλος μου ... 

Καλημέρα!! Ειναι σίγουρο ότι δεν περιμένεις κατι? Εχεις καθυστερηση αρκετη!Δεν είχατε επαφές δλδ στις γόνιμες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα!! Ειναι σίγουρο ότι δεν περιμένεις κατι? Εχεις καθυστερηση αρκετη!Δεν είχατε επαφές δλδ στις γόνιμες??

Είχαμε απλά όχι ελεύθερες ... Με τη γνωστή μέθοδο του "τραβήγματος" ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Είχαμε απλά όχι ελεύθερες ... Με τη γνωστή μέθοδο του "τραβήγματος" ..

Ε εντάξει όμως δεν είναι κ η πιο αξιόπιστη μέθοδος αντισύλληψης.. ποτε δεν ξέρεις! Εγώ περιμένω να μην μου έρθει την Παρασκευή κ έχω λίγο άγχος.. αν κ νομίζω πως θα μ έρθει γιατί πέρα του ότι είναι λίγο ευαίσθητο κ πρησμένο το στήθος όπως κάθε μήνα άλλωστε γενικά δε νιώθω τπτ άλλο.. άσε π αν νιώθω κάτι μπορεί να είναι κ η ιδέα μ όποτε δε θέλω να το σκέφτομαι σαν συμπτωμα για να μην απογοητευτω.. είπα αυτό το μήνα να περιμένω την πρώτη νερα καθυστέρησης π είναι το Σάββατο για να κάνω ένα τεστ.. 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...