Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια εχουμε επισκεψεις!! ??? Νωρις νωρις αυτη τη φορα..Εχοντας μικρο κυκλο ομως ο Ιουλιος θα μου δωσει κ αλλη ευκαιρια!!! ??

Καλη επιτυχια σε οσες (δεν) περιμενουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρούσα.... Ετοιμάζομαι να παντρευτώ και χαζεύω τα σχετικά... Και όσο πιο πολύ κοιτάζω τόσο πιο πολυ μπερδεύομαι... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Παρούσα.... Ετοιμάζομαι να παντρευτώ και χαζεύω τα σχετικά... Και όσο πιο πολύ κοιτάζω τόσο πιο πολυ μπερδεύομαι... :P

Ax τι καλα!Περσι τετοιο καιρο ,τα ιδια εκανα κι εγω!Να το απολαυσεις!Ειναι κουραστική άλλα υπέροχη διαδικασία!!!Μου έμειναν αξέχαστες αυτές οι στιγμές!Να ζήσετε ,να ευτυχίσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ax τι καλα!Περσι τετοιο καιρο ,τα ιδια εκανα κι εγω!Να το απολαυσεις!Ειναι κουραστική άλλα υπέροχη διαδικασία!!!Μου έμειναν αξέχαστες αυτες οι στιγμές!Να ζήσετε ,να ευτυχίσετε!

Ευχαριστώ πολύ, και σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου. 
Και εμείς πέρσι τέτοιο καιρό ετοιμάζαμε τον πολιτικό αλλά δεν προλάβαμε... 
Τώρα που νιώθω κάπως καλύτερα αποφασίσαμε για θρησκευτικό. 
Έχω πολλά στο μυαλό μου και δεν ξέρω τι να πρωτοδιαλέξω. Μετά σκέφτομαι πως δεν μπορεί να αρέσουν όλα σε όλους οπότε λέω θα κάνω ότι αρέσει σε εμένα...
Ερώτηση: Εσένα ο άντρας σου συμμετείχε στις επιλογές; Μπομπονιέρα, πρόσκληση στολισμός κτλ; Ή τα έκανες όλα μόνη σου;;; Εμένα έχει πολυ δουλεια αυτη την περίοδο, και μιλάει συνέχεια για αυτή και εχω αρχίσει να εκνευρίζομαι που δεν ρωτάει για τα υπόλοιπα... Βέβαια από την χαρά του το κάνει, αλλά εγώ θα κάνω μπαμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Ευχαριστώ πολύ, και σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου. 
Και εμείς πέρσι τέτοιο καιρό ετοιμάζαμε τον πολιτικό αλλά δεν προλάβαμε... 
Τώρα που νιώθω κάπως καλύτερα αποφασίσαμε για θρησκευτικό. 
Έχω πολλά στο μυαλό μου και δεν ξέρω τι να πρωτοδιαλέξω. Μετά σκέφτομαι πως δεν μπορεί να αρέσουν όλα σε όλους οπότε λέω θα κάνω ότι αρέσει σε εμένα...
Ερώτηση: Εσένα ο άντρας σου συμμετείχε στις επιλογές; Μπομπονιέρα, πρόσκληση στολισμός κτλ; Ή τα έκανες όλα μόνη σου;;; Εμένα έχει πολυ δουλεια αυτη την περίοδο, και μιλάει συνέχεια για αυτή και εχω αρχίσει να εκνευρίζομαι που δεν ρωτάει για τα υπόλοιπα... Βέβαια από την χαρά του το κάνει, αλλά εγώ θα κάνω μπαμ...

Ναι ο καλος μου βοήθησε σε ολα!Μην αγχωνεσαι!Ολα θα τα κάνεις και θα ειναι τελεια!Βρες ενα κονσεπτ ,ένα θέμα γάμου και κινήσου σε αυτό το επιπεδο. Εμεις είχαμε βίντατζ στολισμό θέμα και χρωματισμούς και τα έδεσα ολα μεταξύ τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Παρούσα.... Ετοιμάζομαι να παντρευτώ και χαζεύω τα σχετικά... Και όσο πιο πολύ κοιτάζω τόσο πιο πολυ μπερδεύομαι... :P

Ποτε με το καλο;; Εμεις μεσα στο μηνα!!! 

