Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

καλησπερα κ απο μενα!!!εγω παντως ενω ελεγα θα το παρω χαλαρα χθες που περιμενα περιοδο καθε λιγο κ λιγακι τουαλετα ημουν🤣🤣🤣αφου μου ειπε ο αντρας μου ηρεμησε ειπαμε να μην αγχωνομαστε...παντως αυτη η πρωτη περιοδος μετα τις ελεύθερες επαφες με γονατισε στοτς πονους...τετοιο πονο περιοδου πρωτη φορα ειχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα κ απο μενα!!!εγω παντως ενω ελεγα θα το παρω χαλαρα χθες που περιμενα περιοδο καθε λιγο κ λιγακι τουαλετα ημουν🤣🤣🤣αφου μου ειπε ο αντρας μου ηρεμησε ειπαμε να μην αγχωνομαστε...παντως αυτη η πρωτη περιοδος μετα τις ελεύθερες επαφες με γονατισε στοτς πονους...τετοιο πονο περιοδου πρωτη φορα ειχα..

Και εγω οταν αδιαθετησα τον πρωτο μηνα προσπαθειων με ελευθερες επαφες πηγα να λυποθυμησω απο τους πονους.

Τους πρωτους μηνες αντιδραει ο οργανισμός στο σπέρμα και έρχονται  τα   πανω κατω.

Εγω ολα τα χρονια ειχα κυκλο 26 ημερων και τωρα με τις ελευθερες επαφές  πηγε 31 ημερες...οτι να ναι!!!

Εγω αυτο τον μηνα κοτιτσια μου δεν πιστευω οτι θα γινει κατι... υποτίθεται οτι ειμαι στις γόνιμες μέρες και δεν νιωθω οτι είμαι..   

Ουτε ποναω που συνήθως ποναω ουτε πρησμενο στηθος ουτε τιποτα οπως αλλες φορες.

Εσεις πως είστε;;;

Οι εγκυουλες μας;;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα κ απο μενα!!!εγω παντως ενω ελεγα θα το παρω χαλαρα χθες που περιμενα περιοδο καθε λιγο κ λιγακι τουαλετα ημουν🤣🤣🤣αφου μου ειπε ο αντρας μου ηρεμησε ειπαμε να μην αγχωνομαστε...παντως αυτη η πρωτη περιοδος μετα τις ελεύθερες επαφες με γονατισε στοτς πονους...τετοιο πονο περιοδου πρωτη φορα ειχα..

Καλησπέρα Ντινακι! Η αλήθεια είναι ότι το άγχος δικαιολογείται πάνω στην αναμονή απλά δε χρειάζεται να το δείχνουμε κ να το μεταφέρουμε κ στους άντρες μας! 😊 αυτοί δεν μπορούν να το διαχειριστούν!! Τελικά σου ήρθε δηλαδή?? Οι πόνοι μπορεί να είναι θετικό σημάδι ότι αρχίζει το σώμα να προσαρμόζεται στη διαδικασία λέω εγώ τώρα! Δε ξέρω.. Εγώ έχω παρατηρήσει ότι εχω πιο έντονα συμπτώματα περιόδου μετά τις ελεύθερες επαφές.. στήθος πχ κ κράμπες στην κοιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλησπέρα Ντινακι! Η αλήθεια είναι ότι το άγχος δικαιολογείται πάνω στην αναμονή απλά δε χρειάζεται να το δείχνουμε κ να το μεταφέρουμε κ στους άντρες μας! 😊 αυτοί δεν μπορούν να το διαχειριστούν!! Τελικά σου ήρθε δηλαδή?? Οι πόνοι μπορεί να είναι θετικό σημάδι ότι αρχίζει το σώμα να προσαρμόζεται στη διαδικασία λέω εγώ τώρα! Δε ξέρω.. Εγώ έχω παρατηρήσει ότι εχω πιο έντονα συμπτώματα περιόδου μετά τις ελεύθερες επαφές.. στήθος πχ κ κράμπες στην κοιλιά!

