Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η kppm είπε:

Κοριτσια μου σας Ευχαριστώ όλες για τα όμορφα λόγια σας!!!!!Μου τελείωσαν οι ❤...Θα ξεκινήσω αύριο με το καλό κ βλέπουμε!!!!!Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!!!Λυπάμαι για τις απώλειες σας πολύ!!!!!Θα σας γράψω αύριο τα νέα μου!!!!Σας φιλώ!!!!!??

Όλα να έρθουν όπως τα θέλεις σήμερα να είναι η πιο όμορφη μέρα της ζωής σου με πολύ καλά αποτελέσματα σε μερικές μέρες... Περιμένουμε τα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η kppm είπε:

❤❤❤❤❤❤❤

Καλή επιτυχία κορίτσι! Σου εύχομαι σε λίγες μέρες να κρατάς ενα θετικό αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ χτες μίλησα με τον εξωσωματικο μου και μου είπε όταν αδιαθετησω ξεκινάω αντισυλληπτικά... έπειτα από Ιανουάριο ξεκινάω τ αλλά φάρμακα και μετά θα πάω Αθήνα για την οωληψια. Έχω δρόμο ακόμα αλλά ειμαι και αισιόδοξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ χτες μίλησα με τον εξωσωματικο μου και μου είπε όταν αδιαθετησω ξεκινάω αντισυλληπτικά... έπειτα από Ιανουάριο ξεκινάω τ αλλά φάρμακα και μετά θα πάω Αθήνα για την οωληψια. Έχω δρόμο ακόμα αλλά ειμαι και αισιόδοξη. 

Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου...!!!!! Καλή αρχή..!!! Και σύντομα να κας κες ευχαριστα νέα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ χτες μίλησα με τον εξωσωματικο μου και μου είπε όταν αδιαθετησω ξεκινάω αντισυλληπτικά... έπειτα από Ιανουάριο ξεκινάω τ αλλά φάρμακα και μετά θα πάω Αθήνα για την οωληψια. Έχω δρόμο ακόμα αλλά ειμαι και αισιόδοξη. 

Σταύρι καλή αρχή και σε σένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

@marillia κορίτσι μου τι κάνεις; Είσαι καλά; Γεννησες; η ακόμα το περιμένεις το μωράκι σου;

Καλημερα σε ολα τα κορίτσια!!Βικη μου πως είσαι?Τώρα μπαίνω στον 8 μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εγώ χτες μίλησα με τον εξωσωματικο μου και μου είπε όταν αδιαθετησω ξεκινάω αντισυλληπτικά... έπειτα από Ιανουάριο ξεκινάω τ αλλά φάρμακα και μετά θα πάω Αθήνα για την οωληψια. Έχω δρόμο ακόμα αλλά ειμαι και αισιόδοξη. 

Καλή αρχή!!! Την αισιοδοξία που έχεις να την κρατήσεις..κάνει καλό! Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας Ευχαριστώ πολύ για τις θερμές ευχές σας!!!!!Θα σας γράψω τα νέα μου αργά το μεσημεράκι που θα τελειώσω!!!!!!Εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα!!!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Καλημερα σε ολα τα κορίτσια!!Βικη μου πως είσαι?Τώρα μπαίνω στον 8 μηνα!!!

Με το καλό κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Ρε κορίτσια ειμαι ονειροπαρμενη??? Έτσι νιωθω

Τι εννοείς βρε Σταυρι; επειδή νιώθεις αισιοδοξία το λες; μα έτσι πρέπει να ξεκινάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Με το καλό κορίτσι!

Ευχαριστω πολύ!!με το καλο η εμβρυομεταφορα κ εύχομαι με θετικη χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. @Σταυρι θέλεις να ξεκινήσουμε ένα κίνημα αισιοδοξιας και να παρασυρουμε και τις άλλες? ?

Ψηφίζω ναι.... άντε κορίτσια εξαπλωστε το θετικό πνεύμα των Χριστουγέννων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ψηφίζω ναι.... άντε κορίτσια εξαπλωστε το θετικό πνεύμα των Χριστουγέννων

Και σήμερα η μέρα είναι άκρως χειμωνιατικη και λίγο Χριστουγεννιατικη.. Πεσαν και τα πρώτα χιόνια οπότε super.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ευχαριστω πολύ!!με το καλο η εμβρυομεταφορα κ εύχομαι με θετικη χοριακη!!

