Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Μπα....δεν θα παω να πληρωσω για τεστ εφοσον δεν εχω συμπτωματα και αφου νιωθω οτι θα μου ερθει. Απλα θα περιμενω να μου ερθει!! Εσεις @Geo2009  και @Bebouli ??

Μέχρι πότε είπες ότι έβαλες μέρα αν δεν έρθει θα κάνεις? Εγώ θα κάνω αύριο!! Και ότι δείξει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μέχρι πότε είπες ότι έβαλες μέρα αν δεν έρθει θα κάνεις? Εγώ θα κάνω αύριο!! Και ότι δείξει!! 

Έχεις καθόλου συμπτώματα κορίτσι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μέχρι πότε είπες ότι έβαλες μέρα αν δεν έρθει θα κάνεις? Εγώ θα κάνω αύριο!! Και ότι δείξει!! 

Ειπα σε καμμια εβδομαδα....αλλα θα ερθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Έχεις καθόλου συμπτώματα κορίτσι;;

Συμπτωματα όπως είναι όταν περιμένω περίοδο!! Τραβήγματα χαμηλά δεξιά και αριστερά εναλλάξ η ταυτόχρονα χαχα στήθος πρησμένο αυτά!!  Α και χθες και λίγο σήμερα ήταν κάπως το στομάχι μου τώρα δεν ξέρω αν οφείλεται κάπου θα δούμε αύριο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ειπα σε καμμια εβδομαδα....αλλα θα ερθει!!!

Έτσι νιώθω κι εγώ!! ??? Θα μάθω αύριο για μένα σίγουρα  χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Έλα φίλη τα ιδια και εγώ κλειστή αριστερή σαλπιγγα.

Αλήθεια κορίτσι μου? Πόσο καιρό προσπαθείτε? Τι κάνατε μέχρι τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

κοριτσι τσεκάρεις την ωορρηξία με υπέρηχο; αν όλα τα άλλα είναι καλά μπορείς να μείνεις από τη δεξιά σωστά; Θέλω να πω μήπως στην περίπτωση σου η εξωσ είναι ακόμα νωρίς; φυσικά εσύ μόνο γνωρίζεις πόσο αντέχεις να προσπαθήσεις ακόμα. Απλά το λέω γιατί δεν είναι κ εύκολη διαδικασία... @Άντρεα το ίδιο κ για σένα...

@Maroulita? μου ίσως να κάνεις καμιά εξέταση... μπορεί να σε ταλαιπωρεί κάτι πολύ απλό κ τσάμπα να παιδεύεσαι τόσο καιρό! Αλλιώς θα δεις είναι θέμα χρόνου...

Πάντως όπως κ αν έρθει το μωρό, σημασία έχει να έρθει! Καλή επιτυχία σε όλες!

Ναι κορίτσι μου το πήραμε με τη σειρά όχι απευθειας εξωσωματικη, 3 χρόνια αγωνιζόμαστε! Τώρα είμαι σε φάση που παίρνω κλομιφαίνη για να κανω ωαρια κάθε μηνα από την ανοιχτη σαλπιγγα, τα χριστούγεννα θα κανουμε σπερματεγχυση και μερα λαπαροσκόπηση για ενδομητριωσω. Του χρόνου τον Σεπτέμβρη θα προχωρήσουμε σε εξωσωματική αν μεχρι τοτε δεν έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Συμπτωματα όπως είναι όταν περιμένω περίοδο!! Τραβήγματα χαμηλά δεξιά και αριστερά εναλλάξ η ταυτόχρονα χαχα στήθος πρησμένο αυτά!!  Α και χθες και λίγο σήμερα ήταν κάπως το στομάχι μου τώρα δεν ξέρω αν οφείλεται κάπου θα δούμε αύριο!! 

Σου το εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος και αύριο να μας πεις τα τέλεια νέα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

anna90: 12/10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

Princess28: 

Titika88: 

liza_pan93 

Μαρία 89:

Mt3508 :

Εμένα 08/11 !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε μέχρι τώρα έχω πάει σε δύο και οι δύο μου φάνηκαν πολύ καλοί!ο ένας λέγεται Βασίλης Σαράφης και η άλλη Δήμητρα Κύρου.Εινσι σχετικά νέοι σε ηλικία γιατροί υποσχόμενοι προσωπικά το προτιμώ από τις φίρμες!τώρα όλα θα κριθούν από το αποτέλεσμα!

Έχω ακούσει τα καλύτερα για το embryolab στο οποίο νομίζω είναι κι ο σαράφης. Το πιο ακριβό βέβαια αλλά εκεί έκαναν φίλες και συγγενείς μου τα παιδάκια τους! Πολύχρονη κι ό,τι αγαπάς κορίτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Και εγώ αδιαθετησα κανονικά !Αλλά δεν στεναχωριέμαι πλέον το πήρα απόφαση και την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού με τον γιατρό και ει σιγά θα ξεκινήσουμε για εξωσωματική!!Σήμερα έχω και γενέθλια κλείνω τα 35 οπότε το βρίσκω ωραίο να κάνω μια καινούργια αρχή!και σε λίγους μήνες να τα καταφέρουμε!!Φυσικά θα κάνω να βλέπω τα νέα ας!!!εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια!!!??

Χρόνια πολλά κορίτσι ό,τι επιθυμείς να το έχεις!!! Υγεία και αγάπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Συμπτωματα όπως είναι όταν περιμένω περίοδο!! Τραβήγματα χαμηλά δεξιά και αριστερά εναλλάξ η ταυτόχρονα χαχα στήθος πρησμένο αυτά!!  Α και χθες και λίγο σήμερα ήταν κάπως το στομάχι μου τώρα δεν ξέρω αν οφείλεται κάπου θα δούμε αύριο!! 

