Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να τα καταφέρουμε εδώ θα είμαστε να τα λέμε!!! @Bebouli Ευχαριστω πολύ!!!Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα και σύντομα να μας το γράψεις !!! @Άντρεα κορίτσι μου έχουμε θέμα με το σπέρμα αυτό είναι το πρόβλημα!!!

Σου εύχομαι καλή επιτυχία κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Και εγώ αδιαθετησα κανονικά !Αλλά δεν στεναχωριέμαι πλέον το πήρα απόφαση και την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού με τον γιατρό και ει σιγά θα ξεκινήσουμε για εξωσωματική!!Σήμερα έχω και γενέθλια κλείνω τα 35 οπότε το βρίσκω ωραίο να κάνω μια καινούργια αρχή!και σε λίγους μήνες να τα καταφέρουμε!!Φυσικά θα κάνω να βλέπω τα νέα ας!!!εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια!!!??

Καλή επιτυχία κορίτσι Μου!!! Αν επιτρέπετε Ε ποιον εξωσωματικο θα πας  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία και ευτυχία! Σου εύχομαι σύντομα να είσαι εγκυούλα! Και εγώ το πιο πιθανό θα πάω για εξωσωματική.. Τι θαματάκι έχετε εσείς κορίτσια και καταφεύγετε για εξωσωματική; @Χρυσάφω

Το μονο θέμα είναι στην ποσοτητα των ωαριων και στην ποιοτητα..λογω ηλικιας...Εσυ;;;Γιατι σκεφτεσαι την εξωσωματικη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Δεν ξέρω δεν έκανα τεστ ωορρηξίας και δεν την καταλαβαίνω γενικά ??? 

Αχ ούτε εγώ την κατάλαβα την τελευταία κ την προτελευταία.Τις καταλαβαίνεις πάντα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Μην στεναχωριέσαι κοπέλα μου όλες το περιμένουμε πως κ πως το μωράκι μας αλλά μην ξεχνάμε η ψυχολογία είναι το παν!!! :-)

Αχ κ μένα η ψυχολογία με τσακίζει κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Και εγώ αδιαθετησα κανονικά !Αλλά δεν στεναχωριέμαι πλέον το πήρα απόφαση και την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού με τον γιατρό και ει σιγά θα ξεκινήσουμε για εξωσωματική!!Σήμερα έχω και γενέθλια κλείνω τα 35 οπότε το βρίσκω ωραίο να κάνω μια καινούργια αρχή!και σε λίγους μήνες να τα καταφέρουμε!!Φυσικά θα κάνω να βλέπω τα νέα ας!!!εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια!!!??

Χρόνια σου πολλά!Εύχομαι αυτή η χρονιά να σου δώσει ο,τι ποθείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Αχ ούτε εγώ την κατάλαβα την τελευταία κ την προτελευταία.Τις καταλαβαίνεις πάντα;

Όχι καλέ ποτέ δεν τη κατάλαβα!! Γι'αυτό και ξεκίνησα τα τεστ ωορρηξίας να την βρω κάπου την άτιμη!! Αυτό το μήνα είπα όμως να μην τα κάνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Και εγώ αδιαθετησα κανονικά !Αλλά δεν στεναχωριέμαι πλέον το πήρα απόφαση και την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού με τον γιατρό και ει σιγά θα ξεκινήσουμε για εξωσωματική!!Σήμερα έχω και γενέθλια κλείνω τα 35 οπότε το βρίσκω ωραίο να κάνω μια καινούργια αρχή!και σε λίγους μήνες να τα καταφέρουμε!!Φυσικά θα κάνω να βλέπω τα νέα ας!!!εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια!!!??

Χρόνια πολλά κορίτσι μου ότι ποθείς υγεία ευτυχία τύχη και το μωράκι σου αγκαλιά το 2020

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eirinik94 είπε:

Άντε!? Τότε καλύτερα να περιμένω να δω αν θα έχω καθυστερηση!! Για να μην απογοητευτω.. Καλύτερα γιατί την προηγούμενη φορα που είχα καθυστερηση έκανα πάρα πολύ πριν και στεναχωριομουν

Αχ σε νιώθω.Και εγώ τα ίδια τις μέρες που περιμένω την περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Όχι καλέ ποτέ δεν τη κατάλαβα!! Γι'αυτό και ξεκίνησα τα τεστ ωορρηξίας να την βρω κάπου την άτιμη!! Αυτό το μήνα είπα όμως να μην τα κάνω!!

