Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Τ-Ε-Σ-Τ     Ω Ο Ρ Η Ξ Ι Α Σ!!!!!! και αν απορεις ακομα διαβασε τις συζητησεις των προηγουμενων ημερων....ενα χανενο μηνα θα ειχα τωρα ..γιατι εγω νομιζα δευτερα θα ειχα και αυτη τελικα εγινε παρασκευη...αλλα την απορια σου ακομα και τωρα την εχω...οι πονοι ειναι πριν η εκεινη τη μερα....γιατι εγω πεμπτη πονουσα περισσοτερο και παρασκευη ηταν το τεστ πιο κοκκινο το αποτελεσμα...

Εμένα στο ημερολόγιο μου λέει πως είναι σήμερα..  μήπως πρώτα πονάμε και μετά γίνεται; δεν ξέρω τι να πω.. όσο για τα τεστ ωορηξιας δεν έχω δοκιμάσει ποτε να κανω για να πω την αληθεια μου.. μηπως ειναι ωρα να τα ξεκινήσω; ?? τώρα το βραδάκι να κάνω αγαπούλες η ειναι αδικη προσπαθεια; τον έχω τρελλάνει τον αντρούλη μου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Εμένα στο ημερολόγιο μου λέει πως είναι σήμερα..  μήπως πρώτα πονάμε και μετά γίνεται; δεν ξέρω τι να πω.. όσο για τα τεστ ωορηξιας δεν έχω δοκιμάσει ποτε να κανω για να πω την αληθεια μου.. μηπως ειναι ωρα να τα ξεκινήσω; ?? τώρα το βραδάκι να κάνω αγαπούλες η ειναι αδικη προσπαθεια; τον έχω τρελλάνει τον αντρούλη μου ??

Αμα παει ετσι ....τοτε εγω τοσο καιρο λαθακια εκανα....πηγαινα με το ημερολογιο ....βεβαια δεν νομιζω να ηταν και λαθος αυτο γιατι μου ερχοταν κανονικα καθε μηνα η περιοδος στην ωρα της..μονο αυτο το μηνα εγινε το παραλογο...τι να πω....ναι ρε κανε σεξ φουλ....χαχαχα στο λεω εγωωωωωω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Οι πονοι της ωορρηξιας είναι μπέρδεμα @Titika88 , @Μαρία 89. Μπορει να είναι πριν, μπορει κατα τη διάρκεια, μπορει και λιγο μετα! Ενω τα υγρα διαβασα είναι 2-3 μερες πριν την ωορρηξια. Για αυτο και με τα τεστακια την προσδιοριζουμε καλύτερα! 

Εμένα τα υγρα ειναι .. πως να το πω.. κρεμόδες; κάπως ετσι .. αρα μάλλον θα εγινε.. ελπίζω να την πρόλαβα τουλάχιστον.. επαφες είχα την 8η την 10η και την 12η. Σημερα είναι η 13η μερα.. τον περασμένο μήνα έκανα την 12η μέρα ωορηξια. Μαλλον δεν ειναι πολλες οι πιθανοτητες για αυτον τον μηνα.. θα δειξει σε 2 εβδομαδες περιπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Αμα παει ετσι ....τοτε εγω τοσο καιρο λαθακια εκανα....πηγαινα με το ημερολογιο ....βεβαια δεν νομιζω να ηταν και λαθος αυτο γιατι μου ερχοταν κανονικα καθε μηνα η περιοδος στην ωρα της..μονο αυτο το μηνα εγινε το παραλογο...τι να πω....ναι ρε κανε σεξ φουλ....χαχαχα στο λεω εγωωωωωω ???

