Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Αυτό το ένιωσα και εγώ περίπου στο ύψος του σκωληκοειδητι αλλά όχι παρά πολύ έντονα !!!

Εμενα ηταν πολυ χαμηλα δεξιά! Μακααααααρι κοριτσι μου στο εύχομαι 🤗🤗🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra24 είπε:

Σας το λέω λοιπόν οχιιιι ακόμη τίποτα !!! Αλλά ακόμη δε θέλω να ενθουσιάζομαι ...

Μακάρι και για σένα κορίτσι μου εύχομαι!!! Να μην σου έρθει για 9 μήνες!!!🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

@Dimitra24 @Sta33 αχχ τι τέλειααααα πόσο πολύ χαίρομαι!!!!!Μακάρι μακάρι!!!! Αναμένουμε :D:D:D  

@Sofia33 @Elenikon Σας ευχαριστωωωω! Μακάρι να έιναι όλα καλα!!! Επίσης υπολόγισα σε ένα σαιτ το πόσων εβδομάδων είμαι και με βγάζει 7 ! Πωπω, τί περίεργο που είναι!!!!!

Μπορεί κορίτσι μου όμως να έκανες αργά ωορρηξία και να καθυστέρησε και η εμφύτευση γι'αυτό να μην έδειξε και το πρώτο τεστ που είχες κάνει. Βέβαια θα μου πεις ότι από τη τελευταία περίοδο το μετράνε παντα.; Θα δείξουν όλα όταν πας στη γιατρό! Σημασία έχει ότι είσαι εγγυος!! 😁❤️🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Μπορεί κορίτσι μου όμως να έκανες αργά ωορρηξία και να καθυστέρησε και η εμφύτευση γι'αυτό να μην έδειξε και το πρώτο τεστ που είχες κάνει. Βέβαια θα μου πεις ότι από τη τελευταία περίοδο το μετράνε παντα.; Θα δείξουν όλα όταν πας στη γιατρό! Σημασία έχει ότι είσαι εγγυος!! 😁❤️🤱

Καλά σίγουρα έγινε καθυστερημένη σύλληψη! Ναι, μετράνε από την 1η μέρα της τελευταίας περιόδου! Εμένα ήταν 2/12 αρα ημερολογιακά είναι 7 εβδομάδες. Θα μου τα πει η γιατρος και θα σας ενημερώνω σχετικά! Έχω αγωνία να είναι όλα καλά ώστε να κάνω και την  ανακοίνωση που ήθελα στον αρραβωνιαστικό μου, ναι ναι ακόμα δεν το ξέρει!!!! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλά σίγουρα έγινε καθυστερημένη σύλληψη! Ναι, μετράνε από την 1η μέρα της τελευταίας περιόδου! Εμένα ήταν 2/12 αρα ημερολογιακά είναι 7 εβδομάδες. Θα μου τα πει η γιατρος και θα σας ενημερώνω σχετικά! Έχω αγωνία να είναι όλα καλά ώστε να κάνω και την  ανακοίνωση που ήθελα στον αρραβωνιαστικό μου, ναι ναι ακόμα δεν το ξέρει!!!! 🤣🤣

Χαχα! Ήμουν σίγουρη!!😀Περιμένεις να πας στη γιατρό για να του το πεις δηλ;; Να του κάνεις έκπληξη λοιπόν και να μας πεις αντιδράσεις!!Εμένα από τα κλάματα και με το που με κοιτουσε σίγουρα θα με καταλάβαινε πιστεύω!! 😀🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!Τι όμορφα που ξεκινάει η εβδομάδα με τα τόσο θετικά νεα!!!!

@Dimitra91 εσύ πραγματικά θα με τρελάνεις, πως αντέχεις να το κρατας μυστικό και να μην το έχεις πει στον άντρα σου?Δεν υπήρχε περίπτωση εμένα θα με είχε καταλάβει αμέσως!!

αυτή την εβδομάδα έχουμε πολλά καλά νέα να αναμένουμε! @Dimitra24 @Sta33  πότε σκέφτεστε να κάνετε τεστ?? 

Οι δύο Ελενίτσες πως πάτε από συμπτώματα??νιώθετε κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!Τι όμορφα που ξεκινάει η εβδομάδα με τα τόσο θετικά νεα!!!!

