Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι!!!!!!Στείλτε και απο εδω!!!

Ναι Χρυσάφω μου....μακάρι να πάνε όλα καλά με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας και εννοείται πως σε όοοοολες θα στείλω..... :):) και ήδη σας στέλνω και απο τώρα όλες μου τις ευχές να σας έρθουν όλα τα καλά που επιθυμείτε :) γίνεται όμως βρε κορίτσια να μην έχω πονάκια περιόδου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η irinula91 είπε:

Ναι Χρυσάφω μου....μακάρι να πάνε όλα καλά με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας και εννοείται πως σε όοοοολες θα στείλω..... :):) και ήδη σας στέλνω και απο τώρα όλες μου τις ευχές να σας έρθουν όλα τα καλά που επιθυμείτε :) γίνεται όμως βρε κορίτσια να μην έχω πονάκια περιόδου? 

Μια χαρα γίνεται..Αν περιμενεις εγκυμοσύνη..Γιατι οχι;;;Στο ευχομαι να μας ανακοινωσεις συντομα τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μια χαρα γίνεται..Αν περιμενεις εγκυμοσύνη..Γιατι οχι;;;Στο ευχομαι να μας ανακοινωσεις συντομα τα ευχαριστα!

Λένε πως με τα πονάκια μεγαλώνει η μήτρα γιαυτό....ευχαριστώ πολύ....θα περιμένω μέχρι αύριο  αν δεν έρθει που μακάρι να μην έρθει και θα μιλήσω με την ιατρό μου να δούμε τι γίνεται! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Λένε πως με τα πονάκια μεγαλώνει η μήτρα γιαυτό....ευχαριστώ πολύ....θα περιμένω μέχρι αύριο  αν δεν έρθει που μακάρι να μην έρθει και θα μιλήσω με την ιατρό μου να δούμε τι γίνεται! :)

Κι εγω σημερα ΔΕΝ περιμένω..Εχω πονάκια ομως και για εκει το βλέπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω σημερα ΔΕΝ περιμένω..Εχω πονάκια ομως και για εκει το βλέπω...

Μακάρι όλα να σου πάνε όπως τα θές... :) αύριο εμένα θα είναι η 5η μέρα καθυστέρησης αν δεν έρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η irinula91 είπε:

Μακάρι όλα να σου πάνε όπως τα θές... :) αύριο εμένα θα είναι η 5η μέρα καθυστέρησης αν δεν έρθει

Παντως πιστευω οτι καλο ηταν να πας και απο σήμερα..Οτι εχει γίνει εχει γίνει ...Και θα φανει μετα απο τοσες μερες καθυστερηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Παντως πιστευω οτι καλο ηταν να πας και απο σήμερα..Οτι εχει γίνει εχει γίνει ...Και θα φανει μετα απο τοσες μερες καθυστερηση..

Λές ε? Απλά είπα να εξαντληθούν όλες οι ημέρες και μετά...εάν είναι το απογευματάκι να την πάρω ένα τηλέφωνο να δούμε...αλλά η μέση μου και το κεφάλι μου δεν με αφήνουν χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Λές ε? Απλά είπα να εξαντληθούν όλες οι ημέρες και μετά...εάν είναι το απογευματάκι να την πάρω ένα τηλέφωνο να δούμε...αλλά η μέση μου και το κεφάλι μου δεν με αφήνουν χεχε

Καλά αποτελέσματα να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η @xrisanthi το πρώτο κορίτσι με θετική χοριακη για τον Ιούλιο... Με το καλό ... Στείλε μας μπεμπεδοσκονη!!!! Περιμένουμε κ εσένα τώρα @irinula91

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Η @xrisanthi το πρώτο κορίτσι με θετική χοριακη για τον Ιούλιο... Με το καλό ... Στείλε μας μπεμπεδοσκονη!!!! Περιμένουμε κ εσένα τώρα @irinula91

Μακάρι lactaki μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Μακάρι lactaki μου! :)

Μιλάμε για μεγαλη υπομονη βρε κορίτσι μου.. Μ έρχεται να έρθω να σ σηκώσω να πάμε στο μικροβιολογικό..χαχαχα??πως αντέχεις... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μιλάμε για μεγαλη υπομονη βρε κορίτσι μου.. Μ έρχεται να έρθω να σ σηκώσω να πάμε στο μικροβιολογικό..χαχαχα??πως αντέχεις... ??

Δεν εχω κ λαικ βρε παιδια!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μιλάμε για μεγαλη υπομονη βρε κορίτσι μου.. Μ έρχεται να έρθω να σ σηκώσω να πάμε στο μικροβιολογικό..χαχαχα??πως αντέχεις... ??

Πιστεύεις ότι, ούτε εγώ ξέρω που βρίσκω την υπομονή??? Χεχε απλά είπα μέχρι αύριο που είναι η τελευταία μέρα να πάω να δω τι γίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Πιστεύεις ότι, ούτε εγώ ξέρω που βρίσκω την υπομονή??? Χεχε απλά είπα μέχρι αύριο που είναι η τελευταία μέρα να πάω να δω τι γίνεται

Θύμισε μου έκανες τεστ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια...μίλησα με την ιατρό μου και είπε να πάω για χοριακή...θα πάω αύριο το πρωί, εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Σου στέλνουμε θετική ενέργεια!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Σου στέλνουμε θετική ενέργεια!??

Ευχαριστώ πολύ Soulful μου..εύχομαι να είναι όλα καλά και να είναι θετικό το αποτέλεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Απλά αυτό που με "ανησυχεί" είναι πως δεν έχω καθόλου συμπτώματα...τίποτα απολύτως...δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό....

Μια μεγαλη χοριακη κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μια μεγαλη χοριακη κοπέλα μου!

Μακάρι Χρυσάφω μου...αύριο το πρωί θα μάθω τι γίνεται...και σε σας όλες εύχομαι ότι καλό και ευλογημέννο επιθυμείτε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Μακάρι Χρυσάφω μου...αύριο το πρωί θα μάθω τι γίνεται...και σε σας όλες εύχομαι ότι καλό και ευλογημέννο επιθυμείτε! :)

Ενα υγιή παιδακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...