Εγώ την καταλάβαινα από μικρή.Δε μπορω να θυμηθώ όμως αν την καταλάβαινα πάντα...Σπάω το κεφάλι μου κ δε θυμάμαι.Γενικα είχα αυτόν τον έντονο πόνο στη μέση ακριβώς του κύκλου.Στις δύο τελευταίες δεν ένιωσα τίποτα.Εχω σοκαριστεί...καταλαβαίνεις.Μιλησα με το γιατρό μήπως αρχίσουμε να τη βλέπουμε με υπέρηχο κάποια στιγμή για να δει τι γίνεται,γιατί είχα κ αλλαγές το τελευταίο 4μηνο με την ποσότητα και τη διάρκεια της περιόδου...Μου είπε σε κάνα 3μηνο να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Το μονο θέμα είναι στην ποσοτητα των ωαριων και στην ποιοτητα..λογω ηλικιας...Εσυ;;;Γιατι σκεφτεσαι την εξωσωματικη;;

Έχω κλειστή τη μια σάλπιγγα κορίτσι μου.. Δοκιμάζω τώρα με κλομιφαίνη.. αν μέσα στο επόμενο τρίμηνη δεν μείνω θα προχωρήσω με σπερματέγχηση και εξωσωματική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Έχω κλειστή τη μια σάλπιγγα κορίτσι μου.. Δοκιμάζω τώρα με κλομιφαίνη.. αν μέσα στο επόμενο τρίμηνη δεν μείνω θα προχωρήσω με σπερματέγχηση και εξωσωματική

Στο ευχομαι συντομα να πετυχεις και να μην χρειαστει να προχωρησεις σε εξωσωματικη!Οπως και να εχει ολα καλα να πανε και να κρατησουμε το μωρακι μας αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι Μου!!! Αν επιτρέπετε Ε ποιον εξωσωματικο θα πας  ?

Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε μέχρι τώρα έχω πάει σε δύο και οι δύο μου φάνηκαν πολύ καλοί!ο ένας λέγεται Βασίλης Σαράφης και η άλλη Δήμητρα Κύρου.Εινσι σχετικά νέοι σε ηλικία γιατροί υποσχόμενοι προσωπικά το προτιμώ από τις φίρμες!τώρα όλα θα κριθούν από το αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε μέχρι τώρα έχω πάει σε δύο και οι δύο μου φάνηκαν πολύ καλοί!ο ένας λέγεται Βασίλης Σαράφης και η άλλη Δήμητρα Κύρου.Εινσι σχετικά νέοι σε ηλικία γιατροί υποσχόμενοι προσωπικά το προτιμώ από τις φίρμες!τώρα όλα θα κριθούν από το αποτέλεσμα!

Ωραία τελεια να μας πεις την εμπειρία σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Αχ σε νιώθω.Και εγώ τα ίδια τις μέρες που περιμένω την περίοδο.

Θα τα καταφέρουμε! Δεν το βάζουμε κάτω!! Απλά θέλει υπομονή και όσο μπορώ απασχολούμαι με διάφορα πράγματα κάθε μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/10/2019 at 3:35 ΜΜ, ο/η Geo2009 είπε:

Να μην σας έρθει η ρουφιάνα κορίτσια μου! Το εύχομαι σε όλες! ???????

Εμενα ακομα να φανει...3η μερα καθυστερησης, αλλα θα ερθει το νιωθω. Το θεμα ειναι γιατι δεν ερχεται, να τελειωνουμε και να παμε παρακατω?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Έχω κλειστή τη μια σάλπιγγα κορίτσι μου.. Δοκιμάζω τώρα με κλομιφαίνη.. αν μέσα στο επόμενο τρίμηνη δεν μείνω θα προχωρήσω με σπερματέγχηση και εξωσωματική

Έλα φίλη τα ιδια και εγώ κλειστή αριστερή σαλπιγγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Εμενα ακομα να φανει...3η μερα καθυστερησης, αλλα θα ερθει το νιωθω. Το θεμα ειναι γιατι δεν ερχεται, να τελειωνουμε και να παμε παρακατω?????????

Χαχαχαχχαχα τα ίδια κι εγώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Εμενα ακομα να φανει...3η μερα καθυστερησης, αλλα θα ερθει το νιωθω. Το θεμα ειναι γιατι δεν ερχεται, να τελειωνουμε και να παμε παρακατω?????????