μου ηρθε κανονικοτατα ουτε καθυστερηση ουτε τιποτα...κ δεν πηρα κ χαμπαρι οταν ηρθε...μετα αρχισαν οι πονοι...κοιτα προσπαθω να το παιζω χαλαρη στον αντρα μου αλλα με καταλαβαινει οτι το παιζω κ γενικα το θεωρει κ φυσιολογικο να αγχωνομαι λιγο...ηταν μεχρι να ερθει η περίοδος τωρα χαλαρωσα παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Και εγω οταν αδιαθετησα τον πρωτο μηνα προσπαθειων με ελευθερες επαφες πηγα να λυποθυμησω απο τους πονους.

Τους πρωτους μηνες αντιδραει ο οργανισμός στο σπέρμα και έρχονται  τα   πανω κατω.

Εγω ολα τα χρονια ειχα κυκλο 26 ημερων και τωρα με τις ελευθερες επαφές  πηγε 31 ημερες...οτι να ναι!!!

Εγω αυτο τον μηνα κοτιτσια μου δεν πιστευω οτι θα γινει κατι... υποτίθεται οτι ειμαι στις γόνιμες μέρες και δεν νιωθω οτι είμαι..   

Ουτε ποναω που συνήθως ποναω ουτε πρησμενο στηθος ουτε τιποτα οπως αλλες φορες.

Εσεις πως είστε;;;

Οι εγκυουλες μας;;  

 

εμενα  ο κυκλος μου εμεινε σταθερός δεν αλλαξε προς το παρον τουλαχιστον ...αλλα παρατηρησα λιγότερη ροη αίματός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

μου ηρθε κανονικοτατα ουτε καθυστερηση ουτε τιποτα...κ δεν πηρα κ χαμπαρι οταν ηρθε...μετα αρχισαν οι πονοι...κοιτα προσπαθω να το παιζω χαλαρη στον αντρα μου αλλα με καταλαβαινει οτι το παιζω κ γενικα το θεωρει κ φυσιολογικο να αγχωνομαι λιγο...ηταν μεχρι να ερθει η περίοδος τωρα χαλαρωσα παλι...

Θύμισε μου εσείς πόσο καιρό προσπαθείτε? Καλά μην νομίζεις το παίζουν κ αυτοί χαλαροί αλλά κ αυτοί αγχώνονται! Κ ο δικός μου λέει δεν το σκέφτεται αλλά το έχει συζητήσει με 2-3 φίλους τ! 🤨 Ε τώρα δεν έχεις άλλη επιλογή.. τι παίρνεις απόφαση ότι ήρθε κ ελπίζεις για τον επόμενο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

@Denizz 😂😂 προβλήματα που έχουμε όμως!! Ρε κορίτσια λέτε να επηρεάζει το ότι συνέχεια το συζητάμε εδώ κ ψάχνουμε κ ξανά ρωτάμε κ ξανά ψάχνουμε?? Μ έχουν πει να σταματήσω να ψάχνω να ρωτάω να μπαίνω σε φόρουμ ότι κ καλά είναι αγχωτική αυτή η διαδικασία! Αλλά εγώ πραγματικά δεν έχω κανένα άγχος! Ειλικρινά μου αρέσει να ακούω τις γνώμες σας κ να ενημερώνομαι.. 

Να σας πω την αλήθεια...την πρώτη φορά που έγινε ελεύθερη επαφή δεν το είχαμε συζήτηση πιο πριν...άπλα με ρώτησε πάνω στην πράξη κ του είπα ναι....Εγώ δεν πίστευα ότι θα τελειώσει όντως μέσα μου (επειδή είμαστε λίγο καιρό μαζί και δεν είχαμε μιλήσει για αυτό)...την επόμενη μέρα ήμουν με γουρλωμένα τα μάτια και ξεκίνησα να βλέπω τιμές για παιδική προίκα 😂😂😂😂 και έψαχνα να δω για άδειες για την δουλειά, πως να το πω στους δικούς μου κτλ...

Τοσο αγχωμένη ήμουν....!!!!

Τωρα μετά από 4 μήνες είμαι τελείως ήρεμη ούτε τεστ σκέφτομαι ούτε τπτ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia0294 ηταν ο πρωτος μηνας προσπαθειών οποτε ηξερα οτι ηταν πολυ δυσκολο να το πετυχουμε με τη μια...εμενα γενικα ειναι παρα πολυ ηρεμος σαν χαρακτηρας κ δεν αγχωνεται γενικα...

