Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Steli είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ!

Δεν εχω ιδεα για ποσα πάμε. Εχθες ειχα 6 ωοθηλακια κοντά στα 15 με 17 χιλιοστα και ενδομητριο 12.Αυξησα κι αλλο τη δοση και θα με δει αυριο πάλι. Μου είπε απλα ότι παμε πολυ καλα, έδειχνε πολύ ικανοποιημένος. 

Η menopur στο μεταξυ τελειώνει και αγχωνομαι 

Κοπέλα μου μην αγχονεσε για τίποτα..!!!!! δεν θα καταλάβεις τίποτα για ποτέ κοιμήθηκες και ποτέ ξύπνησες χαμπάρι δεν θα πάρεις..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! @Niki94 μου τώρα θα ακούσουμε κ τα δικα σου ευχάριστα...άντε κορίτσι μου!!!!!Εύχομαι όλα να συνεχίσουν καλά!!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Steli είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ!

Δεν εχω ιδεα για ποσα πάμε. Εχθες ειχα 6 ωοθηλακια κοντά στα 15 με 17 χιλιοστα και ενδομητριο 12.Αυξησα κι αλλο τη δοση και θα με δει αυριο πάλι. Μου είπε απλα ότι παμε πολυ καλα, έδειχνε πολύ ικανοποιημένος. 

Η menopur στο μεταξυ τελειώνει και αγχωνομαι 

μια χαρα είσαι άρα αυτά τα 6 θα τα πάρει σίγουρα γιατί ως τη δευτέρα θα ξεπεράσουν τα 20! θα μπορούσε να τα πάρει και νωρίτερα νομίζω... η menopur είναι το φάρμακο της διέγερσης; νομίζω ότι σήμερα θα πρέπει να πάρεις την τελευταία δόση σωστά; εμένα η ωοληψία ήταν πεμπτη, δευτέρα πήρα διέγερση τελευταία φορά, τρίτη μόνο τον ανταγωνιστή και τετάρτη τίποτα. Εσένα ίσως να είναι αλλιώς, αλλά νομίζω θα είσαι οκ με τα φάρμακα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια σας Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! @Niki94 μου τώρα θα ακούσουμε κ τα δικα σου ευχάριστα...άντε κορίτσι μου!!!!!Εύχομαι όλα να συνεχίσουν καλά!!!!!❤❤❤

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου για όλες μας το εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια μου κλαίω από χαρά η χοριακη μου είναι 131.31.....Δευτέρα πάω για την επαναληπτική χοριακή!!!!!Δεν το πιστεύω!!!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη....εύχομαι γρήγορα σε όλες σας τα καλύτερα ❤❤❤

Μπράβο κορίτσι!! Πολλά 3αρια όπως η σημερινή ημερομηνία. Τυχερός σου αριθμός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Καλημερα και από μένα!! Βρε κορίτσια μάλλον Δευτέρα παω για ωοληψια. Τι εμπειρίες έχετε απο αυτή; Για τη μέθη φοβαμαι κυρίως. 

Δεν θα καταλάβεις τπτ πραγματικά....θα σου μιλήσουν για λιγο κ για πότε θα κοιμηθείς δεν θα το καταλάβεις.... Μετά όπως σου είπαν τα κορίτσια θα έχεις για κάποιες μέρες πόνου περιόδου....Δεν είναι τπτ μην σε αγχώνει καθόλου.....Καλή επιτυχία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Μπράβο κορίτσι!! Πολλά 3αρια όπως η σημερινή ημερομηνία. Τυχερός σου αριθμός!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!❤❤Πραγματικά.....Αλλά το 13 ήταν κ θα είναι τελικά αγαπημένος αριθμός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Μπράβο κορίτσι!! Πολλά 3αρια όπως η σημερινή ημερομηνία. Τυχερός σου αριθμός!!!

Κορίτσι εσύ πότε με το καλό γεννάς; θα πρέπει να πλησιάζεις τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια μου κλαίω από χαρά η χοριακη μου είναι 131.31.....Δευτέρα πάω για την επαναληπτική χοριακή!!!!!Δεν το πιστεύω!!!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη....εύχομαι γρήγορα σε όλες σας τα καλύτερα ❤❤❤ 

Μπράβο κορίτσι μου!!!Χάρηκα παρά πολύ!!!!Τα πιο ωραία Χριστούγεννα να έχεις!!!!!Και μια τελεια εγκυμοσύνη!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια μου κλαίω από χαρά η χοριακη μου είναι 131.31.....Δευτέρα πάω για την επαναληπτική χοριακή!!!!!Δεν το πιστεύω!!!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη....εύχομαι γρήγορα σε όλες σας τα καλύτερα ❤❤❤

Ωωωωωωωω τί ωραία νέα είναι αυτά!!! Τώρα τελειώσα από το σχολείο και το είδα!! Μπράβο αγάπη μου συγχαρητήρια!! Καλούς διπλασιασμους εύχομαι τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια μου κλαίω από χαρά η χοριακη μου είναι 131.31.....Δευτέρα πάω για την επαναληπτική χοριακή!!!!!Δεν το πιστεύω!!!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη....εύχομαι γρήγορα σε όλες σας τα καλύτερα ❤❤❤

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Μπράβο!!!!!!!! Βρε τι ωραία νέα σήμερα.... 

όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!Χάρηκα παρά πολύ!!!!Τα πιο ωραία Χριστούγεννα να έχεις!!!!!Και μια τελεια εγκυμοσύνη!!!!??????

