Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!! Καλο μήνα να έχουμε να ευχηθώ σε όλες μας καλή δύναμη και κουράγιο!!!ειμαι καινούργια στο forum θα χαρω πολυ να συζητάμε μαζι τους προβληματισμούς μας!!! Για να μη γράφω πολλα μάθαμε  πριν λιγο καιρο οτι ο άντρας μου εχει αζωοσπερμια,κάναμε βιοψία πήγανε ολα καλα!!! Ο γιατρός μας ειπε πως μπορούμε να κανουμε 10-15 παιδιά ισως επειδή βρήκε πολυ καλο και υγιές σπερμα!!!Το ενα άγχος έφυγε..τωρα περιμένω να αδιαθετήσω για να παω για τον υπέρηχο και να ξεκινήσουμε την διαδικασία εξωσωματικής!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina32 είπε:

Χαχα λοιπόν, ο γιατρός μου έκανε μια πρώτη πρόβλεψη, αλλά μου είπε ότι κρατάει επιφυλάξεις και θα μου πει σίγουρα σε δύο βδομάδες που θα παω πάλι... ❤️ Δύο κορίτσια 😁😁😁😁

Χαχαχαχχαχα δυο φίλες μου στον σφακ με δίδυμα κορίτσια όσες έχουμε από ένα είναι αγόρια ..... κάτι κάνει και τα μαγειρεύει 😂😂❤️❤️❤️...... Εκεί συνέχιζεις ;;;;

εννοείται να είναι γερά και δεν μες νοιάζει τίποτε άλλο .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή.. θα είναι είμαι σίγουρη..  Θα μείνουν εκεί μέσα και δεν πάνε πουθενά.  Θα φωλιάσουν αυτή τη φορά, θα δεις !♥️

Μακάρι αγαπημένη μου !!!!! Μακάρι το εύχομαι και το προσεύχομαι όλη μέρα ..... επειδή πάμε και με φυσικό μέχρι και σήμερα δεν ήξερα καν ένα θα κάνω .... διότι του είχα πει εάν δεν είναι καλά δεν θέλω να μπω σε διαδικασία ...

η αλήθεια είναι ότι απογοηυυεθηκα  με το μια καλή βλαστοκύστη και μια μέτρια γιατι την προηγούμενη  η φορά είχα μια αριστη ..... Θα δείξει ......

εσυ πως πας ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Γεια σας κορίτσια !!! μολις  γύρισα από την ετ νούμερο δέκα !!!!! Μια καλή και μια μέτρια βλαστοκύστη ...... από δυο φυσικούς κύκλους !!! 
Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ❤️❤️❤️❤️
 

οσες έχετε θετικές χορικές με βλαστοκύστη τι Ποιότητας  ήταν ρε κορίτσια ;;;;

Κοριτσακι μου ολοψυχα σου ευχομαι κσλη επιτυχια! Με το καλο να εχεις θετικη τριψηφια χοριακουλα! 

Εγω στη 1η θετικη ετ ειχα 3ΒΒ και 4CA και η 2η θετικη ετ ηταν με 3ΑΑ και 3ΑΒ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Χαχαχαχχαχα δυο φίλες μου στον σφακ με δίδυμα κορίτσια όσες έχουμε από ένα είναι αγόρια ..... κάτι κάνει και τα μαγειρεύει 😂😂❤️❤️❤️...... Εκεί συνέχιζεις ;;;;

εννοείται να είναι γερά και δεν μες νοιάζει τίποτε άλλο .... 

Δεν με παρακολουθει εκείνος διότι δεν ζω Αθήνα 😊 Αλλά τον ενημερώνω για κάθε τι. Ακόμα όμως δεν του είπα για το φύλο, να το επιβεβαιώσουμε πρώτα και μετά 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Χαχαχαχχαχα δυο φίλες μου στον σφακ με δίδυμα κορίτσια όσες έχουμε από ένα είναι αγόρια ..... κάτι κάνει και τα μαγειρεύει 😂😂❤️❤️❤️...... Εκεί συνέχιζεις ;;;;

εννοείται να είναι γερά και δεν μες νοιάζει τίποτε άλλο .... 

Kαλη επιτυχια !!Ελπιζω 3ψηφια χοριακη επιτελους.

