Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Χαχα κλαίω κορίτσι μου. Εγώ πάλι χαλάρωσα αρκετά και χτες μίλησα με τη βοηθό του εξωσωματικου  και με ηρέμησε αρκετά.  Όσο για τον άντρα μου και εγώ δεν τον κυνηγάω και αναρωτιεται και αυτος.

Χαχαχαχ τους εχουμε τρελάνει! Μου λέει σημερα το πρωι με ύφος απολογητικο: αχ βρε αγαπη μου με πήρε ο ύπνος εχθές! Του λέω δεν πειράζει, δεν πιστευω πως θα έρθει έτσι και αλλιώς... προσπάθησε να μου δώσει ελπίδες, αλλά κακά τα ψέματα εχω πέσει αρκετα 42 στα 43 και καμία οικονομική δυνατότητα για εξωσωματική... ή για οτιδήποτε άλλο... οπότε αν θέλει ο Θεός θα μου το στείλει... Ασε που μετα από τοσες παλινδρομες δεν μου φτάνει πια ενα θετικό τεστ .. δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ... προσευχομαι και παρακαλάω αν μου δώσει να μου το δώσει όπως πρέπει.... Συγνωμη για το βαρύ κλίμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Χαχαχαχ τους εχουμε τρελάνει! Μου λέει σημερα το πρωι με ύφος απολογητικο: αχ βρε αγαπη μου με πήρε ο ύπνος εχθές! Του λέω δεν πειράζει, δεν πιστευω πως θα έρθει έτσι και αλλιώς... προσπάθησε να μου δώσει ελπίδες, αλλά κακά τα ψέματα εχω πέσει αρκετα 42 στα 43 και καμία οικονομική δυνατότητα για εξωσωματική... ή για οτιδήποτε άλλο... οπότε αν θέλει ο Θεός θα μου το στείλει... Ασε που μετα από τοσες παλινδρομες δεν μου φτάνει πια ενα θετικό τεστ .. δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ... προσευχομαι και παρακαλάω αν μου δώσει να μου το δώσει όπως πρέπει.... Συγνωμη για το βαρύ κλίμα...

Κοριτσακι μου γλυκο πόσο σε καταλαβαίνω..  ξέρεις κάτι όμως τουλάχιστον έχεις τον αντρουλη σου δίπλα σου κολώνα κάτι είναι και αυτό. Το πιο σωστό που έχω ακούσει σημερα " αν θελει ο θεος θα το δωσει".μπραβο κορίτσι μου έχει πίστη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Χαχαχαχ τους εχουμε τρελάνει! Μου λέει σημερα το πρωι με ύφος απολογητικο: αχ βρε αγαπη μου με πήρε ο ύπνος εχθές! Του λέω δεν πειράζει, δεν πιστευω πως θα έρθει έτσι και αλλιώς... προσπάθησε να μου δώσει ελπίδες, αλλά κακά τα ψέματα εχω πέσει αρκετα 42 στα 43 και καμία οικονομική δυνατότητα για εξωσωματική... ή για οτιδήποτε άλλο... οπότε αν θέλει ο Θεός θα μου το στείλει... Ασε που μετα από τοσες παλινδρομες δεν μου φτάνει πια ενα θετικό τεστ .. δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ... προσευχομαι και παρακαλάω αν μου δώσει να μου το δώσει όπως πρέπει.... Συγνωμη για το βαρύ κλίμα...

Πάντως η μάνα μου σε αυτή την ηληκια έκανε την αδερφή μου και δεν το κατάλαβε κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως η μάνα μου σε αυτή την ηληκια έκανε την αδερφή μου και δεν το κατάλαβε κιολας

χαχαχαχ τέλεια! Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eirinik94 είπε:

Δυστυχώς δεν είναι θετικά! Αλλά όλα καλά! :)

 

Δεν πειράζει κοριτσάρα μου είπαμε έχουμε χρόνο μην ανχωνεσαι πάμε γερά με ψυχολογία για τον επόμενο μήνα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Χαχαχαχ τους εχουμε τρελάνει! Μου λέει σημερα το πρωι με ύφος απολογητικο: αχ βρε αγαπη μου με πήρε ο ύπνος εχθές! Του λέω δεν πειράζει, δεν πιστευω πως θα έρθει έτσι και αλλιώς... προσπάθησε να μου δώσει ελπίδες, αλλά κακά τα ψέματα εχω πέσει αρκετα 42 στα 43 και καμία οικονομική δυνατότητα για εξωσωματική... ή για οτιδήποτε άλλο... οπότε αν θέλει ο Θεός θα μου το στείλει... Ασε που μετα από τοσες παλινδρομες δεν μου φτάνει πια ενα θετικό τεστ .. δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ... προσευχομαι και παρακαλάω αν μου δώσει να μου το δώσει όπως πρέπει.... Συγνωμη για το βαρύ κλίμα...