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!Σίγουρα θα είναι τα ομορφότερα Χριστούγεννα!!!!!Σου εύχομαι κ εσένα Καλή αρχή!!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ωωωωωωωω τί ωραία νέα είναι αυτά!!! Τώρα τελειώσα από το σχολείο και το είδα!! Μπράβο αγάπη μου συγχαρητήρια!! Καλούς διπλασιασμους εύχομαι τώρα

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!Σου εύχομαι και εσένα τα καλύτερα!!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Μπράβο!!!!!!!! Βρε τι ωραία νέα σήμερα.... 

όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου..

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

 Καλησπέρααααα!!!!

@kppm το όμορφα νέα μπράβο κορίτσι μου! Ηρεμία τώρα, προσοχή και νταντεμα!!!! ???

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!!Να είσαι καλά!!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@kppm ολα καλα να σου πανε και να εχεις υπεροχη εγκυμοσυνη! ?????

Ευχαριστώ γλυκό μου κορίτσι!!!!!Όλες σας σας Ευχαριστώ!!!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  @Niki94 @kppmΜακάρι, δεν έχω ξανακάνει νάρκωση/μέθη. . Δε με τρομάζει το μετά, με τρομάζει το αν θα ξυπνήσω, ναι τόσο παρανοική είμαι. Σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας

@Tokyo 20;; παναγία μου τι τραβάνε οι ωοθήκες μου. Menopur κάνω για διέγερση και θα κάνω μία τελευταία, την ovitrelle πριν την ωοληψία. Δε μου είπε πως είναι η τελευταία σήμερα, θα κάνω και αύριο το πρωί πριν με δει. Υπέθεσα ότι κοντεύω επειδή τελειώνει το φιαλίδιο και με βλέπει τακτικά. Βάση ημερών, 12 μέρες δηλαδή μετά τη διέγερση, θα γίνει η ωοληψία Δευτέρα. Αυτό το μακρύ πρωτόκολλο, πολύ μακρύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Steli είπε:

  @Niki94 @kppmΜακάρι, δεν έχω ξανακάνει νάρκωση/μέθη. . Δε με τρομάζει το μετά, με τρομάζει το αν θα ξυπνήσω, ναι τόσο παρανοική είμαι. Σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας

@Tokyo 20;; παναγία μου τι τραβάνε οι ωοθήκες μου. Menopur κάνω για διέγερση και θα κάνω μία τελευταία, την ovitrelle πριν την ωοληψία. Δε μου είπε πως είναι η τελευταία σήμερα, θα κάνω και αύριο το πρωί πριν με δει. Υπέθεσα ότι κοντεύω επειδή τελειώνει το φιαλίδιο και με βλέπει τακτικά. Βάση ημερών, 12 μέρες δηλαδή μετά τη διέγερση, θα γίνει η ωοληψία Δευτέρα. Αυτό το μακρύ πρωτόκολλο, πολύ μακρύ... 

a ok εγώ είχα το βραχύ οπότε μη σου λέω βλακείες γιατί προφανώς είναι εντελώς άλλο!

όταν λέω 20 δεν εννοώ 20 ωάρια, έτσι; εννοώ 20 χιλιοστά! το πλήθος των ωαρίων δεν αλλάζει όσα είδατε αυτά είναι... το καλό είναι πως είναι όλα αρκετά μεγάλα οπότε θα είναι λογικά κ ώριμα όταν τα πάρετε! την ovitrel θα την κάνεις 36 ωρες πριν τη ωοληψία λογικά, τότε τη δίνουν...

Όλα καλά θα σου πάνε μην ανησυχείς! κ γω το σκεφτόμουν λίγο για τη μέθη αλλά είναι πολύ ελαφριά ως νάρκωση μην ανησυχείς! σε ποιο κέντρο είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Ωωωωωωωω τί ωραία νέα είναι αυτά!!! Τώρα τελειώσα από το σχολείο και το είδα!! Μπράβο αγάπη μου συγχαρητήρια!! Καλούς διπλασιασμους εύχομαι τώρα

@kppm μπραβο κορίτσι μου συγχαρητήρια ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Steli είπε:

  @Niki94 @kppmΜακάρι, δεν έχω ξανακάνει νάρκωση/μέθη. . Δε με τρομάζει το μετά, με τρομάζει το αν θα ξυπνήσω, ναι τόσο παρανοική είμαι. Σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας

@Tokyo 20;; παναγία μου τι τραβάνε οι ωοθήκες μου. Menopur κάνω για διέγερση και θα κάνω μία τελευταία, την ovitrelle πριν την ωοληψία. Δε μου είπε πως είναι η τελευταία σήμερα, θα κάνω και αύριο το πρωί πριν με δει. Υπέθεσα ότι κοντεύω επειδή τελειώνει το φιαλίδιο και με βλέπει τακτικά. Βάση ημερών, 12 μέρες δηλαδή μετά τη διέγερση, θα γίνει η ωοληψία Δευτέρα. Αυτό το μακρύ πρωτόκολλο, πολύ μακρύ... 

Ούτε εγώ είχα κάνει ήταν να κάνω την 1η φορά στην υστεροσκοπιση.!! Και τότε είχα βγει άλλος άνθρωπος..!! Και από τότε αγαπώ ανεσθησια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@kppm τέλεια μπράβο κορίτσι μου με το ο σπυ εύχομαι !!!!!

 

@niki94 μας εύχομαι να ακολουθήσουμε το δρόμο της .......

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!!!❤❤❤Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@kppm μπραβο κορίτσι μου συγχαρητήρια ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...