Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Ψυχηηηηηη μου μπράβο σουυυυυ.... Συγχαρητήρια........ Αντε καλούς τριπλασιασμους να έχεις..... ❤️❤️❤️❤️ Άξιζε η αναμονή ε???? 

Αχ γλυκιά μου ευχαριστώ πολύ πολύ!μόνο άξιζε?τα καλά σας λόγια με βοήθησαν τοσες μέρες να αντέξω την αγωνία και την κλεισούρα.την δεύτερα πάλι χοριακη να δούμε πως τα πάμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Αχ γλυκιά μου ευχαριστώ πολύ πολύ!μόνο άξιζε?τα καλά σας λόγια με βοήθησαν τοσες μέρες να αντέξω την αγωνία και την κλεισούρα.την δεύτερα πάλι χοριακη να δούμε πως τα πάμε!

Υπομονηηηηη.... Κ τωρα όχι άγχος... Στο λέω εγώ που σε 3 χοριακες η καρδιά μου έφτανε 140 παλμούς (σοβαρολογω) κ έλεγα θα σπάσει.... Χιχιιχιχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki88 είπε:

Υπομονηηηηη.... Κ τωρα όχι άγχος... Στο λέω εγώ που σε 3 χοριακες η καρδιά μου έφτανε 140 παλμούς (σοβαρολογω) κ έλεγα θα σπάσει.... Χιχιιχιχ 

Ευτυχώς είμαι πολύ καλά δεν το πιστεύω ακόμη και ήρθα στην μαμά μου και θα μείνω εδω 2 μέρες γιατί ο άντρας μου αργεί στην δουλειά και δεν θέλω να είμαι μόνη μου.3 φορές ακόμη πρέπει να κάνω?η άλλες 2?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Takira είπε:

Ευτυχώς είμαι πολύ καλά δεν το πιστεύω ακόμη και ήρθα στην μαμά μου και θα μείνω εδω 2 μέρες γιατί ο άντρας μου αργεί στην δουλειά και δεν θέλω να είμαι μόνη μου.3 φορές ακόμη πρέπει να κάνω?η άλλες 2?

Μπραβο κοριτσάκι!!! όλα καλά να σου πάνε!!! να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη! αντε αντε τετοια ευχαριστα να ακούμε να χαιρόμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Ευτυχώς είμαι πολύ καλά δεν το πιστεύω ακόμη και ήρθα στην μαμά μου και θα μείνω εδω 2 μέρες γιατί ο άντρας μου αργεί στην δουλειά και δεν θέλω να είμαι μόνη μου.3 φορές ακόμη πρέπει να κάνω?η άλλες 2?

Ανάλογα πως ανέβαινει... Εγώ είχα κάνει Δευτέρα ήταν 57 ξαναέκανα Τετάρτη πήγε 170 και ξανά έκανα Παρασκευή κ πήγε 595... Τριπλασιαζοταν κ πιο πολύ!!! οπότε η γιατρός μ είπε Δευτέρα να πάω απευθείας για υπερηχο γτ λογικά Κυριακή θα είχε ξεπεράσει το 1800 κ Δευτέρα θα είχε ξεπεράσει το 2000 άρα θα βλέπαμε σάκο.... Είναι ανάλογα πως ανεβαίνει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μπραβο κοριτσάκι!!! όλα καλά να σου πάνε!!! να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη! αντε αντε τετοια ευχαριστα να ακούμε να χαιρόμαστε

Κούκλα μου ευχαριστώ πολύ!!!!!όλες μαζί θα τα καταφέρουμε ♥️😘 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki88 είπε:

Ανάλογα πως ανέβαινει... Εγώ είχα κάνει Δευτέρα ήταν 57 ξαναέκανα Τετάρτη πήγε 170 και ξανά έκανα Παρασκευή κ πήγε 595... Τριπλασιαζοταν κ πιο πολύ!!! οπότε η γιατρός μ είπε Δευτέρα να πάω απευθείας για υπερηχο γτ λογικά Κυριακή θα είχε ξεπεράσει το 1800 κ Δευτέρα θα είχε ξεπεράσει το 2000 άρα θα βλέπαμε σάκο.... Είναι ανάλογα πως ανεβαίνει.... 

