Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω οι πιο έμπειρες από τα 5 πόσα πιστεύετε στατιστικά ότι θα γονιμοποιηθούν?έχω λέτε πιθανότητα?έχω τόσο άγχος που δεν ξέρω ειλικρινά περιμένω πως και πως να περάσει το βράδυ να με πάρουν από το κέντρο να μου πουν τι εγινε

Εγώ είχα βγάλει 12 γονιμοποιήθηκαν όλα και στην τελική κατέληξα με 8 βλαστοκύστες. Είναι θέμα τύχης πιστεύω.. Όπως είπε και η φίλη @Tokyo εχθές πολύ σωστά μην κοιτάμε τα στατιστικά γιατί ο κάθε οργανισμός λειτουργεί διαφορετικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι ποτέ πας για χοριακη ;;;;;;; Σε έχω στο μυαλό μου ... αχ αυτές οι μέρες αναμονής να μην υπήρχαν ποσό διαφορετικό θα ήταν αυτό το μονοπάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα!! Για κάποιο διάστημα σε κάθε δημοσίευση της θα καθυστερεί λίγο μόλις περάσει μια δοκιμαστική περίοδο και πάει απο το 0 στο 1 θα μπορεί να στέλνει κανονικά. Εμείς δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό μόνο οι διαχειριστές του φόρουμ.  

Θα το μεταφέρω στην κοπέλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Σταυρι ποτέ πας για χοριακη ;;;;;;; Σε έχω στο μυαλό μου ... αχ αυτές οι μέρες αναμονής να μην υπήρχαν ποσό διαφορετικό θα ήταν αυτό το μονοπάτι 

Καλημερα κορίτσι μου.. πολύ άγχος βρε παιδί μου τρώω τα σίδερα αλλά σήμερα κατέβηκα στις μαγαζι μας και άλλαξε λίγο η ψυχολογία έχω και ένα σκυλο που πρέπει να κάνω ευθανασία λόγω εγκεφαλικού και παράλυσης όλα μαζί έτυχαν . Σήμερα ξυπνησα με  πονακια περιοδου 5 μέρες μετά την ετ χοριακη μου είπαν 9/3 Αλλά είναι Κυριακή θα πάω 10/3 .. άντε να δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Εγώ είχα βγάλει 12 γονιμοποιήθηκαν όλα και στην τελική κατέληξα με 8 βλαστοκύστες. Είναι θέμα τύχης πιστεύω.. Όπως είπε και η φίλη @Tokyo εχθές πολύ σωστά μην κοιτάμε τα στατιστικά γιατί ο κάθε οργανισμός λειτουργεί διαφορετικά.

@Takira κορίτσι μου τι έγινε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Θα το μεταφέρω στην κοπέλα! 

Ευχαριστώ για την απάντηση κορίτσια. Πρώτη φορά ασχολούμαι με αυτά, γι αυτό και οι απορίες. Για να δούμε λοιπόν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !! Με έχει πιάσει άγχος για αύριο που έχω ωοληψια! :( Θελω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά να γονιμοποιηθούν εμβρυακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Με έχει πιάσει άγχος για αύριο που έχω ωοληψια! :( Θελω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά να γονιμοποιηθούν εμβρυακια

κορίτσι να σκέφτεσαι θετικά! Σίγουρα έχεις τις ευχές μας :-)!

Σου εχει πει ο γιατρός πόσα ωοθυλάκια βλέπει; αν κατάλαβα καλά αυτή δεν είναι η πρώτη φορά που κάνεις εξωσωματική, σωστά; καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Με έχει πιάσει άγχος για αύριο που έχω ωοληψια! :( Θελω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά να γονιμοποιηθούν εμβρυακια

Αισιόδοξη να είσαι κοριτσάκι κ ολα θα πάνε μια χαρά. Μέσα απ την καρδια μου σου εύχομαι ότι καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι να σκέφτεσαι θετικά! Σίγουρα έχεις τις ευχές μας :-)!

Σου εχει πει ο γιατρός πόσα ωοθυλάκια βλέπει; αν κατάλαβα καλά αυτή δεν είναι η πρώτη φορά που κάνεις εξωσωματική, σωστά; καλή επιτυχία!

