Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Μπράβο κορίτσι μου. Με το καλό  ολα.. Αντε και στα δικά μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Συγχαρητήρια γλυκό κορίτσι!!!! Με το καλό να πάνε όλα τέλεια!!! 

Άντε βρε κορίτσια να γεμίσει θετικά το παρεάκι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Nαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Υπέροχα νέα...

Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πως είστε σήμερα; Με πήραν πριν λίγο από το εμβρυολογικό, έχουμε τελικά 2 βλαστοκύστες. Η μία είναι ΑΑ και η άλλη ΑΒ τα άλλα 2 εμβρυάκια δεν επιβίωσαν, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Τώρα περιμένω να έρθει περίοδος για να πάω για την υστεροσκόπηση. Σε πόσες μέρες μετά την ωοληψία σας ήρθε εσάς;

Τέλεια κορίτσι μου!!! 'Αντε με το καλό...όλα να πάνε τέλεια και να εμφυτευτούν και τα 2!! Διδυμάκια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Αντε ρε κοριτσακι μου! Πόσο πολύ χάρηκα με τα νεα σου! 

Ευχομαι όλοψυχα όλα να πάνε σουπερ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Ταλαιπωρήθηκες αλλά τα κατάφερες!!!  Χάρηκα πολύ με τα νέα σου και εύχομαι να ακολουθήσουμε σύντομα όλες!!!❤❤😗😗😗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Μα τι όμορφο νέο μας έφερες σήμερα.... Μπράβο συγχαρητήρια πολλά και καλούς διπλασιασμούς.... !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Συγχαρητηρια!Ολα να σου πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αντε ρε κοριτσακι μου! Πόσο πολύ χάρηκα με τα νεα σου! 

Ευχομαι όλοψυχα όλα να πάνε σουπερ!!!!!

Κοριτσάκι μου γλυκό συγχαρητηριααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Όλα καλά να πάνε σου εύχομαι καλούς διπλασιασμούς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sokola4 με το καλο κοπελα μου!!! Ειναι μεγαλη η χοριακη σου 😊😊😊Συγχαρητήρια!!! Δωστε μας ελπίδα κοριτσια!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Άριστες !!!! Όλα είναι υπέρ σου πας με πολύ καλές πιθανότητες ❤️❤️❤️

Συγγνώμη αλλά γιατί έκανες πριν αδιαθετήσεις ορμονικές ;;; Την δεύτερη με Τρίτη μέρα δεν σου είπαν ;;;; Εκτός και θέλει να δει κάτι άλλο ο γιατρός σου !!!!

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι έχει δίκιο η @Papadakis δεν έχει σημασία τι τιμές θα πάρεις, είναι αναξιόπιστο το αποτέλεσμα! 2η-3η μέρα θέλει! Αχ την είχα κάνει κάποτε κ γω αυτή την πατάτα κ δεν το κατάλαβα... οι τιμές έμοιαζαν λογικές κ μετά από καιρό κατάλαβα τι είχα κάνει 

Τις έκανα μόνο για την επιτροπή. Περναω την Τρίτη κ δεν ήξερα αν θα προλάβω να τις κάνω στην περίοδο. Αύριο μάλλον θα ξαναπάω. Παρ ολα αυτά μου είπαν απ το κεντρο Ότι δεν τις χρειάζονται. Μόνο την tsh ήθελε να δει απ του θυρεοειδή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!! Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo @Taggeris @koukou84 @elena0212 @Papadakis @ntinaki88 @ioannastr σας ευχαριστώ πάρα πολύ!! Να ξέρετε κορίτσια πως είστε το στήριγμά μου. Θεωρώ ότι κάποιος ο οποίος δεν έχει μπει σε αυτή διαδικασία δεν μπορεί να καταλάβει τι περνάμε. Ούτε ακόμα οι άντρες μας, μόνο μέχρι ένα μικρό βαθμό.

@sokola4 Συγχαρητήρια κοριτσάκι!!! Είναι υπέροχα τα νέα!!! Καλούς διπλασιασμούς!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Tokyo @Taggeris @koukou84 @elena0212 @Papadakis @ntinaki88 @ioannastr σας ευχαριστώ πάρα πολύ!! Να ξέρετε κορίτσια πως είστε το στήριγμά μου. Θεωρώ ότι κάποιος ο οποίος δεν έχει μπει σε αυτή διαδικασία δεν μπορεί να καταλάβει τι περνάμε. Ούτε ακόμα οι άντρες μας, μόνο μέχρι ένα μικρό βαθμό.

@sokola4 Συγχαρητήρια κοριτσάκι!!! Είναι υπέροχα τα νέα!!! Καλούς διπλασιασμούς!!! 