Μην απολογηθεί γλυκιά μου γι'αυτό τα λέμε εδώ να ξελαφρωνουμε , πέρα από να περνούμε δύναμη !! Όλα θα γίνουν ,έχει πίστη ,ηρέμησε και θα έρθει έτσι ξαφνικά :-) είναι πολύ γλυκό όμως ότι έχεις έναν τρυφερό σύντροφό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Το ίδιο έπαθα και εγώ... Τη πρώτη φορά που έμεινα έγκυος από τη χαρά τους ο άντρας μου κ κάποιος κοντινός συγγενής το είπαν παντού μαθεύτηκε και στη δουλειά μου αναγκαστικά... Όταν απεβαλλα ήταν πολύ δύσκολο γιατί ερχόντουσαν και με ρωτούσαν με χαμόγελο πως πάει η εγκυμοσύνη. Μεχρι και 2 μήνες μετά την αποβολή με ρώτησε μια θεία σε ποιο μήνα είμαι.... Μαύρα χάλια εγώ μετά.... 

Όταν ξαναεμεινα το έμαθαν επιλεγμένα άτομα μόνο και μετά την αυχενική όλοι οι υπόλοιποι όχι για τη γρουσουζιά, εγώ δεν πιστεύω τόσο αν είναι να μην πάει καλά δε θα πάει, αλλά για τη ψυχολογία μου αν τυχόν γινόταν πάλι το ίδιο... 

Τώρα στη σελίδα εδώ είναι εντελώς διαφορετικά γιατί είναι απρόσωπα, αν μείνω από την αρχή θα το γράψω... 

Πόσο σε καταλαβαίνω πριν μια εβδομάδα πήγαμε σε ένα φιλικό πάρτυ γενεθλίων και η κοπέλα που το έκανε μου λέει φάε σαλάτα είναι καλά πλυμένη..πως μπορεί κάτι τόσο μικρό να σε γυρίσει τόσο πίσω..Ω θεέ..τέλος πάντων δεν φταίνε κι αυτοι που να ξέρουν αλλά εγώ έκανα τρελό ψυχολογικό πισωγυρισμα εκείνη τη μέρα..δεν πειράζει ας έρθει ξανά το θετικό και μου φτάνει να το μοιραστώ με λίγους και καλούς αυτοί τη φορά και φυσικά με εσάς κοριτσαρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα :-)

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Βebouli: (θετικό)

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

Titika: 29/10

Liza_pan93: 02/11

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

mummy5:14/11

anna90: 19/11

Diana8: 20/11

Άντε να βλέπουμε θετικά και πολλά μπεμπακια!! @Eirinik94 @titika περιμένω νέα!!!! Ρε παιδιά η Αντρεα που είναι;

Μπορείς να προσθέσεις κι εμένα κορίτσι μου??εγώ περιμένω 2/11 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Πόσο σε καταλαβαίνω πριν μια εβδομάδα πήγαμε σε ένα φιλικό πάρτυ γενεθλίων και η κοπέλα που το έκανε μου λέει φάε σαλάτα είναι καλά πλυμένη..πως μπορεί κάτι τόσο μικρό να σε γυρίσει τόσο πίσω..Ω θεέ..τέλος πάντων δεν φταίνε κι αυτοι που να ξέρουν αλλά εγώ έκανα τρελό ψυχολογικό πισωγυρισμα εκείνη τη μέρα..δεν πειράζει ας έρθει ξανά το θετικό και μου φτάνει να το μοιραστώ με λίγους και καλούς αυτοί τη φορά και φυσικά με εσάς κοριτσαρες..