Θα συμφωνησω με την @Χρυσάφω βρες κατι κ επικεντρωσου εκει! Εγω ξεκινουσα απο το νυφικο κ κατεληγα να ψαχνω μεχρι κ κερια για το τραπεζι...τρελα!!!

κ κατι ακομα..κανε οοοοτι αρεσει σε σενα κ τον αντρα σου, ειναι ο δικος σας γαμος!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Ποτε με το καλο;; Εμεις μεσα στο μηνα!!! 

Θα συμφωνησω με την @Χρυσάφω βρες κατι κ επικεντρωσου εκει! Εγω ξεκινουσα απο το νυφικο κ κατεληγα να ψαχνω μεχρι κ κερια για το τραπεζι...τρελα!!!

κ κατι ακομα..κανε οοοοτι αρεσει σε σενα κ τον αντρα σου, ειναι ο δικος σας γαμος!! ?

Μαρουλιτα μου και @misofeggaro η ώρα η καλή!!! Πόσο μ αρέσουν οι καλοκαιρινοί γάμοι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Παρούσα.... Ετοιμάζομαι να παντρευτώ και χαζεύω τα σχετικά... Και όσο πιο πολύ κοιτάζω τόσο πιο πολυ μπερδεύομαι... :P

Με το καλο κορίτσι μου ! Να σας πάνε ολα τέλεια!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Ποτε με το καλο;; Εμεις μεσα στο μηνα!!! 

Θα συμφωνησω με την @Χρυσάφω βρες κατι κ επικεντρωσου εκει! Εγω ξεκινουσα απο το νυφικο κ κατεληγα να ψαχνω μεχρι κ κερια για το τραπεζι...τρελα!!!

κ κατι ακομα..κανε οοοοτι αρεσει σε σενα κ τον αντρα σου, ειναι ο δικος σας γαμος!! ?

Με το καλο κ σε σενα! Πόσος καιρός πριν πιστεύεις πως χρειάζεται να ξεκινήσει κάποιος για την προετοιμασία του γάμου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maroulita? μου η ώρα η καλη! Δεν ειχα καταλάβει ότι ετοιμάζεσαι για γάμο! Ειχα μπερδευτεί κ νομιζα εισαι ήδη! Με το καλό κ εύχομαι για το καλύτερο δώρο! 

@misofeggaro με το καλο κ σύντομα με το μωράκι σου!

Δεν ξέρω τι εχω πάθει δεν μου κολλάει ύπνος που εγω 11-12 ταβλιαζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Παρούσα.... Ετοιμάζομαι να παντρευτώ και χαζεύω τα σχετικά... Και όσο πιο πολύ κοιτάζω τόσο πιο πολυ μπερδεύομαι... :P

Χαχα!!!Και εγώ με α από τα ίδια!!!Το αποφασίσαμε ξαφνικά!Και τώρα κοιτάζω τα πάντα όντως πολύ μπέρδεμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε? εγω αφου δεν επαθα εγκεφαλικο χτες δεν θα παθω ποτε..Παω η κακομοιρα στην τουαλετα το βραδυ για πιπι και στο σκούπισμα τσουπ  καφε - ροζ...Ω ρε Παναγια μου λεω το χασα ,παιρνω την γυναικολογο μου λεει παρε την προγεστερονη σου κ μην κουνηθείς καθολου απ το κρεβατι...να κλαιω εγω εν τω μεταξυ και να κανω κ εμετο ..πεφτω αλλα  που να κοιμηθώ εγω με τοση στεναχωρια,λεω στον αντρα μου παμε στα επειγοντα στο νοσοκομειο ,μου λεει ηρεμησε κ θα δουμε το πρωι..ξημερωνει σημερα, εμενα γαριδα το ματι ,ξαναπαιρνω την γυναικολογο (θα με διαολοστειλει στο τελος) λεω δεν ειχα αιμα το βραδυ να ερθω γρηγορα να με δειτε λιγο..Δοξα τον Θεο  δεν εγινε τιποτα κακο ,ουτε αποκολληση ειδαμε ,ακούσαμε και παλμο..βεβαια μου απαγορεψε να βγω εξω λογω ζεστης και να ξεκουραστω ολη την μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo ευχαριστω πολυ!!! ?? Ενα δωρο για ολες μας ευχομαι!! ???

