Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια επιτέλους την πήρα υπερδιπλασιαστηκε 1986 πήγε!!!! ????

Συγχαρητήρια!εύχομαι κ σε σένα κορίτσι μου τα καλυτερα!μπράβο κοριτσια να μείνετε όλες εγκυουλες!Εγώ περιμένω σε κάνα μισάωρο θα με πάρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Συγχαρητήρια!εύχομαι κ σε σένα κορίτσι μου τα καλυτερα!μπράβο κοριτσια να μείνετε όλες εγκυουλες!Εγώ περιμένω σε κάνα μισάωρο θα με πάρει!

Ευχαριστούμε πάρα πολύ!!! Επειδή έχω χαθεί εσύ σε τι φάση είσαι τώρα? ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εμείς είμαστε μαζί παρεουλα θα γεννησουμε!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!!! 

Ναι παρεούλα είμαστε. Μαζι θα γεννησουμε. Και έχουμε και την @marillia η οποια προηγειται 6 ημερες. Αθήνα θα γεννησεις; Για υπερηχο πότε πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Συγχαρητήρια!εύχομαι κ σε σένα κορίτσι μου τα καλυτερα!μπράβο κοριτσια να μείνετε όλες εγκυουλες!Εγώ περιμένω σε κάνα μισάωρο θα με πάρει!

Σε περιμένω με πολύ αγωνία!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν και δεν είμαι στην ομάδα σας, διαβάζω καμιά φορά τα νέα σας κ θέλω να πω συγχαρητήρια σε όσες είχατε ήδη θετικό αποτέλεσμα κ ό,τι καλύτερο σε όσες περιμένετε! Μακάρι να ακούμε μόνο ευχάριστα από όλα τα κορίτσια του φόρουμ  σε ό,τι φάση και αν είναι η κάθε μία! Τα τελευταία σας νέα μόνο χαμόγελα έχουν σκορπίσει σε όλες μας :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ναι παρεούλα είμαστε. Μαζι θα γεννησουμε. Και έχουμε και την @marillia η οποια προηγειται 6 ημερες. Αθήνα θα γεννησεις; Για υπερηχο πότε πας;

Αααα είμαστε 3!!!Τέλεια θα λέμε τα νέα μας!!! ΜΗΤΕΡΑ θα γεννήσω!!!! Εσύ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Αααα είμαστε 3!!!Τέλεια θα λέμε τα νέα μας!!! ΜΗΤΕΡΑ θα γεννήσω!!!! Εσύ??? 

Γειτόνισσες θα είμαστε!! Εγώ στο Ιασώ.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια αν και δεν είμαι στην ομάδα σας, διαβάζω καμιά φορά τα νέα σας κ θέλω να πω συγχαρητήρια σε όσες είχατε ήδη θετικό αποτέλεσμα κ ό,τι καλύτερο σε όσες περιμένετε! Μακάρι να ακούμε μόνο ευχάριστα από όλα τα κορίτσια του φόρουμ  σε ό,τι φάση και αν είναι η κάθε μία! Τα τελευταία σας νέα μόνο χαμόγελα έχουν σκορπίσει σε όλες μας :-) 

Καλησπερα! Ναι μακάρι να ακούμε μόνο καλά. Εύχομαι τα καλύτερα και σε εσένα σε ό τι και αν θέλεις στην ζωή σου.????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Καλησπερα! Ναι μακάρι να ακούμε μόνο καλά. Εύχομαι τα καλύτερα και σε εσένα σε ό τι και αν θέλεις στην ζωή σου.????

Ευχαριστούμε πολύ!!! Να σου πω ότι λίγο πολύ όλες έχουμε συναντηθεί σε κάποιο θεματακι!!! Εγώ ήμουν μαζί σας αρκετούς μήνες όταν προσπαθούσα φυσιολογικά!!! Χαίρομαι που είμαστε όλες μαζί κ η μία δίνει κουράγια στις άλλες!!! ???@Kit1982 από συχνοουρια πως πας? Εγώ ειμαι συνέχεια τουαλέτα!!! Σου είπε κ τριτη χοριακη σε 2 μέρες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Ευχαριστούμε πολύ!!! Να σου πω ότι λίγο πολύ όλες έχουμε συναντηθεί σε κάποιο θεματακι!!! Εγώ ήμουν μαζί σας αρκετούς μήνες όταν προσπαθούσα φυσιολογικά!!! Χαίρομαι που είμαστε όλες μαζί κ η μία δίνει κουράγια στις άλλες!!! ???@Kit1982 από συχνοουρια πως πας? Εγώ ειμαι συνέχεια τουαλέτα!!! Σου είπε κ τριτη χοριακη σε 2 μέρες? 