@Denizz εμεις παροτι το ειχαμε συζητησει με τον αντρα μου να ξεκινήσουμε τελη φλεβαρη με αρχες μαρτη επειδη ηθελε να κάνει προβα τελος γεναρη τσουπ μου την έκανε την εκπληξη...η πλακα ειναι που ειχα κατι ανακατωσουρες κ εμετους κ οι γονεις μας να ρωτανε αν ειμαι εγκυος κ εμεις να λεμε καλε δεν προσπαθούμε καν για να μην μας ζαλίζουν🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ρε κορίτσια και εγώ πονάω πιο πολύ μετά τις ελεύθερες επαφές και έχω και πιο πολύ αίμα...Μήπως την πρώτη και δεύτερη βδομάδα όταν έχουμε επαφές να μην “τελειώνουν»😳😳😳 μέσα μπας και ελαττωθεί ο πόνος...

Εγω την προηγούμενη φορά έγινα ρεζίλι στην δουλειά...ξαφνικά όταν αδιαθέτησα ξεκίνησε τόσο αίμα που εξυπηρετούσα κόσμο και πήγαινα τοίχο τοίχο μέχρι να φύγει ο πελάτης και να πάω στο μπάνιο να σώσω την κατάσταση!και την προηγούμενη μέρα την είχα βγάλει στο κρεβάτι να κλαίω από τον πόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

@Sofia0294 ηταν ο πρωτος μηνας προσπαθειών οποτε ηξερα οτι ηταν πολυ δυσκολο να το πετυχουμε με τη μια...εμενα γενικα ειναι παρα πολυ ηρεμος σαν χαρακτηρας κ δεν αγχωνεται γενικα...

@Denizz εμεις παροτι το ειχαμε συζητησει με τον αντρα μου να ξεκινήσουμε τελη φλεβαρη με αρχες μαρτη επειδη ηθελε να κάνει προβα τελος γεναρη τσουπ μου την έκανε την εκπληξη...η πλακα ειναι που ειχα κατι ανακατωσουρες κ εμετους κ οι γονεις μας να ρωτανε αν ειμαι εγκυος κ εμεις να λεμε καλε δεν προσπαθούμε καν για να μην μας ζαλίζουν🤣🤣🤣

Καλά κάνετε...εγώ δεν τους λέω τπτ γιατί θα νου τα ζαλίζουν που δεν έχω παντρευτεί,είμαι σχετικά μικρή κτλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@denizz μεχρι να παντρευτω η μαμα μου ελεγε να προσεχετε μην μεινεις εγκυος...τωρα που παντρευτηκαμε με ρωταει αδιαθετησες αυτο το μηνα??🤣🤣🤣🤣🤣προσπαθει να ειναι κ διακριτικη...η πεθερα μου παλι λεει στον αντρα μου αντε θα προλαβω να δω κ απο εσας εγγονι λες και ειναι ετοιμοθάνατη🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλό βράδυ κορίτσια....

@ntinaki83 Δεν είναι να τα βάζεις με μάνες και πεθερές....γρήγορα ένα εγγονάκι 🥳🥳🥳🥳

 

 Καληνύχτα κορίτσια! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

 Καληνύχτα κορίτσια! 😊

Καλημέρα Κορίτσια, Και μεις τα ίδια προσπαθούμε εδώ και 2 μήνες εντατικά μπορώ να πω γιατί πιο πριν ήμασταν πιο χαλαροί. Μακάρι να μας έρθει σε όλες σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η IOANNAGEN είπε:

Καλημέρα Κορίτσια, Και μεις τα ίδια προσπαθούμε εδώ και 2 μήνες εντατικά μπορώ να πω γιατί πιο πριν ήμασταν πιο χαλαροί. Μακάρι να μας έρθει σε όλες σύντομα!!

Καλημέρααααα !!!μακαρι ρε κορίτσια μακάρι....!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η IOANNAGEN είπε:

Καλημέρα Κορίτσια, Και μεις τα ίδια προσπαθούμε εδώ και 2 μήνες εντατικά μπορώ να πω γιατί πιο πριν ήμασταν πιο χαλαροί. Μακάρι να μας έρθει σε όλες σύντομα!!

καλημερα!!!με το καλο σε ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η IOANNAGEN είπε:

Καλημέρα Κορίτσια, Και μεις τα ίδια προσπαθούμε εδώ και 2 μήνες εντατικά μπορώ να πω γιατί πιο πριν ήμασταν πιο χαλαροί. Μακάρι να μας έρθει σε όλες σύντομα!!