Σ'ευχαριστώ πολύ! Από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ! Από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί ?

Να σε ρωτήσω κάτι μιας και έχω πάθει και μια αμνησία εσυ τώρα δεν είναι να κανείς τεστ ..;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Καλημερα σε ολα τα κορίτσια!!Βικη μου πως είσαι?Τώρα μπαίνω στον 8 μηνα!!!

Με το καλό κορίτσι μου!!!!καλά είμαι και εγώ !Ετοιμάζομαι για την πρώτη προσπάθεια!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Ψηφίζω ναι.... άντε κορίτσια εξαπλωστε το θετικό πνεύμα των Χριστουγέννων

Έρχομαι μαζί σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Έρχομαι μαζί σας!

Ρούντολφ το ελαφάκι με καρδούλα ταπεινή σαν πέφτει το βραδάκι έχει μύτη Φωτεινή οι φίλοι του λαμπιόνι τον φωνάζουν και γελούν τη μύτη του στο χιόνι κρύβει όταν του μιλούν....... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Να σε ρωτήσω κάτι μιας και έχω πάθει και μια αμνησία εσυ τώρα δεν είναι να κανείς τεστ ..;

όχι! μακάρι να είχα προχωρήσει τόσο! Τα έχω ακόμα στην κατάψυξη να περιμένουν και αν όλα πάνε καλά θα κάνω ετ πριν τα χριστούγεννα. Αν οι μέρες πέσουν όμως εντελώς μέσα στις γιορτές το κέντρο θα κλείσει οπότε πάμε για τον άλλο μήνα!

Να σε ρωτήσω ρε κορίτσι, πέρα από την πρώτη περίοδο μετά την ωοληψία, οι επόμενες σου ήρθαν κανονικά; έχω συνεχώς την αίσθηση ότι θα έρθει η περίοδος μου αρκετά νωρίτερα (είμαι πια στη 2η μετά την ωοληψία). Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ρούντολφ το ελαφάκι με καρδούλα ταπεινή σαν πέφτει το βραδάκι έχει μύτη Φωτεινή οι φίλοι του λαμπιόνι τον φωνάζουν και γελούν τη μύτη του στο χιόνι κρύβει όταν του μιλούν....... χαχαχαχα

Εεε να αυτό σκέφτηκα αλήθεια.Το ακούω τώρα κ μια εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

όχι! μακάρι να είχα προχωρήσει τόσο! Τα έχω ακόμα στην κατάψυξη να περιμένουν και αν όλα πάνε καλά θα κάνω ετ πριν τα χριστούγεννα. Αν οι μέρες πέσουν όμως εντελώς μέσα στις γιορτές το κέντρο θα κλείσει οπότε πάμε για τον άλλο μήνα!

Να σε ρωτήσω ρε κορίτσι, πέρα από την πρώτη περίοδο μετά την ωοληψία, οι επόμενες σου ήρθαν κανονικά; έχω συνεχώς την αίσθηση ότι θα έρθει η περίοδος μου αρκετά νωρίτερα (είμαι πια στη 2η μετά την ωοληψία). Ευχαριστώ!

Κοιτά η πρώτη ήρθε στης 22η μέρα η δεύτερη ήρθε στης 35 ημέρες και μετά από εκεί δεν ξανά είχα από μόνη μου περίοδο όποτε θα έρθει στο κύκλο σου..!! Ααα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου νόμιζα ότι είχες κάνει και την ετ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Κοιτά η πρώτη ήρθε στης 22η μέρα η δεύτερη ήρθε στης 35 ημέρες και μετά από εκεί δεν ξανά είχα από μόνη μου περίοδο όποτε θα έρθει στο κύκλο σου..!! Ααα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου νόμιζα ότι είχες κάνει και την ετ 

ναι λίγο που το έψαξα φαίνεται ότι για 1-2 μήνες κρατάνε ακόμα οι ανωμαλίες και η επίδραση από τις ορμόνες. 

Τι να σου πω πλησιάζει ο καιρός και μου φαίνεται σαν ψέματα! Ελπίζω να προλάβω πριν τις γιορτές γιατί είχα κρατήσει και αρκετή άδεια από τη δουλειά ώστε να μην πάρω αναρρωτική και καρφωθώ. Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα να μοιραστώ την εμπειρία μου όμως θα ήθελα να το πω αφού έχουν όλα τελειώσει γιατί τώρα δεν θα μπορούσα συνεχώς να με ρωτάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...