@Dimitra91 εσύ πραγματικά θα με τρελάνεις, πως αντέχεις να το κρατας μυστικό και να μην το έχεις πει στον άντρα σου?Δεν υπήρχε περίπτωση εμένα θα με είχε καταλάβει αμέσως!!

αυτή την εβδομάδα έχουμε πολλά καλά νέα να αναμένουμε! @Dimitra24 @Sta33  πότε σκέφτεστε να κάνετε τεστ?? 

Οι δύο Ελενίτσες πως πάτε από συμπτώματα??νιώθετε κάτι?

Καλημερααα κορίτσια και καλή εβδομάδα !!! Εγώ προς το παρόν τίποτα ακόμα ... Σκέφτομαι για αύριο αν ακόμη δεν μου έχει έρθει να πάρω για αρχή ένα τεστ !! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!Τι όμορφα που ξεκινάει η εβδομάδα με τα τόσο θετικά νεα!!!!

@Dimitra91 εσύ πραγματικά θα με τρελάνεις, πως αντέχεις να το κρατας μυστικό και να μην το έχεις πει στον άντρα σου?Δεν υπήρχε περίπτωση εμένα θα με είχε καταλάβει αμέσως!!

αυτή την εβδομάδα έχουμε πολλά καλά νέα να αναμένουμε! @Dimitra24 @Sta33  πότε σκέφτεστε να κάνετε τεστ?? 

Οι δύο Ελενίτσες πως πάτε από συμπτώματα??νιώθετε κάτι?

Καλημέρα κορίτσια !! Με το καλό να ακούσουμε και τα επόμενα θετικά νέα από τα κορίτσια μας!!!❤️

Εγώ δεν λέω τίποτα ακόμα!! Αδιαφορώ για ότι νιώθω πλέον!χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημερααα κορίτσια και καλή εβδομάδα !!! Εγώ προς το παρόν τίποτα ακόμα ... Σκέφτομαι για αύριο αν ακόμη δεν μου έχει έρθει να πάρω για αρχή ένα τεστ !! 

 

Σούπερ; Γενικά έχεις καθυστερηση στη περίοδο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Σούπερ; Γενικά έχεις καθυστερηση στη περίοδο σου;

Όχι δεν έχω σχεδόν ποτέ .. μου έρχεται ακριβώς την 25η μέρα .. κ μπορεί και καμια μέρα πιο νωρίς .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!Τι όμορφα που ξεκινάει η εβδομάδα με τα τόσο θετικά νεα!!!!

@Dimitra91 εσύ πραγματικά θα με τρελάνεις, πως αντέχεις να το κρατας μυστικό και να μην το έχεις πει στον άντρα σου?Δεν υπήρχε περίπτωση εμένα θα με είχε καταλάβει αμέσως!!

αυτή την εβδομάδα έχουμε πολλά καλά νέα να αναμένουμε! @Dimitra24 @Sta33  πότε σκέφτεστε να κάνετε τεστ?? 

Οι δύο Ελενίτσες πως πάτε από συμπτώματα??νιώθετε κάτι?

Καλημέρα κορίτσια! 

Δεν θέλω να πάρω ακόμα τεστ...φοβάμαι ότι θα απογοητευτω και δεν θέλω. Θα περιμένω ακόμα λίγο..κάπως νιώθω σήμερα κ νομίζω θα έρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Όχι δεν έχω σχεδόν ποτέ .. μου έρχεται ακριβώς την 25η μέρα .. κ μπορεί και καμια μέρα πιο νωρίς .. 

Πολύ καλό αυτό λοιπόν!! Άντε άντε μακάρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η toulipa8 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!Τι όμορφα που ξεκινάει η εβδομάδα με τα τόσο θετικά νεα!!!!

@Dimitra91 εσύ πραγματικά θα με τρελάνεις, πως αντέχεις να το κρατας μυστικό και να μην το έχεις πει στον άντρα σου?Δεν υπήρχε περίπτωση εμένα θα με είχε καταλάβει αμέσως!!

αυτή την εβδομάδα έχουμε πολλά καλά νέα να αναμένουμε! @Dimitra24 @Sta33  πότε σκέφτεστε να κάνετε τεστ?? 

Οι δύο Ελενίτσες πως πάτε από συμπτώματα??νιώθετε κάτι?