Χαχα @Titika88 τι τραβάνε και αυτοί οι αντρες μας βρε παιδί μου.. τους έχουμε ξεζουμίσει χαχαχαχαχ ?❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Χαχα @Titika88 τι τραβάνε και αυτοί οι αντρες μας βρε παιδί μου.. τους έχουμε ξεζουμίσει χαχαχαχαχ ?❤ 

Έλα τώρα που τους χαλάει κιόλας! Άλλοι παρακαλάνε!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Χαχα @Titika88 τι τραβάνε και αυτοί οι αντρες μας βρε παιδί μου.. τους έχουμε ξεζουμίσει χαχαχαχαχ ?❤ 

Ο δικος μου αν του πω σημερα η αυριο για σεξ ....θα με διωξει απ το σπιτι σιγουρα ....ο ανθρωπος μεσα σε 8 μερες καθημερινες με δουλεια κλπ εκανε τις 6 μερες σεξ...και ειχαμε και δουλειες στο σπιτι ενδιαμεσα βαψιμο και αλλα.....απο τριτη τεταρτη ξανα παλι....χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@μαρια 89 αφου κανεις νωρις ωορρηξια ειναι μια χαρα οι επαφες σου! Βεβαια εγω θα σου ελεγα να εχεις αλλη μια επαφη σημερα! Μην λες πως δεν ειναι πολλες οι πιθανοτητες! Θελουμε θετικεεεες σκεψειιιις!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Έλα τώρα που τους χαλάει κιόλας! Άλλοι παρακαλάνε!!! ?????

Καλα λες ...μου το πε σημερα...κριμα που τελειωσαν οι γονιμες ...θα θελω να σπρωξω τωρα και κλωτσια θα τρωω λεει...χαχαχα παρακαλαει για γονιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Ο δικος μου αν του πω σημερα η αυριο για σεξ ....θα με διωξει απ το σπιτι σιγουρα ....ο ανθρωπος μεσα σε 8 μερες καθημερινες με δουλεια κλπ εκανε τις 6 μερες σεξ...και ειχαμε και δουλειες στο σπιτι ενδιαμεσα βαψιμο και αλλα.....απο τριτη τεταρτη ξανα παλι....χαχα

@Titika88 και εμένα μια απο τα ιδια περιμένει ποτε θα κλεισει το παράθυρο γονημοτητας να χαλαρώσει χαχαχα θα κανω ομως καξ αποψε την προσπαθεια μου και μετα ας χαλαρωσει καμια δυο μερουλες.. άααντε 3 το πολύ χαχα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

@μαρια 89 αφου κανεις νωρις ωορρηξια ειναι μια χαρα οι επαφες σου! Βεβαια εγω θα σου ελεγα να εχεις αλλη μια επαφη σημερα! Μην λες πως δεν ειναι πολλες οι πιθανοτητες! Θελουμε θετικεεεες σκεψειιιις!!!! ????

Καλά λες.. θα κάνω και σημερα την προσπαθεια μου και ότι είναι να γίνει θα γίνει.. όλα θα πάνε καλά για όλες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Εγώ σήμερα πρέπει να είχα ωορρηξία αλλά δεν είμαι σίγουρη.. έχω μπερδευτεί βρε παιδί μου με αυτή την ωορρηξία τι να πω.. ενώ το νιώθω γιατί πονάω ακόμη δεν έχω καταλάβει εαν γίνεται την μέρα που πονάω η την προηγούμενη.. ή την επόμενη..  πάντως αυτόν τον μήνα μόνο κάποιες ενοχλήσεις έχω ούτε υγρά ούτε τίποτα.. ? 

Καλησπέρα! Εγώ πονάω πάντα στην ωορρηξία και μάλιστα με χτυπάει ο πόνος και πίσω. Ο πόνος κρατάει 2-3 ώρες ειδικά όταν κινούμαι και είναι πολύ πιο ήπιος όταν ξαπλώσω. Ο γιατρός μου μου είπε ότι όλο αυτό γίνεται από το υγρό που απελευθερώνεται από το ωοθυλάκιο που σκάει και γίνεται η ωορρηξία εκείνη την ώρα.

Την καταλαβαίνω πάντα την ωορρηξία αλλά προτιμώ να χρησιμοποιώ και τεστακια για να είμαι πιο σίγουρη. Είναι σωτηρια!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα! Εγώ πονάω πάντα στην ωορρηξία και μάλιστα με χτυπάει ο πόνος και πίσω. Ο πόνος κρατάει 2-3 ώρες ειδικά όταν κινούμαι και είναι πολύ πιο ήπιος όταν ξαπλώσω. Ο γιατρός μου μου είπε ότι όλο αυτό γίνεται από το υγρό που απελευθερώνεται από το ωοθυλάκιο που σκάει και γίνεται η ωορρηξία εκείνη την ώρα.