Έχεις 3 μέρες καθυστέρηση συμπτώματα και δεν έχεις κάνει ακόμα τεστάκι;; Αχ είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα μακάρι να δούμε θετικό αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

anna90: 12/10

Βebouli:13/10

Diana8: 16/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

Princess28: 08/11

PAPA EVA : 09/11

Αννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Σταυρι: 14 /11

Titika88: 

liza_pan93 

Μαρία 89:

Mt3508 :

ViKcy: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Σου το εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος και αύριο να μας πεις τα τέλεια νέα !!!!!!

Ευχαριστώ πολύ!! Θα δείξει το μεσσημερι!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Έχεις 3 μέρες καθυστέρηση συμπτώματα και δεν έχεις κάνει ακόμα τεστάκι;; Αχ είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα μακάρι να δούμε θετικό αύριο!!!

Χαχαχα  ???  δεν πειράζει ας το κάνω σήμερα !! Ειδωμεν !! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Χαχαχα  ???  δεν πειράζει ας το κάνω σήμερα !! Ειδωμεν !! ??

Γιατί το μεσημέρι κυρία μου κ όχι τώρα πουρνο πουρνο???καλημερούδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Γιατί το μεσημέρι κυρία μου κ όχι τώρα πουρνο πουρνο???καλημερούδια!!!

Το μεσημέρι θα έρθουν!! Είχα παραγγείλει από το ίντερνετ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Μπα....δεν θα παω να πληρωσω για τεστ εφοσον δεν εχω συμπτωματα και αφου νιωθω οτι θα μου ερθει. Απλα θα περιμενω να μου ερθει!! Εσεις @Geo2009  και @Bebouli ??

Καλημέραααα! Βρε κάνε ένα όπως το @Bebouli! Πόσες μέρες θα περιμένεις ακόμα?!!!

Εγώ είχα κάτι ελάχιστες καφέ βλεννες χτες και προχτές, αλλά τίποτα ακόμα.... Θα περιμένω όμως γιατί παίζει να ήταν περίοδος το αιματακι που είχα στις 20/9, οπότε από Παρασκευή και μετά θα έρθει λογικά... Αλλιώς Δευτέρα θα μιλήσω με το γιατρό να πάω για έναν υπέρηχο να δούμε τι στο καλό γίνεται εκεί μέσα! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ενω νιωθω οτι κατεβαινει ας πουμε...εχω αυτους τους πονους, δεν ερχεται και μαλιστα εχει 2 πρωινα τωρα που οταν σκουπιζομαι στα πρωτα μου τσισακια εχω υγρα!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Εγω ενω νιωθω οτι κατεβαινει ας πουμε...εχω αυτους τους πονους, δεν ερχεται και μαλιστα εχει 2 πρωινα τωρα που οταν σκουπιζομαι στα πρωτα μου τσισακια εχω υγρα!!! ??

Κοριτσάκι μου αυτό είναι πολύ θετικό κάνε τεστακι να χαρούμε και να πάρουμε κ εμείς δύναμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Σταυρι καλησπέρα να σε ρωτήσω την ενδομητριωση ο γιατρός σου πως στην βρήκες;και πόνεσε πολύ η επέμβαση;;γιατί έχω κ εγώ το ίδιο θέμα αλλά ακόμα δεν έχω κάνει κάτι

Με εξετάσεις και υπέρηχο... καθόλου δύσκολη επεμβαση δεν είναι εγώ φαντάσου είμαι  από νησί και πήγα εντελώς μόνη χωρίς να έχω κανέναν μόνο ο αΝτρας μου το ξερέ και αυτός δεν γινόταν να έρθει. Ήμουν άτομο που με γρατζουνουσε η γάτα και έκλαιγα μετά από αυτή την επεμβαση όλα άλλαξαν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Αλήθεια κορίτσι μου? Πόσο καιρό προσπαθείτε? Τι κάνατε μέχρι τώρα?

Καλημερουδια.  Προσπαθούμε σχεδόν 5 χρόνια και έμεινα έγκυος  κάπου στα δύο χρόνια προσπάθειας και είχα εκ ενδωμητριωση τελικα δεν προχώρησε η εγκυμοσυνη μετά εγχειριστηκα και ακόμα τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας..περιμένω να αδιαθετησω στις 22/10. Ο κύκλος μου είναι πολύ πολύ σταθερός κ συνήθως έχω ενοχλήσεις την προηγούμενη μέρα που περιμένω..από χτες έχω νεύρα απίστευτα,με ενοχλούν όλα!! Σαν όταν είμαι πρώτη μέρα αδιάθετη!! Η μέση μου με τραβάει πολύ, στην κοιλιά μου έχω κράμπες κ έχω την αίσθηση πως τώρα θα αδιαθετησω..έχει πρηστεί η κοιλιά μου. Το πρωί είχα μια περιεργη αίσθηση στη γεύση μου..αυτά τώρα μπορεί να είναι συμπτώματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου αυτό είναι πολύ θετικό κάνε τεστακι να χαρούμε και να πάρουμε κ εμείς δύναμη!!!!

Πιστευω θα μου ερθει....δεν θελω να κανω και να ειναι αρνητικο.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Ελα να δούμε κάνα κόκκινο τεστακι!! @anna90 νομίζω είναι σίγουρο το θετικό αποτέλεσμα με το καλού!!! Το @Bebouli  θέλει να μας κόβει το αίμα επίσης θετικό!! @diana8 περιμένουμε κ από εσένα νέα!! @Σταυρι αφού εμείνες μια φορά έγκυος. Και η ενδομητριωση δεν ήταν λόγος υππγονιμοτητας γιατί σε έβαλε να κανεις αφερεση!? Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...