Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Απαπααααααα τι λεειιιιι είναι πάρα πολύ καλά και εγκυημεναα μπράβο χαιρωμαι παρααααααα πάρα ααα πολυυυ!! Αύριο πρωί πας για χοριακηηηηη??? 

Θα κανω και το πρωινο και ισως το κάνω στη δουλειά !! Δουλευω σε νοσοκομείο . Κορίτσια έχω συγκινηθεί παρα παρα παρα πολύ με τη θετική σας ενεργεια !!! Δεν το λεω ακομη πουθενα ! Αυτο το βραδυ θα χω μεγαλη αγωνια ?‍?‍?‍??‍?‍?‍?...ειμαι κ ολομόναχη σήμερα !!  σας φιλω όλες !!! Ειστε η καλύτερη ομάδα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Θα κανω και το πρωινο και ισως το κάνω στη δουλειά !! Δουλευω σε νοσοκομείο . Κορίτσια έχω συγκινηθεί παρα παρα παρα πολύ με τη θετική σας ενεργεια !!! Δεν το λεω ακομη πουθενα ! Αυτο το βραδυ θα χω μεγαλη αγωνια ?‍?‍?‍??‍?‍?‍?...ειμαι κ ολομόναχη σήμερα !!  σας φιλω όλες !!! Ειστε η καλύτερη ομάδα !!! 

Πίστεψε το πίστεψε το...!! Αχ τι καλά τι ωραία!! Αρχίσανε οι έγκυμοσυνες στην ομαδουλα μας!! ???‍❤️‍??‍?‍?‍????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Θα κανω και το πρωινο και ισως το κάνω στη δουλειά !! Δουλευω σε νοσοκομείο . Κορίτσια έχω συγκινηθεί παρα παρα παρα πολύ με τη θετική σας ενεργεια !!! Δεν το λεω ακομη πουθενα ! Αυτο το βραδυ θα χω μεγαλη αγωνια ?‍?‍?‍??‍?‍?‍?...ειμαι κ ολομόναχη σήμερα !!  σας φιλω όλες !!! Ειστε η καλύτερη ομάδα !!! 

Όντος μας έκανες ποδαρικό!!!!!!! 

Να χαρείς κ να μη το πεις πουθενά στον ανττουλη σου να κάνεις έκπληξη!! Αφού δουλεύεις σε νοσοκομείο όπως δειποτε θα περιμένουμε στείλε μπεμοεδοσκονη!!!!!!!!!!! 

Και από σήμερα να λειτουργεί όπως πρέπει σαν εγλυουλα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Wannabeamammy Congrats my love!!!!! Ολόψυχα μια τελειώμηνη εγκυμοσύνη! Μονο χαρές στο σπιτικό σας!!! Γουρλού μου! Στείλε μπεμπεδόσκονη μπόλικη!!!!!! Πολλη χαρα μας εδωσες κορίτσι μου! Ειμαστε ολες εδω σα να το ζούμε!!!!!!!??????❤️???????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Θα κανω και το πρωινο και ισως το κάνω στη δουλειά !! Δουλευω σε νοσοκομείο . Κορίτσια έχω συγκινηθεί παρα παρα παρα πολύ με τη θετική σας ενεργεια !!! Δεν το λεω ακομη πουθενα ! Αυτο το βραδυ θα χω μεγαλη αγωνια ?‍?‍?‍??‍?‍?‍?...ειμαι κ ολομόναχη σήμερα !!  σας φιλω όλες !!! Ειστε η καλύτερη ομάδα !!! 

Καραθετικό λεμεεεεεεε!!!!! Κάνε χοριακη αύριο !!!! Ξεκίνησε καλά ο Σεπτέμβρης! Με το καλοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Bebouli εκανα το τεστ και βγηκε μια αχνή γραμμη . . Τι να ναι αραγε   ; 

20190903_164345.jpg

Τι τέλεια! Συγχαρητήρια, κοριτσάκι! Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Wannabeamammy είπε:

@Bebouli εκανα το τεστ και βγηκε μια αχνή γραμμη . . Τι να ναι αραγε   ; 

 

Συγχαρηρηρια ρε κοπελια!!!!!!τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι και εγω, και ολα να πανε καλα!!!! Μην το σκεφτεσαι καν...σε καταλαβαινω οτι θες επιβεβαιωση απο χιλια τεστ....αλλα κοιμησου χαλαρη ξεροντας οτι εχεις δωρακι στη κοιλιτσα σου!!!!το τεστ ειναι θετικοοοοο

Στειλε μας θετικη ενεργειαααααα και να γεμισει νινακια ολη η ομαδα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

