Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Καλωςτην και καλή επιτυχία... Πόσο χρονών είσαι κορίτσι μου και τί δόση σου έδωσε; Εμένα πάντως δεν μου το απαγόρευσε.... Χεχεχε

Μπόρεσες και έκανες βρε θηρίο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!άρχισα και εγώ σήμερα ενεσουλες με gonal.να σας ρωτήσω κορίτσια μου γιατί εγώ η χαζή ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό.μεχρι την ωοληψια έχουμε επαφές η όχι?

Εμάς μας είχαν πει μέχρι να αντέχω εγώ αλλά μόνο με προφυλακτικο!!!!!! Εμείς κάναμε νομίζω 3-4 μέρες  μετά την περίοδο κ μετά σταμάτησαμε γτ είχα αρχίσει να νιώθω άβολα κ ειδικά με το προφυλακτικο δεν υπήρχε κ η ουσία του πράγματος χαχαχαχαχ

Αυτό βέβαια που με "ταλαιπωρησε" είναι το μετά.... Στον επόμενο κύκλο θα κάναμε έμβρυομεταφορα! Ήρθε η περίοδος γρήγορα με έβαλαν στα φάρμακά κ την προγεστερονη και κολπικά ! Οπότε κομμένες οι επαφές...ηρθε η εγκυμοσύνη μετά κ πάλι δεν ήθελα παρ ότι η γιατρός μ είπε αν θελετε σιγά σιγά κάντε... Κ τώρα που μπαίνω στον 4ο (αν όλα πάνε καλά με το μωράκι) Κ θα είναι πιο εύκολο να έιχαμε επαφές φεύγει ο σύζυγός για το καράβι κ θα τα ξαναπούμε σε κάνα 7μηνο!!!!!! Τον έχω λυπηθεί... :( αλλά εκείνος φοβάται πιο πολύ από μένα χαχαχαχα

Καλά να ναι βέβαια το μωρό μας να γεννηθεί κ έχουμε εμείς καιρό για επαφές!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μπόρεσες και έκανες βρε θηρίο;;;

Χαχαχαχα τον ανανέωσα να είναι ντούρος για την Τετάρτη!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Εμάς μας είχαν πει μέχρι να αντέχω εγώ αλλά μόνο με προφυλακτικο!!!!!! Εμείς κάναμε νομίζω 3-4 μέρες  μετά την περίοδο κ μετά σταμάτησαμε γτ είχα αρχίσει να νιώθω άβολα κ ειδικά με το προφυλακτικο δεν υπήρχε κ η ουσία του πράγματος χαχαχαχαχ

Αυτό βέβαια που με "ταλαιπωρησε" είναι το μετά.... Στον επόμενο κύκλο θα κάναμε έμβρυομεταφορα! Ήρθε η περίοδος γρήγορα με έβαλαν στα φάρμακά κ την προγεστερονη και κολπικά ! Οπότε κομμένες οι επαφές...ηρθε η εγκυμοσύνη μετά κ πάλι δεν ήθελα παρ ότι η γιατρός μ είπε αν θελετε σιγά σιγά κάντε... Κ τώρα που μπαίνω στον 4ο (αν όλα πάνε καλά με το μωράκι) Κ θα είναι πιο εύκολο να έιχαμε επαφές φεύγει ο σύζυγός για το καράβι κ θα τα ξαναπούμε σε κάνα 7μηνο!!!!!! Τον έχω λυπηθεί... :( αλλά εκείνος φοβάται πιο πολύ από μένα χαχαχαχα

Καλά να ναι βέβαια το μωρό μας να γεννηθεί κ έχουμε εμείς καιρό για επαφές!!!!! 

Ναι κοπέλα μου ας γεννηθεί με το καλό και όλα τα υπόλοιπα ας περιμένουν!!!όλα να σου έρθουν βολικά και εύκολα εύχομαι!!!κάτι άλλο το αλάτι το κόψατε τελείως?Με την ζάχαρη δεν έχω θέμα αλλά αυτό το ανάλατο τελείως δεν καταπίνετε ρε κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Takira είπε:

Ναι κοπέλα μου ας γεννηθεί με το καλό και όλα τα υπόλοιπα ας περιμένουν!!!όλα να σου έρθουν βολικά και εύκολα εύχομαι!!!κάτι άλλο το αλάτι το κόψατε τελείως?Με την ζάχαρη δεν έχω θέμα αλλά αυτό το ανάλατο τελείως δεν καταπίνετε ρε κορίτσια

Ναι εγώ το είχα κόψει...... Δεν έβαζα στο φαγητό κ όπου μπορούσα να το αποφύγω το απέφευγα.... Καλά ζάχαρη δν ετρωγα κ εδώ κ χρόνια οπότε δεν βασανίστηκα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλή αρχή!! Εμένα με άφηνε τις πρώτες 2 μέρες με προσοχή (είχα περίοδο οπότε δεν κάναμε) και μετά μου είπε δε θα θες γιατί θα πονάς. Και είχε δίκιο. Όρεξη έχω αλλά δεν παίζει το σενάριο. Πονάω μόνο που κάθομαι όχι να κάνουμε και σεξ.. ξεζούμισε τον τώρα που μπορείς λοιπόν..

