Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Εγώ και που ξύπνησα και είπα Καλημέρα σε όλες τι; Σε 15 λεπτά νύσταζα πάλι και ξανά κοιμήθηκα... Καταραμένη προγεστερόνη με έχεις κάνει κοτόπουλο... χαχαχαχα καληνύχτα λοιπόν και ξανά Καλημέρα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ και που ξύπνησα και είπα Καλημέρα σε όλες τι; Σε 15 λεπτά νύσταζα πάλι και ξανά κοιμήθηκα... Καταραμένη προγεστερόνη με έχεις κάνει κοτόπουλο... χαχαχαχα καληνύχτα λοιπόν και ξανά Καλημέρα σας!!!

Χαχαχαχαχαχα εγώ δεν ξανά κοιμιθικα και τώρα έχω πάρει καφέ μπας και ξυπνήσω γιατί με βλέπω μα γίνομαι με πατάτες στο φούρνο..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Μήνα! Ευλογία στα σπίτια μας! Καλά Χριστούγεννα κορίτσια μου!!!!! Ο Χριστούλης να στειλει μωράκια-δωρακια σε ολα τα σπιτια που το λαχταρούν! Αγάπη, ευλογία, ευτυχία!!!!! Παμε δυνατά! Ειναι ο μηνας μας!!!!!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Καλό μήνα να έχουμε με ευχάριστες εξελίξεις και πολλά θετικά αποτελέσματα???! Εγώ και χωρίς προγεστερονη (ακόμα) ξύπνησα πριν μισή ώρα λόγω Black Friday! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα @Σταυρι! τι κάνεις; πότε με το καλό ξεκινάς;

Περιμένω ν αδιαθετησω και λογικά θα ξεκινήσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλό Μήνα! Ευλογία στα σπίτια μας! Καλά Χριστούγεννα κορίτσια μου!!!!! Ο Χριστούλης να στειλει μωράκια-δωρακια σε ολα τα σπιτια που το λαχταρούν! Αγάπη, ευλογία, ευτυχία!!!!! Παμε δυνατά! Ειναι ο μηνας μας!!!!!!!!????????

Καλά μήνα κορίτσι μου.Περιμενουμε να μας ανακοινώσεις τα θετικά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλά μήνα κορίτσι μου.Περιμενουμε να μας ανακοινώσεις τα θετικά αποτελέσματα!!!

Ευχαριστώ παρα πολυ! Αμήν?????? Σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ευχαριστώ παρα πολυ! Αμήν?????? Σε ολες μας!

Καλημέρα! Καλό μήνα!!!! Έχω αποφασίσει το 2020 να είναι μετά από πολλά χρόνια μια τελείως διαφορετική χρόνια για μένα ως προς το καλύτερο! Εύχομαι το ιδιο για όλες μας φυσικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kppm για πες κοπέλα μου αν θες πως νιώθεις που πλησιάζει η ώρα..;; Είναι γ πρώτη σου..;; Αν έχεις ξανά πει συγνώμη αλλά δεν θυμάμαι καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Πως περασατε πρωτη μερα του μήνα;;Εγω μαλλον την άρπαξα...Λαιμος χαλια..

Ωωω περαστικά εγώ προσέχω όσο μπορώ..!!! Εμείς χαλαρά σπίτι τζάκι..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ωωω περαστικά εγώ προσέχω όσο μπορώ..!!! Εμείς χαλαρά σπίτι τζάκι..! 

Μια χαρα!Χτες δεν προσεξα και την πατησα..Ειχα ντυθει Καλοκαιρι..Γα...η δευτερη φορα φετος.Και εκανα και εμβολιο..Τωρα φτιαχνω μια σουπιτσα να πιω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

@kppm για πες κοπέλα μου αν θες πως νιώθεις που πλησιάζει η ώρα..;; Είναι γ πρώτη σου..;; Αν έχεις ξανά πει συγνώμη αλλά δεν θυμάμαι καθόλου 