?Εγω περιμενω παρασκευη....και μολις τελειωσει παιρνω στο νεο κυκλο τεστ ωορηξιας...γιατι λεμε καταλαβαινουμε τα συμπτωματα αλλα ας το σιγουρεψουμε...ειχα επαφες αλλα αλλο με απασχολει...εχω ζορια στη δουλεια το τελευταιο καιρο και ειμαι σφιγμενη πολυ πως ρε κοριτσια να μεινεις εγκυος ετσι??? Δεν νομιζετε και εσεις οτι αυτο μπορει να το κοβει??? Τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Wannabeamammy είπε:

Θα κανω και το πρωινο και ισως το κάνω στη δουλειά !! Δουλευω σε νοσοκομείο . Κορίτσια έχω συγκινηθεί παρα παρα παρα πολύ με τη θετική σας ενεργεια !!! Δεν το λεω ακομη πουθενα ! Αυτο το βραδυ θα χω μεγαλη αγωνια ?‍?‍?‍??‍?‍?‍?...ειμαι κ ολομόναχη σήμερα !!  σας φιλω όλες !!! Ειστε η καλύτερη ομάδα !!! 

Περιμένουμε να μας πεις αρχικά την επιβεβαίωση από την χοριακη .. κ μετά πες μας αν θες τα συμπτώματα που είχες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έλα η αναμονή να φέρει θετικά τεστακια!!! @Titika88 προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι χαλαρή γενικά!!! @Wannabeamammyτι έγινε έκανες χωριακηηηη είμαι στη δουλειά και μοενω συνέχεια να δω τα νέα σου στείλε  όταν μπορείς!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

?Εγω περιμενω παρασκευη....και μολις τελειωσει παιρνω στο νεο κυκλο τεστ ωορηξιας...γιατι λεμε καταλαβαινουμε τα συμπτωματα αλλα ας το σιγουρεψουμε...ειχα επαφες αλλα αλλο με απασχολει...εχω ζορια στη δουλεια το τελευταιο καιρο και ειμαι σφιγμενη πολυ πως ρε κοριτσια να μεινεις εγκυος ετσι??? Δεν νομιζετε και εσεις οτι αυτο μπορει να το κοβει??? Τι λετε?

 

Κι εγώ περιμένω τη Δευτέρα... 

Γενικά, η άποψή μου για το άγχος είναι it is what it is και δεν πρέπει να αγχωνόμαστε που αγχωνόμαστε, δηλαδή έλεος. Κάνεις ο,τι μπορείς για να διατηρηθείς όσο το δυνατόν πιο ήρεμη, αποφεύγεις τις συγκρούσεις και τις ταραχές και από εκεί και πέρα προσπαθείς πολύ, χρησιμοποιείς ο,τι έχει να σου προσφέρει η ιατρική και ελπίζεις. 

Έχεις τσεκάρει την προλακτίνη σου; Νομίζω αυτή είναι μια ορμόνη που επηρεάζεται πολύ από το άγχος και λειτουργεί ως αντισυλληπτικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Περιμένουμε να μας πεις αρχικά την επιβεβαίωση από την χοριακη .. κ μετά πες μας αν θες τα συμπτώματα που είχες...

Κορίτσια  η χοριακή ήταν θετική !! Χαμηλές τιμές ακομη βεβαια αλλα καλή μου είπαν !!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Κορίτσια  η χοριακή ήταν θετική !! Χαμηλές τιμές ακομη βεβαια αλλα καλή μου είπαν !!! ??????

Μπράβο κοριτσάρα μας!!!!στον άντρουλη σου το είπες??? Περιμενουμε να μας πεις το ένιωθες τι συμπτώματα είχες.. φιλάκια πολλά κ με το καλοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μας!!!!στον άντρουλη σου το είπες??? Περιμενουμε να μας πεις το ένιωθες τι συμπτώματα είχες.. φιλάκια πολλά κ με το καλοοοο!!!!

Οχι δεν το ειπα ακόμη σε κανεναν γιατι δυσκολεύομαι να το πιστέψω!! Θα θελα να παω στο γιατρο πρωτα ομως ειμαι 4η η 5η εβδομαδα κ ειναι νωρίς. Θέλω να το σιγουρέψω !! Απο συμπτωματα ελαφρυ πονακια χαμηλα στην κοιλια οπως και στην περιοδο και πρησμενο στήθος. Τιποτα αλλο ακόμη ααα !! Και δυσκοιλιοτητα !!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια @Mamounitsa kai @wild lavender ωραια τα λετε ...αλλα πως να εισαι χαλαρη αμα σε πριζουν εδω ολη μερα...χαχαχα παντως τον δεκεμβριο που επιασα παλι ιδια κατασταση ηταν στη δουλεια αλλα παρολα αυτα εγω νομιζω αυτο εμποδιζει ως ενα βαθμο...τι να πω..το σκεφτομαστε και συνεχεια και ισως απ την ανυπομονεσια κανουμε κακο...

Τι τεστ να παρω ωορηξιας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Κορίτσια  η χοριακή ήταν θετική !! Χαμηλές τιμές ακομη βεβαια αλλα καλή μου είπαν !!! ??????

