Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Γειά σου κοριτσάρα μου!!! Κι ο δικός μου από την Παρασκευή έχει αυξήσει ένταση τόσο που τρομάζω! Και αυτές τις μέρες τον νιώθω συχνά...τον αγαπώ όλο και πιο πολύ???

Ναι, είναι υπέροχη αίσθηση!

Έχω και τον άντρα μου που λύσσαξε να τον νοιώσει.

Φαντάζομαι αυτό θα γίνει μετά την 24η εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ολα θα είναι υπέροχα!!!Ολες είχαμε κ καλές αυχενικές κ τώρα όλα μια χαρά θα είναι!!Περιμένουμε εντυπώσεις!!Εγω έχω αγωνία για το συκώτι μου!!Την Τετάρτη θα κάνω τις επαν/κες εξετάσεις!!στείλτε μου θετική ενέργεια να πέσανε!!

Κοριτσάκι μου εννοείται θα πέσανε, απλή λογική...θα το δεις!!! Κι εγω την Τεταρτη θα κανω για τον αιματοκριτη μου, μαζι θα αγωνιούμε, think positive❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zen_K είπε:

Όλα τέλεια θα είναι αγάπη μου!

Σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια.

Eυχαριστώ ❤??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου...λύστε μου την απορία. Οι συσπάσεις της μήτρας τελικά είναι σα να κλωτσαει το μωρο; Γιατι το αναφερατε αλλά εγω δεν το ήξερα αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Βρε κορίτσια μου...λύστε μου την απορία. Οι συσπάσεις της μήτρας τελικά είναι σα να κλωτσαει το μωρο; Γιατι το αναφερατε αλλά εγω δεν το ήξερα αυτό...

Όχι βέβαια.... Οι συσπάσεις είναι όταν πετρωνει όλη η κοιλιά κ ίσως έχεις κ πόνο περιόδου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Όχι βέβαια.... Οι συσπάσεις είναι όταν πετρωνει όλη η κοιλιά κ ίσως έχεις κ πόνο περιόδου.... 

Α μπράβο! Κι εγώ αυτό ήξερα! Και τωρα εδωσε ο μπεμπης 6-7 συνεχόμενες απο δω κι απο κει και λεω εχε γουστο να ειναι τιποτα αλλο...

Σε ευχαριστώ Starακι μου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Α μπράβο! Κι εγώ αυτό ήξερα! Και τωρα εδωσε ο μπεμπης 6-7 συνεχόμενες απο δω κι απο κει και λεω εχε γουστο να ειναι τιποτα αλλο...

Σε ευχαριστώ Starακι μου ???

Όχι καλέ.... Αυτά είναι απλά κλωτσιές. Κ ακόμη δεν είδες τα καλά. Νιώθω ένα συνεχόμενο σεισμό να γίνεται! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Βρε κορίτσια μου...λύστε μου την απορία. Οι συσπάσεις της μήτρας τελικά είναι σα να κλωτσαει το μωρο; Γιατι το αναφερατε αλλά εγω δεν το ήξερα αυτό...

Και εγώ αυτό ήθελα να ξέρω ακριβώς. Σήμερα πάω στο γιατρό και θα ρωτήσω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marillia είπε:

Εγω να είμαι ειλικρινής σιχαίνομαι τον χειμώνα χαχαχχαχ!!Πολλά ρούχα,θέρμανση,ιώσεις πιο πολλές γτ κ καλοκαιρι έχει αλλά κλειστοί χωροί όσο να είναι χειρότερα!!Αλλά κ αυτό  μια ζέστη μια κρύο δν ξέρεις πως να ντυθείς!!Τουλάχιστον να χειμωνιάσει καλά να ξέρουμε τι μα ςγίνεται χαχχαχα!!εχω κ πολλά ρούχα πουλόβερ δν θα χρειαστώ τίποτα!!

Ναι ναι να χειμωνιασει να ξέρουμε τι φοράμε. Μου έλειψε ο χειμώνας! Τον αγαπώ! Σου στελνω αγκαλιτσα και πολυ θετικη ενεργεια!! Θα δεις ότι θα εχουνε πεσει. Εχει αρχισει και ξεκουραζεται το συκωτι και θα έχεις καλύτερες τιμες!!

@Annie28 με το καλο, ολα αυριο! Περιμένουμε νεακια σου!! 

@Zen_K καλησπερα, καλη εβδομάδα!! Και εμενα, ξετσουτσουρεψε! Δινει κλωτσιες ???? 

Κοριτσια ειμαι σχεδον σιγουρη οτι εχω αυτη την ενοχληση απο την κυστη. Οταν το νιώθω, φευγουν και σταγονιτσες.  Σημερα ειναι απο τις ημερες που εχω ακράτεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Και εγώ αυτό ήθελα να ξέρω ακριβώς. Σήμερα πάω στο γιατρό και θα ρωτήσω .