Αχχ μωρέ γλυκούλα μου ας έρθει το θετικό και μην σε νοιάζει τίποτε άλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Βebouli: (θετικό)

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

Titika: 29/10

Liza_pan93: 02/11

Frogel: 02/11

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

mummy5:14/11

anna90: 19/11

Diana8: 20/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Πως το κάνουμε αυτό;

Βοήθα ?

Πήγαινε στην αρχική του φόρουμ στην κατηγορία θέλουμε να γίνουμε γονείς και θα βρεις το θέμα του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι και έλα στην παρεααα να περιμένουμε τα ευχάριστα νέα του Νοέμβρη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/10/2019 at 9:57 ΠΜ, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Εγώ πλέον προχωράω σε εξωσωματική οπότε και έχω χαθεί από αυτό το θεματάκι! Σας εύχομαι πραγματικά ό,τι το καλύτερο και σύντομα να έχετε ευχάριστα! Ειδικά @lactaki @Χρυσάφω @Maroulita? @Σταυρι που είστε πια οι παλιές που βλέπω ακόμα συχνά στο θεματάκι κ μοιραστήκαμε τόσα! Κ φυσικά σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! Όσο για το αγαπημένο club των 37 (ξέρουν αυτές) σύντομα όλες με ευχάριστα ? 

Φιλιά!

Κοριτσάκι μου γλυκό σου εύχομαι κάθε επιτυχία!!!! να πάνε όλα καλά είμαι σίγουρη σύντομα θα μας πεις οτι είσαι εγγυούλα!! να μας ενημερώσεις ε!!!!!να μαθαίνουμε νέα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό σου εύχομαι κάθε επιτυχία!!!! να πάνε όλα καλά είμαι σίγουρη σύντομα θα μας πεις οτι είσαι εγγυούλα!! να μας ενημερώσεις ε!!!!!να μαθαίνουμε νέα σου..

σε ευχαριστώ κορίτσι! όταν θα έχω κάτι θα πω... είναι λίγο νωρίς ακόμα! Εύχομαι κ σε σένα τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα :-)

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Βebouli: (θετικό)

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

Titika: 29/10

Liza_pan93: 02/11

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

mummy5:14/11

anna90: 19/11

Diana8: 20/11

Άντε να βλέπουμε θετικά και πολλά μπεμπακια!! @Eirinik94 @titika περιμένω νέα!!!! Ρε παιδιά η Αντρεα που είναι;

Εδώ είμαι κορίτσι μου. Δεν ήμουν πολύ καλά και χάθηκα λίγο.. Ακόμη δεν αδιαθέτησα, είμαι 23 μέρες μέτα την ωοριξία, με αρνητική χοριακή και άφαντη περίοδο. Πήγα γιατρό για υπέρηχο, ήταν όλα φυσιολογικά χωρίς καμιά κύστη. Μου έδωσε κάποια χάπια για να αδιαθετήσω και περιμένω να μου κάνει τη χάρη και να κατεβεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Εδώ είμαι κορίτσι μου. Δεν ήμουν πολύ καλά και χάθηκα λίγο.. Ακόμη δεν αδιαθέτησα, είμαι 23 μέρες μέτα την ωοριξία, με αρνητική χοριακή και άφαντη περίοδο. Πήγα γιατρό για υπέρηχο, ήταν όλα φυσιολογικά χωρίς καμιά κύστη. Μου έδωσε κάποια χάπια για να αδιαθετήσω και περιμένω να μου κάνει τη χάρη και να κατεβεί!

Αλήθεια βρε κορίτσι μου τι κρίμα :-( !!! Τουλάχιστον να αδιαθετησεις σύντομα για να κάνεις νέες προσπάθειες !! Αλλά δεν σου είπε γιατί συμβαίνει αυτό; Τι φταίει και δεν αδιαθετεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αλήθεια βρε κορίτσι μου τι κρίμα :-( !!! Τουλάχιστον να αδιαθετησεις σύντομα για να κάνεις νέες προσπάθειες !! Αλλά δεν σου είπε γιατί συμβαίνει αυτό; Τι φταίει και δεν αδιαθετεις; 

Απλή καθυστέρηση κορίτσι μου. Αυτό που πιστεύουμε ότι η φάση μετα την ωοριξία είναι 14-16 μέρες δεν ισχύει μου είπε. Ακόμη και να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα πχ κύστη μπορούμε να κάνουμε πιο μεγάλους κύκλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Απλή καθυστέρηση κορίτσι μου. Αυτό που πιστεύουμε ότι η φάση μετα την ωοριξία είναι 14-16 μέρες δεν ισχύει μου είπε. Ακόμη και να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα πχ κύστη μπορούμε να κάνουμε πιο μεγάλους κύκλους.