Χαχα εκείνος θέλει εγώ ακόμη περιοδεύω!!!κατάλαβα ας οπλιστούμε με υπομονή λοιπον😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Ναι κοπέλα μου ας γεννηθεί με το καλό και όλα τα υπόλοιπα ας περιμένουν!!!όλα να σου έρθουν βολικά και εύκολα εύχομαι!!!κάτι άλλο το αλάτι το κόψατε τελείως?Με την ζάχαρη δεν έχω θέμα αλλά αυτό το ανάλατο τελείως δεν καταπίνετε ρε κορίτσια

Εγώ το έχω μειώσει δραματικά....οι άλλοι προσθέτουν στο πιάτο τους αν θέλουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ το έχω μειώσει δραματικά....οι άλλοι προσθέτουν στο πιάτο τους αν θέλουν... 

Και εγώ στη μείωση είμαι σχεδόν ανάλατο δηλαδή αλλαααα δύσκολο πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας κ θιξαμε το αλατι.. Θυμάμαι πρωτοχρονιά ειμασταν στο εξοχικό μου με γονείς κ πεθερικά! Η γυναικολος μου μ είπε αλάτι ζάχαρη κομμένα.... Οπότε όλα τα τραπέζια τω εορτών ήταν εντελώς αναλατα όλα.... Όταν γύρισα κ πήγα κ της το είπα ότι όλα ήταν αναλατα μ λεει "καλά ντε  εσύ το παράκανες"..... Κ λέω μα όταν ακούω τη λέξη "" κομμένο " καταλαβαίνω κομμένο μαχαίρι!!!!! Γελάσαμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki88 είπε:

Μιας κ θιξαμε το αλατι.. Θυμάμαι πρωτοχρονιά ειμασταν στο εξοχικό μου με γονείς κ πεθερικά! Η γυναικολος μου μ είπε αλάτι ζάχαρη κομμένα.... Οπότε όλα τα τραπέζια τω εορτών ήταν εντελώς αναλατα όλα.... Όταν γύρισα κ πήγα κ της το είπα ότι όλα ήταν αναλατα μ λεει "καλά ντε  εσύ το παράκανες"..... Κ λέω μα όταν ακούω τη λέξη "" κομμένο " καταλαβαίνω κομμένο μαχαίρι!!!!! Γελάσαμε... 

Καλά Χριστουγεννιατικα ακόμη πιο δύσκολο!!!!θα περάσει και αυτό που θα πάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Καλά Χριστουγεννιατικα ακόμη πιο δύσκολο!!!!θα περάσει και αυτό που θα πάει!!!

Το θέμα είναι ότι μέχρι την καμπύλη ζαχάρου δεν μπορώ να φάω ζάχαρη κ λόγω μαμάς με ιστορικό παρολίγον προεκλαμψιας δε με αφήνει να φάω κ αλάτι παρ ότι είμαι υποτασικη....

Οπότε έχουμε ακόμα κάμποσους μήνες άποχης!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki88 είπε:

Το θέμα είναι ότι μέχρι την καμπύλη ζαχάρου δεν μπορώ να φάω ζάχαρη κ λόγω μαμάς με ιστορικό παρολίγον προεκλαμψιας δε με αφήνει να φάω κ αλάτι παρ ότι είμαι υποτασικη....

Οπότε έχουμε ακόμα κάμποσους μήνες άποχης!!!! 

Ναι αξίζει τον κόπο όμως όλες οι θυσίες μας να έχουμε γερά μωράκια!όλα να έρθουν εύκολα εύχομαι κοπέλα μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Και εγώ στη μείωση είμαι σχεδόν ανάλατο δηλαδή αλλαααα δύσκολο πολύ

Θα συνηθίσεις βάζε λεμόνι όπου μπορείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Ναι αξίζει τον κόπο όμως όλες οι θυσίες μας να έχουμε γερά μωράκια!όλα να έρθουν εύκολα εύχομαι κοπέλα μου !

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πήγα πάλι σήμερα για υπέρηχο... είδαμε 11 ωοθηλακια από 18-22,5 ένα ήταν μόνο 16. Οιστραδιόλη είχα μετρήσει την Παρασκευή και ήταν 3200 pmol/l. Πώς γίνεται τώρα από 9 που βλέπαμε να είναι 11;

Αγάπη μου γλυκιά μπράβο !!!! Με το καλό ..... ξεπετάγονται συχνά 

στις πριν 9 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

μολις βγήκα από το γιατρό, σήμερα είδαμε 15 ωοθηλακια από 9.5 το πιο μικρό μέχρι 21 το πιο μεγάλο με ενδομήτριο 8.5. Είπε συνεχίζω ενέσεις, Τετάρτη παω ξανά για υπέρηχο και Παρασκευή ωοληψία. Τι λέτε καλά είναι ; @Taggerisκαι σε μένα την Παρασκευή είχε μετρήσει 14 ωοθηλακια και σήμερα 15..