Συχνοουρια πάρα πολύ!! Και τη νύχτα 2 φορές σίγουρες. Τρίτη χοριακη δεν θα κάνω. Θα κάνω την Πέμπτη υπέρηχο. Εσύ έχεις και άλλη χοριακη; Υπέρηχο πότε σου ειπε;??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Συχνοουρια πάρα πολύ!! Και τη νύχτα 2 φορές σίγουρες. Τρίτη χοριακη δεν θα κάνω. Θα κάνω την Πέμπτη υπέρηχο. Εσύ έχεις και άλλη χοριακη; Υπέρηχο πότε σου ειπε;??

Εγω μιλάω μόνο με τη μαία!!! Μου είπε την Τετάρτη κι άλλη χοριακη κ αύριο θα με πάρει να μου πει ποτέ είπε ο γιατρός υπέρηχο!!! Ένα είχες βάλει η δύο? Όλοι μου λένε πως έχω διδυμακια αλλά εγώ είμαι προσγειωμενη κ περιμένω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εγω μιλάω μόνο με τη μαία!!! Μου είπε την Τετάρτη κι άλλη χοριακη κ αύριο θα με πάρει να μου πει ποτέ είπε ο γιατρός υπέρηχο!!! Ένα είχες βάλει η δύο? Όλοι μου λένε πως έχω διδυμακια αλλά εγώ είμαι προσγειωμενη κ περιμένω 

Δύο έχω βάλει, τριών ημερών. Σου εύχομαι να είναι και τα δύο!!?? Και εγώ τα θέλω και τα δύο???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είδαμε σπορακι να πάλλεται!ραντεβού σε δύο βδομάδες πάλι!Είμαι Τώρα 5 βδομ και 2 μερες!ο ντοκ λεει με την καλή έννοια εχει πάρει φορά!Όλα καλά τα πρώτα μαξιλαράκια που λέω!

Σας βλέπω κ με διδυμάκια κουστούμια απ τον διπλασιασμό!εύχομαι σαν νεράκι να περάσουν οι μέρες για τον υπέρηχο!

Καλή επιτυχία σε όλα τα κουστούμια κ να γεμίσει θετικές οριακές το θέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου είδαμε σπορακι να πάλλεται!ραντεβού σε δύο βδομάδες πάλι!Είμαι Τώρα 5 βδομ και 2 μερες!ο ντοκ λεει με την καλή έννοια εχει πάρει φορά!Όλα καλά τα πρώτα μαξιλαράκια που λέω!

Σας βλέπω κ με διδυμάκια κουστούμια απ τον διπλασιασμό!εύχομαι σαν νεράκι να περάσουν οι μέρες για τον υπέρηχο!

Καλή επιτυχία σε όλα τα κουστούμια κ να γεμίσει θετικές οριακές το θέμα!

Τα κορίτσια ηθελα πω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου είδαμε σπορακι να πάλλεται!ραντεβού σε δύο βδομάδες πάλι!Είμαι Τώρα 5 βδομ και 2 μερες!ο ντοκ λεει με την καλή έννοια εχει πάρει φορά!Όλα καλά τα πρώτα μαξιλαράκια που λέω!

Σας βλέπω κ με διδυμάκια κουστούμια απ τον διπλασιασμό!εύχομαι σαν νεράκι να περάσουν οι μέρες για τον υπέρηχο!

Καλή επιτυχία σε όλα τα κουστούμια κ να γεμίσει θετικές οριακές το θέμα!

Μπράβο κουκλίτσα μου! Να είναι γερό το σποράκι σου και με το καλό να το πάρετε στην αγκαλιά σας!!! ????❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου είδαμε σπορακι να πάλλεται!ραντεβού σε δύο βδομάδες πάλι!Είμαι Τώρα 5 βδομ και 2 μερες!ο ντοκ λεει με την καλή έννοια εχει πάρει φορά!Όλα καλά τα πρώτα μαξιλαράκια που λέω!

Σας βλέπω κ με διδυμάκια κουστούμια απ τον διπλασιασμό!εύχομαι σαν νεράκι να περάσουν οι μέρες για τον υπέρηχο!

Καλή επιτυχία σε όλα τα κουστούμια κ να γεμίσει θετικές οριακές το θέμα!

Τι όμορφα νέα είναι αυτά!!! Πόσο χαίρομαι!!! Με το καλό σε όλες μας!! Ακούσατε καρδούλα δηλαδη; ??❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Τι όμορφα νέα είναι αυτά!!! Πόσο χαίρομαι!!! Με το καλό σε όλες μας!! Ακούσατε καρδούλα δηλαδη; ??❤❤

Την είδαμε να αναβοσβήνει!σαν βδομάδες μου είπε ειναι νωρίς για ήχο!με το καλό φίλη κ συ την Πέμπτη!πάνω από 1500 μονάδες βλέπουμε μόνο σάκο!Τώρα για σπορι δηλ κουκίδα μες στον σάκο δν ξέρω για χοριακη!συνήθως 5 εβδομάδων συν βλέπεις σπορι κ πάνω από 6-8 βδομάδες ακούς καρδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Την είδαμε να αναβοσβήνει!σαν βδομάδες μου είπε ειναι νωρίς για ήχο!με το καλό φίλη κ συ την Πέμπτη!πάνω από 1500 μονάδες βλέπουμε μόνο σάκο!Τώρα για σπορι δηλ κουκίδα μες στον σάκο δν ξέρω για χοριακη!συνήθως 5 εβδομάδων συν βλέπεις σπορι κ πάνω από 6-8 βδομάδες ακούς καρδιά!