Δεν πειράζει..πάμε για αυτό το μήνα!! Δεν μας φτάνουν όλα τα αλλά,να έχουμε κ στο νου μας ότι απλά μπορεί να είναι μια καθυστέρηση...να κάθεσαι να σκέφτεσαι,να ελπίζεις κ να μην είναι τίποτα τελικά!! Άντε να αδιαθετήσεις να πάμε για τον άλλο μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Δεν πειράζει..πάμε για αυτό το μήνα!! Δεν μας φτάνουν όλα τα αλλά,να έχουμε κ στο νου μας ότι απλά μπορεί να είναι μια καθυστέρηση...να κάθεσαι να σκέφτεσαι,να ελπίζεις κ να μην είναι τίποτα τελικά!! Άντε να αδιαθετήσεις να πάμε για τον άλλο μήνα..

Αυτό περιμένω κορίτσι μου! Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Δεν πειράζει..πάμε για αυτό το μήνα!! Δεν μας φτάνουν όλα τα αλλά,να έχουμε κ στο νου μας ότι απλά μπορεί να είναι μια καθυστέρηση...να κάθεσαι να σκέφτεσαι,να ελπίζεις κ να μην είναι τίποτα τελικά!! Άντε να αδιαθετήσεις να πάμε για τον άλλο μήνα..

Τι να πω βρε κορίτσι μου ,πάμε δυναμικά τώρα χωρίς ανχος με αγάπη και προδερμ χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μ τι κάνετε??? Έχω παρά πολύ καιρό να μπω στο φορούν.... Λοιπόν ας γνωριστούμε είμαι η Ελένη 29 ετών έχω έναν κούκλο 3 χρονών και είμαι στην διαδικασία για δεύτερο παιδάκι... Βρίσκομαι στον 9ο μήνα προσπαθειών έχω 3 ινομυώματα αλλά έχω πάει στον γιατρό μ τα είδαμε κ μου είπε ότι στο σημείο που είναι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα συλλήψεις όλα είναι μια χαρά δόξα το θεό η αλήθεια είναι πως είμαι λίγο απογοητευμένη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ τι κάνετε??? Έχω παρά πολύ καιρό να μπω στο φορούν.... Λοιπόν ας γνωριστούμε είμαι η Ελένη 29 ετών έχω έναν κούκλο 3 χρονών και είμαι στην διαδικασία για δεύτερο παιδάκι... Βρίσκομαι στον 9ο μήνα προσπαθειών έχω 3 ινομυώματα αλλά έχω πάει στον γιατρό μ τα είδαμε κ μου είπε ότι στο σημείο που είναι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα συλλήψεις όλα είναι μια χαρά δόξα το θεό η αλήθεια είναι πως είμαι λίγο απογοητευμένη ?

Κοριτσάρα γεια σου έχουμε μεταφερθεί στο θεματακι του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι έλα από κει να τα λέμε όλες μαζί :):) μην αγχώνεσαι αφού ο γιατρός σου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα βέβαια δεν έχω εμπειρία με το πρόβλημα που σε απασχολει..σας έχει πει ο γιατρός κάποιο πλάνο??δηλαδή στον χρόνο πάνω προσπαθειών δεν θα σε ξαναδεί??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάρα γεια σου έχουμε μεταφερθεί στο θεματακι του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι έλα από κει να τα λέμε όλες μαζί :):) μην αγχώνεσαι αφού ο γιατρός σου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα βέβαια δεν έχω εμπειρία με το πρόβλημα που σε απασχολει..σας έχει πει ο γιατρός κάποιο πλάνο??δηλαδή στον χρόνο πάνω προσπαθειών δεν θα σε ξαναδεί??

Γεια σου κ εσένα κούκλα μου.... Οκκκ θα έρθω στο καινούριο θέματα κι....ναι θα ξανά πάω όταν θα περάσει ο χρόνος αλλά δεν μου είπε τπτ άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...