Σε ειχα ρωτησει πριν λιγες μερες αλλα μαλλον δεν θα το ειδες,σκεφτομαι για φυσικους και ξεκιναω απο σφακ θυμομουν ηταν ο προηγουμενος γιατρος σου.Ηθελα τη γνωμη σου για τον συγκεκριμενο γιατρο.Ξερω πως τωρα δεν εισαι μαζι του πλεον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Κοριτσακι μου ολοψυχα σου ευχομαι κσλη επιτυχια! Με το καλο να εχεις θετικη τριψηφια χοριακουλα! 

Εγω στη 1η θετικη ετ ειχα 3ΒΒ και 4CA και η 2η θετικη ετ ηταν με 3ΑΑ και 3ΑΒ. 

Αγαπημένη μου ποσό σε σκέφτομαι δεν φαντάζεσαι..... τι ημέρας ήταν ;;;;

 

εμενα ήταν βλαστοκύστες 4ββ και 4βc..... πως  τις βλέπεις ;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Γεια σας κορίτσια !!! μολις  γύρισα από την ετ νούμερο δέκα !!!!! Μια καλή και μια μέτρια βλαστοκύστη ...... από δυο φυσικούς κύκλους !!! 
Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ❤️❤️❤️❤️
 

οσες έχετε θετικές χορικές με βλαστοκύστη τι Ποιότητας  ήταν ρε κορίτσια ;;;;

Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα πάνε....🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Kαλη επιτυχια !!Ελπιζω 3ψηφια χοριακη επιτελους.

Σε ειχα ρωτησει πριν λιγες μερες αλλα μαλλον δεν θα το ειδες,σκεφτομαι για φυσικους και ξεκιναω απο σφακ θυμομουν ηταν ο προηγουμενος γιατρος σου.Ηθελα τη γνωμη σου για τον συγκεκριμενο γιατρο.Ξερω πως τωρα δεν εισαι μαζι του πλεον.

Σου ζητάω χίλια συγγνώμη δεν το είδα κορίτσι μου .... 

η γνώμη μου για τον σφακ είναι απλά η καλύτερη . Είναι έντιμος και καλός γιατρός ... εγώ έκανα το παιδάκι μου μαζί του με διέγερση αλλά μετά ακολούθησαν άπειρη φυσικοί κύκλοι ..... στους φυσικούς κύκλους τους οποίος προτείνει σε Περιπτωσεις σαν την δίκη μου με χαμηλή αμη που δεν Άνταποκρινονται σε διέγερση , είναι απλά κορυφαίος ... έχει πολύ εμπειρία

στα αρνητικά τώρα για έμενα είχα το κέντρο στο οποίο δυστυχώς βρίσκεται .από άποψη οργάνωσης , συμπεριφοράς , καθαριότητας και πολλα αλλά ...... 

ο λόγος που έφυγα είναι γιατί ήθελα να δοκιμάσω και κάπου άλλου για να πω ότι τα έκανα όλα  και κανένας άλλος ..... 

στον προτείνω ανεπυφιλακτα........ ότι θέλεις μου λες ....

σε ευχαριστώ για τις ευχές ελπίζω το δέκα να είναι και το τυχερό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ioannastr είπε:

Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα πάνε....🙏🙏

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου .... από το στόμα σου και στου θεού τα αυτή ..... εσυ τι κανείς ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Δεν με παρακολουθει εκείνος διότι δεν ζω Αθήνα 😊 Αλλά τον ενημερώνω για κάθε τι. Ακόμα όμως δεν του είπα για το φύλο, να το επιβεβαιώσουμε πρώτα και μετά 😁

Ναι ναι να τον ενημερώνεις .... σίγουρα θα το θέλει πολύ ...... εγώ όταν γέννησα στον πρώτο που έστειλα ήταν εκείνος .... εμένα δυστυχώς παρόλο που μένω Αθήνα δεν με ανέλαβε γιατί ήξερε τον μαλακα τον γυναικολόγο μου που με παρέπεμψε ....

άσε μη τα θυμηθώ καλύτερα ......

