Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εμένα μου είπε ότι θα της αρχίσω καινεδω έχω λίγα κιλά παραπάνω 

Εγω της αρχισα μετα την ωοληψια για καποιο διαστημα κ επειδη μετα απο δυο κυκλους τα βαλαμε ξανά ξεκίνησα λιγο πριν την εμβρυομεταφορά κ φυσικα τις συνεχιζω απο τοτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Εγω της αρχισα μετα την ωοληψια για καποιο διαστημα κ επειδη μετα απο δυο κυκλους τα βαλαμε ξανά ξεκίνησα λιγο πριν την εμβρυομεταφορά κ φυσικα τις συνεχιζω απο τοτε. 

Α ωραία σε ευχαριστώ για την ενημέρωση που βοηθάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Α ωραία σε ευχαριστώ για την ενημέρωση που βοηθάνε 

Να εισαι καλα κοριτσι μου κ ευχομαι να πανε ολα υπεροχα. Ότι χρειαστείς κ μπορω φυσικα να σου απαντησω εδω ειμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Να εισαι καλα κοριτσι μου κ ευχομαι να πανε ολα υπεροχα. Ότι χρειαστείς κ μπορω φυσικα να σου απαντησω εδω ειμαι. 

Σε ευχαριστώ πολύ κι σ2 εσένα να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Κοριτσια δεν την γλιτονω την υπεδιεργεση μου το ξεκαθάρισε έχω πάρα πολλά ωοαρηα και κομμένο το αλάτι και μόνο ασπράδια αυτόν για να μην πάθω την μεγάλη και δεν ξέρω που μα κρυφτούμε 

Κορίτσι κάνε ότι σου λέει ο γιατρός σου και δε θα πάθεις τίποτα. Όλα καλά θα πάνε. Σου είπε πότε θα κάνεις την ωοληψια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσι κάνε ότι σου λέει ο γιατρός σου και δε θα πάθεις τίποτα. Όλα καλά θα πάνε. Σου είπε πότε θα κάνεις την ωοληψια;

Όχι δεν μου είπε αυτό θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όχι δεν μου είπε αυτό θα κανω

Λογικά θα σε ξαναδεί σύντομα οπότε μην αγχώνεσαι. Θετική ενέργεια να έχεις και μόνο. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Λογικά θα σε ξαναδεί σύντομα οπότε μην αγχώνεσαι. Θετική ενέργεια να έχεις και μόνο. ??

Ναι ναι το Σάββατο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ολα να πανε καλα ΝΙΚΑΚΙ μου!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ωραία πολύ κοντά. ❤❤

Ναιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η wild lavender είπε:

 

Την αντιβίωση την παίρνεις από την αρχή ή από τη 12η εβδομάδα; Και την παίρνεις για μια εβδομάδα κάθε μήνα; Νομίζω θυμάμαι σε ποιο γιατρό είσαι (τον πολύ γνωστό ? )! 

Με το καλό το μωράκι σου!
 
?

Ευχαριστώ πολυ!από την αρχή εσύ σε ποιο γιατρό είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, θα ηθελα να μου πειτε για Μαστρομηνα και Ζερβομανωλακη αν εχετε εμπειριες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα κοριτσια, θα ηθελα να μου πειτε για Μαστρομηνα και Ζερβομανωλακη αν εχετε εμπειριες!

Μια φίλη μου πήγε μαστρομηνα τα καλύτερα μου έχει πει και έμεινε με την 1η έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μια φίλη μου πήγε μαστρομηνα τα καλύτερα μου έχει πει και έμεινε με την 1η έγκυος 

Ετων η φιλη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

καλήμερα κορίτσια δώστε ιδέες για εμάς που δεν τρόμε αλάτι τι να τρόμε για πρωινό και βραδινό