4 έχω δύο δεξιά και δύο αριστερά έχω κάνει άλλη μια διέγερση στην οποία μου είχε πάρει 7 και γονιμοποιηθηκαν 4 άριστης ποιότητας ! Ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Αισιόδοξη να είσαι κοριτσάκι κ ολα θα πάνε μια χαρά. Μέσα απ την καρδια μου σου εύχομαι ότι καλύτερο 

Ευχαριστώ πολύ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα νόμιζα θα πεθάνω από το άγχος δεν περνούσαν οι ώρες!από τα 5 τα 4 ήταν ώριμα και τελικά γινιμοποιηθηκαν τα 3.εκλαιγα το πρωί από την χαρά μου.αναμονη έως την Δευτέρα τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κοριτσάκια μου όμορφα νόμιζα θα πεθάνω από το άγχος δεν περνούσαν οι ώρες!από τα 5 τα 4 ήταν ώριμα και τελικά γινιμοποιηθηκαν τα 3.εκλαιγα το πρωί από την χαρά μου.αναμονη έως την Δευτέρα τώρα.

μια χαρά κορίτσι! εύχομαι να προχωρήσουν όλα και τη Δευτέρα να έχεις ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κοριτσάκια μου όμορφα νόμιζα θα πεθάνω από το άγχος δεν περνούσαν οι ώρες!από τα 5 τα 4 ήταν ώριμα και τελικά γινιμοποιηθηκαν τα 3.εκλαιγα το πρωί από την χαρά μου.αναμονη έως την Δευτέρα τώρα.

Μπράβο κορίτσι μου άντε σου έφυγε ένα άγχος!! Με το καλό τώρα για την εμβρυομεταφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Μπράβο κορίτσι μου άντε σου έφυγε ένα άγχος!! Με το καλό τώρα για την εμβρυομεταφορά.

Να σας ρωτήσω γιατί δεν ξέρω και πολλά.3ης μέρας εβρυακια έχετε βάλει εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Takira είπε:

Να σας ρωτήσω γιατί δεν ξέρω και πολλά.3ης μέρας εβρυακια έχετε βάλει εσείς?

Εγώ ναι 3ης μέρας έβαλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Takira είπε:

Να σας ρωτήσω γιατί δεν ξέρω και πολλά.3ης μέρας εβρυακια έχετε βάλει εσείς?

@Tokyo @Taggeris ευχαριστώ κορίτσια μου μου δίνεται πολύ δύναμη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ ναι 3ης μέρας έβαλα. 

Τελεια!!προχώρησαν όλα εσένα?εγώ αν μου πει την δεύτερα που είναι 3ης μέρας θα τα βάλω σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Να σας ρωτήσω γιατί δεν ξέρω και πολλά.3ης μέρας εβρυακια έχετε βάλει εσείς?

εγώ δεν έχω ακόμα προχωρήσει 😉 έχω και 3ης και βλαστοκύστες... όμως θα σου πω κάτι, έχει μικρή σημασία τι είναι αυτό που βαζεις. Αυτό που είναι να πιάσει θα πιάσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

@Takira κορίτσι μου τι έγινε??

@Σταυρι μου νομιζω πήγε καλά από τα 5 ήταν ώριμα τα 4 και γινιμοποιηθηκαν τα 3!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

εγώ δεν έχω ακόμα προχωρήσει 😉 έχω και 3ης και βλαστοκύστες... όμως θα σου πω κάτι, έχει μικρή σημασία τι είναι αυτό που βαζεις. Αυτό που είναι να πιάσει θα πιάσει!

Κατάλαβα ο Θεός είναι μεγάλος θα μας βοηθήσει κοριτσάκια μου!!!φέτος θα είναι η χρονιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

εγώ δεν έχω ακόμα προχωρήσει 😉 έχω και 3ης και βλαστοκύστες... όμως θα σου πω κάτι, έχει μικρή σημασία τι είναι αυτό που βαζεις. Αυτό που είναι να πιάσει θα πιάσει!

Θα συμφωνήσω απόλυτα ως προς αυτό....αν είναι να πιάσει είτε βάλεις 3ης είτε βλαστοκύστες εκεί θα κάτσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Κοριτσάκια μου όμορφα νόμιζα θα πεθάνω από το άγχος δεν περνούσαν οι ώρες!από τα 5 τα 4 ήταν ώριμα και τελικά γινιμοποιηθηκαν τα 3.εκλαιγα το πρωί από την χαρά μου.αναμονη έως την Δευτέρα τώρα.

Τέλεια κορίτσι μου!! Τέλεια!!! Όλα καλά θα πάνε.. ποτέ θα πας για ετ, σου έχει πει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!! Τέλεια!!! Όλα καλά θα πάνε.. ποτέ θα πας για ετ, σου έχει πει;;;

Γλυκούλα μου ευχαριστώ πολύ ειλικρινά!την Δευτέρα θα μου πει ανάλογα πως πανε και μπορεί και την Δευτέρα.εσυ σε τι στάδιο είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Με έχει πιάσει άγχος για αύριο που έχω ωοληψια! :( Θελω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά να γονιμοποιηθούν εμβρυακια

Καλή επιτυχία κοριτσι μου για αύριο. Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά 😉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...