μεσα από την καρδιά μου δυο υγιέστατα παιδάκια και τίποτα άλλο ...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Καλο μήνα να έχουμε να ευχηθώ σε όλες μας καλή δύναμη και κουράγιο!!!ειμαι καινούργια στο forum θα χαρω πολυ να συζητάμε μαζι τους προβληματισμούς μας!!! Για να μη γράφω πολλα μάθαμε  πριν λιγο καιρο οτι ο άντρας μου εχει αζωοσπερμια,κάναμε βιοψία πήγανε ολα καλα!!! Ο γιατρός μας ειπε πως μπορούμε να κανουμε 10-15 παιδιά ισως επειδή βρήκε πολυ καλο και υγιές σπερμα!!!Το ενα άγχος έφυγε..τωρα περιμένω να αδιαθετήσω για να παω για τον υπέρηχο και να ξεκινήσουμε την διαδικασία εξωσωματικής!! 

Γεια σου και σε εσένα .... η αλήθεια είναι ότι όταν το προβλημα είναι στον άντρα οκά είναι καλύτερα ..... ξεκινάς διέγερση λοιπόν .... με το καλό .!!! Σε ποιον γιατρό είσαι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου .... από το στόμα σου και στου θεού τα αυτή ..... εσυ τι κανείς ;;;;

Στο εύχομαι κ να έχεις θετικές σκέψεις μονο!!!! Εγώ την Παρασκευή περνάω επιτροπή επιτέλους!! Θα πάρω την προγεστερονη αυτό το μήνα κ τον άλλο μήνα φαντάζομαι θα γίνει η ωοληψια!! Άντε μόνο καλά νέα να έχουμε από δω κ πέρα όλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι ναι να τον ενημερώνεις .... σίγουρα θα το θέλει πολύ ...... εγώ όταν γέννησα στον πρώτο που έστειλα ήταν εκείνος .... εμένα δυστυχώς παρόλο που μένω Αθήνα δεν με ανέλαβε γιατί ήξερε τον μαλακα τον γυναικολόγο μου που με παρέπεμψε ....

άσε μη τα θυμηθώ καλύτερα ......

μεσα από την καρδιά μου δυο υγιέστατα παιδάκια και τίποτα άλλο ...... 

Αγαπη μου γλυκιά σ ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️ ❤️ ❤️ Υγεία για όλους μας 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Καλο μήνα να έχουμε να ευχηθώ σε όλες μας καλή δύναμη και κουράγιο!!!ειμαι καινούργια στο forum θα χαρω πολυ να συζητάμε μαζι τους προβληματισμούς μας!!! Για να μη γράφω πολλα μάθαμε  πριν λιγο καιρο οτι ο άντρας μου εχει αζωοσπερμια,κάναμε βιοψία πήγανε ολα καλα!!! Ο γιατρός μας ειπε πως μπορούμε να κανουμε 10-15 παιδιά ισως επειδή βρήκε πολυ καλο και υγιές σπερμα!!!Το ενα άγχος έφυγε..τωρα περιμένω να αδιαθετήσω για να παω για τον υπέρηχο και να ξεκινήσουμε την διαδικασία εξωσωματικής!! 

Καλώς ήρθες!!! Κ εμείς με αζωοσπερμια!! Εμείς κάναμε παρακέντηση σε μια κύστη που είχε ο άντρας μου κ βρήκαμε εκεί!! Για να δούμε πως θα πάει...

με το καλό κ με ηρεμία θα μας πάνε όλα καλά!! Όλες μαζί θα είμαστε κ θα είμαστε εδώ να τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/5/2020 at 6:20 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

Γεια σου και σε εσένα .... η αλήθεια είναι ότι όταν το προβλημα είναι στον άντρα οκά είναι καλύτερα ..... ξεκινάς διέγερση λοιπόν .... με το καλό .!!! Σε ποιον γιατρό είσαι ;;;;

Ευχαριστω πολΗ αλήθεια ειναι οτι το άγχος πρωταγωνιστεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Σου ζητάω χίλια συγγνώμη δεν το είδα κορίτσι μου .... 

