Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα θα πάνε τέλεια! Είμαι σίγουρη!!! ?????

Εφυγε ενα μεγαλο βαρος αλλα εχουμε πολλα ακομα στον δρομο μας. Ο Θεος μαζι μας!!!! Επισης θελει πολυ ξαπλα κ ξεκουραση μεχρι να με ξαναδει. Αστα να πανε. Αλλα υπομονη τι να κανουμε!!! Ας ειναι καλα κ οτι ειναι θα το κανουμε. Θα πεσω για υπνο τωρα γτ κουραστηκα πολυ σημερα κ σωματικα αλλα πιο πολυ ψυχολογικα. Θα τα πουμε αυριο. Καλο ξημερωμα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Εφυγε ενα μεγαλο βαρος αλλα εχουμε πολλα ακομα στον δρομο μας. Ο Θεος μαζι μας!!!! Επισης θελει πολυ ξαπλα κ ξεκουραση μεχρι να με ξαναδει. Αστα να πανε. Αλλα υπομονη τι να κανουμε!!! Ας ειναι καλα κ οτι ειναι θα το κανουμε. Θα πεσω για υπνο τωρα γτ κουραστηκα πολυ σημερα κ σωματικα αλλα πιο πολυ ψυχολογικα. Θα τα πουμε αυριο. Καλο ξημερωμα❤️

Όνειρα γλυκά ζουζούνα μου! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Θα πάει. Αύριο είναι και τα γενέθλια. Σωστά; Θα του κάνεις δώρο δεν είπαμε;??? Τι ώρα έχεις ραντεβου;

Ναιιιιιι! 40ρίζει ο γλυκός μου! Ελπίζω να του κάνω το πιο όμορφο από όλα φέτος! Στις 9, πρωί πρωί!!! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ναιιιιιι! 40ρίζει ο γλυκός μου! Ελπίζω να του κάνω το πιο όμορφο από όλα φέτος! Στις 9, πρωί πρωί!!! ????????????

Άντε με το καλό!! Περιμένουμε νέα σου!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Άντε με το καλό!! Περιμένουμε νέα σου!!!!❤❤❤

Εννοείται θα σας ενημερώσω!!! ???????

Καλό ξημέρωμα σε όλες!!! ????❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Όνειρα γλυκά ζουζούνα μου! ?????

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Καλη επιτυχια περιμένουμε όμορφα νεα!!! Σε φιλώ ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Καλη επιτυχια περιμένουμε όμορφα νεα!!! Σε φιλώ ❤️❤️❤️

Καλημέραααα! Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω πότε περίπου ξεκινά η ανακατωσούρα της εγκυμοσύνης; Εγώ ακόμα είμαι καλά, ενώ διαβάζω ότι όλοι έχουν κάποια αδιαθεσία, εμετούς, κράμπες κλπ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες, καλημέρα!!! Είμαστε σούπερ! 14η μέρα και έχουμε φτάσει στο 7 και πολύ ωραία στρωμένο! Εκεί που με το ζόρι φτάσαμε την προηγούμενη φορά!! Γουρλίδικα τα γενέθλια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες, καλημέρα!!! Είμαστε σούπερ! 14η μέρα και έχουμε φτάσει στο 7 και πολύ ωραία στρωμένο! Εκεί που με το ζόρι φτάσαμε την προηγούμενη φορά!! Γουρλίδικα τα γενέθλια!!! 

Μπράβο! Με το καλό και μια θετική χοριακή σου εύχομαι! Άντε βρε κορίτσια να διαβάζουμε τα καλά σας νέα κ να ανεβαίνουμε όλες!

Αν επιτρέπεται για ποιο λόγο πήγες στην εξωσωματική; εμείς είμαστε στην ανεξήγητη κ μας έδωσε ο γιατρός λίγο χρόνο ακόμα αλλά από Σεπτέμβρη / Οκτώβρη αν δεν αλλάξει κάτι θα κάνουμε το μεγάλο βήμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Μπράβο! Με το καλό και μια θετική χοριακή σου εύχομαι! Άντε βρε κορίτσια να διαβάζουμε τα καλά σας νέα κ να ανεβαίνουμε όλες!

Αν επιτρέπεται για ποιο λόγο πήγες στην εξωσωματική; εμείς είμαστε στην ανεξήγητη κ μας έδωσε ο γιατρός λίγο χρόνο ακόμα αλλά από Σεπτέμβρη / Οκτώβρη αν δεν αλλάξει κάτι θα κάνουμε το μεγάλο βήμα...