Την καταλαβαίνω πάντα την ωορρηξία αλλά προτιμώ να χρησιμοποιώ και τεστακια για να είμαι πιο σίγουρη. Είναι σωτηρια!

 

Εμένα κρατάει περισσότερες ώρες και είναι αρκετά δυνατός ο πόνος.. εσύ που χρησιμοποιας τεστακια έχεις δει ότι η ωορηξία γίνεται  την ώρα που πονάς; συμπήπτει δηλαδή το τεστ με τον πονο; μάλλον απο τον άλλο μηνα θα αρχισω να χρησιμοποιω και εγω τεστακια.. μπας και βγαλω ακρη ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Εμένα κρατάει περισσότερες ώρες και είναι αρκετά δυνατός ο πόνος.. εσύ που χρησιμοποιας τεστακια έχεις δει ότι η ωορηξία γίνεται  την ώρα που πονάς; συμπήπτει δηλαδή το τεστ με τον πονο; μάλλον απο τον άλλο μηνα θα αρχισω να χρησιμοποιω και εγω τεστακια.. μπας και βγαλω ακρη ? 

Το θετικό τεστακι σημαίνει ότι η ωορρηξία θα γίνει στις επόμενες 24-48 ώρες. Οπότε καλό είναι να έχεις επαφές την ημέρα του θετικού, την επόμενη αλλά και την μεθεπόμενη! Σε μένα η ωορρηξία ( και ο πόνος) γίνεται περίπου στις 48 ώρες από το πρώτο θετικό!

Από τη μια είναι και καλό που πονάς γιατί ξέρεις τι γίνεται. Αλλά αν πονάς πολύ ίσως θα μπορούσες να πάρεις ένα παυσίπονο μόλις την καταλάβεις

Έχωσταθερό κύκλο αλλά με τα τεστακια ταίριαξα τις δικές μου μέρες και συμπτώματα με αυτά που υπάρχουν σε μια ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Το θετικό τεστακι σημαίνει ότι η ωορρηξία θα γίνει στις επόμενες 24-48 ώρες. Οπότε καλό είναι να έχεις επαφές την ημέρα του θετικού, την επόμενη αλλά και την μεθεπόμενη! Σε μένα η ωορρηξία ( και ο πόνος) γίνεται περίπου στις 48 ώρες από το πρώτο θετικό!

Από τη μια είναι και καλό που πονάς γιατί ξέρεις τι γίνεται. Αλλά αν πονάς πολύ ίσως θα μπορούσες να πάρεις ένα παυσίπονο μόλις την καταλάβεις

Έχωσταθερό κύκλο αλλά με τα τεστακια ταίριαξα τις δικές μου μέρες και συμπτώματα με αυτά που υπάρχουν σε μια ωορρηξία

@whatever σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες μου είναι πολύ χρήσιμες μιας και δεν ξέρω καθόλου για τα τεστακια!! ?? σου εύχομαι ότι καλύτερο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

@whatever σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες μου είναι πολύ χρήσιμες μιας και δεν ξέρω καθόλου για τα τεστακια!! ?? σου εύχομαι ότι καλύτερο !!!

Δεν κάνει τίποτα! Αυτά τα λίγα ξέρω εγώ! Έχουμε και κορίτσια εδώ που τα γνωρίζουν καλύτερα για να σε βοηθήσουν αν χρειάζεται!

Σ' ευχαριστώ πολύ! Και σε σένα το ίδιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2019 at 2:49 ΜΜ, ο/η Maria pl είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!είμαι καινουργια στο φόρουμ και ακόμα το ψάχνω πως να στέλνω τα μνμ? μου παίρνει λίγη ώρα  @PAPA EVA   Σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.. εύχομαι και σενα σύντομα πολύ σύντομα ενα μωράκι!εχει κάνει το αγόρι μου σπερμοδιαγραμμα και ήταν όλα τέλεια.. τώρα είναι σειρά μου και λέω να ξεκινήσω σιγά σιγα

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Μακάρι!!!Μιλα με το γιατρο σου για να σου γραψει τις εξετασεις (ορμονολογικες κλπ.) και σου εύχομαι καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Βλέπω είμαστε καθηλομενες στο στόχο μας και πολύ μου αρέσει γιατί νομίζω ότι αυτό το μήνα θα έχουμε πολλά θετικά τεστακια!!!! 