η γνώμη μου για τον σφακ είναι απλά η καλύτερη . Είναι έντιμος και καλός γιατρός ... εγώ έκανα το παιδάκι μου μαζί του με διέγερση αλλά μετά ακολούθησαν άπειρη φυσικοί κύκλοι ..... στους φυσικούς κύκλους τους οποίος προτείνει σε Περιπτωσεις σαν την δίκη μου με χαμηλή αμη που δεν Άνταποκρινονται σε διέγερση , είναι απλά κορυφαίος ... έχει πολύ εμπειρία

στα αρνητικά τώρα για έμενα είχα το κέντρο στο οποίο δυστυχώς βρίσκεται .από άποψη οργάνωσης , συμπεριφοράς , καθαριότητας και πολλα αλλά ...... 

ο λόγος που έφυγα είναι γιατί ήθελα να δοκιμάσω και κάπου άλλου για να πω ότι τα έκανα όλα  και κανένας άλλος ..... 

στον προτείνω ανεπυφιλακτα........ ότι θέλεις μου λες ....

σε ευχαριστώ για τις ευχές ελπίζω το δέκα να είναι και το τυχερό μου

Σε ευχαριστω παρα πολυ! 

Ημουν αναμεσα σε δυο Σφακιανουδη και Μαντουδη οποτε καταλαβαινεις γιατι επεμενα να παρω μια γνωμη κι απο σενα.Αν δεν κανω λαθος εχεις συνεργαστει και με τους δυο.

Ελπιζω κι εγω να ειναι το 10 το καλο!Το αξιζεις μετα απο τοση προσπαθεια και επιμονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Σου ζητάω χίλια συγγνώμη δεν το είδα κορίτσι μου .... 

η γνώμη μου για τον σφακ είναι απλά η καλύτερη . Είναι έντιμος και καλός γιατρός ... εγώ έκανα το παιδάκι μου μαζί του με διέγερση αλλά μετά ακολούθησαν άπειρη φυσικοί κύκλοι ..... στους φυσικούς κύκλους τους οποίος προτείνει σε Περιπτωσεις σαν την δίκη μου με χαμηλή αμη που δεν Άνταποκρινονται σε διέγερση , είναι απλά κορυφαίος ... έχει πολύ εμπειρία

στα αρνητικά τώρα για έμενα είχα το κέντρο στο οποίο δυστυχώς βρίσκεται .από άποψη οργάνωσης , συμπεριφοράς , καθαριότητας και πολλα αλλά ...... 

ο λόγος που έφυγα είναι γιατί ήθελα να δοκιμάσω και κάπου άλλου για να πω ότι τα έκανα όλα  και κανένας άλλος ..... 

στον προτείνω ανεπυφιλακτα........ ότι θέλεις μου λες ....

σε ευχαριστώ για τις ευχές ελπίζω το δέκα να είναι και το τυχερό μου

Κορίτσι μου γλυκό εύχομαι όλα να πάνε καλα αυτή τη φορα εμένα το 10 είναι το τυχερό μου νούμερο εύχομαι να γίνει και το δικό σου.. είσαι παράδειγμα προς μίμηση για όλες μας εγώ μια έκανα απέτυχα και βαρηγκομησα  . 

Καλή επιτυχία που θα την έχεις  σε φιλώ γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Καλώς ήρθες!!! Κ εμείς με αζωοσπερμια!! Εμείς κάναμε παρακέντηση σε μια κύστη που είχε ο άντρας μου κ βρήκαμε εκεί!! Για να δούμε πως θα πάει...

με το καλό κ με ηρεμία θα μας πάνε όλα καλά!! Όλες μαζί θα είμαστε κ θα είμαστε εδώ να τα λέμε...

Με το καλο!!! Ολα θα πάνε καλα!! Παιρνω δύναμη και εγω απο εσας!!  Χαίρομαι πολυ που βρήκα την παρέα σας και θα μπορούμε να τα λέμε !! Οσο να ναι κάποια πράγματα δε μπορείς να τα συζητήσεις ακομα και με τους πιο κοντινούς σου ανθρωπους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εύχομαι όλα να πάνε καλα αυτή τη φορα εμένα το 10 είναι το τυχερό μου νούμερο εύχομαι να γίνει και το δικό σου.. είσαι παράδειγμα προς μίμηση για όλες μας εγώ μια έκανα απέτυχα και βαρηγκομησα  . 

