Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Εμάς μας τον σύστησε ο ουρολόγος του άντρα  μου καθώς έχουμε θέμα στο σπέρμα με κινητικότητα,μας παρακολουθεί ο κ.Παππάς,γενικότερα έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια.Αλλά και εμείς που πάμε τον τελευταίο χρόνο είμαστε ικανοποιημένοι...όλοι είναι ευγενέστατοι....Εξωσωματική 1η προσπάθεια....κάναμε και σπερματέγχυση αλλά δεν πέτυχε...

Σ' ευχαριστώ πολύ @kppm! Σε ποιο κέντρο είναι ο κ.Παππάς; Πόσο κοστίζει η διαδικασία εκει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ @kppm! Σε ποιο κέντρο είναι ο κ.Παππάς; Πόσο κοστίζει η διαδικασία εκει;

Στο embryolab είναι....με μικρο γονιμοποίηση θ μας βγεί 2980$.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Στο embryolab είναι....με μικρο γονιμοποίηση θ μας βγεί 2980$.

Σ' ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σου...εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Ευχαριστώ για τις πολύτιμες πληροφορίες σας κορίτσια...θα το ψάξω λίγο και για τον Ψαθά...Έχει κάποια κοπέλα προσωπική εμπειρία από τον κο. Ψαθά;

Εχει μια γνωστη μ πολυ κακη εμπειρια κοριτσι μ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Κοριτσια καλησπερα, εχει καμια σας εμπειρια απο το Ιασω?

Δέσποινα μου καλησπέρα. Είσαι μέσα στο μυαλό μου από εχθές. Προσωπικά πήγα στο Ιασώ γιατί ήταν εκεί ο γιατρός μου. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Πέτυχα με την πρώτη και εύχομαι να πάει καλά μέχρι το τέλος. Ο γιατρός μου είναι ο Παναγιώτης Πολυζος. Είναι πολύ σημαντικό, να έχεις και πολύ καλό γιατρό και πολυ καλό εργαστήριο. Παίζουν ρόλο και οι εμβρυολογοι, τα μηχανήματα και τα υλικά που χρησιμοποιούν. Το συγκεκριμένο κέντρο έχει δημιουργηθεί σύμφωνα με παγκόσμια πρότυπα. Πρόσφατα είχαν μία παγκόσμια πρωτοτυπία. Γεννήθηκε το πρώτο παιδί με την μέθοδο της μητρικής ατράκτου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Δέσποινα μου καλησπέρα. Είσαι μέσα στο μυαλό μου από εχθές. Προσωπικά πήγα στο Ιασώ γιατί ήταν εκεί ο γιατρός μου. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Πέτυχα με την πρώτη και εύχομαι να πάει καλά μέχρι το τέλος. Ο γιατρός μου είναι ο Παναγιώτης Πολυζος. Είναι πολύ σημαντικό, να έχεις και πολύ καλό γιατρό και πολυ καλό εργαστήριο. Παίζουν ρόλο και οι εμβρυολογοι, τα μηχανήματα και τα υλικά που χρησιμοποιούν. Το συγκεκριμένο κέντρο έχει δημιουργηθεί σύμφωνα με παγκόσμια πρότυπα. Πρόσφατα είχαν μία παγκόσμια πρωτοτυπία. Γεννήθηκε το πρώτο παιδί με την μέθοδο της μητρικής ατράκτου. 

Σκεφτομαι να κανω εκει τη δευτερη μου προσπαθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω φτάσει αισίως μια εβδομάδα μετά την έμβρυομεταφορά και μετράω τις μέρες μέχρι το Σάββατο που θα κάνω τη χοριακη μου! Εν τω μεταξύ συμπτώματα δεν έχω καθόλου, εκτός από πρησμένο στήθος, το οποίο τώρα δεν με πονάει καν. Αυτό με απογοήτευσε κάπως.. Βέβαια τα πιο πολλά συμπτώματα τα είχα μετά την ωορρηξια και πριν καν την ετ, λόγω utrogestan φαντάζομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Σκεφτομαι να κανω εκει τη δευτερη μου προσπαθεια

Και πολύ καλά θα κάνεις.  Ψάξε και το θέμα του γιατρού. Σου συνιστώ ανεπιφύλακτα τον Πολυζο. Τέλειος γιατρος, καλός ανθρωπος, ασχολείται με την λεπτομέρεια και ο,τι σου πει, αυτό και θα είναι.  Θα αλλάξει όλη η ψυχολογία σου. Θα ξέρεις την αλήθεια καταρχήν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω φτάσει αισίως μια εβδομάδα μετά την έμβρυομεταφορά και μετράω τις μέρες μέχρι το Σάββατο που θα κάνω τη χοριακη μου! Εν τω μεταξύ συμπτώματα δεν έχω καθόλου, εκτός από πρησμένο στήθος, το οποίο τώρα δεν με πονάει καν. Αυτό με απογοήτευσε κάπως.. Βέβαια τα πιο πολλά συμπτώματα τα είχα μετά την ωορρηξια και πριν καν την ετ, λόγω utrogestan φαντάζομαι.. 