Καλημερααα 😊 ούτε εγώ κάτι το ιδιαίτερο !!! Ίσως κάποιους πόνους περιόδου , εσυ πως είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sta33 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Δεν θέλω να πάρω ακόμα τεστ...φοβάμαι ότι θα απογοητευτω και δεν θέλω. Θα περιμένω ακόμα λίγο..κάπως νιώθω σήμερα κ νομίζω θα έρθει

Περίμενε αν δεν θες να πάρεις για να ειναι και πιο έγκυρο το αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!! Καλέ έχασα επεισόδια, @Dimitra91 συγχαρητήρια!!! Τι ευχάριστο νέο!! σου εύχομαι μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Άκου εκεί ακόμη δεν το χεις πει στον αρραβωνιαστικό σου!!! Πως το κάνεις αυτό πες μου! Τι υπομονή είναι αυτή γενικότερα;; ❤️ Άντε και στις επόμενες κορίτσια με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Με το καλό να ακούσουμε και τα επόμενα θετικά νέα από τα κορίτσια μας!!!❤️

Εγώ δεν λέω τίποτα ακόμα!! Αδιαφορώ για ότι νιώθω πλέον!χαχα!

Kαλά κάνεις , έτσι κ αλλιώς οτι κ να νιώθεις που ξέρεις τι είναι !!

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ κοριτσια μου!!!εύχομαι να πάρουν τα θετικά τεστ φωτιά αυτή την εβδομάδα, να μην προλαβαίνουμε να δίνουμε συγχαρητήρια![smilie=love7.gif]

δεν θέλω να ακούω απαισιόδοξες σκέψεις!μέχρι να δούμε την μανταμ ανεπιθυμητη εμείς σκεπτόμαστε θετικά!!

@Elenitsa92 εγώ τέλειωσα με τις γόνιμες και δυο μέρες  τωρα με έχουν τσακίσει κάτι μαχαιριές χαμηλά, οπότε σκέφτομαι οτι μάλλον δεν έπιασε το αυγουλακι μου , ΑΛΛΆ επειδή είμαι αισιόδοξη συνεχίζω να ελπίζω !!!έχω δυο βδομαδούλες ελπίδας ακόμα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Kαλά κάνεις , έτσι κ αλλιώς οτι κ να νιώθεις που ξέρεις τι είναι !!

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ κοριτσια μου!!!εύχομαι να πάρουν τα θετικά τεστ φωτιά αυτή την εβδομάδα, να μην προλαβαίνουμε να δίνουμε συγχαρητήρια![smilie=love7.gif]

δεν θέλω να ακούω απαισιόδοξες σκέψεις!μέχρι να δούμε την μανταμ ανεπιθυμητη εμείς σκεπτόμαστε θετικά!!

@Elenitsa92 εγώ τέλειωσα με τις γόνιμες και δυο μέρες  τωρα με έχουν τσακίσει κάτι μαχαιριές χαμηλά, οπότε σκέφτομαι οτι μάλλον δεν έπιασε το αυγουλακι μου , ΑΛΛΆ επειδή είμαι αισιόδοξη συνεχίζω να ελπίζω !!!έχω δυο βδομαδούλες ελπίδας ακόμα !

Δεν σημαίνει ότι δεν είσαι κοπέλα μου λόγω του πόνου. Άλλωστε είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα εγκυμοσύνης! Εμείς κάναμε ότι μπορούσαμε και ελπίζουμε για το καλύτερο!!!❤️😀🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Kαλά κάνεις , έτσι κ αλλιώς οτι κ να νιώθεις που ξέρεις τι είναι !!

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ κοριτσια μου!!!εύχομαι να πάρουν τα θετικά τεστ φωτιά αυτή την εβδομάδα, να μην προλαβαίνουμε να δίνουμε συγχαρητήρια![smilie=love7.gif]

δεν θέλω να ακούω απαισιόδοξες σκέψεις!μέχρι να δούμε την μανταμ ανεπιθυμητη εμείς σκεπτόμαστε θετικά!!

@Elenitsa92 εγώ τέλειωσα με τις γόνιμες και δυο μέρες  τωρα με έχουν τσακίσει κάτι μαχαιριές χαμηλά, οπότε σκέφτομαι οτι μάλλον δεν έπιασε το αυγουλακι μου , ΑΛΛΆ επειδή είμαι αισιόδοξη συνεχίζω να ελπίζω !!!έχω δυο βδομαδούλες ελπίδας ακόμα !