Καλημέρα κορίτσια!! Αχ 2 μήνες δεν είναι τίποτα! Μακάρι να πιάναμε όλες από τόσο νωρίς κ αν όχι στους 2 μέσα στο 6μηνο που λένε συνήθως θα ήταν τέλεια! Σκεφτείτε όμως ότι υπάρχουν κ γυναίκες που περιμενουν χρόνια ολόκληρα! Ας μην απογοητευομαστε λοιπον εμεις απο τους 2, 3, 5 μήνες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Αχ 2 μήνες δεν είναι τίποτα! Μακάρι να πιάναμε όλες από τόσο νωρίς κ αν όχι στους 2 μέσα στο 6μηνο που λένε συνήθως θα ήταν τέλεια! Σκεφτείτε όμως ότι υπάρχουν κ γυναίκες που περιμενουν χρόνια ολόκληρα! Ας μην απογοητευομαστε λοιπον εμεις απο τους 2, 3, 5 μήνες.. 

κ εγω αυτο σκεφτομαι οτι βλεπω αλλες γυναικες να το παλεύουν χρονια κ σιγουρα δεν γινεται να μεινεις εγκυος με τη πρωτη...κ  για αυτο  οταν μου λενε αντε κανε κανα παιδι τους λεω οτι δεν έρχεται με παραγγελία!!!κ ο δυστυχως πολλες φορες ειχα δει φιλικα μου ζευγαρια να τα απογοητευει κ να τα  αγχωνει ο περιγυρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κ εγω αυτο σκεφτομαι οτι βλεπω αλλες γυναικες να το παλεύουν χρονια κ σιγουρα δεν γινεται να μεινεις εγκυος με τη πρωτη...κ  για αυτο  οταν μου λενε αντε κανε κανα παιδι τους λεω οτι δεν έρχεται με παραγγελία!!!κ ο δυστυχως πολλες φορες ειχα δει φιλικα μου ζευγαρια να τα απογοητευει κ να τα  αγχωνει ο περιγυρος!

Καταρχήν είναι πολύ άσχημο να κάνεις τέτοιου είδους αδιακριτες ερωτήσεις τ τύπου ποτε θα κάνετε παιδι κλπ.. τι ζορι εχουν δλδ?? Με εκνευρίζει αυτό! Επίσης αυτοί που ρωτάνε, ξέρουν αν το ζευγάρι έχει κάποιο πρόβλημα κ ίσως τους φέρνουν σε δύσκολη θέση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καταρχήν είναι πολύ άσχημο να κάνεις τέτοιου είδους αδιακριτες ερωτήσεις τ τύπου ποτε θα κάνετε παιδι κλπ.. τι ζορι εχουν δλδ?? Με εκνευρίζει αυτό! Επίσης αυτοί που ρωτάνε, ξέρουν αν το ζευγάρι έχει κάποιο πρόβλημα κ ίσως τους φέρνουν σε δύσκολη θέση?

Εμένα το σόι την έλεγε στην ξαδέρφη γιατί έμεινε έγκυος την περίοδο που ο μπαμπάς της είχε καρκίνο και δεν είναι σωστό να δούνε καμία χαρά μετά από τον θάνατο για 1-2 χρόνια 😤😡και έτσι ούτε γάμο έκανε ούτε βάπτιση...απλα ονοματοδοσία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Εμένα το σόι την έλεγε στην ξαδέρφη γιατί έμεινε έγκυος την περίοδο που ο μπαμπάς της είχε καρκίνο και δεν είναι σωστό να δούνε καμία χαρά μετά από τον θάνατο για 1-2 χρόνια 😤😡και έτσι ούτε γάμο έκανε ούτε βάπτιση...απλα ονοματοδοσία 

Εντάξει καταλαβαίνω την θλίψη της κατάστασης αλλά κ ο ερχομός ενός μωρού είναι χαρμόσυνο γεγονός κ ίσα ίσα που ελαφρύνει το βαρύ κλίμα κ τον πάσχοντα.. γνώμη μ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Αχ 2 μήνες δεν είναι τίποτα! Μακάρι να πιάναμε όλες από τόσο νωρίς κ αν όχι στους 2 μέσα στο 6μηνο που λένε συνήθως θα ήταν τέλεια! Σκεφτείτε όμως ότι υπάρχουν κ γυναίκες που περιμενουν χρόνια ολόκληρα! Ας μην απογοητευομαστε λοιπον εμεις απο τους 2, 3, 5 μήνες.. 