Καλη χοριακη ευχομαι κοριτσι μου. Εγω ειχα πονακια χαμηλα τα οποια ο γιατρος εβλεπε θετικα. Κ οντως πηρα θετικα αποτελεσματα. Αλλα πολλα κοριτσια δεν νιωθουν τπτ κ ειναι εγκυούλες. Μην σε αγχωνουν αυτα κ φυσικα μην ψαχνεις συμπτώματα γτ αδικα θα αγχωθεις. Ασε που με τοσα φαρμακα ειμαστε αρκετά ντοπαρισμενες!!! Υπομονη μεχρι την χοριακη κ ελπίζω να εισαι κ εσυ εγκυουλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω φτάσει αισίως μια εβδομάδα μετά την έμβρυομεταφορά και μετράω τις μέρες μέχρι το Σάββατο που θα κάνω τη χοριακη μου! Εν τω μεταξύ συμπτώματα δεν έχω καθόλου, εκτός από πρησμένο στήθος, το οποίο τώρα δεν με πονάει καν. Αυτό με απογοήτευσε κάπως.. Βέβαια τα πιο πολλά συμπτώματα τα είχα μετά την ωορρηξια και πριν καν την ετ, λόγω utrogestan φαντάζομαι.. 

Καλά Αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Κοριτσια καλησπερα, εχει καμια σας εμπειρια απο το Ιασω?

Οπως λεει κ η @Kit1982 αν κ δεν ειμαι απο Αθήνα κ δεν εχω προσωπικη εμπειρια εχω ακουσει καλα λογια για τον συγκεκριμενο γιατρο. Ελπιζω οτι κ να επιλεξεις να παει τελεια αυτη την φορα. Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Καλη χοριακη ευχομαι κοριτσι μου. Εγω ειχα πονακια χαμηλα τα οποια ο γιατρος εβλεπε θετικα. Κ οντως πηρα θετικα αποτελεσματα. Αλλα πολλα κοριτσια δεν νιωθουν τπτ κ ειναι εγκυούλες. Μην σε αγχωνουν αυτα κ φυσικα μην ψαχνεις συμπτώματα γτ αδικα θα αγχωθεις. Ασε που με τοσα φαρμακα ειμαστε αρκετά ντοπαρισμενες!!! Υπομονη μεχρι την χοριακη κ ελπίζω να εισαι κ εσυ εγκυουλα!!! 

Έχω κάτι πονακια αλλά δεν τα αξιολογώ,, είναι ελαφριά. Μακάρι να σας κάνω παρέα και να περιμένουμε μαζί τα μωράκια μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Έχω κάτι πονακια αλλά δεν τα αξιολογώ,, είναι ελαφριά. Μακάρι να σας κάνω παρέα και να περιμένουμε μαζί τα μωράκια μας!! 

Ολα καλα θα πανε!!! Πιστη υπομονη κ φυσικα ο Θεός κ η Παναγία να ειναι μαζι μας παντα!!!! Περιμενουμε τα ευχαριστα!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Κοριτσια καλησπερα, εχει καμια σας εμπειρια απο το Ιασω?

Κι εγώ την έκανα στο Ιασώ με τον Ψαθα τον οποίο και συστήνω ανεπιφύλακτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έχω φτάσει αισίως μια εβδομάδα μετά την έμβρυομεταφορά και μετράω τις μέρες μέχρι το Σάββατο που θα κάνω τη χοριακη μου! Εν τω μεταξύ συμπτώματα δεν έχω καθόλου, εκτός από πρησμένο στήθος, το οποίο τώρα δεν με πονάει καν. Αυτό με απογοήτευσε κάπως.. Βέβαια τα πιο πολλά συμπτώματα τα είχα μετά την ωορρηξια και πριν καν την ετ, λόγω utrogestan φαντάζομαι.. 

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Κι εγώ την έκανα στο Ιασώ με τον Ψαθα τον οποίο και συστήνω ανεπιφύλακτα 

Ειμαι αναμεσα σε Μαστρομηνα και Ζερβομανωλακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες, καλημέρα!!! Είμαστε σούπερ! 14η μέρα και έχουμε φτάσει στο 7 και πολύ ωραία στρωμένο! Εκεί που με το ζόρι φτάσαμε την προηγούμενη φορά!! Γουρλίδικα τα γενέθλια!!! 

Μπραβο κορίτσι μου!Με το καλο στη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Αν θυμάμαι καλά, στην ωοληψία η απαγόρευση αφορούσε μόνο αλάτι, ζάχαρη και αλκοολ.. από τρόφιμα. 

Τις ίδιες οδηγίες πήρα και στην εμβρυομεταφορά.

 

Εγω δεν ειχα τετοιες οδηγιες εχτες εκανα εμβρυομεταφορα... με αγχωσατε...κ τρωω κ πινω κανονικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Εγω δεν ειχα τετοιες οδηγιες εχτες εκανα εμβρυομεταφορα... με αγχωσατε...κ τρωω κ πινω κανονικα...

Εμενα μου ειχανε πει κανονικη διατροφη μονο αλκοολ να μην πινω κ οχι καθε μερα καφε κ αν ειναι να πιω ελαφρυ!!! Απο διατροφη τρωω οτι ετρωγα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Εγω δεν ειχα τετοιες οδηγιες εχτες εκανα εμβρυομεταφορα... με αγχωσατε...κ τρωω κ πινω κανονικα...

Κι εγώ κανονικότατα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Εγω δεν ειχα τετοιες οδηγιες εχτες εκανα εμβρυομεταφορα... με αγχωσατε...κ τρωω κ πινω κανονικα...

Κι εγώ κανονικότατα δεν μου είπαν κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Οπως λεει κ η @Kit1982 αν κ δεν ειμαι απο Αθήνα κ δεν εχω προσωπικη εμπειρια εχω ακουσει καλα λογια για τον συγκεκριμενο γιατρο. Ελπιζω οτι κ να επιλεξεις να παει τελεια αυτη την φορα. Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου.

Όλα καλά κορίτσι μου σημερα; Πώς εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...