Το σπέρμα μας βαριέται πολύ! Μετά από μία αποτυχημένη σπερματέγχυση αποφασίσαμε να προχωρήσουμε με εξωσωματική! Νομίζω ότι είναι η καλύτερη επιλογή! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Το σπέρμα μας βαριέται πολύ! Μετά από μία αποτυχημένη σπερματέγχυση αποφασίσαμε να προχωρήσουμε με εξωσωματική! Νομίζω ότι είναι η καλύτερη επιλογή! ???????

Ναι κ εμείς έτσι θα ξεκινήσουμε κυρίως επειδή οι εξετάσεις και των δυο είναι μας είναι πολύ καλές. Δεν έχω βέβαια πολλές ελπίδες για τη συγκεκριμένη μέθοδο αλλά λέω αφού δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα ποτέ δεν ξέρεις... ε μετά ένας είναι ο δρόμος... 

Πότε θα πας για τη μεταφορά; καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Το σπέρμα μας βαριέται πολύ! Μετά από μία αποτυχημένη σπερματέγχυση αποφασίσαμε να προχωρήσουμε με εξωσωματική! Νομίζω ότι είναι η καλύτερη επιλογή! ???????

Εύχομαι όλα να πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες, καλημέρα!!! Είμαστε σούπερ! 14η μέρα και έχουμε φτάσει στο 7 και πολύ ωραία στρωμένο! Εκεί που με το ζόρι φτάσαμε την προηγούμενη φορά!! Γουρλίδικα τα γενέθλια!!! 

Μπράβο κοριτσάκι μου...άντε όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά!!! Μόνο ευχάριστα νέα να μαθαίνουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες, καλημέρα!!! Είμαστε σούπερ! 14η μέρα και έχουμε φτάσει στο 7 και πολύ ωραία στρωμένο! Εκεί που με το ζόρι φτάσαμε την προηγούμενη φορά!! Γουρλίδικα τα γενέθλια!!! 

Καλημέρα και χρόνια πολλά για τον αντρουλη σου!!! Του χρόνου να κρατάτε το/τα μωράκια σας κορίτσι μου!! Πολύ ωραία νέα!!! Για πότε πας για ΕΤ;?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω πότε περίπου ξεκινά η ανακατωσούρα της εγκυμοσύνης; Εγώ ακόμα είμαι καλά, ενώ διαβάζω ότι όλοι έχουν κάποια αδιαθεσία, εμετούς, κράμπες κλπ... 

Καλημέρα! Κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφοτετικη στα συμπτώματα κορίτσι μου, οπότε μην αγχώνεσαι. Οι ανακατοσουρες και οι εμετοί συνήθως ξεκινούν από την 6η και μέχρι το τέλος του α τριμηνου. Όμως δεν υπάρχουν στάνταρ. Και εγώ δεν έχω εμετούς κλπ άρχισαν όμως έντονες ζαλάδες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες, καλημέρα!!! Είμαστε σούπερ! 14η μέρα και έχουμε φτάσει στο 7 και πολύ ωραία στρωμένο! Εκεί που με το ζόρι φτάσαμε την προηγούμενη φορά!! Γουρλίδικα τα γενέθλια!!! 

Αντε ωραια κορίτσι μου. Με το καλο. Ποτε εχετε ξανα ραντεβού? Να τον χαιρεσαι κ μονο καλα νεα να εχετε απο εδω κ πέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι κ εμείς έτσι θα ξεκινήσουμε κυρίως επειδή οι εξετάσεις και των δυο είναι μας είναι πολύ καλές. Δεν έχω βέβαια πολλές ελπίδες για τη συγκεκριμένη μέθοδο αλλά λέω αφού δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα ποτέ δεν ξέρεις... ε μετά ένας είναι ο δρόμος... 

Πότε θα πας για τη μεταφορά; καλή επιτυχία!

Διάβασα την ιστορία σου και πιστεύω ότι η σπερματέγχυση θα είναι αποτελεσματική εφόσον δεν έχετε θέμα! Εγώ θα έκανα 2-3 στη θέση σου. Δεν δοκιμάσαμε ξανά γιατί ήταν κακό το σπέρμα μας και πλησιάζω τα 38, οπότε δεν θέλαμε να χάσουμε άλλο χρόνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλες μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! Μια να πιάσει τόπο και θα είμαι ευγνώμων! 