Ναι κατάλαβα εγώ Κυριακή είναι να πάω αλλά είναι κλειστά και θα πάω Δευτέρα και μου είπε ότι πρέπει να διπλασιαστεί μέχρι τότε .μακάρι Παναγία μου όλα να πάνε καλά και είναι καλά το μωράκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Takira είπε:

Ναι κατάλαβα εγώ Κυριακή είναι να πάω αλλά είναι κλειστά και θα πάω Δευτέρα και μου είπε ότι πρέπει να διπλασιαστεί μέχρι τότε .μακάρι Παναγία μου όλα να πάνε καλά και είναι καλά το μωράκι μου.

Θετική σκέψη.... Είναι εκεί... Κ θα είναι καλά...... Σου εύχομαι να τριπλασιάστει κ πιο πολύ και πιο πολυυυυυυυ........ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου????είμαι έγκυος κορίτσια θα τρελαθώ πέτυχε.84 η χοριακη.

Μπράβο κορίτσι μου.... συγχαρητήρια!!!!είδες τα 4ης ημέρας!;κάνουν θαύματα... χαχα!!με το καλό ο τριπλασιασμός!!!πότε θα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Θετική σκέψη.... Είναι εκεί... Κ θα είναι καλά...... Σου εύχομαι να τριπλασιάστει κ πιο πολύ και πιο πολυυυυυυυ........ 

♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘Χίλια ευχαριστώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Smurf88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου.... συγχαρητήρια!!!!είδες τα 4ης ημέρας!;κάνουν θαύματα... χαχα!!με το καλό ο τριπλασιασμός!!!πότε θα πας;

Χαχαχα τα γλυκουλια μου!!!!θα πάω την Δευτέρα γιατί Κυριακή είναι κλειστά.ευχαριστω κούκλα μου εσένα σε αγαπώ από την αρχή το ξέρεις ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η koukou84 είπε:

Ποσό τέλεια τα είπες @Tokyo!!! 
@Takira Καληηη επιτυχία!!! Αναμένουμε νέα από τη χοριακη σου. Ένα τέλειο νούμερο ευχομαι!! 🙏

Κορίτσια ισχύει απόλυτα αύτο που λέει η @Tokyo.

@Eiffel είναι λογικό να αισθάνεσαι έτσι, μην αισθάνεσαι ενοχές. Απλά για δικό σου καλό, προσπάθησε να το αποβάλλεις όπως σου είπε και η @Taggeris γιατί όταν θα έρθει η σειρά μας δε θα θέλουμε να αισθάνεται το ίδιο μια άλλη γυναίκα. Γενικά τα πράγματα είναι δύσκολα με τις σχέσεις. Πάντα θα υπάρχουν τα πάνω και τα κάτω. Περνάμε μια δύσκολη φάση και στο τέλος της ημέρας πρέπει να σκεφτόμαστε οτι έχουμε ένα κοινό σκοπό...την απόκτηση ενός παιδιού η οποία πρέπει να είναι μια ώριμη απόφαση και όχι εγωιστική. 

@Takira αναμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου????είμαι έγκυος κορίτσια θα τρελαθώ πέτυχε.84 η χοριακη.

Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια κούκλα μου!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου????είμαι έγκυος κορίτσια θα τρελαθώ πέτυχε.84 η χοριακη.

Μπραβο κοριτσάκι μου !!! Συγχαρητήρια!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Ναι κατάλαβα εγώ Κυριακή είναι να πάω αλλά είναι κλειστά και θα πάω Δευτέρα και μου είπε ότι πρέπει να διπλασιαστεί μέχρι τότε .μακάρι Παναγία μου όλα να πάνε καλά και είναι καλά το μωράκι μου.

