Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 17 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυ ❤️❤️❤️❤️ το μωράκι μας δεν έχει ΚΑΜΊΑ μεταλλαξη Κυστικής Ινωσης!!!!!!!

Ντινάκι μου!!!!!!!!!!! Συγκινήθηκα πολύ!!!!!!!!! Μπράβο βρε αγάπη μου, μπράβο!!! Το καλύτερο νέο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Εγώ σήμερα ξύπνησα από τα άγρια χαράματα σε καμμία ώρα θα πάμε για την ωοληψια και είμαι αγχωμένη.... 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Καλή επιτυχία, να πάνε όλα καλά!! Να μπεις να μας ενημερώσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Ντινάκι μου!!!!!!!!!!! Συγκινήθηκα πολύ!!!!!!!!! Μπράβο βρε αγάπη μου, μπράβο!!! Το καλύτερο νέο....

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!!! Πραγματικά ήταν το καλύτερο νέο της χτεσινής μέρας!!!!! Κ το πιο καλό πήγαμε κ το είδαμε κ ενώ κοιμόταν ξαφνικά άρχισε να  χοροπηδαει εκεί μέσα..... Τεντωσε κ τα πόδια χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυ ❤️❤️❤️❤️ το μωράκι μας δεν έχει ΚΑΜΊΑ μεταλλαξη Κυστικής Ινωσης!!!!!!!

Mπράβο!! Χάρηκα πάρα πολύ!! Από εδώ και πέρα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου κορίτσι σου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γύρισα!! Πήρανε 10 ωάρια!!!! Το σπέρμα όμως είχε το χάλι του σήμερα.. 20 εκατομμύρια με αρκετές ανώμαλες μορφές και κινητικότητα 12% απ ότι είπε η εμβρυολόγος. Όπου να σας πω ότι στο τελευταίο σπερμοδιάγραμμα είχε 200 εκατομμύρια με κινητικότητα 21%. Τεσπα, τουλάχιστον θα κάνουμε ICSI οπότε είμαι αισιόδοξη. Αύριο θα με πάρουν τηλέφωνο να μου πουν πόσα γονιμοποιήθηκαν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Εγώ σήμερα ξύπνησα από τα άγρια χαράματα σε καμμία ώρα θα πάμε για την ωοληψια και είμαι αγχωμένη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυ ❤️❤️❤️❤️ το μωράκι μας δεν έχει ΚΑΜΊΑ μεταλλαξη Κυστικής Ινωσης!!!!!!!

Κοριτσι μου ποσο χαρηκα με τα νεα σου! Ποση χαρα και ανακούφιση μαζι!!!! Να απολαυσεις το υπόλοιπο ταξιδι με ηρεμια κ μονο ομορφες σκεψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!! Πήρανε 10 ωάρια!!!! Το σπέρμα όμως είχε το χάλι του σήμερα.. 20 εκατομμύρια με αρκετές ανώμαλες μορφές και κινητικότητα 12% απ ότι είπε η εμβρυολόγος. Όπου να σας πω ότι στο τελευταίο σπερμοδιάγραμμα είχε 200 εκατομμύρια με κινητικότητα 21%. Τεσπα, τουλάχιστον θα κάνουμε ICSI οπότε είμαι αισιόδοξη. Αύριο θα με πάρουν τηλέφωνο να μου πουν πόσα γονιμοποιήθηκαν. 

Αχ τωρα το ειδα μην σε ανησυχει το σπερμα με μικρογονιμοποιηση δεν  υπαρχει προβλημα 10 ωαρια πολυ καλα, καλες γονιμοποιησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mairoula20 είπε:

Αχ τωρα το ειδα μην σε ανησυχει το σπερμα με μικρογονιμοποιηση δεν  υπαρχει προβλημα 10 ωαρια πολυ καλα, καλες γονιμοποιησεις

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ούτε εγώ έχω μόνο καφέ εκκρίσεις προχθές και εχθές σήμερα δεν έχω τίποτα ευτυχώς .Με βλαστοκυστες έχεις πολλές πιθανότητες πάντως μην ανησυχείς .εμενα μόνο ένα ήταν βλαστοκύστη 5 ημερών το άλλο ήταν 5 αλλά μοριδιο όποτε δεν τους είδα πολύ αισιόδοξους.