Εχεις δίκιο απλά έχω πολύ άστατο κύκλο (ΣΠΩ και θυρεοειδη) και δε ξέρω αν κάνω καλή ωορηξία γι'αυτό έχω αγχωθεί λίγο, αν ήξερα ότι έχω σταθερό κύκλο δε θα με ένοιαζε τόσο θα ήξερα ότι αργα ή γρήγορα και εφόσον ήμαστε υγιείς θα έρθει το μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

κ εγω αυτο σκεφτομαι οτι βλεπω αλλες γυναικες να το παλεύουν χρονια κ σιγουρα δεν γινεται να μεινεις εγκυος με τη πρωτη...κ  για αυτο  οταν μου λενε αντε κανε κανα παιδι τους λεω οτι δεν έρχεται με παραγγελία!!!κ ο δυστυχως πολλες φορες ειχα δει φιλικα μου ζευγαρια να τα απογοητευει κ να τα  αγχωνει ο περιγυρος!

Αυτό είναι το χειρότερο. Εγώ πιστεύω ότι δε πρέπει να λετε ότι προσπαθείτε γιατί θα ρωτάνε και θα σας αγχώνουν και όταν το λένε από μόνοι τους απλά τουε το κόβεται και ας είναι σκληρό. Η ψυχολογία του ζευγαριού είναι πιο σημαντική από τον περίγυρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η IOANNAGEN είπε:

Αυτό είναι το χειρότερο. Εγώ πιστεύω ότι δε πρέπει να λετε ότι προσπαθείτε γιατί θα ρωτάνε και θα σας αγχώνουν και όταν το λένε από μόνοι τους απλά τουε το κόβεται και ας είναι σκληρό. Η ψυχολογία του ζευγαριού είναι πιο σημαντική από τον περίγυρο.

δεν εχουμε πει σε κανεναν οτι προσπαθουμε ...εγω επειδη ειμαι κ 37 ακουω διαφορα τυπου άργησες κ επρεπε να έχεις ηδη παιδι αλλα επειδη δεν μασαω απανταω κ τους κοβω τη κουβεντα...απλα δυστυχως πολλοι τα λενε στους γονεις μου με σκοπο να τους στεναχωρησουν κ εκει γινομαι εξαλλη...ο αδελφος μου συνειδητα με τη γυναικα του εκανε παιδι μετα απο 7 χρονια γαμου γιατι ηθελαν να φτιάξουν σπιτι κλπ ..ο ανθρωπος τι ακουγε ,μεχρι καποια στιγμη του λεει ενας γνωστός μας ποτε θα κανεις παιδι κ του απανταει γιατι εσυ μου εδωσες λογαριασμο ποτε τα εκανες τα παιδια σου? συνήγορο στο βρακι μου θα σε βαλω??🤣🤣🤣🤣 ε δεν τον ξαναρωτησε κανεις..κ τωρα πια εχω 2 υπεροχα ανηψακια!!!ποτε δεν ρωτησα τη νυφη του παρολο που έχουμε υπεροχη σχεση ποτε θα μου κανε ανηψια ..οπως κ ποτε δεν ρωτησα καμια μου φιλη ...τα θεωρω αδιακριτα κ αγενεστατα πραγματα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Εμένα το σόι την έλεγε στην ξαδέρφη γιατί έμεινε έγκυος την περίοδο που ο μπαμπάς της είχε καρκίνο και δεν είναι σωστό να δούνε καμία χαρά μετά από τον θάνατο για 1-2 χρόνια 😤😡και έτσι ούτε γάμο έκανε ούτε βάπτιση...απλα ονοματοδοσία 

αυτοι οι συγγενεις πια παντου χωνονται...λες κ αυτη η κοπελα δεν ειχε τη στεναχώρια για το μπαμπα της επρεπε να της μαυρισουν τη ψυχη κ να μη χαρει την εγκυμοσυνη της κ το παιδακι της...ανεκδιηγητοι😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...