Καλή επιτυχία που θα την έχεις  σε φιλώ γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:
στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εύχομαι όλα να πάνε καλα αυτή τη φορα εμένα το 10 είναι το τυχερό μου νούμερο εύχομαι να γίνει και το δικό σου.. είσαι παράδειγμα προς μίμηση για όλες μας εγώ μια έκανα απέτυχα και βαρηγκομησα  . 

Καλή επιτυχία που θα την έχεις  σε φιλώ γλυκα

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εύχομαι όλα να πάνε καλα αυτή τη φορα εμένα το 10 είναι το τυχερό μου νούμερο εύχομαι να γίνει και το δικό σου.. είσαι παράδειγμα προς μίμηση για όλες μας εγώ μια έκανα απέτυχα και βαρηγκομησα  . 

Καλή επιτυχία που θα την έχεις  σε φιλώ γλυκα

Κορίτσι μου γλυκό σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου ....αλήθεια είναι το τυχερό σου ;;;;;;;;;; Αχ μακάρι να βγει αυτή την φορά .!!!!!! 
εσενα θα είναι όμως το 2 και θα είναι και 2


ποτε ξεκινάς πάλι ;;;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Ευχαριστω πολυ!! Με τον κ.Μαστρομηνα!!Η αλήθεια ειναι οτι το άγχος πρωταγωνιστεί!!! 

Λογικό είναι αλλά δεν είναι όσο τραγικά ακούγονται ......εσυ Ποσό  χρόνων εισια  ;;;;;ορμονικές έχεις καλές ;;;;  
Εισια σε πολύ καλά χέρια και όλα θα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/5/2020 at 6:33 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

Λογικό είναι αλλά δεν είναι όσο τραγικά ακούγονται ......εσυ Ποσό  χρόνων εισια  ;;;;;ορμονικές έχεις καλές ;;;;  
Εισια σε πολύ καλά χέρια και όλα θα πάνε καλά 

26!! Ναι πολυ καλές οι εξετάσεις μου.. Απλά τρόμαξα λιγο με τα τοσα φάρμακα που θα χρειαστεί να πάρω, νομιζα μονάχα οτι θα ειναι δυο ενεσουλες!!! Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ! 

Ημουν αναμεσα σε δυο Σφακιανουδη και Μαντουδη οποτε καταλαβαινεις γιατι επεμενα να παρω μια γνωμη κι απο σενα.Αν δεν κανω λαθος εχεις συνεργαστει και με τους δυο.

Ελπιζω κι εγω να ειναι το 10 το καλο!Το αξιζεις μετα απο τοση προσπαθεια και επιμονη!

Τώρα πήγα στον μαντουδη .... είχα πάει  από το 2015 και εγώ ήμουν ανάμεσα στους δυο !!!! Γενικά είχα πάει για γνώμη σε αρκετούς αλλά κανένας δεν με είχε κερδίσει μόνοι αυτοί οι δυο 
τελικά  είχα επιλέξει τότε σφακ.

 

Επίσης θέωρω τον μαντουδη έντιμο που είναι βασικό !!!!!! Δεν θεωρώ ότι θα κοροϊδέψουν .Το κέντρο του είναι παρά πολύ καλό με απίστευτη οργάνωση πολύ καθαρό και πολύ καλή αύρα ..... το εμβρυοκογιξο πολύ καλό με απίστευτη οργάνωση και εξυπηρέτηση 

κανε ένα ραντεβού και με τους δυο και δες ποιος σου ταιριάζει εσένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Ειμαι στα 26!! Ναι πολυ καλές οι εξετάσεις μου.. Απλά τρόμαξα λιγο με τα τοσα φάρμακα που θα χρειαστεί να πάρω, νομιζα μονάχα οτι θα ειναι δυο ενεσουλες!!! Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; 

Για αυτό σου είπα θα κανείς 10-15 παιδιά .... να μην φοβάσαι τίποτα ....... αφού βρέθηκαν και σπερματοζωάρια όλα πάνε καλά ...

εγβ είμαι στην φάση που προσπαθώ γι α δεύτερο παιδάκι και σήμερα έκανα την 10 ετ ..... μην τρομάζεις όμως εγώ είμαι ειδική περίπτωση γιατί έπαθα ζημιά στην γεννά .....

στηη πρώτη μου ένεση το 2015 έκανα εμετό και λιποθύμησα τώρα της κάνω και μόνη μου ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...