 

@Mellenaki εξαρταται νομιζω απο το τι χρονο εχεις, τι θελεις να κανεις κτλ κτλ. 

Εμεις ξεκινησαμε ενα χρονο πριν. Εγινε η προταση κ αμεσως αρχισαμε..αρχικα απο κεντρο κ εκκλησια κ μετα λιγο λιγο τα υπολοιπα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Χαχα!!!Και εγώ με α από τα ίδια!!!Το αποφασίσαμε ξαφνικά!Και τώρα κοιτάζω τα πάντα όντως πολύ μπέρδεμα!!! 

@ViKcy με το καλο εσυ κοριτσι! ουτε εμεις εχουμε παντρευτει κ λεμε για του χρονου με το καλο, τι γινεται ρε κοριτσια μηπως να ανοιξουμε κ ενα θεματακι γαμου ? ?

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

@Tokyo ευχαριστω πολυ!!! ?? Ενα δωρο για ολες μας ευχομαι!! ???

 

@Mellenaki εξαρταται νομιζω απο το τι χρονο εχεις, τι θελεις να κανεις κτλ κτλ. 

Εμεις ξεκινησαμε ενα χρονο πριν. Εγινε η προταση κ αμεσως αρχισαμε..αρχικα απο κεντρο κ εκκλησια κ μετα λιγο λιγο τα υπολοιπα! 

@Maroulita? σε ρωτησα γιατι κ εμεις λεμε για του χρονου ισως τετοια εποχη αλλα δεν θελω πολλα πολλα ουτε κ πολυ κοσμο! οποτε νομιζω πως σε 4 - 5 μηνες το πολυ μπορω να τα κανονισω ολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

@ViKcy με το καλο εσυ κοριτσι! ουτε εμεις εχουμε παντρευτει κ λεμε για του χρονου με το καλο, τι γινεται ρε κοριτσια μηπως να ανοιξουμε κ ενα θεματακι γαμου ? ?

@Maroulita? σε ρωτησα γιατι κ εμεις λεμε για του χρονου ισως τετοια εποχη αλλα δεν θελω πολλα πολλα ουτε κ πολυ κοσμο! οποτε νομιζω πως σε 4 - 5 μηνες το πολυ μπορω να τα κανονισω ολα..

Κορίτσια είστε αρκετές που ετοιμάζετε γάμους! Δεν το είχα καταλάβει τόσο καιρό... Εμείς το αποφασίσαμε χριστούγεννα και παντρευτήκαμε Απρίλη! Κάναμε όμως πολιτικό γάμο οπότε γλυτώσαμε ένα πολύ μεγάλο μέρος των ετοιμασιών και μετά κάναμε κανονικά πάρτυ. Αλλά οκ αν εξαιρέσεις τα τυπικά της εκκλησίας όλα τα άλλα ίδια ήταν (ρούχα, μπομπονιέρες, πάρτυ κλπ) κ τελικά γίνονται πιο γρήγορα από ότι νομίζετε αρκεί να ξέρει κανείς τι ψάχνει οπότε να μπορεί να αποφασίζει σχετικά γρήγορα. Νομίζω ότι αν βρείτε εκκλησία όλα τα άλλα μεσα σε ένα τρίμηνο γίνονται! Μς το καλό σε όλες σας!

ΥΓ: Αν κάτι μου έμεινε αξέχαστο ήταν το ταξίδι, μην το αναβάλλετε για αργότερα γιατί όλο και κάτι θα προκύπτει! Είναι η καλύτερη ανάμνηση ακόμα και από το γάμο! Καλύτερα να μειώσετε το μπατζετ των εκδηλώσεων κ να πάτε κάπου πραγματικά αυτά μένουν αξέχαστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια είστε αρκετές που ετοιμάζετε γάμους! Δεν το είχα καταλάβει τόσο καιρό... Εμείς το αποφασίσαμε χριστούγεννα και παντρευτήκαμε Απρίλη! Κάναμε όμως πολιτικό γάμο οπότε γλυτώσαμε ένα πολύ μεγάλο μέρος των ετοιμασιών και μετά κάναμε κανονικά πάρτυ. Αλλά οκ αν εξαιρέσεις τα τυπικά της εκκλησίας όλα τα άλλα ίδια ήταν (ρούχα, μπομπονιέρες, πάρτυ κλπ) κ τελικά γίνονται πιο γρήγορα από ότι νομίζετε αρκεί να ξέρει κανείς τι ψάχνει οπότε να μπορεί να αποφασίζει σχετικά γρήγορα. Νομίζω ότι αν βρείτε εκκλησία όλα τα άλλα μεσα σε ένα τρίμηνο γίνονται! Μς το καλό σε όλες σας!

