Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marillia είπε:

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια κ να έχετε ένα όμορφο σουκου!!

εγω θα ήθελα κρέπα με κοτομπουκιές και τυράκι λιώμενο χαχαχαχ!!!

Ναιιιιι....αλμυρη και μετα τη γλυκια. Ωωω ρε φιλε τι επαθα τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Ναιιιιι....αλμυρη και μετα τη γλυκια. Ωωω ρε φιλε τι επαθα τωρα!

ναι ναι έτσι!!εγω σε γλυκιά θα έτρωγα με νουτέλα κ φυστίκι αιγίνης ή γλυκό βύσσινο!!πόσο καιρό έχω να φάω κρέπαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

μην μιλατε για κρεπες ευχαριστω!!!χαχαχ!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....συγχώρα με, τον πονο μου μοιράστηκα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....συγχώρα με, τον πονο μου μοιράστηκα ???

στο σπιτι του κρεμασμενου δν μιλαμε για σχοινι!!!!!!!!!χαχαχ!!!!!πειναωωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εφαγα 2 τυροπιτάκια με φύλλο κ με έπιασε κάψιμο στον οισοφάγο!!Ξινά μου βγήκανε!!

Κ εγω έφαγα χθες δύο. Κ έβαλα ένα κιλό. Αυτή η κατακράτηση πια..... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγω έφαγα χθες δύο. Κ έβαλα ένα κιλό. Αυτή η κατακράτηση πια..... ?

σίγουρα κατακράτηση φίλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα από τον Κωνσταντινίδη σήμερα ταρτακια κ μπεζεδες ...Προεγκυμοσυνης πεθαινααα για το μιλφειγ του,τώρα μου είναι αδιάφορο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

σίγουρα κατακράτηση φίλη!!

Ναι αλλά δεν τρώω κ η ζυγαριά ανεβαίνει..... Δηλ πιο πολλά έτρωγα πριν τη εγκυμοσύνη.... Τώρα έχω γίνει πολύ της διατροφής.... ?? Κ παρολαυτα.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marillia είπε:

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια κ να έχετε ένα όμορφο σουκου!!

εγω θα ήθελα κρέπα με κοτομπουκιές και τυράκι λιώμενο χαχαχαχ!!!

Από την ώρα που διάβασα το σχόλιο αυτό σκέφτομαι!!με κατεστρεψες σαββατιατικα!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα έφαγα μια πίτσα ...χτες κοντοσούβλι και χορτα... σε λίγο καρμπονάρα .... άνοιξε η όρεξη .....ρε κορίτσια τα μπεμπέ τα ακούτε με την ίδια συχνότητα και ένταση κάθε μέρΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Littleme είπε:

Εγώ σήμερα έφαγα μια πίτσα ...χτες κοντοσούβλι και χορτα... σε λίγο καρμπονάρα .... άνοιξε η όρεξη .....ρε κορίτσια τα μπεμπέ τα ακούτε με την ίδια συχνότητα και ένταση κάθε μέρΑ;

Λοιπόν εεεεε... Πάω να φάω κ εγω!! 

Εγώ για δύο μέρες δεν το άκουγα όπως το άκουγα άλλες μέρες. Εντάξει κοιμούνται κ αυτά μη νομίζεις. Αρχίζω και μαθαίνω ποιες τροφές θα τον κάνουν να τον καταλάβω κ εγω. Γιατί σίγουρα κινούνται μέσα στην κοιλιά μας. Εμένα με ξυπνάει 5 η ώρα το πρωί..και με κλωτσαει... 

Κορίτσια το ξέρετε ότι οποια στερεά τροφή τρώμε τώρα τη θυμούνται όταν γίνουν 5-6 μηνών που θα αρχίζουν να τρώνε στερεες τροφές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι αλλά δεν τρώω κ η ζυγαριά ανεβαίνει..... Δηλ πιο πολλά έτρωγα πριν τη εγκυμοσύνη.... Τώρα έχω γίνει πολύ της διατροφής.... ?? Κ παρολαυτα.... ?