Εγώ πάντως δεν το εχω ξανακούσει αυτό απλά ρωτησα γιατι αναφερθηκε...τί ωρα έχεις γιατρούλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Εγώ πάντως δεν το εχω ξανακούσει αυτό απλά ρωτησα γιατι αναφερθηκε...τί ωρα έχεις γιατρούλη;

Eγω το έχω ακούσει!!κ μόλις είδα που το έγραψε η φίλη μας λέω να κι άλλη με την ίδια απορία!!βέβαια η κάθεμια το πως το νιώθει,το πως το περιγράφει ψυχή βαθιά!!καλύτερα να ρωτάμε κ τον γιατρό μας!!επίσης στον υπέρηχο που κάνουμε φαίνονται οι συσπάσεις άρα αφου δν μας έχουν αναφέρει κάτι οι γιατροί μας δν υπάρχει λόγος ανησυχίας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Eγω το έχω ακούσει!!κ μόλις είδα που το έγραψε η φίλη μας λέω να κι άλλη με την ίδια απορία!!βέβαια η κάθεμια το πως το νιώθει,το πως το περιγράφει ψυχή βαθιά!!καλύτερα να ρωτάμε κ τον γιατρό μας!!επίσης στον υπέρηχο που κάνουμε φαίνονται οι συσπάσεις άρα αφου δν μας έχουν αναφέρει κάτι οι γιατροί μας δν υπάρχει λόγος ανησυχίας!!

Γεια σου ρε @marillia πάντα καθησυχαστικη! Κ εγώ αυτό θα έγραφα!!ρώτησα τον γιατρό την προηγούμενη εβδομάδα πως θα τα καταλάβω όλα αυτά και μου λέει μη σε ανησυχεί. Αφού σου μετράω τον τράχηλο θα φανεί στον υπέρηχο αν έχει γίνει κάποια σύσπαση. 

Γιατί τωρα με βάλατε σε υποψίες επειδή προχθές έκανε κάτι συνεχόμενα σαν κυματακια και εγώ το πήρα ότι κλωτσαει το μωρό. Επειδή κλωτσούσε εκείνη την ώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ που είχα φουλ συσπάσεις φανταστείτε ο τράχηλος ούτε που άλλαξε.... Κ είμαι κ σε δύσκολες εβδομάδες. Μην ανησυχείτε γι αυτα? έχετε φουλ καιρό ακόμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Γεια σου ρε @marillia πάντα καθησυχαστικη! Κ εγώ αυτό θα έγραφα!!ρώτησα τον γιατρό την προηγούμενη εβδομάδα πως θα τα καταλάβω όλα αυτά και μου λέει μη σε ανησυχεί. Αφού σου μετράω τον τράχηλο θα φανεί στον υπέρηχο αν έχει γίνει κάποια σύσπαση. 

Γιατί τωρα με βάλατε σε υποψίες επειδή προχθές έκανε κάτι συνεχόμενα σαν κυματακια και εγώ το πήρα ότι κλωτσαει το μωρό. Επειδή κλωτσούσε εκείνη την ώρα. 

Και γω είδα μια φορά κυματάκια χαχχαχα!!εγω δν πιστεύω ότι είναι συσπάσεις!!Τ'ώρα είδα που γράφεις κ έσενα τι σου είπε ο ντοκ άρα μια χαρά είμαστε χαχαχ!!!Πως είσαι  κορίτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Και γω είδα μια φορά κυματάκια χαχχαχα!!εγω δν πιστεύω ότι είναι συσπάσεις!!Τ'ώρα είδα που γράφεις κ έσενα τι σου είπε ο ντοκ άρα μια χαρά είμαστε χαχαχ!!!Πως είσαι  κορίτσι μου?

Καλύτερα είμαι κορίτσι μου!! Σήμερα επέστρεψα στη δουλεια, εντάξει ήταν τα πράγματα!!πάλι καλά!! Εγώ την Δευτέρα έχω β επιπέδου!!άντε να περάσει κ αυτό.

Να σε ρωτήσω κάτι? Ποια είναι η εξέταση για το συκώτι που λες? Και κάτι άλλο κορίτσια. Στην εξέταση ούρων που κανουμε τα επιθήλια τι σας γράφουν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Marouli_89 είπε:

Καλύτερα είμαι κορίτσι μου!! Σήμερα επέστρεψα στη δουλεια, εντάξει ήταν τα πράγματα!!πάλι καλά!! Εγώ την Δευτέρα έχω β επιπέδου!!άντε να περάσει κ αυτό.

Να σε ρωτήσω κάτι? Ποια είναι η εξέταση για το συκώτι που λες? Και κάτι άλλο κορίτσια. Στην εξέταση ούρων που κανουμε τα επιθήλια τι σας γράφουν? 