ΥΓ: Αν κάτι μου έμεινε αξέχαστο ήταν το ταξίδι, μην το αναβάλλετε για αργότερα γιατί όλο και κάτι θα προκύπτει! Είναι η καλύτερη ανάμνηση ακόμα και από το γάμο! Καλύτερα να μειώσετε το μπατζετ των εκδηλώσεων κ να πάτε κάπου πραγματικά αυτά μένουν αξέχαστα!

ναι δεν ειχε τυχει ποτε να το αναφερουμε! εγω θελω κατι κλειστο απλο δεν εχω σκοπο να χαλασω τσαμπα χρηματα σε υπερβολες! το ταξιδακι ομως οπως λες ναι θα ειναι οτι καλυτερο ! πως πας απο συμπτωματα εχεις τιποτα? εγω απο χθες ειδα ενα απαλο μπεζ στο σκουπισμα...αρα σε κανα δυο μερες θα εχω επισκεψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

ναι δεν ειχε τυχει ποτε να το αναφερουμε! εγω θελω κατι κλειστο απλο δεν εχω σκοπο να χαλασω τσαμπα χρηματα σε υπερβολες! το ταξιδακι ομως οπως λες ναι θα ειναι οτι καλυτερο ! πως πας απο συμπτωματα εχεις τιποτα? εγω απο χθες ειδα ενα απαλο μπεζ στο σκουπισμα...αρα σε κανα δυο μερες θα εχω επισκεψεις!

εγώ δεν έχω ποτέ καφέ/ροζ πέρα από μια κ μοναδική φορά, οπότε τίποτα τέτοιο. Έχω τα κλασσικά όμως λίγα πονάκια χαμηλά, μια κούραση, μια ζάλη κ το στήθος. Αυτό είναι κ το μόνο διαφορετικό γιατί συνήθως δεν το έχω κ ξαφνικά στον προηγούμενο κύκλο έγινε τούμπανο κ σε αυτόν με πόνεσε κ αρκετά. Οπότε τα θεωρώ προεόρτια όλα αυτά. Επίσης κάτι που έχω παρατηρήσει είναι ότι 2-3 μέρες πριν την περίοδο ξαφνικά με πιάνουν διάρροιες κ ήδη μου εμφανίστηκε από χτες οπότε υπολογίζω ως αύριο!

@Γιάννα 36 Κάτι το περπάτημα που έχω βάλει καθημερινά, κάτι η αγωγή της ινσουλίνης έχασα άλλο ένα κιλό και είμαι πια στα -3 μέσα στο 2 μηνο που για μένα είναι καλά! Εσύ πως πας; κάθε φορά που χάνω βέβαια όλο κ αλλάζω το στόχο! Τώρα πάλι λέω -3 με 4 θέλω! δεν με λες κ ψηλή (βασικά με λες κοντή 1,60) οπότε θέλω σίγουρα να χάσω ό,τι πήρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η billbas είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε? εγω αφου δεν επαθα εγκεφαλικο χτες δεν θα παθω ποτε..Παω η κακομοιρα στην τουαλετα το βραδυ για πιπι και στο σκούπισμα τσουπ  καφε - ροζ...Ω ρε Παναγια μου λεω το χασα ,παιρνω την γυναικολογο μου λεει παρε την προγεστερονη σου κ μην κουνηθείς καθολου απ το κρεβατι...να κλαιω εγω εν τω μεταξυ και να κανω κ εμετο ..πεφτω αλλα  που να κοιμηθώ εγω με τοση στεναχωρια,λεω στον αντρα μου παμε στα επειγοντα στο νοσοκομειο ,μου λεει ηρεμησε κ θα δουμε το πρωι..ξημερωνει σημερα, εμενα γαριδα το ματι ,ξαναπαιρνω την γυναικολογο (θα με διαολοστειλει στο τελος) λεω δεν ειχα αιμα το βραδυ να ερθω γρηγορα να με δειτε λιγο..Δοξα τον Θεο  δεν εγινε τιποτα κακο ,ουτε αποκολληση ειδαμε ,ακούσαμε και παλμο..βεβαια μου απαγορεψε να βγω εξω λογω ζεστης και να ξεκουραστω ολη την μερα...

