Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Πολύ δυναμικά!!! Άντε κοριτσαρες μου. Όλες μπορούμε. Θέλω να ευχαριστήσω το Ιασώ και τον γιατρό μου τον Παναγιώτη Πολυζο. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα. Πολύ δυνατή ομάδα! ❤❤❤❤❤❤❤???????

Η πρώτη σου ήταν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους και να πραγματοποιηθεί το όνειρο σου!!! Ήταν η πρώτη σου προσπάθεια; Που την έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Εγώ σε μια ώρα πάω να κάνω μετά την δουλειά!!! Εύχομαι να έχω κι εγώ ευχάριστα!!! Με το καλό κορίτσι μου!!! 

Σε ευχαριστώ!! Με το καλό κοριτσάκι μου! Περιμένουμε με αγωνία!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Άντεξες βρε θηρίο?!! Πως και δεν πήγες νωρίς το πρωί?!!! 

Τις 2 πρώτες φορές πήγαινα από τις 6 το πρωί!!! Τώρα την τριτη φορά είπα να πάω μεσημέρι μπας κ αλλάξει το γούρι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Τις 2 πρώτες φορές πήγαινα από τις 6 το πρωί!!! Τώρα την τριτη φορά είπα να πάω μεσημέρι μπας κ αλλάξει το γούρι ???

Άλλαξε θα δεις!!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Αντε με το καλο κοριτσι μου!!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη❤️κ στα δικα μας τωρα!!!! 

Αμήν!!!! ?⚘❤❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Φίλη κ γω είμαι έγκυος κ με τον Πολύζο!!!Μεταφορά έκανα 18/5!!!

Σοβαρα;;; Θα το πιστέψεις ότι όταν έγραψες την προηγούμενη εβδομάδα ότι το έκανες στο Ιασώ, αμέσως το σκέφτηκα; Είναι τέλειος επιστήμονας και πολύ καλός άνθρωπος. Να είναι καλά και να χαρίζει τέτοιες χαρές σε όλες τις κοπέλες.  Την ΕΤ την έκανα 24/5. Τι τιμή είχες; Είδες σάκο; ⚘⚘⚘⚘⚘⚘❤❤❤❤❤?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σοβαρα;;; Θα το πιστέψεις ότι όταν έγραψες την προηγούμενη εβδομάδα ότι το έκανες στο Ιασώ, αμέσως το σκέφτηκα; Είναι τέλειος επιστήμονας και πολύ καλός άνθρωπος. Να είναι καλά και να χαρίζει τέτοιες χαρές σε όλες τις κοπέλες.  Την ΕΤ την έκανα 24/5. Τι τιμή είχες; Είδες σάκο; ⚘⚘⚘⚘⚘⚘❤❤❤❤❤?????????

Πωπωω με συγκίνησες!!Γτ πραγματικά απίστευτος!!Κ τα κορίτσια όλοι!!Είχα κ γω χοριακή 11 μέρες μετά 458!!μου είπαν κ για δίδυμα παίζει!!Πήγα την δευτέρα κ είδαμε ένα σάκο!!!Τώρα πάλι την Δευτέρα ραντεβού για σπόρι!!Είμαι κάπως αγχωμένη!!Σου εύχομαι τα καλύτερα γλυκιά μου!!!2 χοριακές έκανα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πωπωω με συγκίνησες!!Γτ πραγματικά απίστευτος!!Κ τα κορίτσια όλοι!!Είχα κ γω χοριακή 11 μέρες μετά 458!!μου είπαν κ για δίδυμα παίζει!!Πήγα την δευτέρα κ είδαμε ένα σάκο!!!Τώρα πάλι την Δευτέρα ραντεβού για σπόρι!!Είμαι κάπως αγχωμένη!!Σου εύχομαι τα καλύτερα γλυκιά μου!!!2 χοριακές έκανα!!

 

Εσύ να δεις πόσο με συγκίνησες!!! Μην αγχώνεσαι!!! Όλα καλά θα πάνε!! Εγώ αύριο θα πάω. Ανυπομονώ να δω Πάνο και Βιολετα!!! Ε ρε φιλιά και αγκαλιές!!! Οπότε παίζει να συναντηθούμε εκεί κάποια στιγμή!!!??????????????????????❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Εσύ να δεις πόσο με συγκίνησες!!! Μην αγχώνεσαι!!! Όλα καλά θα πάνε!! Εγώ αύριο θα πάω. Ανυπομονώ να δω Πάνο και Βιολετα!!! Ε ρε φιλιά και αγκαλιές!!! Οπότε παίζει να συναντηθούμε εκεί κάποια στιγμή!!!??????????????????????❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Εγώ είμαι Βόλο!!!Εγώ να σου πω πάντα τον έλεγα γιατρούλη μου κ τέτοια!!Στον πρώτο υπέρηχο ήμουν παγωμένη χαχαχχαχ!!Θα κάνω πάρτυ την Δευτέρα!!Θα χαρώ να μου στείλεις τα νεάκια σου!!Με το καλόοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγώ είμαι Βόλο!!!Εγώ να σου πω πάντα τον έλεγα γιατρούλη μου κ τέτοια!!Στον πρώτο υπέρηχο ήμουν παγωμένη χαχαχχαχ!!Θα κάνω πάρτυ την Δευτέρα!!Θα χαρώ να μου στείλεις τα νεάκια σου!!Με το καλόοοοοο!!!!