και γω δν τρωω κ πήρα!!κ παρόλο το διάστημα που είχα αναγούλες όλη μέρα κ έτρωγα λίγο πήρα 3 κιλά!!υποθετω ότι κ στο τελευταίο τρίμηνο ακόμα περισσότερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marillia είπε:

και γω δν τρωω κ πήρα!!κ παρόλο το διάστημα που είχα αναγούλες όλη μέρα κ έτρωγα λίγο πήρα 3 κιλά!!υποθετω ότι κ στο τελευταίο τρίμηνο ακόμα περισσότερο!!

Εγώ μέχρι τον 7ο πήρα 10 κιλά κ βραστά λαχανικά την είχα βγάλει.... Τώρα που τα τρώω όλα,αλλα προσεχτικά έχω πάρει δύο κιλά... Το αντίθετο έπρεπε να χε συμβεί. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ μέχρι τον 7ο πήρα 10 κιλά κ βραστά λαχανικά την είχα βγάλει.... Τώρα που τα τρώω όλα,αλλα προσεχτικά έχω πάρει δύο κιλά... Το αντίθετο έπρεπε να χε συμβεί. ?

Στο σύνολο καλά πήρες βέβαια ανάποδα όπως λες χαχα!!Εμενα δν δούλευε η ζυγαριά του ντοκ!!Θα δω σε μια βδομάδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Εγώ σήμερα έφαγα μια πίτσα ...χτες κοντοσούβλι και χορτα... σε λίγο καρμπονάρα .... άνοιξε η όρεξη .....ρε κορίτσια τα μπεμπέ τα ακούτε με την ίδια συχνότητα και ένταση κάθε μέρΑ;

Καλησπέρα σε ολα τα κορίτσια! Όχι δεν την καταλαβαίνω πάντα το ίδιο και ανησυχώ και εγώ. Προχθές χοροπηδούσε και σήμερα την κατάλαβα λίγο το απόγευμα και πριν λίγο. Παίζει να ξυπνάνε το βράδυ και να μην το καταλαβαίνουμε. Προχθές την τσακωσα μέσα στη νύχτα να κουνιέται. Αν δεν πήγαινα τουαλέτα δεν θα το γνωριζα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

στο σπιτι του κρεμασμενου δν μιλαμε για σχοινι!!!!!!!!!χαχαχ!!!!!πειναωωωωω!!!!

Δεν μπορεις να φας ο,τι θες αγαπη μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Εφαγα 2 τυροπιτάκια με φύλλο κ με έπιασε κάψιμο στον οισοφάγο!!Ξινά μου βγήκανε!!

Εγώ σχεδόν ο,τι και να φαω εχω καψιμο αλλα δε το βαζω κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Στο σύνολο καλά πήρες βέβαια ανάποδα όπως λες χαχα!!Εμενα δν δούλευε η ζυγαριά του ντοκ!!Θα δω σε μια βδομάδα!!

Κ εγω σε αυτό ελπιζω

??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annie28 είπε:

Εγώ σχεδόν ο,τι και να φαω εχω καψιμο αλλα δε το βαζω κατω!

ναι εεεε?βρήκες κάτι να σε ανακουφίζει?πρώτη φορά το ένιωσα τώρα στην κύηση!!στομαχικά υγρά άλλες φορές ανέβαιναν αλλά τώρα είχα σκέτο κάψιμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Δεν μπορεις να φας ο,τι θες αγαπη μου;

Μπορω  αλλα προσεχω να μν παχυνω πολυυυυ!!! Ασε και ο γιατρος φωναζει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Εγώ σήμερα έφαγα μια πίτσα ...χτες κοντοσούβλι και χορτα... σε λίγο καρμπονάρα .... άνοιξε η όρεξη .....ρε κορίτσια τα μπεμπέ τα ακούτε με την ίδια συχνότητα και ένταση κάθε μέρΑ;

Μια χαρα σε βρισκω!!! Καλα εγω αν τα ετρωγα ολα αυτα παει!! Χαχαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marillia είπε:

ναι εεεε?βρήκες κάτι να σε ανακουφίζει?πρώτη φορά το ένιωσα τώρα στην κύηση!!στομαχικά υγρά άλλες φορές ανέβαιναν αλλά τώρα είχα σκέτο κάψιμο!!

Χαμομήλι και ξινόμηλο! Εγγύηση ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Littleme ούτε εγω τον νιωθω το ιδιο. Χθες με ταραξε και σημερα μονο λιγο το απογευμα. Εχει τυχει να μην τον καταλαβω και για 2 μερες. Μην ανησυχεις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...