 

🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Tokyo @Taggeris @koukou84 @elena0212 @Papadakis @ntinaki88 @ioannastr σας ευχαριστώ πάρα πολύ!! Να ξέρετε κορίτσια πως είστε το στήριγμά μου. Θεωρώ ότι κάποιος ο οποίος δεν έχει μπει σε αυτή διαδικασία δεν μπορεί να καταλάβει τι περνάμε. Ούτε ακόμα οι άντρες μας, μόνο μέχρι ένα μικρό βαθμό.

@sokola4 Συγχαρητήρια κοριτσάκι!!! Είναι υπέροχα τα νέα!!! Καλούς διπλασιασμούς!!! 

 

Εγώ πάλι σε όλο αυτό, θεωρώ ότι το μεγαλύτερο στήριγμα μου κι ο μόνος που με καταλαβαίνε πρώτα απ όλα ηταν ο άντρας μου... Ήταν εκεί πριν νιώσω οτιδήποτε... Σε κάθε πόνο σε κάθε άγχος σε κάθε κλάμα ήταν εκεί να το προλάβει... Δεν αισθάνθηκα στιγμή ότι το περνάω μόνη μου όλο αυτό.. Εγώ ήμουν δυνατή, εκεινος σε κάθε ένεση έκλαιγε κ αγχωνοταν αν πονάω.... Στην ωολυψια απ έξω ήταν τρελαμένος.... Όταν ξύπνησα θυμάμαι μόνο ότι ήρθε η μαία του γιατρου να με δει κ το πρώτο που είπε είναι "πάω στον Σπύρο να του πω ότι ξύπνησες γτ έχει ανοίξει μονοπάτι έξω απ το πηγαινελα".... Και στην έμβρυομεταφορα δε με άφηνε να κάνω τπτ (μαγείρεμα σπίτι τπτ) ούτε καν να πλυθω μονη μου για να μη σκυψω να μην πέσω οτιδήποτε ... Του λεγανε οι γονείς μου να έρθουν να βοηθήσουν κ ελεγε όλα θα τα κανω εγω..... Να μη σχολιάσω για το αίμα εμφυτευσης.... Ερχόταν μαζί μ στην τουαλέτα να βλεπει το χαρτί αν έχει σταγόνες ή οτιδήποτε... Μετά το θετικό τεστ κ τις χοριακες δεν θα αναφέρω άλλες λεπτομέρειες....  Να πω μόνο ότι έχω να κάνω φαγητό κ δουλειες έδω κ 4 μήνες.. Κ όχι ότι δεν σηκώνομαι... Αλλά δεν με αφήνει..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Μπράβο μπράβο, συγχαρητήρια πάρα πολυ χάρηκα, ξέρεις εσύ!!! Καλούς διπλασιαμους!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Εγώ πάλι σε όλο αυτό, θεωρώ ότι το μεγαλύτερο στήριγμα μου κι ο μόνος που με καταλαβαίνε πρώτα απ όλα ηταν ο άντρας μου... Ήταν εκεί πριν νιώσω οτιδήποτε... Σε κάθε πόνο σε κάθε άγχος σε κάθε κλάμα ήταν εκεί να το προλάβει... Δεν αισθάνθηκα στιγμή ότι το περνάω μόνη μου όλο αυτό.. Εγώ ήμουν δυνατή, εκεινος σε κάθε ένεση έκλαιγε κ αγχωνοταν αν πονάω.... Στην ωολυψια απ έξω ήταν τρελαμένος.... Όταν ξύπνησα θυμάμαι μόνο ότι ήρθε η μαία του γιατρου να με δει κ το πρώτο που είπε είναι "πάω στον Σπύρο να του πω ότι ξύπνησες γτ έχει ανοίξει μονοπάτι έξω απ το πηγαινελα".... Και στην έμβρυομεταφορα δε με άφηνε να κάνω τπτ (μαγείρεμα σπίτι τπτ) ούτε καν να πλυθω μονη μου για να μη σκυψω να μην πέσω οτιδήποτε ... Του λεγανε οι γονείς μου να έρθουν να βοηθήσουν κ ελεγε όλα θα τα κανω εγω..... Να μη σχολιάσω για το αίμα εμφυτευσης.... Ερχόταν μαζί μ στην τουαλέτα να βλεπει το χαρτί αν έχει σταγόνες ή οτιδήποτε... Μετά το θετικό τεστ κ τις χοριακες δεν θα αναφέρω άλλες λεπτομέρειες....  Να πω μόνο ότι έχω να κάνω φαγητό κ δουλειες έχω κ 4 μήνες.. Κ όχι ότι δεν σηκώνομαι... Αλλά δεν με αφήνει..... 

Παναγία μου ότι πιο γλυκό και όμορφο έχω διαβάσει.... Αυτό είναι αγάπη!!!!