Ναι ναι θα τα λέμε τώρα. Με το καλό και ευλογημενα για ολες μας. Πηγαινοερχεσαι Βόλο Αθήνα βρε θηριο;; Μπραβο αξίζει. Εγώ ήρθα από Κρήτη για να ειμαι με τον Πάνο. Και να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν δεν ήταν ο συγκεκριμένος, αν θα το αποφάσιζα. Είμαι πολύ φοβιτσιαρα. Όταν λες για σπορι τι εννοεις; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ναι ναι θα τα λέμε τώρα. Με το καλό και ευλογημενα για ολες μας. Πηγαινοερχεσαι Βόλο Αθήνα βρε θηριο;; Μπραβο αξίζει. Εγώ ήρθα από Κρήτη για να ειμαι με τον Πάνο. Και να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν δεν ήταν ο συγκεκριμένος, αν θα το αποφάσιζα. Είμαι πολύ φοβιτσιαρα. Όταν λες για σπορι τι εννοεις; 

 

Οχι έχει ιατρείο Βόλο κ τις υπόλοιπες μέρες Αθήνα!!Το μοιράζει!!Στην αρχή πάνω απο 1500 μονάδες χοριακής βλέπεις μόνο σάκο!!μετά θα δείς κ το μωράκι-σπόρι που είναι μια κουκίδα μέσα στον σάκο!!Αναλόγως πότε θα πας βλέπεις κ τα αντιστοίχα!!Μρτά πας να ακούσεις καρδιά!!Σε εξωσωματική τα βλέπουμε βήμα βήμα!!φυσιολογικά μπορεί μια κοπέλα να αργήσει να καταλάβει ότι είναι έγκυος κ όταν πάει για υπέρηχο να δει καρδια κατευθείαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Ναι ναι θα τα λέμε τώρα. Με το καλό και ευλογημενα για ολες μας. Πηγαινοερχεσαι Βόλο Αθήνα βρε θηριο;; Μπραβο αξίζει. Εγώ ήρθα από Κρήτη για να ειμαι με τον Πάνο. Και να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν δεν ήταν ο συγκεκριμένος, αν θα το αποφάσιζα. Είμαι πολύ φοβιτσιαρα. Όταν λες για σπορι τι εννοεις; 

 

Τελικά κορίτσι δεν μας είπες, η πρώτη προσπάθεια ήταν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλ2 έχουμε και άλλη για χοριακη σημερα;; εμείς ταξιδεύουμε και σας χανω

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Οχι έχει ιατρείο Βόλο κ τις υπόλοιπες μέρες Αθήνα!!Το μοιράζει!!Στην αρχή πάνω απο 1500 μονάδες χοριακής βλέπεις μόνο σάκο!!μετά θα δείς κ το μωράκι-σπόρι που είναι μια κουκίδα μέσα στον σάκο!!Αναλόγως πότε θα πας βλέπεις κ τα αντιστοίχα!!Μρτά πας να ακούσεις καρδιά!!Σε εξωσωματική τα βλέπουμε βήμα βήμα!!φυσιολογικά μπορεί μια κοπέλα να αργήσει να καταλάβει ότι είναι έγκυος κ όταν πάει για υπέρηχο να δει καρδια κατευθείαν

Αααα τώρα κατάλαβα. Όλα καλά θα μας πάνε. Μην αγχώνεσαι. Εχουμε τον Πάνο, βράχο. Κάθε στάδιο, έχει τα δικά του. Αγώνας. Περιμένω και εγώ νεα σου, τη Δευτέρα. ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλ2 έχουμε και άλλη για χοριακη σημερα;; εμείς ταξιδεύουμε και σας χανω

Περιμένουμε νέα απο την sofiefin1982

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Τελικά κορίτσι δεν μας είπες, η πρώτη προσπάθεια ήταν? 

Καλησπέρα. Ναι ήταν η πρώτη μου προσπαθεια. Συγνωμη για την καθυστέρηση, δεν το ειχα δει.❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Καλησπέρα. Ναι ήταν η πρώτη μου προσπαθεια. Συγνωμη για την καθυστέρηση, δεν το ειχα δει.❤❤❤

Και πάλι συγχαρητήρια! Ε, μέσα στην τρέλα είσαι τώρα δεν πειράζει! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και πάλι κούκλα μου! ❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Και πάλι συγχαρητήρια! Ε, μέσα στην τρέλα είσαι τώρα δεν πειράζει! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και πάλι κούκλα μου! ❤️❤️❤️❤️????

Σε ευχαριστώ πολυ!! ?? Με το καλό και σε εσένα. ❤❤❤???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια είμαι έγκυος!!!!! 480 η χοριακή!!!! Κυριακή πάω για 2η!!! ???

Κοριτσια μου τι νεα ωραια ειναο αυτα σημερα!!!! Συγχαρητηρια!!! Με το καλο!!! Στειλτε κ σε μας θετικη ενεργεια!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...