Δεν ξέρω ακόμα πότε θα κάνουμε τη μεταφορά, την Παρασκευή θα πάω για υπέρηχο και θα μου πουν! Υποθέτω σύντομα! Ο γιατρός μου είπε ότι είναι στο κατώτατο όριο και ότι θα μπορούσαμε να προχωρήσουμε άμεσα, αλλά θα το αφήσουμε λίγο ακόμα φυσικά! Υποθέτω μέχρι τα μέσα της επόμενης εβδομάδας θα έχουμε πιάσει το 8!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Διάβασα την ιστορία σου και πιστεύω ότι η σπερματέγχυση θα είναι αποτελεσματική εφόσον δεν έχετε θέμα! Εγώ θα έκανα 2-3 στη θέση σου. Δεν δοκιμάσαμε ξανά γιατί ήταν κακό το σπέρμα μας και πλησιάζω τα 38, οπότε δεν θέλαμε να χάσουμε άλλο χρόνο! 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Κ γω είμαι 37 πια για αυτό είμαι λίγο βιαστική... όσο έβλεπα τις εξετάσεις μας καλές δεν το περίμενα να μας πάρει τόοοσο χρόνο αλλά η ζωή είχε άλλα σχέδια! 

Καλά αποτελέσματα σε όλες μας! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι...ο καφές επιτρέπεται στη φάση που κάποια κοπέλα προσπαθεί για παιδάκι είτε αφορά τη φυσική σύλληψη είτε πριν την εξωσωματική; Τι σας έχει πει ο γιατρός σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι...ο καφές επιτρέπεται στη φάση που κάποια κοπέλα προσπαθεί για παιδάκι είτε αφορά τη φυσική σύλληψη είτε πριν την εξωσωματική; Τι σας έχει πει ο γιατρός σας;;

Γενικά ότι δεν πειράζει αρκεί (όπως σε όλα) να μην γίνεται κατάχρηση... για τον καφέ από όσο ξέρω επιτρέπεται ακόμα κ στην εγκυμοσύνη. Τώρα αν στην εξωσωματική αλλάζει κάτι λόγω φαρμάκων δεν το γνωρίζω οπότε ίσως να τον ρωτήσεις καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κούκλες μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! Μια να πιάσει τόπο και θα είμαι ευγνώμων! 

Δεν ξέρω ακόμα πότε θα κάνουμε τη μεταφορά, την Παρασκευή θα πάω για υπέρηχο και θα μου πουν! Υποθέτω σύντομα! Ο γιατρός μου είπε ότι είναι στο κατώτατο όριο και ότι θα μπορούσαμε να προχωρήσουμε άμεσα, αλλά θα το αφήσουμε λίγο ακόμα φυσικά! Υποθέτω μέχρι τα μέσα της επόμενης εβδομάδας θα έχουμε πιάσει το 8!

Με το καλό!!!! Θα έχουμε γρήγορα εξελίξεις λοιπόν!!! Πόσο χάρηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Γενικά ότι δεν πειράζει αρκεί (όπως σε όλα) να μην γίνεται κατάχρηση... για τον καφέ από όσο ξέρω επιτρέπεται ακόμα κ στην εγκυμοσύνη. Τώρα αν στην εξωσωματική αλλάζει κάτι λόγω φαρμάκων δεν το γνωρίζω οπότε ίσως να τον ρωτήσεις καλύτερα...

Δεν έχω ακόμη ξεκινήσει ενέσεις το Σεπτέμβριο θα ξεκινήσω απλά ρωτάω μήπως η καφεΐνη επηρεάζει την ποιότητα των ωαρίων...εννοείται παν μέτρον άριστον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι...ο καφές επιτρέπεται στη φάση που κάποια κοπέλα προσπαθεί για παιδάκι είτε αφορά τη φυσική σύλληψη είτε πριν την εξωσωματική; Τι σας έχει πει ο γιατρός σας;;

Εμένα δεν μου έχει πει κάτι καλά που το είπες να ρωτήσω αύριο.... λογικά δεν πειράζει μόνο αν μείνεις έγκυος δεν κάνει από ότι ξέρω οπότε λογικά μετά από την ωοληψια δεν θα κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...