Μπράμο κορίτσι μου ! Έτσι πρέπει , για

μενα ήταν λίγο δύσκολος αυτός ο μήνας ,είχαμε μια απώλεια στην οικογένεια και επίσης όταν βρήκα τη γόνιμη μέρα δε κατάφερα να έρθω στην επαφή όποτε και αρνητικά αποτελέσματα να έχω και δε θα απογοητευτώ ! Θέλω όμως να έχουμε πολλά θετικά αποτελέσματα αυτό το μήνα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Μπράμο κορίτσι μου ! Έτσι πρέπει , για

μενα ήταν λίγο δύσκολος αυτός ο μήνας ,είχαμε μια απώλεια στην οικογένεια και επίσης όταν βρήκα τη γόνιμη μέρα δε κατάφερα να έρθω στην επαφή όποτε και αρνητικά αποτελέσματα να έχω και δε θα απογοητευτώ ! Θέλω όμως να έχουμε πολλά θετικά αποτελέσματα αυτό το μήνα !

Ωχ κοριτσάκι μου,συλλυπητήρια, δυστυχώς αυτά είναι τα άσχημα της ζωής που αναγκαστικά μαθαίνουμε να τα ζούμε και να προχωράμε παρακάτω..

Έτσι , δεν θέλω να ακούω απογοήτευση απο καμιά μας(το λέω και για εμένα) ,σε όλες μας θα έρθει στην ώρα του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenitsa92 είπε:

Μπράμο κορίτσι μου ! Έτσι πρέπει , για

μενα ήταν λίγο δύσκολος αυτός ο μήνας ,είχαμε μια απώλεια στην οικογένεια και επίσης όταν βρήκα τη γόνιμη μέρα δε κατάφερα να έρθω στην επαφή όποτε και αρνητικά αποτελέσματα να έχω και δε θα απογοητευτώ ! Θέλω όμως να έχουμε πολλά θετικά αποτελέσματα αυτό το μήνα !

Κορίτσι μου λυπάμαι για την απώλεια σου! Εύχομαι να είσαι καλύτερα τωρα..! Ποτε δεν ξέρεις! Και κοντά στις γόνιμες να είχες επαφή μπορεί να γίνει το θαυματακι!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσιαααα!!

@dage Ευχαριστω πολυυυυυ! Και στα δικα σου συντομα!

@Elenikon @toulipa8 Ναι δεν το εχω πει γιατι περιμενω να δω αν ειναι ολα καλα, μην παρει την χαρα και μετα απογοητευτεί κριμα ειναι. Απ οτι εχετε καταλάβει εχω γαϊδουρινη υπομονη 🤣🤣🤣 Αυτος βεβαια ολο λεει τι κανει η μπέμπα/ης μου? Επειδη εχει πρηστει η κοιλια μου 😂😂😂 Εγώ του λεω οτι θα μου ερθει περιοδος γι αυτο ειναι πρησμενη,το θεατρο του παραλόγου χαχαχα

@Sta33 Οπως νιώθεις εσυ κοριτσι μου, περιμενε σημερα και αν δεν παρε ενα τεστακι αυριο ! 

@Elenitsa92 Λυπαμαι για την απώλειά σου, ευχομαι να υπαρχει μεσα σου εμβρυακι! Ο κυκλος της ζωης ! Μακαριιιι 😍😍

Σε ολες σας στελνω μωρουδιακα  vibes! Αχ βρε κορίτσια, ποσο ωραια ειναι αυτη η μωρουδιλα! Θυμαμαι οταν ηταν τα αδερφια μου μωρα (Και τα "μεγαλωνα" στην ουσία έχουμε 11 κ 14 χρονια διαφορά) τρελαινομουν γι αυτη τη μυρωδια!  

Περιμενουμε νεα σας κοριτσια με ανυπομονησία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπερα κοριτσιαααα!!

@dage Ευχαριστω πολυυυυυ! Και στα δικα σου συντομα!

@Elenikon @toulipa8 Ναι δεν το εχω πει γιατι περιμενω να δω αν ειναι ολα καλα, μην παρει την χαρα και μετα απογοητευτεί κριμα ειναι. Απ οτι εχετε καταλάβει εχω γαϊδουρινη υπομονη 🤣🤣🤣 Αυτος βεβαια ολο λεει τι κανει η μπέμπα/ης μου? Επειδη εχει πρηστει η κοιλια μου 😂😂😂 Εγώ του λεω οτι θα μου ερθει περιοδος γι αυτο ειναι πρησμενη,το θεατρο του παραλόγου χαχαχα

@Sta33 Οπως νιώθεις εσυ κοριτσι μου, περιμενε σημερα και αν δεν παρε ενα τεστακι αυριο ! 