Μπράβο παιδιά μου να σας αξιώσει ο Θεός να κρατήσετε αγκαλιά το μωράκι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki88 είπε:

Εγώ πάλι σε όλο αυτό, θεωρώ ότι το μεγαλύτερο στήριγμα μου κι ο μόνος που με καταλαβαίνε πρώτα απ όλα ηταν ο άντρας μου... Ήταν εκεί πριν νιώσω οτιδήποτε... Σε κάθε πόνο σε κάθε άγχος σε κάθε κλάμα ήταν εκεί να το προλάβει... Δεν αισθάνθηκα στιγμή ότι το περνάω μόνη μου όλο αυτό.. Εγώ ήμουν δυνατή, εκεινος σε κάθε ένεση έκλαιγε κ αγχωνοταν αν πονάω.... Στην ωολυψια απ έξω ήταν τρελαμένος.... Όταν ξύπνησα θυμάμαι μόνο ότι ήρθε η μαία του γιατρου να με δει κ το πρώτο που είπε είναι "πάω στον Σπύρο να του πω ότι ξύπνησες γτ έχει ανοίξει μονοπάτι έξω απ το πηγαινελα".... Και στην έμβρυομεταφορα δε με άφηνε να κάνω τπτ (μαγείρεμα σπίτι τπτ) ούτε καν να πλυθω μονη μου για να μη σκυψω να μην πέσω οτιδήποτε ... Του λεγανε οι γονείς μου να έρθουν να βοηθήσουν κ ελεγε όλα θα τα κανω εγω..... Να μη σχολιάσω για το αίμα εμφυτευσης.... Ερχόταν μαζί μ στην τουαλέτα να βλεπει το χαρτί αν έχει σταγόνες ή οτιδήποτε... Μετά το θετικό τεστ κ τις χοριακες δεν θα αναφέρω άλλες λεπτομέρειες....  Να πω μόνο ότι έχω να κάνω φαγητό κ δουλειες έχω κ 4 μήνες.. Κ όχι ότι δεν σηκώνομαι... Αλλά δεν με αφήνει..... 

Στο κομμάτι κούρασης, δουλειές κλπ ναι, όπως και στις ενέσεις ήταν δίπλα μου. Προς Θεού δεν το κατηγορώ το αγόρι μου. Απλά στο κομμάτι των ορμονών καμία επαφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Κορίτσια μου δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! Είμαι έγκυος!!! Πρώτη χοριακή σήμερα 198,5😁 Επαναλαμβάνω την Παρασκευή.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!Όλα να πάνε τέλεια!!!κοίτα να το χαρείς τώρα!!!!💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Στο κομμάτι κούρασης, δουλειές κλπ ναι, όπως και στις ενέσεις ήταν δίπλα μου. Προς Θεού δεν το κατηγορώ το αγόρι μου. Απλά στο κομμάτι των ορμονών καμία επαφή.

Θυμάμαι του είπε ο γιατρός "να χεις υπομονή με τα νεύρα λόγω ορμόνων"... Σε πληροφορώ όταν τον ξανα ρώτησε μετά την έμβρυομεταφορα λέει "εμάς μας έκαναν καλό Γιατρέ... Έχω να την δω τόσο ήρεμη χρόνια"... Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Παναγία μου ότι πιο γλυκό και όμορφο έχω διαβάσει.... Αυτό είναι αγάπη!!!!

Μπράβο παιδιά μου να σας αξιώσει ο Θεός να κρατήσετε αγκαλιά το μωράκι σας!!

Σ ευχαριστούμε γλυκιά μου!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Ελπίζουμε σε 4.5-5 μήνες να έρθει το αστεράκι μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Εγώ πάλι σε όλο αυτό, θεωρώ ότι το μεγαλύτερο στήριγμα μου κι ο μόνος που με καταλαβαίνε πρώτα απ όλα ηταν ο άντρας μου... Ήταν εκεί πριν νιώσω οτιδήποτε... Σε κάθε πόνο σε κάθε άγχος σε κάθε κλάμα ήταν εκεί να το προλάβει... Δεν αισθάνθηκα στιγμή ότι το περνάω μόνη μου όλο αυτό.. Εγώ ήμουν δυνατή, εκεινος σε κάθε ένεση έκλαιγε κ αγχωνοταν αν πονάω.... Στην ωολυψια απ έξω ήταν τρελαμένος.... Όταν ξύπνησα θυμάμαι μόνο ότι ήρθε η μαία του γιατρου να με δει κ το πρώτο που είπε είναι "πάω στον Σπύρο να του πω ότι ξύπνησες γτ έχει ανοίξει μονοπάτι έξω απ το πηγαινελα".... Και στην έμβρυομεταφορα δε με άφηνε να κάνω τπτ (μαγείρεμα σπίτι τπτ) ούτε καν να πλυθω μονη μου για να μη σκυψω να μην πέσω οτιδήποτε ... Του λεγανε οι γονείς μου να έρθουν να βοηθήσουν κ ελεγε όλα θα τα κανω εγω..... Να μη σχολιάσω για το αίμα εμφυτευσης.... Ερχόταν μαζί μ στην τουαλέτα να βλεπει το χαρτί αν έχει σταγόνες ή οτιδήποτε... Μετά το θετικό τεστ κ τις χοριακες δεν θα αναφέρω άλλες λεπτομέρειες....  Να πω μόνο ότι έχω να κάνω φαγητό κ δουλειες έδω κ 4 μήνες.. Κ όχι ότι δεν σηκώνομαι... Αλλά δεν με αφήνει..... 

