Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναπτυξιολόγος


Despina_89

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να μου προτείνετε δημόσιους αναπτυξιολόγους. Πρέπει να επισκεφτώ έναν με τον μικρό μου αλλά θα ήθελα να πάω σε κάποιον καλό. Αν έχετε εμπειρία πάνω σε αυτό ενημερώστε με. Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Despina_89 είπε:

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να μου προτείνετε δημόσιους αναπτυξιολόγους. Πρέπει να επισκεφτώ έναν με τον μικρό μου αλλά θα ήθελα να πάω σε κάποιον καλό. Αν έχετε εμπειρία πάνω σε αυτό ενημερώστε με. Ευχαριστώ πολύ 

καλησπέρα! Παναγιώτης Μπότης  στο Αττικό! http://paidiatriki-attikon.gr/παιδιατρική-φροντίδα/μονάδα-αναπτυξιακής-παιδιατρικής/

Η αδερφή μου είχε πάει το γιο της κ έμεινε πολύ ευχαιριστημένη... για πρωινά είναι δωρεάν ενώ υπάρχει κάποια χρέωση για απογευματινά ραντεβού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Despina_89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!

@Despina_89 έμαθα τυχαία ότι ο συγκεκριμένος γιατρός μάλλον πια δεν ασχολείται τόσο με το τμήμα αυτό... αν αυτά που μου είπαν ισχύουν, δεν ασχολείται όπως πριν και έχει λίγο αποδιοργανωθεί η κατάσταση... οπότε επιβεβαίωσε ποιον γιατρό θα δεις... αν δεν σε δει ο ίδιος δεν ξέρω αν θα είναι εξίσου καλός ο αντικαταστάτης... Όλα τα παραπάνω με επιφύλαξη πάντα γιατί μου τα ανέφεραν εντελώς τυχαία κ δεν ξέρω και κατά πόσο ισχύουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/1/2020 at 9:32 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

@Despina_89 έμαθα τυχαία ότι ο συγκεκριμένος γιατρός μάλλον πια δεν ασχολείται τόσο με το τμήμα αυτό... αν αυτά που μου είπαν ισχύουν, δεν ασχολείται όπως πριν και έχει λίγο αποδιοργανωθεί η κατάσταση... οπότε επιβεβαίωσε ποιον γιατρό θα δεις... αν δεν σε δει ο ίδιος δεν ξέρω αν θα είναι εξίσου καλός ο αντικαταστάτης... Όλα τα παραπάνω με επιφύλαξη πάντα γιατί μου τα ανέφεραν εντελώς τυχαία κ δεν ξέρω και κατά πόσο ισχύουν!

Καλημέρα! Μου είπαν κι εμένα ότι έχει κάποιο θέμα υγείας. 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Despina_89 είπε:

Καλημέρα! Μου είπαν κι εμένα ότι έχει κάποιο θέμα υγείας. 😕

Δυστυχώς και μένα το ίδιο μου είπαν... πολύ κρίμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/1/2020 at 8:54 ΠΜ, ο/η Tokyo είπε:

Δυστυχώς και μένα το ίδιο μου είπαν... πολύ κρίμα...

Εγώ έχω να σου προτείνω την γκολτσιου αλλά δεν είναι σε δημόσιο .... εύχομαι να είναι όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

@Despina_89 Ο Μπότης Παναγιώτης κάνει κανονικά ιατρείο. Προφανώς έτυχε να πέσετε σε μέρα που είχε ίσως κάποια αναρρωτική άδεια. Ε, άνθρωποι είναι κ αυτοί, όλο κ κάτι τους τυχαίνει. Να τον επισκεφθείς, είναι πάρα πολύ καλός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η demie_14 είπε:

@Despina_89 Ο Μπότης Παναγιώτης κάνει κανονικά ιατρείο. Προφανώς έτυχε να πέσετε σε μέρα που είχε ίσως κάποια αναρρωτική άδεια. Ε, άνθρωποι είναι κ αυτοί, όλο κ κάτι τους τυχαίνει. Να τον επισκεφθείς, είναι πάρα πολύ καλός! 

χαίρομαι που το ακούω γιατί σε μένα είπαν ότι έχει κάποιο σοβαρό θέμα και ουσιαστικά ενώ φαίνεται ότι είναι δικό του το όλο project δεν είναι αυτός που τελικά συναντάς. Τι να πω παραπληροφόρηση! πάντως ισχύει είναι πάρα πολύ καλός! Υποθέτω την ίδια φήμη άκουσε κ η @Despina_89...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2020 at 9:57 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ έχω να σου προτείνω την γκολτσιου αλλά δεν είναι σε δημόσιο .... εύχομαι να είναι όλα καλά 

Ευχαριστώ πολύ αλλά χρειάζομαι δημόσιο. Η αλήθεια είναι ότι θα προτιμούσα σε ιδιωτικό γιατί πιστεύω ότι ασχολούνται περισσότερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/2/2020 at 2:14 ΜΜ, ο/η demie_14 είπε:

@Despina_89 Ο Μπότης Παναγιώτης κάνει κανονικά ιατρείο. Προφανώς έτυχε να πέσετε σε μέρα που είχε ίσως κάποια αναρρωτική άδεια. Ε, άνθρωποι είναι κ αυτοί, όλο κ κάτι τους τυχαίνει. Να τον επισκεφθείς, είναι πάρα πολύ καλός! 

Βασικά μου το είπαν από το κέντρο που πηγαίνουμε ότι κάτι έχει γι'αυτό δεν τον βρίσκεις τόσο εύκολα. Τώρα δεν ξέρω 😕Έκλεισα με την κυρία Καραχάλιου τελικά στο αττικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...
στις On 12/2/2020 at 4:59 ΜΜ, ο/η Despina_89 είπε:

Βασικά μου το είπαν από το κέντρο που πηγαίνουμε ότι κάτι έχει γι'αυτό δεν τον βρίσκεις τόσο εύκολα. Τώρα δεν ξέρω 😕Έκλεισα με την κυρία Καραχάλιου τελικά στο αττικό. 

Καλησπέρα σας γνωρίζεται αν ο γιατρός κάνει και online ραντεβού μείνατε ευχαριστημένες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...