Με το καλό όλα θα πάνε καλά !!! Ποσό χαίρομαι που ακούω τέτοιους αριθμούς ωαρίων .... εγώ έκανα ένα Χρόνο μα τα μαζέψω αυτά 😂😂😂😂

στις πριν 7 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. να ρωτήσω κατι και Εγώ?? Με πήραν τηλ και με ρώτησαν πόσα έμβρυα θέλω να μου βάλουν ένα η δύο και εγώ είπα δύο αλλά περίμενα να μου βάλουν τρία για πιο πολλές πιθανότητες ξέρετε.. εκείνη ξέρουν καλύτερα αλλά απογοητεύτηκα λιγακι

Κάτω από 35 απαγορεύεται πάνω από δυο !!!! Τον είχα χιλιοπαρακαλεσει να μου βάλει τρία αλλά ήταν κάθετοι ..... σου εύχομαι διδυμάκια να μην τραβήξεις τα δικά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια εμένα απλά μου είπε να μειώσω λίγο το αλάτι τίποτα παραπάνω. Παίζει ρόλο το ότι δε θα κάνουμε μεταφορά σε αυτό τον κύκλο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ σήμερα έκανα και την εμβρυομεταφορά. Τελικά 8 βλαστοκύστες 6 άριστες και 2 πιο χαμηλής ποιότητας. Μου έβαλαν 2 και απο σήμερα μετράω αντίστροφα για την χοριακή. Να ρωτήσω κάτι μου γράφουν στο χαρτί χοριακή να κάνω 26 του μηνός δεν είναι πολύ νωρίς;;

Αχ τι τέλεια νεαααααααααα !!! 9 μέρες αγάπη είναι μια χαρά για τις βλαστοκύστες !!! Θα δεις μια τεράστια χοριακη ... σου εμειναν και 6 λοιπόν .... τέλεια❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Όλα θα είναι καλά και το μωράκι σου γερό και δυνατό ....... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Χαχαχαχα τον ανανέωσα να είναι ντούρος για την Τετάρτη!!! Χαχαχαχα

Καλά έκανες 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Χαχα εκείνος θέλει εγώ ακόμη περιοδεύω!!!κατάλαβα ας οπλιστούμε με υπομονή λοιπον😉

Καλή αρχή..! Εγώ πάλι τότε δεν ήθελα καν να με ακουμπάνε όχι να κάνω κι πράξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ρε κορίτσια εμένα απλά μου είπε να μειώσω λίγο το αλάτι τίποτα παραπάνω. Παίζει ρόλο το ότι δε θα κάνουμε μεταφορά σε αυτό τον κύκλο ;

Όχι δεν παίζει ρόλο αν κανείς ετ με την διατροφή είναι καθαρά για να μην πειστείς και να αποφύγεις μια υπεδιεργεση μεγάλου βαθμού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Χαχαχαχα τον ανανέωσα να είναι ντούρος για την Τετάρτη!!! Χαχαχαχα

Εεετσι κοριτσι μου. Βρε κορίτσια και γω εκανα. Δεν πονουσα καθόλου. Δε μας το ειχε απαγορέψει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris @Takira @annie! @vicky καλή επιτυχία κορίτσια! Ποιες άλλες είναι σε αναμονή ωοληψιας, ΕΤ, χοριακης; Μήπως να κάνουμε ένα πινακακι σε τι σταδιο ειναι η καθε μια όπως οι εγκυουλες σε αλλα θεματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

@Taggeris @Takira @annie! @vicky καλή επιτυχία κορίτσια! Ποιες άλλες είναι σε αναμονή ωοληψιας, ΕΤ, χοριακης; Μήπως να κάνουμε ένα πινακακι σε τι σταδιο ειναι η καθε μια όπως οι εγκυουλες σε αλλα θεματα;

Καλησπέρα!!!!!εγώ δεύτερη μέρα ενέσεων την Παρασκευή θα κάνω τον 1 υπέρηχο να δούμε πως πάμε!!!!καλή επιτυχία σε όλες μας❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Καλησπέρα!!!!!εγώ δεύτερη μέρα ενέσεων την Παρασκευή θα κάνω τον 1 υπέρηχο να δούμε πως πάμε!!!!καλή επιτυχία σε όλες μας❤️❤️❤️❤️❤️

Εγω ειμαι εν αναμονή εμβρυομεταφορα κ είναι στα κάρβουνα .  Σημερα ξεκίνησα κ utrogestan Δευτέρα 11:30 στο ιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...