Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι Μου!!!  Υπομονή θα περάσουν οι μερες

Σε ευχαριστώ πολύ!! Εσυ κοριτσάκι μου τι κανεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Καλη επιτυχία κοριτσάκι μου! Για τα συμπτώματα που έχεις δεν ξέρω, είναι η πρώτη μου ετ!! Κοντά κοντά είμαστε! Μαζί θα μετράμε.

Κορίτσια πότε  κανατε ετ?εγώ στις 13 έχω χοριακη είμαι στην 2η μέρα εβρυομεταφορας.νιωθετε κάτι?εγώ σήμερα ζαλίζομαι λίγο δεν ξέρω μήπως φταίει που δύο μέρες πάω από καναπέ σε κρεβάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Εσυ κοριτσάκι μου τι κανεις;; 

Εγώ κανω "format" στο εαυτο μου..  Αφού ξυπνάω το πρωί και σκέφτομαι?? Έκανα εξωσωματική εγώ και απέτυχε?? Τέλος πάντων όλα περνάνε..  να προσέχεις κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου , χθες τελικά έκανα εμβρύομεταφορα ένα έμβρυο το άλλο δεν προχώρησε ! Σήμερα έχω τσιμπήματα αραιά και που και πόνους περιόδου αραιά και που... Από τα φάρμακα ?

Και εγώ έκανα προχθές δύο εβρυακια και έχω τσιμπήματα και λίγο ζάλη σήμερα μάλλον από την ξάπλα!παίρνεις προγεστερόνη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια πότε  κανατε ετ?εγώ στις 13 έχω χοριακη είμαι στην 2η μέρα εβρυομεταφορας.νιωθετε κάτι?εγώ σήμερα ζαλίζομαι λίγο δεν ξέρω μήπως φταίει που δύο μέρες πάω από καναπέ σε κρεβάτι.

Και οι 3 είμαστε κοντά κοντά!!! Εγώ σήμερα έκανα ετ και μέχρι στιγμής Δεν έχω τίποτα. Εγώ χοριακη έχω στις 16! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ κανω "format" στο εαυτο μου..  Αφού ξυπνάω το πρωί και σκέφτομαι?? Έκανα εξωσωματική εγώ και απέτυχε?? Τέλος πάντων όλα περνάνε..  να προσέχεις κορίτσι μου

Έτσι αγάπη δυναμικά πάμε παρακάτω! 🥰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η koukou84 είπε:

Και οι 3 είμαστε κοντά κοντά!!! Εγώ σήμερα έκανα ετ και μέχρι στιγμής Δεν έχω τίποτα. Εγώ χοριακη έχω στις 16! 

Μακάρι να πάμε όλες καλά!!!!!!πόσα εβρυα έβαλες εσυ?τι ηλικία έχεις?εγώ είμαι 33 και είναι η πρώτη μου εξωσωματική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια πότε  κανατε ετ?εγώ στις 13 έχω χοριακη είμαι στην 2η μέρα εβρυομεταφορας.νιωθετε κάτι?εγώ σήμερα ζαλίζομαι λίγο δεν ξέρω μήπως φταίει που δύο μέρες πάω από καναπέ σε κρεβάτι.

Έτσι χάλια ήμουν κι εγώ...κι ακόμα έτσι είμαι... άσε ο ύπνος.... Τα utrogestan ..... ευθύνονται... κάνε υπομονή...

@koukou84 @bebe2 καλή επιτυχία και υπομονή!!! Τουλάχιστον είστε 3 μαζί και έχετε παρέα...θα περάσουν οι μέρες...και θα μας ανακοινώσετε και τα δικά σας ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Έτσι χάλια ήμουν κι εγώ...κι ακόμα έτσι είμαι... άσε ο ύπνος.... Τα utrogestan ..... ευθύνονται... κάνε υπομονή...

@koukou84 @bebe2 καλή επιτυχία και υπομονή!!! Τουλάχιστον είστε 3 μαζί και έχετε παρέα...θα περάσουν οι μέρες...και θα μας ανακοινώσετε και τα δικά σας ευχάριστα!!

Ναι πολύ καλό αυτό να έχουμε παρεουλα τα καλά αποτελέσματα!!!εγώ δεν παίρνω  utrogestan κάνω μια ένεση και μια κολπική κρεμα.αλλα μάλλον αυτό τα κάνει όλο αυτήν την ατονία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Μακάρι να πάμε όλες καλά!!!!!!πόσα εβρυα έβαλες εσυ?τι ηλικία έχεις?εγώ είμαι 33 και είναι η πρώτη μου εξωσωματική

Μακάρι να έχουμε οοολες μας θετικά αποτελέσματα. Εγώ είμαι 35(βασικά περπατάω στα 36🤣). Έβαλα 2 βλαστοκυστες 5 ημερών τα γλυκουλια σπορακια μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου , χθες τελικά έκανα εμβρύομεταφορα ένα έμβρυο το άλλο δεν προχώρησε ! Σήμερα έχω τσιμπήματα αραιά και που και πόνους περιόδου αραιά και που... Από τα φάρμακα ?