@Elenitsa92 Λυπαμαι για την απώλειά σου, ευχομαι να υπαρχει μεσα σου εμβρυακι! Ο κυκλος της ζωης ! Μακαριιιι 😍😍

Σε ολες σας στελνω μωρουδιακα  vibes! Αχ βρε κορίτσια, ποσο ωραια ειναι αυτη η μωρουδιλα! Θυμαμαι οταν ηταν τα αδερφια μου μωρα (Και τα "μεγαλωνα" στην ουσία έχουμε 11 κ 14 χρονια διαφορά) τρελαινομουν γι αυτη τη μυρωδια!  

Περιμενουμε νεα σας κοριτσια με ανυπομονησία!!

Το ένστικτο του πατέρα! Χαχαχα!Τώρα θα ζεις κάθε μέρα όλο και πιο πολύ αυτόν τον κόσμο της μωρουδιλας!!!😀🤱Τι ωραία..! 

Να προσέχεις τώρα! Και περιμένουμε τα νέα από το σποράκι σου αύριο! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπερα κοριτσιαααα!!

@dage Ευχαριστω πολυυυυυ! Και στα δικα σου συντομα!

@Elenikon @toulipa8 Ναι δεν το εχω πει γιατι περιμενω να δω αν ειναι ολα καλα, μην παρει την χαρα και μετα απογοητευτεί κριμα ειναι. Απ οτι εχετε καταλάβει εχω γαϊδουρινη υπομονη 🤣🤣🤣 Αυτος βεβαια ολο λεει τι κανει η μπέμπα/ης μου? Επειδη εχει πρηστει η κοιλια μου 😂😂😂 Εγώ του λεω οτι θα μου ερθει περιοδος γι αυτο ειναι πρησμενη,το θεατρο του παραλόγου χαχαχα

@Sta33 Οπως νιώθεις εσυ κοριτσι μου, περιμενε σημερα και αν δεν παρε ενα τεστακι αυριο ! 

@Elenitsa92 Λυπαμαι για την απώλειά σου, ευχομαι να υπαρχει μεσα σου εμβρυακι! Ο κυκλος της ζωης ! Μακαριιιι 😍😍

Σε ολες σας στελνω μωρουδιακα  vibes! Αχ βρε κορίτσια, ποσο ωραια ειναι αυτη η μωρουδιλα! Θυμαμαι οταν ηταν τα αδερφια μου μωρα (Και τα "μεγαλωνα" στην ουσία έχουμε 11 κ 14 χρονια διαφορά) τρελαινομουν γι αυτη τη μυρωδια!  

Περιμενουμε νεα σας κοριτσια με ανυπομονησία!!

Eίσαι θεότρελη αλλά και τοοοοοοσο γλυκιά που σκέφτεσαι τον αντρούλη σου [smilie=laughing7.g: 

όλα θα πάνε τέλεια!!

στείλε μας λιγη μωρομαγεία !![smilie=love7.gif] και πες στο σποράκι σου να μας στείλει κ εμάς σποράκια για να κάνουν παρέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι για την απώλεια σου! Εύχομαι να είσαι καλύτερα τωρα..! Ποτε δεν ξέρεις! Και κοντά στις γόνιμες να είχες επαφή μπορεί να γίνει το θαυματακι!!😘

Μου δίνεις πολλές ελπίδες αλήθεια ,σ’ ευχαριστώ !!!! 😊

@Dimitra91 σ’ ευχαριστώ πολύ !!! και εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση σου ! Ήδη έχω σκεφτεί τρόπους να το ανακοινωσω 😂😂😂  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα έχω περισσότερο άγχος από πριν δεν σας κρύβω! Μακάρι να πάνε όλα κατ ευχήν! Αύριο θα σας ενημερώσω με το που γυρίσω από τη γιατρό!!!

Σας στέλνω οοολη τη μωρομαγεία μου!!!! :x:x

@Elenitsa92 Nαι κι εγώ θέλω να δω αντιδράσεις... αν και στους γονείς μας θέλω να το πούμε μετά την 12η εβδομάδα που είναι πιο safe.... Γιατί σίγουρα θα το μάθει ο κάθε άσχετος μετά και δε θέλω μη γίνει καμία στραβή! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...