Καλα και μενα βλαστοκυστες αλλα δεν ητανε και κατηγορια ΑΑ καλες ητανε αλλα οκ οποτε μην νομιζεις ανησυχω πολυ εσυ τι κανεις βγαινεις η την βγαζεις σπιτι βρε κοριτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! 

Παρτυ να κανεις 10 ωαρια και τα μισα να προχωρησουν παλι σουπερ εισαι, σε ποιο κεντρο εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mairoula20 είπε:

Παρτυ να κανεις 10 ωαρια και τα μισα να προχωρησουν παλι σουπερ εισαι, σε ποιο κεντρο εισαι?

Θεσσαλονίκη στο new life. Εσυ; Καλά αποτελέσματα και σε σένα κούκλα με μια τερααααστια χοριακη !! Ποτε θα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Θεσσαλονίκη στο new life. Εσυ; Καλά αποτελέσματα και σε σένα κούκλα με μια τερααααστια χοριακη !! Ποτε θα πας;

Τεταρτη μου ειπε αλλα μηπως παω πιο νωρις σκεφτομαι να παω την Τριτη θα δω. Τωρα με ειχε πιασει ενας εντονος πονος στι αριστερο χερι, εμφραγμα θα παθω κοριτσιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες.... Επειδή δεν μπορώ να βρω το ποστ για την ποιότητα! Μην αγχώνεστε... Εμείς με ποιότητα εμβρύων 5ΒΑ κ 5ΒΒ πιάσαμε ένα έμβρυακι..... Οπότε είναι κ το τυχερό.... Ο γιατρός μ είχε πει απλα ότι αν είναι χρωμοσώματικα υγιη θα μείνεις έγκυος κ έτσι έγινε!!!! Το ένα ήταν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!!! Πραγματικά ήταν το καλύτερο νέο της χτεσινής μέρας!!!!! Κ το πιο καλό πήγαμε κ το είδαμε κ ενώ κοιμόταν ξαφνικά άρχισε να  χοροπηδαει εκεί μέσα..... Τεντωσε κ τα πόδια χαχαχαχα

Ναι αγαπημένη μου, το διάβασα!!! Ειλικρινά χάρηκα πάρα πολύ...

Τώρα ηρεμήστε να χαρείτε το θαύμα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mairoula20 είπε:

Καλα και μενα βλαστοκυστες αλλα δεν ητανε και κατηγορια ΑΑ καλες ητανε αλλα οκ οποτε μην νομιζεις ανησυχω πολυ εσυ τι κανεις βγαινεις η την βγαζεις σπιτι βρε κοριτσι?

Την Πέμπτη έκανα την εμβρυομεταφορα 13/02 Πέμπτη Παρασκευή πρόσεχα πολύ από Σάββατο  έβγαινα κανονικά έξω και Δευτέρα μάλιστα πήγα δουλειά .Μεχρι που είδα το αίμα και μου είπε ο γιατρός να κάτσω στο κρεβάτι.Παντως και ο γιατρός μου είπε 3 μέρες να προσέξω μετά να κάνω τα πάντα εκτός από βαριές δουλειές.Εγω την έκανα στο Ιασώ την εξωσωματική εσυ σε ποιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω αγαπη μου μακαρι να ειναι και εμενα εστω ενα υγιες και να αποκτησω ενα μωρακι, επρπε να εχω κανει προεμφυτευτικο βλακεια εκανα αφου ειχα δυο μηνες κενο τελοσπαντων οτι ειναι ειναι. Σε ευχαριστω πολυ πολυ μου δινεις κουραγιο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι αυτά μην τα κοιτάς! μπορεί η τέλεια βλαστοκύστη να μην πιάσει και το πιο μέτριο έμβρυο να εμφυτευτεί! Από ότι έχω καταλάβει οι πιο σημαντικοί παράγοντες είναι να υπάρχει καλό ενδομήτριο και το έμβρυο να είναι χρωμοσωμικά υγιές. Κ μέτριο να είναι αν είναι υγιές είναι το πιο πιθανό να πιάσει... Καλή επιτυχία!

