Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Α δεν ξερεις ακομα! Νταξει εχεις προχωρήσει πέρασες επιτροπή! Εχεις και τα φαρμακα! Κ περιμένεις να αδιάθετησεις? 

Ναι ναι ακριβός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimy3 είπε:

Καλησπερα Κοριτσια!

ειμαι νεα στην ομαδα σας , αλλα παρακολουθω καιρο το φορουμ!

Εκανα κ εγω εμβρυομεταφορα με 2 πολυ καλες βλαστοκυστες την προηγουμενη βδομαδα!

Σημερα εκανα ενα τεστ φαρμακειου, οχι με πρωινα ουρα και βγηκε αρνητικο.

Το στηθος μια πρηζεται μια ξεπρηζεται,το ιδιο και η κοιλια μου!Το Σαββατο θα παω για χοριακη αλλα η αληθεια ειναι οτι απογοητευτηκα σημερα.

Ευχομαι τα καλυτερα για ολες μας!

Μία τεράστια χοριακή εύχομαι να έχεις κοριτσάκι μου! Μην κοιτάς τα συμπτώματα καθόλου! ❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μία τεράστια χοριακή εύχομαι να έχεις κοριτσάκι μου! Μην κοιτάς τα συμπτώματα καθόλου! ❤️❤️❤️???

Ευχαριστω πολυ!!!

Μακαρι!Χαιρομαι πολυ που εγινα μελος της παρεας σας γιατι μπορω να μιλαω με ανθρωπους που πραγματικα καταλαβαινουν την αγωνια και τα αυναισθηματα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dimy3 είπε:

Καλησπερα Κοριτσια!

ειμαι νεα στην ομαδα σας , αλλα παρακολουθω καιρο το φορουμ!

Εκανα κ εγω εμβρυομεταφορα με 2 πολυ καλες βλαστοκυστες την προηγουμενη βδομαδα!

Σημερα εκανα ενα τεστ φαρμακειου, οχι με πρωινα ουρα και βγηκε αρνητικο.

Το στηθος μια πρηζεται μια ξεπρηζεται,το ιδιο και η κοιλια μου!Το Σαββατο θα παω για χοριακη αλλα η αληθεια ειναι οτι απογοητευτηκα σημερα.

Ευχομαι τα καλυτερα για ολες μας!

Καλώς ήρθες Dimy3...Γενικά λένε ότι δεν πρέπει στην εξωσωματική να κάνουμε τεστ φαρμακείου γιατί πολλές φορές λόγω των πολλών ορμονών που παίρνουμε δεν βγαίνουν αληθή...Στην προηγούμενη μου βέβαια προσπάθεια είχα κάνει και εγώ τεστ φαρμακείου 2 μέρες πριν τη χοριακή και βγήκε αρνητικό όπως τελικά και η χοριακή μου, αλλά εσένα κορίτσι μου σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να βγήκε λάθος!!! Μην απογοητεύεσαι όμως ότι και αν γίνει...όλες θα το παλέψουμε και κάποια στιγμή θα μας συμβεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις με πήρε η μαία μου κ μου είπε ότι αύριο πρέπει να κάνω χοριακη κ όχι Σάββατο όπως νόμιζα εγώ!!! Έχω κατά αγχωθεί πιστεύω ότι θα πάρω κ πάλι τριτη φορά κουλουράκι!!! Ότι θέλει ο Θεός μου λέει ο άντρας μου κ έχει δίκιο έλα που εγώ όμως είμαι να σκάσω!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις με πήρε η μαία μου κ μου είπε ότι αύριο πρέπει να κάνω χοριακη κ όχι Σάββατο όπως νόμιζα εγώ!!! Έχω κατά αγχωθεί πιστεύω ότι θα πάρω κ πάλι τριτη φορά κουλουράκι!!! Ότι θέλει ο Θεός μου λέει ο άντρας μου κ έχει δίκιο έλα που εγώ όμως είμαι να σκάσω!!! ???

Κοπέλα μου όλα καλά με μια θετική χοριακη σουβευχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κοπέλα μου όλα καλά με μια θετική χοριακη σουβευχομαι....

Σε ευχαριστω πάρα πολύ!!! Το εύχομαι!!! ???Όλες μας να τα καταφέρουμε να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας το παιδάκι μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις με πήρε η μαία μου κ μου είπε ότι αύριο πρέπει να κάνω χοριακη κ όχι Σάββατο όπως νόμιζα εγώ!!! Έχω κατά αγχωθεί πιστεύω ότι θα πάρω κ πάλι τριτη φορά κουλουράκι!!! Ότι θέλει ο Θεός μου λέει ο άντρας μου κ έχει δίκιο έλα που εγώ όμως είμαι να σκάσω!!! ???

Ωωωωω! Τέλεια! Να δεις που θα είναι θετική η χοριακή! Με το καλό κορίτσι μου! Θα περιμένουμε με αγωνία! ❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ωωωωω! Τέλεια! Να δεις που θα είναι θετική η χοριακή! Με το καλό κορίτσι μου! Θα περιμένουμε με αγωνία! ❤️❤️❤️❤️????