Μια από τα ίδια... Έκανες τεστ είπαμε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Έλα φίλη τα ιδια και εγώ κλειστή αριστερή σαλπιγγα.

κοριτσι τσεκάρεις την ωορρηξία με υπέρηχο; αν όλα τα άλλα είναι καλά μπορείς να μείνεις από τη δεξιά σωστά; Θέλω να πω μήπως στην περίπτωση σου η εξωσ είναι ακόμα νωρίς; φυσικά εσύ μόνο γνωρίζεις πόσο αντέχεις να προσπαθήσεις ακόμα. Απλά το λέω γιατί δεν είναι κ εύκολη διαδικασία... @Άντρεα το ίδιο κ για σένα...

@Maroulita? μου ίσως να κάνεις καμιά εξέταση... μπορεί να σε ταλαιπωρεί κάτι πολύ απλό κ τσάμπα να παιδεύεσαι τόσο καιρό! Αλλιώς θα δεις είναι θέμα χρόνου...

Πάντως όπως κ αν έρθει το μωρό, σημασία έχει να έρθει! Καλή επιτυχία σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Και εγώ αδιαθετησα κανονικά !Αλλά δεν στεναχωριέμαι πλέον το πήρα απόφαση και την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού με τον γιατρό και ει σιγά θα ξεκινήσουμε για εξωσωματική!!Σήμερα έχω και γενέθλια κλείνω τα 35 οπότε το βρίσκω ωραίο να κάνω μια καινούργια αρχή!και σε λίγους μήνες να τα καταφέρουμε!!Φυσικά θα κάνω να βλέπω τα νέα ας!!!εύχομαι σε όλες θετικά τεστακια!!!??

Χρόνια σου πολλά !!! οτι επιθυμεις κοριτσι μου. καλη επιτυχια και ολα καλα να πανε! Του χρονου τα γενεθλια σου να τα  γιορτασεις με το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Μια από τα ίδια... Έκανες τεστ είπαμε? 

Μπα....δεν θα παω να πληρωσω για τεστ εφοσον δεν εχω συμπτωματα και αφου νιωθω οτι θα μου ερθει. Απλα θα περιμενω να μου ερθει!! Εσεις @Geo2009  και @Bebouli ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eirinik94 είπε:

Θα τα καταφέρουμε! Δεν το βάζουμε κάτω!! Απλά θέλει υπομονή και όσο μπορώ απασχολούμαι με διάφορα πράγματα κάθε μέρα

Και εγώ προσπαθώ να απασχολούμαι αλλά δεν ξεχνιέμαι??...Έτσι πρέπει όμως να μη το σκεφτόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

κοριτσι τσεκάρεις την ωορρηξία με υπέρηχο; αν όλα τα άλλα είναι καλά μπορείς να μείνεις από τη δεξιά σωστά; Θέλω να πω μήπως στην περίπτωση σου η εξωσ είναι ακόμα νωρίς; φυσικά εσύ μόνο γνωρίζεις πόσο αντέχεις να προσπαθήσεις ακόμα. Απλά το λέω γιατί δεν είναι κ εύκολη διαδικασία... @Άντρεα το ίδιο κ για σένα...

@Maroulita? μου ίσως να κάνεις καμιά εξέταση... μπορεί να σε ταλαιπωρεί κάτι πολύ απλό κ τσάμπα να παιδεύεσαι τόσο καιρό! Αλλιώς θα δεις είναι θέμα χρόνου...

Πάντως όπως κ αν έρθει το μωρό, σημασία έχει να έρθει! Καλή επιτυχία σε όλες!

Η εξωσωματική είναι δύσκολη κατάσταση..   έχω κλειστή αριστερά  σαλπιγγα  και εγχειρισμενη  οωθηκη δεξια απο ενδωμητριωση και οσο να ναι αυτο δυσκολευεει πολύ α και το άγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Η εξωσωματική είναι δύσκολη κατάσταση..   έχω κλειστή αριστερά  σαλπιγγα  και εγχειρισμενη  οωθηκη δεξια απο ενδωμητριωση και οσο να ναι αυτο δυσκολευεει πολύ α και το άγχος. 

Σταυρι καλησπέρα να σε ρωτήσω την ενδομητριωση ο γιατρός σου πως στην βρήκες;και πόνεσε πολύ η επέμβαση;;γιατί έχω κ εγώ το ίδιο θέμα αλλά ακόμα δεν έχω κάνει κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...