Εκανα sgot μια αάλλη με παρόμοιο όνομα κ γ-gt!!Τα επιθήλια δν μου βγαίνουν τώρα αλλά παλιά μου έβγαιναν συνέχεια κ μου λεγε ο γιατρός δν είναι κάτι!!Είχε πλυθεί όταν έδωσες δείγμα?Μαζί έχουμε β επιπεδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Εκανα sgot μια αάλλη με παρόμοιο όνομα κ γ-gt!!Τα επιθήλια δν μου βγαίνουν τώρα αλλά παλιά μου έβγαιναν συνέχεια κ μου λεγε ο γιατρός δν είναι κάτι!!Είχε πλυθεί όταν έδωσες δείγμα?Μαζί έχουμε β επιπεδου

Σε εμένα έγραφε στην τελευταία εξέταση άφθονα,εν τω μεταξύ συγκρινα τις εξετάσεις και είχαν ξεκινήσει απο αρκετά. 

Με ρώτησε αν νιώθω τσούξιμο αλλά του είπα όχι, και μου είπε να πίνω νερό. Μήπως υποννοουσε ουρολοίμωξη και δεν μου το είπε? Και αν είχα,στα υπόλοιπα στην εξέταση ούρων και στο τεστ Παπ που ήταν καθαρό τέλος Αυγούστου δεν θα έδειχνε κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εκανα sgot μια αάλλη με παρόμοιο όνομα κ γ-gt!!Τα επιθήλια δν μου βγαίνουν τώρα αλλά παλιά μου έβγαιναν συνέχεια κ μου λεγε ο γιατρός δν είναι κάτι!!Είχε πλυθεί όταν έδωσες δείγμα?Μαζί έχουμε β επιπεδου

Αχ τι ωραία!! Έχουμε και αγοράκι σωστά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marouli_89 είπε:

Σε εμένα έγραφε στην τελευταία εξέταση άφθονα,εν τω μεταξύ συγκρινα τις εξετάσεις και είχαν ξεκινήσει απο αρκετά. 

Με ρώτησε αν νιώθω τσούξιμο αλλά του είπα όχι, και μου είπε να πίνω νερό. Μήπως υποννοουσε ουρολοίμωξη και δεν μου το είπε? Και αν είχα,στα υπόλοιπα στην εξέταση ούρων και στο τεστ Παπ που ήταν καθαρό τέλος Αυγούστου δεν θα έδειχνε κάτι?

η ουρολοίμωξη φαίνεται μόνο απ την γενική ούρων κ την καλλιέργεια όχι το Παπ!!εννοείτε θα είσαι μια χαρά γτ το πρώτο δείγμα ουρολοίμωξης είναι τα πυοσφαίρια!!οταν δν πίνουμε νεράκι κ δν ουρούμε συχνά μπορεί να βρεθπουν λίγα ερυθρα στις εξετάσεις ούρων ή επιθήλια όπως είπε ο ντοκ σου!!δν θυμάμαι έχει κάποια χρόνια μου είχα συνέχεια επιθήλια αλλά μου λέγανε μην ανησυχείς!!να πίνεις όμως νεράκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

η ουρολοίμωξη φαίνεται μόνο απ την γενική ούρων κ την καλλιέργεια όχι το Παπ!!εννοείτε θα είσαι μια χαρά γτ το πρώτο δείγμα ουρολοίμωξης είναι τα πυοσφαίρια!!οταν δν πίνουμε νεράκι κ δν ουρούμε συχνά μπορεί να βρεθπουν λίγα ερυθρα στις εξετάσεις ούρων ή επιθήλια όπως είπε ο ντοκ σου!!δν θυμάμαι έχει κάποια χρόνια μου είχα συνέχεια επιθήλια αλλά μου λέγανε μην ανησυχείς!!να πίνεις όμως νεράκια!!

Η αλήθεια είναι ότι ουδέποτε έπινα αρκετό νερό και τώρα πίνω περισσότερο από ότι έπινα. Αλλά πρέπει να πιω κ άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Marouli_89 είπε:

6:30!! Σε έναν στο Κολωνάκι θα πάω! Εσύ??

Σε εμβρυολόγο?εγω είμαι επαρχία!!8 έχω εγώ!!με το καλό να πάμε να τα δούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Σε εμβρυολόγο?εγω είμαι επαρχία!!8 έχω εγώ!!με το καλό να πάμε να τα δούμε!!

Ναι λέει είναι ειδικός. Τώρα τι να σου πω με αυτόν συνεργάζεται ο γιατρός! Κ εγώ επαρχία είμαι!!ναι με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Marouli_89 είπε:

Ναι λέει είναι ειδικός. Τώρα τι να σου πω με αυτόν συνεργάζεται ο γιατρός! Κ εγώ επαρχία είμαι!!ναι με το καλό!!

Ωραία ξέρει ο ντοκ σου!!εμενα αυτές τις εξετάσεις τις κάνει ο γυναικολόγος μου κ θα την κάνω σε αυτόν!!αντε ν ατην κάνουμε κ σιγα σιγα να κάνουμε κανένα ψωνάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...