Όχι μπράβο και πάντα να είστε αγαπημένοι.!! Εγώ πάλι τέλειος το αντίθετο δεν ήθελα να είναι πουθενά δεν με είδε ποτέ όταν έκανα της ενέσεις ήταν απλά μαζί μου στην ωοληψια και την ημέρα της ετ όσο ειμουν κρεβάτι καναπέ ίσα ίσα έκανε κάποια πράγματα μιας και δούλευε και δεν μπορούσε να κάνει και πολλά (τα είχα κάνει όλα από πριν δλδ καθαριότητα και τέτοια στο σπίτι) φαΐ έφτιαχνε η μαμα μου όπως πάντα.! Τώρα είναι καθαρά αυτό στο χαρακτήρα μου ότι γίνεται θέλω να τα κάνω μόνη μου και κρυφά από όλους ιδικα τώρα μετά από αυτή την αποτυχία.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Εγώ πάλι σε όλο αυτό, θεωρώ ότι το μεγαλύτερο στήριγμα μου κι ο μόνος που με καταλαβαίνε πρώτα απ όλα ηταν ο άντρας μου... Ήταν εκεί πριν νιώσω οτιδήποτε... Σε κάθε πόνο σε κάθε άγχος σε κάθε κλάμα ήταν εκεί να το προλάβει... Δεν αισθάνθηκα στιγμή ότι το περνάω μόνη μου όλο αυτό.. Εγώ ήμουν δυνατή, εκεινος σε κάθε ένεση έκλαιγε κ αγχωνοταν αν πονάω.... Στην ωολυψια απ έξω ήταν τρελαμένος.... Όταν ξύπνησα θυμάμαι μόνο ότι ήρθε η μαία του γιατρου να με δει κ το πρώτο που είπε είναι "πάω στον Σπύρο να του πω ότι ξύπνησες γτ έχει ανοίξει μονοπάτι έξω απ το πηγαινελα".... Και στην έμβρυομεταφορα δε με άφηνε να κάνω τπτ (μαγείρεμα σπίτι τπτ) ούτε καν να πλυθω μονη μου για να μη σκυψω να μην πέσω οτιδήποτε ... Του λεγανε οι γονείς μου να έρθουν να βοηθήσουν κ ελεγε όλα θα τα κανω εγω..... Να μη σχολιάσω για το αίμα εμφυτευσης.... Ερχόταν μαζί μ στην τουαλέτα να βλεπει το χαρτί αν έχει σταγόνες ή οτιδήποτε... Μετά το θετικό τεστ κ τις χοριακες δεν θα αναφέρω άλλες λεπτομέρειες....  Να πω μόνο ότι έχω να κάνω φαγητό κ δουλειες έδω κ 4 μήνες.. Κ όχι ότι δεν σηκώνομαι... Αλλά δεν με αφήνει..... 

Κορίτσι μου πόσο γλυκό ολο αυτο. Μου θύμησες τα δικα μου. Μαζι στη τουαλέτα μήπως δω αιμα, με έκανε μπάνιο, στην ωοληψια κοντεψε να τρελαθεί ζητούσε την αναισθησιολογο να της δωσει λεφτά και νόμιζαν ότι θέλει να κανει καβγα 😂 δε μαγειρεψα ουτε μια φορά και τις ενεσεις μου τις εκανε ο ιδιος, ξυπνούσαμε το βράδυ αν αισθανόμουν κατι και καθόμασταν μέχρι το πρωί... Οταν έλειψε για δουλεια και την έκανα μονη με ειχε στο τηλέφωνο. Δένεσαι πολυ με αυτά και εκει τον αγάπησα ακομα περισσότερο.

Αλλα νιώθεις μονη απο την άποψη οτι απο τη στιγμη που θα μπουν τα εμβρυακια στην ουσία εισαι εσυ και ο Θεός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...