Σου εύχομαι με το καλό, μια τελειομηνη εγκυμοσύνη, φίλη μου!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου είδαμε σπορακι να πάλλεται!ραντεβού σε δύο βδομάδες πάλι!Είμαι Τώρα 5 βδομ και 2 μερες!ο ντοκ λεει με την καλή έννοια εχει πάρει φορά!Όλα καλά τα πρώτα μαξιλαράκια που λέω!

Σας βλέπω κ με διδυμάκια κουστούμια απ τον διπλασιασμό!εύχομαι σαν νεράκι να περάσουν οι μέρες για τον υπέρηχο!

Καλή επιτυχία σε όλα τα κουστούμια κ να γεμίσει θετικές οριακές το θέμα!

Μπραβο κοριτσι μου!!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!! Ολα καλα θα πάνε ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσια πολλά πολλά συγχαρητήρια!! Εύχομαι τα ίδια και σε μας τις υπόλοιπες!! Είχατε καθόλου συμπτώματα περιόδου ;;; Εγώ είμαι στη 3η μέρα έμβρυο μεταφοράς κι έχω κάτι πόνους χαμηλά που μου θυμίζουν πόνους περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Skiouros83 είπε:

Μπράβο κορίτσια πολλά πολλά συγχαρητήρια!! Εύχομαι τα ίδια και σε μας τις υπόλοιπες!! Είχατε καθόλου συμπτώματα περιόδου ;;; Εγώ είμαι στη 3η μέρα έμβρυο μεταφοράς κι έχω κάτι πόνους χαμηλά που μου θυμίζουν πόνους περιόδου 

Kαλημερα!!! Να μην ανησυχεις ειναι φυσιολογικα αυτα τα πονακια. Κ εγω ειμαι στην 8η μερα κ εχω ακομα που κ που χαμηλα δεξια κ αριστερα. Επειδη πλησιαζει η μερα της χοριακης μου παω τουαλετα κ φοβαμαι μην δω αιμα περιοδου. Αλλα ελπιζω να πανε ολα καλα κ να ερθει ξανα μετα την εγκυμοσυνη. Μακαρι να μας ερθει κ σε εμας αυτη η μεγαλη χαρα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Kαλημερα!!! Να μην ανησυχεις ειναι φυσιολογικα αυτα τα πονακια. Κ εγω ειμαι στην 8η μερα κ εχω ακομα που κ που χαμηλα δεξια κ αριστερα. Επειδη πλησιαζει η μερα της χοριακης μου παω τουαλετα κ φοβαμαι μην δω αιμα περιοδου. Αλλα ελπιζω να πανε ολα καλα κ να ερθει ξανα μετα την εγκυμοσυνη. Μακαρι να μας ερθει κ σε εμας αυτη η μεγαλη χαρα❤️

Καλημέρα κορίτσι μου το ίδιο ελπιζω κι εγώ!! Εσύ είσαι κοντά για τη χοριακη εγώ έχω δρόμο ακόμα. Εγώ έχω και συχνοουρία αλλά νομίζω ότι είναι πολυ νωρίς ακόμα!! Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει απλά είναι η πρώτη μου φορά και δεν ξέρω καθόλου τι παίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Kαλημερα!!! Να μην ανησυχεις ειναι φυσιολογικα αυτα τα πονακια. Κ εγω ειμαι στην 8η μερα κ εχω ακομα που κ που χαμηλα δεξια κ αριστερα. Επειδη πλησιαζει η μερα της χοριακης μου παω τουαλετα κ φοβαμαι μην δω αιμα περιοδου. Αλλα ελπιζω να πανε ολα καλα κ να ερθει ξανα μετα την εγκυμοσυνη. Μακαρι να μας ερθει κ σε εμας αυτη η μεγαλη χαρα❤️

Καλημέρα!!! Εγώ είχα πονάκια περιόδου κ έχω ακόμη να ξέρετε!!!Θέλει ηρεμία χαλάρωση κ όχι φωνές κ άγχος!!! Εκείνο που είχα εγώ περισσότερο ήταν το πρησμενο στηθος, συχνοουρια κ δυσκοιλιοτητα ????Ευχομαι κ στις δύο σας θετικά αποτελέσματα μέσα από την καρδιά μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...