Μακάρι!!! Μακάρι για όλες μας κορίτσια μου ????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις με πήρε η μαία μου κ μου είπε ότι αύριο πρέπει να κάνω χοριακη κ όχι Σάββατο όπως νόμιζα εγώ!!! Έχω κατά αγχωθεί πιστεύω ότι θα πάρω κ πάλι τριτη φορά κουλουράκι!!! Ότι θέλει ο Θεός μου λέει ο άντρας μου κ έχει δίκιο έλα που εγώ όμως είμαι να σκάσω!!! ???

Όλα θα πάνε καλά!!! 

Καλή επιτυχία!!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όλα θα πάνε καλά!!! 

Καλή επιτυχία!!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις με πήρε η μαία μου κ μου είπε ότι αύριο πρέπει να κάνω χοριακη κ όχι Σάββατο όπως νόμιζα εγώ!!! Έχω κατά αγχωθεί πιστεύω ότι θα πάρω κ πάλι τριτη φορά κουλουράκι!!! Ότι θέλει ο Θεός μου λέει ο άντρας μου κ έχει δίκιο έλα που εγώ όμως είμαι να σκάσω!!! ???

Ευχομαι ν παρεις θετικο αποτέλεσμα κ να πανε ολα καλα θα περιμένουμε νεα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ευχομαι ν παρεις θετικο αποτέλεσμα κ να πανε ολα καλα θα περιμένουμε νεα σου! 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Σας εύχομαι από καρδιάς τα καλύτερα!!! Θα σας ενημερώσω αύριο με το καλό ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις με πήρε η μαία μου κ μου είπε ότι αύριο πρέπει να κάνω χοριακη κ όχι Σάββατο όπως νόμιζα εγώ!!! Έχω κατά αγχωθεί πιστεύω ότι θα πάρω κ πάλι τριτη φορά κουλουράκι!!! Ότι θέλει ο Θεός μου λέει ο άντρας μου κ έχει δίκιο έλα που εγώ όμως είμαι να σκάσω!!! ???

Ολα καλα θα πανε... Περιμένουμε τα ευχαριστα!!!! Καλα αποτελεσματα απο καρδιας!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις με πήρε η μαία μου κ μου είπε ότι αύριο πρέπει να κάνω χοριακη κ όχι Σάββατο όπως νόμιζα εγώ!!! Έχω κατά αγχωθεί πιστεύω ότι θα πάρω κ πάλι τριτη φορά κουλουράκι!!! Ότι θέλει ο Θεός μου λέει ο άντρας μου κ έχει δίκιο έλα που εγώ όμως είμαι να σκάσω!!! ???

Θετικά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου, μία τεράστια χοριακή σου εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις με πήρε η μαία μου κ μου είπε ότι αύριο πρέπει να κάνω χοριακη κ όχι Σάββατο όπως νόμιζα εγώ!!! Έχω κατά αγχωθεί πιστεύω ότι θα πάρω κ πάλι τριτη φορά κουλουράκι!!! Ότι θέλει ο Θεός μου λέει ο άντρας μου κ έχει δίκιο έλα που εγώ όμως είμαι να σκάσω!!! ???

Εύχομαι να έχεις τεράστια χοριάκη!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/6/2019 at 2:39 ΜΜ, ο/η sofiefin1982 είπε:
στις On 5/6/2019 at 9:28 ΜΜ, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κορίτσια πως ειστε;

Κορίτσιααα καλημερααα!!!! Μολις πηρα την χοριακη!! Θετική!! 440❤❤❤❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Συγχαρητήριαααααααααααααααα........ Αχ τι τέλεια νέα να πάνε όλα καλά μα όλα καλά 

Ευχαριστώ πολύ!!!!! Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα τέλεια!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

 

Ωωωωω! Τι όμορφα νέα!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! ❤️❤️❤️❤️❤️

Να τος ο Ιούνιος μπήκε δυναμικά! Αντε να ακολουθήσουν κι άλλα θετικά αποτελέσματα κορίτσια!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

 

Συγχαρητήρια!!! Εγώ σε μια ώρα πάω να κάνω μετά την δουλειά!!! Εύχομαι να έχω κι εγώ ευχάριστα!!! Με το καλό κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Εγώ σε μια ώρα πάω να κάνω μετά την δουλειά!!! Εύχομαι να έχω κι εγώ ευχάριστα!!! Με το καλό κορίτσι μου!!! 

Άντεξες βρε θηρίο?!! Πως και δεν πήγες νωρίς το πρωί?!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ωωωωω! Τι όμορφα νέα!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! ❤️❤️❤️❤️❤️

Να τος ο Ιούνιος μπήκε δυναμικά! Αντε να ακολουθήσουν κι άλλα θετικά αποτελέσματα κορίτσια!!! ?????

Πολύ δυναμικά!!! Άντε κοριτσαρες μου. Όλες μπορούμε. Θέλω να ευχαριστήσω το Ιασώ και τον γιατρό μου τον Παναγιώτη Πολυζο. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα. Πολύ δυνατή ομάδα! ❤❤❤❤❤❤❤???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...