Kαλημερούδια!!!Εγω τρωω μοτσαρέλα στο τοστ που δν έχει αλάτι!!Πολύ αυγουλάκι όπως είχαμε πει!!!Καλά είναι οι πρώτες μέρες να μην τρως καθόλου καθόλου αλάτι!!Μετα σιγά σιγά υπάρχουν σε κάποια μάρκετ γαλοπούλα με λίγο αλάτι κ μπορείς να κάνεις χειροποίητη πίτσα με αυτην την γαλοπούλα κ μοτσαρέλα!!Κοτοπουλάκι πολύ καλό με ρυζάκι κ γιαούρτι κ έχει κ αυτό πρωτείνη!!Ανθότυρο μπορείς να τρως!!Ειναι βάρβαρο το αλατάκι γτ εγώ τουλάχιστον το αγαπώ είμαι του αλμυρού!!Και δν τρωω ακόμα λόγω κορτιζονής αλλά έβαλα τυράκι τώρα φέτα δν γινόταν!!Εύχομαι με το καλό όλαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kαλημερούδια!!!Εγω τρωω μοτσαρέλα στο τοστ που δν έχει αλάτι!!Πολύ αυγουλάκι όπως είχαμε πει!!!Καλά είναι οι πρώτες μέρες να μην τρως καθόλου καθόλου αλάτι!!Μετα σιγά σιγά υπάρχουν σε κάποια μάρκετ γαλοπούλα με λίγο αλάτι κ μπορείς να κάνεις χειροποίητη πίτσα με αυτην την γαλοπούλα κ μοτσαρέλα!!Κοτοπουλάκι πολύ καλό με ρυζάκι κ γιαούρτι κ έχει κ αυτό πρωτείνη!!Ανθότυρο μπορείς να τρως!!Ειναι βάρβαρο το αλατάκι γτ εγώ τουλάχιστον το αγαπώ είμαι του αλμυρού!!Και δν τρωω ακόμα λόγω κορτιζονής αλλά έβαλα τυράκι τώρα φέτα δν γινόταν!!Εύχομαι με το καλό όλαααα!!

Κι εγώ του αλμιρου πολύ είμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια βοηθεια, δεν εχω ακομα δικαιωμα για δευτερη επιτροπη και θα χρειαστω μενοπουρ για τη δευτερη μου προσπαθεια. Αν περισεψε σε καμια και δεν τα χρειαζεται γιατι ειναι πανακριβα για να τα αγορασω. Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστώ πολυ!από την αρχή εσύ σε ποιο γιατρό είσαι?

Εγώ ταλαιπωρούμαι με αποβολές, οπότε ψάχνομαι, μήπως απευθυνθώ σε κάποιο κέντρο από Σεπτέμβρη. Προβληματίζομαι, όμως, γιατί αν έχω καταλάβει σωστά, δεν είναι ότι μιλάς και συνέχεια με το γιατρό, αλλά με "συντονίστριες". Βέβαια, για να απευθύνονται τόσες κοπέλες και να μένουν ευχαριστημένες, μάλλον αυτό λειτουργεί τελικά, αλλά το σκέφτομαι. 

 
Πάντως, κι εσύ Μπεμπελούκα και τα υπόλοιπα κορίτσια είστε πολύ σούπερ! Σας διαβάζω μήνες τώρα! Άντε, όλες μας με τα καρότσια μας, σε μερικούς μήνες, να προκαλούμε κομφούζιο στα πεζοδρόμια! 
 
?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η wild lavender είπε:

Εγώ ταλαιπωρούμαι με αποβολές, οπότε ψάχνομαι, μήπως απευθυνθώ σε κάποιο κέντρο από Σεπτέμβρη. Προβληματίζομαι, όμως, γιατί αν έχω καταλάβει σωστά, δεν είναι ότι μιλάς και συνέχεια με το γιατρό, αλλά με "συντονίστριες". Βέβαια, για να απευθύνονται τόσες κοπέλες και να μένουν ευχαριστημένες, μάλλον αυτό λειτουργεί τελικά, αλλά το σκέφτομαι. 

 
Πάντως, κι εσύ Μπεμπελούκα και τα υπόλοιπα κορίτσια είστε πολύ σούπερ! Σας διαβάζω μήνες τώρα! Άντε, όλες μας με τα καρότσια μας, σε μερικούς μήνες, να προκαλούμε κομφούζιο στα πεζοδρόμια! 
 
?

Με τον Σφακιανουδη συνεργάζομαι στα ραντεβού βλέπεις τον ίδιο οδηγίες για το πρωτόκολλο σου δίνει ο ίδιος με τις συντονίστριεςμιλαςγια την πορεία της θεραπείας ωοληψια και ετ κάνει ο ίδιος. Και εννοείται ότι με παρακολουθεί και στην κύηση .Καλή συνέχεια και ότι θέλεις με Ρωτάς ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Κοριτσια βοηθεια, δεν εχω ακομα δικαιωμα για δευτερη επιτροπη και θα χρειαστω μενοπουρ για τη δευτερη μου προσπαθεια. Αν περισεψε σε καμια και δεν τα χρειαζεται γιατι ειναι πανακριβα για να τα αγορασω. Ευχαριστω

Υπάρχουν με λήξη Ιούλιο 2 κουτιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...