Ευχαριστώ πολύ και σε εσένα το ίδιο έχω μια απορία αν ξέρετε εάν είναι αποτυχημένη η εξωσωματική αδιάθετεις κανονικά η καθυστερεί πολύ η περίοδος ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Την Πέμπτη έκανα την εμβρυομεταφορα 13/02 Πέμπτη Παρασκευή πρόσεχα πολύ από Σάββατο  έβγαινα κανονικά έξω και Δευτέρα μάλιστα πήγα δουλειά .Μεχρι που είδα το αίμα και μου είπε ο γιατρός να κάτσω στο κρεβάτι.Παντως και ο γιατρός μου είπε 3 μέρες να προσέξω μετά να κάνω τα πάντα εκτός από βαριές δουλειές.Εγω την έκανα στο Ιασώ την εξωσωματική εσυ σε ποιο;

Εγω στο εμβυογενεσσις και μενα 3 μερες μου ειπε και μετα κανονικα αλλα λεω αντε επειδη μπαινω μετρο και κουραζομαι αρκετα στο γραφειο αυτο διαστημα λεω ας μεινω σπιτι ε σημερα εκανα και κατι ψιλοδουλειες χαλαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ευχαριστώ πολύ και σε εσένα το ίδιο έχω μια απορία αν ξέρετε εάν είναι αποτυχημένη η εξωσωματική αδιάθετεις κανονικά η καθυστερεί πολύ η περίοδος ;

Αναλογα αλλα συνηθως αδιαθετεις λιγες μερες μετα αφου κοψεις τα χαπια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mairoula20 είπε:

Αναλογα αλλα συνηθως αδιαθετεις λιγες μερες μετα αφου κοψεις τα χαπια.

Η κουμπαρά μου έκανε εκεί και σήμερα έχει ένα κοριτσάκι 5 χρόνων .και η αδερφή μιας συναδέλφου μου είχε κάνει με τον κ Μαστρομηνα και έχει παιδιά 25 χρόνων με την πρώτη έκανε ένα 1 και στην δεύτερη δίδυμα πιστευω πως είσαι στον καλύτερο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Η κουμπαρά μου έκανε εκεί και σήμερα έχει ένα κοριτσάκι 5 χρόνων .και η αδερφή μιας συναδέλφου μου είχε κάνει με τον κ Μαστρομηνα και έχει παιδιά 25 χρόνων με την πρώτη έκανε ένα 1 και στην δεύτερη δίδυμα πιστευω πως είσαι στον καλύτερο .

Ειναι καλο κεντρο γιατι εχω εμπειρια και απο αλλου, οτι ειναι για καλο κοριτσια και η παναγια μαζι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Ναι αγαπημένη μου, το διάβασα!!! Ειλικρινά χάρηκα πάρα πολύ...

Τώρα ηρεμήστε να χαρείτε το θαύμα σας!!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!! Πήρανε 10 ωάρια!!!! Το σπέρμα όμως είχε το χάλι του σήμερα.. 20 εκατομμύρια με αρκετές ανώμαλες μορφές και κινητικότητα 12% απ ότι είπε η εμβρυολόγος. Όπου να σας πω ότι στο τελευταίο σπερμοδιάγραμμα είχε 200 εκατομμύρια με κινητικότητα 21%. Τεσπα, τουλάχιστον θα κάνουμε ICSI οπότε είμαι αισιόδοξη. Αύριο θα με πάρουν τηλέφωνο να μου πουν πόσα γονιμοποιήθηκαν. 

κορίτσι μου πιστεύω ότι θα τα πας εξαιρετικά ήδη το πρώτο βήμα το έκανες και μπράβο σου εδωσες αρκετά ωάρια. μη σε ανησυχεί το σπέρμα καθόλου στη μικρογονιμοποίηση ποντάρω ότι τουλάχιστον οκτώ από αυτά θα γονιμοποιηθούν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τώρα γύρισα και εγώ!έχω 7 προς το παρόν ωάρια 13 εκατ και έχω αναθαρρηνει λίγο ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος!την Τρίτη ξανά και ωοληψια μάλλον την άλλη Παρασκευή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...