Για εμένα το σημαντικότερο είναι σεξξξξ πριν την ωορριξια!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα. Εγώ αδιαθετησα τελικά σήμερα 26η μέρα, πάμε για τον επόμενο κύκλο... Καλή επιτυχία σε όλες

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Νatacha : 28/09

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Whatever: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

ViKcy: 15/10

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Έλα τώρα που τους χαλάει κιόλας! Άλλοι παρακαλάνε!!! ?????

Τραβατε με και ας κλαιω και αυτοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια! σε 2 μερες περιμενω περιοδο και μαλλον θα μου ερθει εχθες μετα απο επαφη με τον αντρα μ ειπε οτι οταν πλυθηκε ειχε λιγο αιματακι ...πφφφ μαλλον κατεβαινει η αναθεματισμενη τι να πω απο οτι φαινεται δεν τα καταφεραμε αυτον τον μηνα τον επομενο τωρα τι να κανουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

γεια σας κοριτσια! σε 2 μερες περιμενω περιοδο και μαλλον θα μου ερθει εχθες μετα απο επαφη με τον αντρα μ ειπε οτι οταν πλυθηκε ειχε λιγο αιματακι ...πφφφ μαλλον κατεβαινει η αναθεματισμενη τι να πω απο οτι φαινεται δεν τα καταφεραμε αυτον τον μηνα τον επομενο τωρα τι να κανουμε..

☹️?μην στεναχωριέσαι, κ γω σήμερα μες στα νεύρα ήμουν , χαρούμενες σκέψεις κ θα ξαναπιασουμε δουλειά σε 10 μερουλες!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vikujustme είπε:

γεια σας κοριτσια! σε 2 μερες περιμενω περιοδο και μαλλον θα μου ερθει εχθες μετα απο επαφη με τον αντρα μ ειπε οτι οταν πλυθηκε ειχε λιγο αιματακι ...πφφφ μαλλον κατεβαινει η αναθεματισμενη τι να πω απο οτι φαινεται δεν τα καταφεραμε αυτον τον μηνα τον επομενο τωρα τι να κανουμε..

Κάτσε βρε να δεις πρώτα αν θα έρθει! Μη βιάζεσαι! Ποτέ δεν ξέρεις! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vikujustme είπε:

γεια σας κοριτσια! σε 2 μερες περιμενω περιοδο και μαλλον θα μου ερθει εχθες μετα απο επαφη με τον αντρα μ ειπε οτι οταν πλυθηκε ειχε λιγο αιματακι ...πφφφ μαλλον κατεβαινει η αναθεματισμενη τι να πω απο οτι φαινεται δεν τα καταφεραμε αυτον τον μηνα τον επομενο τωρα τι να κανουμε..

☹️?μην στεναχωριέσαι, κ γω σήμερα μες στα νεύρα ήμουν , χαρούμενες σκέψεις κ θα ξαναπιασουμε δουλειά σε 10 μερουλες!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς προσπαθούσαμε 6 μήνες με άγχος, μέτρημα ημερών, τεστ ωορηξίας και τίποτα. Τον 6ο μήνα που ξεκινήσαμε να κάνουμε μέρα παρά μέρα έρωτα πιάσαμε παιδάκι. Το κάναμε όλο το μήνα μέρα παρά μέρα. Αυτό δούλεψε για εμάς ? Εύχομαι σύντομα και για εσάς το ίδιο και μην ακούτε γύρω σας τι λένε, γιατί εμένα όλες οι γνωστές μου έλεγαν ότι έμειναν από τον πρώτο μήνα έγκυος και εγώ αγχωνόμουν περισσότερο... Μην πιστεύετε ο, τι ακούτε ?❤️ Καλή τύχη σε όλα τα κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...