Συγχαρητήρια! Σου εύχομαι τα καλύτερα, να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!, ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Κορίτσια  η χοριακή ήταν θετική !! Χαμηλές τιμές ακομη βεβαια αλλα καλή μου είπαν !!! ??????

Καλεεεε νούμερο δε σου είπαν? Πόσο ήταν η χοριακη!! 

Ναα το πιστέψεις και να το απολαύσεις ξεκινάει ένα μαγικό ταξίδι!!!!!!!!!!! 

@Titika88  να από βάλεις όλα σου τα άγχη λίγο δύσκολο μέτρια σε το όσο μπορείς!! Εγώ ίσως αύριο περιμένω περίοδο δε ξέρω κι ολας ποτέ έκανα ωορριξια μάλλον θα περιμένω το @Bebouli για τεστακι να κάνουμε μαζί αν δεν μου έχει έρθει!! Αν και νιώθω ότι έχετε η συχαμενη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Wannabeamammy είπε:

Κορίτσια  η χοριακή ήταν θετική !! Χαμηλές τιμές ακομη βεβαια αλλα καλή μου είπαν !!! ??????

Συγχαρητηριααα ?? σου ευχομαι ολα να πανε καλα μεχρι το τελος !!! Με το καλο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλεεεε νούμερο δε σου είπαν? Πόσο ήταν η χοριακη!! 

Ναα το πιστέψεις και να το απολαύσεις ξεκινάει ένα μαγικό ταξίδι!!!!!!!!!!! 

@Titika88  να από βάλεις όλα σου τα άγχη λίγο δύσκολο μέτρια σε το όσο μπορείς!! Εγώ ίσως αύριο περιμένω περίοδο δε ξέρω κι ολας ποτέ έκανα ωορριξια μάλλον θα περιμένω το @Bebouli για τεστακι να κάνουμε μαζί αν δεν μου έχει έρθει!! Αν και νιώθω ότι έχετε η συχαμενη!!!! 

Εγω δεν νιωθω ακομα κατι αλλα απο αυριο θα αρχισουν τα οργανα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλεεεε νούμερο δε σου είπαν? Πόσο ήταν η χοριακη!! 

Ναα το πιστέψεις και να το απολαύσεις ξεκινάει ένα μαγικό ταξίδι!!!!!!!!!!! 

@Titika88  να από βάλεις όλα σου τα άγχη λίγο δύσκολο μέτρια σε το όσο μπορείς!! Εγώ ίσως αύριο περιμένω περίοδο δε ξέρω κι ολας ποτέ έκανα ωορριξια μάλλον θα περιμένω το @Bebouli για τεστακι να κάνουμε μαζί αν δεν μου έχει έρθει!! Αν και νιώθω ότι έχετε η συχαμενη!!!! 

Αχ ούτε εγώ νιώθω τίποτα ? είναι νωρίς βέβαια αλλααα και πάλι ?? θα σκάσω μέχρι να περάσουν οιερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

@Wannabeamammy Congrats my love!!!!! Ολόψυχα μια τελειώμηνη εγκυμοσύνη! Μονο χαρές στο σπιτικό σας!!! Γουρλού μου! Στείλε μπεμπεδόσκονη μπόλικη!!!!!! Πολλη χαρα μας εδωσες κορίτσι μου! Ειμαστε ολες εδω σα να το ζούμε!!!!!!!??????❤️???????????????????????????????????

Ευχαριστώ παρα πολύ  !! Και σε εσενα ευχομαι τα καλύτερα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλεεεε νούμερο δε σου είπαν? Πόσο ήταν η χοριακη!! 

Ναα το πιστέψεις και να το απολαύσεις ξεκινάει ένα μαγικό ταξίδι!!!!!!!!!!! 

@Titika88  να από βάλεις όλα σου τα άγχη λίγο δύσκολο μέτρια σε το όσο μπορείς!! Εγώ ίσως αύριο περιμένω περίοδο δε ξέρω κι ολας ποτέ έκανα ωορριξια μάλλον θα περιμένω το @Bebouli για τεστακι να κάνουμε μαζί αν δεν μου έχει έρθει!! Αν και νιώθω ότι έχετε η συχαμενη!!!! 

1846 !!!  @Mamounitsa και ειχα κλεισει ραντεβου για ρίζα την Παρασκευή !! Τωρα θα το ακυρώσω εννοείται !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

1846 !!!  @Mamounitsa και ειχα κλεισει ραντεβου για ρίζα την Παρασκευή !! Τωρα θα το ακυρώσω εννοείται !

Άπαπα και λες μικρό νούμερο? Εγώ ξεκίνησα με 19!!!

@Titika88 να δούμε τι μας περιμένει κ εμάς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

1846 !!!  @Mamounitsa και ειχα κλεισει ραντεβου για ρίζα την Παρασκευή !! Τωρα θα το ακυρώσω εννοείται !

Μια χαρά είναι η τιμή τι χαμηλή καλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...