Από τα φάρμακα ρε κορίτσι είναι ..... μην αγχώνεσαι καθόλου 

στις πριν 1 ώρα, ο/η koukou84 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου!! Και εγώ πήρα σήμερα δυο από τα σπορακια μου. Ελπίζω να φωλιάσουν! Τώρα πως περνανε 11 μέρες; Μου είπαν σε 10 μερεσ χοριακη αλλα επειδή πέφτει Κυριακή καλύτερα την επόμενη(11η)και όχι την προηγούμενη μέρα(9η) ☹️

Εάν έβαλες βλαστοκύστες και στις εννέα θα δείξουν .... εγώ στις εννέα κάνω βάσει οδηγιών του μαντουδη 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια πότε  κανατε ετ?εγώ στις 13 έχω χοριακη είμαι στην 2η μέρα εβρυομεταφορας.νιωθετε κάτι?εγώ σήμερα ζαλίζομαι λίγο δεν ξέρω μήπως φταίει που δύο μέρες πάω από καναπέ σε κρεβάτι.

Από τα φάρμακα και από την ξάπλα κι εγώ το παθαίνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Έτσι χάλια ήμουν κι εγώ...κι ακόμα έτσι είμαι... άσε ο ύπνος.... Τα utrogestan ..... ευθύνονται... κάνε υπομονή...

@koukou84 @bebe2 καλή επιτυχία και υπομονή!!! Τουλάχιστον είστε 3 μαζί και έχετε παρέα...θα περάσουν οι μέρες...και θα μας ανακοινώσετε και τα δικά σας ευχάριστα!!

Αυτά τα utrogestan δεν παλεύονται τα ατιμα. Καλη επιτυχία για αύριο κοριτσάρα μου ένα τέλειο νούμερο να έχεις!!!! Και όλα να πάνε καλά!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Από τα φάρμακα ρε κορίτσι είναι ..... μην αγχώνεσαι καθόλου 

Εάν έβαλες βλαστοκύστες και στις εννέα θα δείξουν .... εγώ στις εννέα κάνω βάσει οδηγιών του μαντουδη 

Από τα φάρμακα και από την ξάπλα κι εγώ το παθαίνω 

Μωρε εγώ θα την κάνω μάλλον την κουτσουκελα μου και θα πάω στις 9 μέρες. Δεν το κόβω να την παλεύω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Ναι πολύ καλό αυτό να έχουμε παρεουλα τα καλά αποτελέσματα!!!εγώ δεν παίρνω  utrogestan κάνω μια ένεση και μια κολπική κρεμα.αλλα μάλλον αυτό τα κάνει όλο αυτήν την ατονία.

Prolutex κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Και εγώ έκανα προχθές δύο εβρυακια και έχω τσιμπήματα και λίγο ζάλη σήμερα μάλλον από την ξάπλα!παίρνεις προγεστερόνη ?

Ζάλη όχι τσιμπήματα και τρομερή υπνηλία από τα utragestan μιλάμε για λήθαργο όχι αστεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια πότε  κανατε ετ?εγώ στις 13 έχω χοριακη είμαι στην 2η μέρα εβρυομεταφορας.νιωθετε κάτι?εγώ σήμερα ζαλίζομαι λίγο δεν ξέρω μήπως φταίει που δύο μέρες πάω από καναπέ σε κρεβάτι.

Εγώ έκανα χθες χοριακη στις 16 έχω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ έκανα χθες χοριακη στις 16 έχω ;)

Όλα να πάνε τέλεια κούκλα μου!!!!!για όλες μας!η πρώτη σου φορά είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου , χθες τελικά έκανα εμβρύομεταφορα ένα έμβρυο το άλλο δεν προχώρησε ! Σήμερα έχω τσιμπήματα αραιά και που και πόνους περιόδου αραιά και που... Από τα φάρμακα ?

Καλά αποτελέσματα! Είναι από τα φάρμακα σίγουρα, είναι πολύ νωρίς ακόμη. Τα φάρμακα όμως κάνουν αυτά τα τσιμπήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μπράβο βρε κορίτσια με το καλό!!! Όλες μαζί θα μας ανακοινώσετε τα ευχαριστα νέα!!! 

Όλες φέτος θα έχουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Την ίδια δουλειά κάνουν και αυτά. Γι'αυτό ζαλίζεσαι.

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Ναι κ vasclor τα κολπικά!

Εγω παλι δεν εχω κανενα συμπτωμα κ ειμαι στην 11 μερα της εβρυομεταφορας και παιρω 3 cyclacur καθε μερα,1 ασπιρινη παιδικη ,prolutex ενεση και αντιπηκτική ενεση και vasclor κολπικό καθε βραδυ.!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η koukou84 είπε:

Μωρε εγώ θα την κάνω μάλλον την κουτσουκελα μου και θα πάω στις 9 μέρες. Δεν το κόβω να την παλεύω. 

@koukou84για μενα μη το κανεις  γιατί αν δε δειξει κατι ή ειναι χαμηλη επειδή θα ειναι νωρις ...πιο πολύ θα αγχωθεις.κανε υπομονή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...