Μπραβο κορίτσι μου!  Μια χαρα! Να ακολουθήσεις οτι σου είπε η γυναικολόγος, να ξεκουράζεσαι& να εισαι ηρεμη.. μια υπεροχη εγκυμοσυπνη να εχεις,..??? να πρεσεχεις τον εαυτό σου& το φασολάκι σας!!!!❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα σε όλες!

Τι κάνετε? Πως είστε? Σας διαβάζω αλλά δεν έχω προλάβει να σας γράψω γιατί είχαμε τα δράματα μας στο γραφείο! Εμένα με επισκέφτηκε από χθες η ακατανόμαστη οπότε πάμε για τον επόμενο μήνα! Ελπίζω να έχουμε κάποιο ευχάριστο απο κανα κορίτσι μας και να πάρουμε θετική ενέργεια και μπεμπεδόσκονη!

Α! Είχε έρθει στον Ιερό Ναό Αποστόλου Παύλου στην Κόρινθο η τίμια ζώνη της Παναγίτσας μας απο το Αγ.Ορος. Προσκύνησα, προσευχήθηκα για όλες μας και μας μοίραζαν κορδελίτσες που είναι διαβασμένες. Γράφει ότι βοηθάει άτομα με αρρώστιες καθώς και ζευγάρια να αποκτήσουν παιδάκι. Οποιο κορίτσι θέλει ας μου στείλει μνμ να της στείλω κορδελίτσα! Μπόρεσα και πήρα 3! [smilie=love5.gif]

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα σε όλες!

Τι κάνετε? Πως είστε? Σας διαβάζω αλλά δεν έχω προλάβει να σας γράψω γιατί είχαμε τα δράματα μας στο γραφείο! Εμένα με επισκέφτηκε από χθες η ακατανόμαστη οπότε πάμε για τον επόμενο μήνα! Ελπίζω να έχουμε κάποιο ευχάριστο απο κανα κορίτσι μας και να πάρουμε θετική ενέργεια και μπεμπεδόσκονη!

Α! Είχε έρθει στον Ιερό Ναό Αποστόλου Παύλου στην Κόρινθο η τίμια ζώνη της Παναγίτσας μας απο το Αγ.Ορος. Προσκύνησα, προσευχήθηκα για όλες μας και μας μοίραζαν κορδελίτσες που είναι διαβασμένες. Γράφει ότι βοηθάει άτομα με αρρώστιες καθώς και ζευγάρια να αποκτήσουν παιδάκι. Οποιο κορίτσι θέλει ας μου στείλει μνμ να της στείλω κορδελίτσα! Μπόρεσα και πήρα 3! [smilie=love5.gif]

 

καλημέρα κοριτσι, κ εγω σε αναμονη περιοδου ειμαι εχω καποια συμπτωματα κ εως κυριακη θα εχει ερθει ! ενδιαφερομαι για κορδελιτσα εαν περισσευει ! σου στελνω μηνυμα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Μπραβο κορίτσι μου!  Μια χαρα! Να ακολουθήσεις οτι σου είπε η γυναικολόγος, να ξεκουράζεσαι& να εισαι ηρεμη.. μια υπεροχη εγκυμοσυπνη να εχεις,..??? να πρεσεχεις τον εαυτό σου& το φασολάκι σας!!!!❤️????

ευχαριστω κουκλα μου,εχω τρομοκρατηθεί λιγακι(πολύ για να λεμε την αληθεια) ...ευχομαι συντομα κ συ ?:ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Με το καλο κορίτσι μου ! Να σας πάνε ολα τέλεια!

Με το καλο κ σε σενα! Πόσος καιρός πριν πιστεύεις πως χρειάζεται να ξεκινήσει κάποιος για την προετοιμασία του γάμου?

Εμεις το αποφασισαμε 3 μηνες πριν το γαμο.Σε 3 μηνες τα ειχαμε ολα ετοιμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...