θετική σκέψη!!! Να μιλάς στο μωράκι σου ακόμα και τώρα που δεν καταλαβαίνει τίποτα. όλα καλά θα πάνε γλυκιά μου!!

Μόνο τέτοια ευχάριστα να ακούμε όλες μας!!! Σε όλες θα έρθει αυτή η στιγμή μέσα στο 2020. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εγώ πριν λίγο γύρισα από την υσυεροσκοπηση, όλα καλά!! Έβγαλε τον πολύποδα, ήταν μικρούλης λέει κ δε θα το στείλει για ιστολογική δε χρειάζεται. Μου έκανε και scratching ενδομητρίου κ τώρα περιμένουμε περίοδο... Αν δεν σταματήσουν οι διαδικασίες λόγω κορονοϊού στον επόμενο κύκλο ετ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου????είμαι έγκυος κορίτσια θα τρελαθώ πέτυχε.84 η χοριακη.

Ωωωω τέλεια νέα!!! Μπραααβοοο συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκια μου εγώ πριν λίγο γύρισα από την υσυεροσκοπηση, όλα καλά!! Έβγαλε τον πολύποδα, ήταν μικρούλης λέει κ δε θα το στείλει για ιστολογική δε χρειάζεται. Μου έκανε και scratching ενδομητρίου κ τώρα περιμένουμε περίοδο... Αν δεν σταματήσουν οι διαδικασίες λόγω κορονοϊού στον επόμενο κύκλο ετ...

Άντε κοριτσάκι μου, να σου πάνε όλα καλά!!!! Έρχεται και η σειρά σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου????είμαι έγκυος κορίτσια θα τρελαθώ πέτυχε.84 η χοριακη.

Μπράβο κορίτσι μου!!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Λοιπόν περιμένω την αποφαση της επιτροπής κατά τις 11 μας είπαν.

Το κορυφαίο είναι ότι περιμέναμε πόσες κοπέλες και μας κράταγε τα χαρτιά μια κυρία και μας έλεγε κανονικά ήταν σήμερα να μην ανοίξουμε αλλά πήρα την πρωτοβουλία εγώ και ήρθα 😮

Δηλαδή απλά θα ερχόμασταν όλες χωρίς ειδοποίηση και απλά θα ήταν κλειστά.

Επειδή τι συζητάγαμε χθες κορίτσια όσες έχουν επιτροπή μια δυο μέρες πριν πάρτε τηλέφωνο γιατί αποφασίζουν τελευταία στιγμή τι θα γίνει χωρίς ενημέρωση.. 

Έχεις νέα κορίτσι μου???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα και μέχρι και σήμερα που είμαι στην 6η εβδομάδα εγκυμοσύνης παρατήρησα ότι έχω αρκετή τριχόπτωση.. Τι μπορεί να φταίει; Μήπως το έχει πάθει και κάποια άλλη αυτό; αν είναι να μου πεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anni94 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ...ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ?

Εγώ τα σταματησα σαββατο ( που τοτε αδιαθετουσα κανονικα) και μου ηρθε τριτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!τώρα πήγα σε δύο ώρες θα ξέρω!!!!

Συχγαρητηρια ! μονο θετικα να ακουμε απο δω και περα ! Μην αγχωνεσαι ομως τωρα Καθολου και μη κανεις πολλα αραξε φουλ και φαε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ρωτησω κατι εχει παρει καποια κοπελα clomiphene (χαπια)για να καταψυξει ωαρια; Μηπως με ενεσεις ειναι πιο καλά; Εννοώ βγαζεις πιο πολλα.και αν παρεις χαπια σε ενα κυκλο κ οκ καταψυξεις σε αμεσως επομενο μπορεις να ξαναπαρεις για να εχεις επαφες με συζυγο μηπως πιασεις φυσικα; Ξερει καμια να μου πει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...