Όχι @Niki94 μου δεν έχω ξανακάνει....Είναι η πρώτη μου...Έχω κάνει κ μια σπερματεγχυση....Η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι συνέχεια μην γίνει κάτι κ δεν μπορέσω να ολοκληρώσω τη διαδικασία.....Γιατί το θέμα Υγείας που έχω με καθυστέρησε αρκετούς μήνες πισω....Μόνο αυτό....με αγχώνει αλλά προσπαθώ να το διαχειριστώ....Εσύ πως είσαι????χθες ένοιωθα αρκετά εξαντλημένη...Δεν ξέρω γιατί...διάβασα που γράψατε κ εσείς για την προγεστερόνη..λίγες μέρες μας μείναν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ωωω περαστικά εγώ προσέχω όσο μπορώ..!!! Εμείς χαλαρά σπίτι τζάκι..! 

@ΧρυσάφωΠεραστικά σου!!!Να προσέχεις τώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

@ΧρυσάφωΠεραστικά σου!!!Να προσέχεις τώρα!!!!

Εεε δεν φτανουν τοσες αντιβιώσεις που θα παρω..κρυωσα κιολας.Σε ευχαριστω πολυ!Γενικα χρειαζεται να προσεχουμε..Είμαστε σε διαδικασια προετοιμασιας..Δεν μας παιρνει να αρρωσταίνουμε κιόλας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μια χαρα!Χτες δεν προσεξα και την πατησα..Ειχα ντυθει Καλοκαιρι..Γα...η δευτερη φορα φετος.Και εκανα και εμβολιο..Τωρα φτιαχνω μια σουπιτσα να πιω..

Περαστικά βρε κορίτσι μου..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα και απο μενα κοριτσια μου. Να εχει ολος ο κοσμος υγεια πανω απο ολα. Οσε; κοπελες επριμενουν αποτελεσμα να πανε ολα καλα. Κ σε εκεινες π ξεκινούν δυναμη κ ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου. 

Εγω εκανα χοριακη μετα την υστεροσκοπηση κ παλι η χοριακη δεν ειχε πεσει. Αρα εξωμητριο. Ακομα το παλευω δηλαδη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Όχι @Niki94 μου δεν έχω ξανακάνει....Είναι η πρώτη μου...Έχω κάνει κ μια σπερματεγχυση....Η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι συνέχεια μην γίνει κάτι κ δεν μπορέσω να ολοκληρώσω τη διαδικασία.....Γιατί το θέμα Υγείας που έχω με καθυστέρησε αρκετούς μήνες πισω....Μόνο αυτό....με αγχώνει αλλά προσπαθώ να το διαχειριστώ....Εσύ πως είσαι????χθες ένοιωθα αρκετά εξαντλημένη...Δεν ξέρω γιατί...διάβασα που γράψατε κ εσείς για την προγεστερόνη..λίγες μέρες μας μείναν....

Αχ κοπέλα μου ελπίζω να μην είναι ότι σοβαρό..!!! Εμένα πάνε ξαφνικά όλα καλά και Ανησυχώ μην στραβώσει κάπου γιατί έχω χρόνια να νιώσω ότι όλα πάνε καλά..!!! Αλλά έχω μια μικρή αισιοδοξία ότι θα πει καλά αλλά πολύ συγκρατημένη μην πέσω από τα σύννεφα που λένε...!!! Με όσους το έχω συζήτηση μου λένε ότι δεν είναι καλό..!!! Δεν ξέρω πως θα πάει με φοβίζει.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλο μηνα και απο μενα κοριτσια μου. Να εχει ολος ο κοσμος υγεια πανω απο ολα. Οσε; κοπελες επριμενουν αποτελεσμα να πανε ολα καλα. Κ σε εκεινες π ξεκινούν δυναμη κ ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου. 

Εγω εκανα χοριακη μετα την υστεροσκοπηση κ παλι η χοριακη δεν ειχε πεσει. Αρα εξωμητριο. Ακομα το παλευω δηλαδη. 

Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου..!! Δεν μπορεί να δει τι είναι..; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου..!! Δεν μπορεί να δει τι είναι..; 

Η χοριακη ποκυ χαμηλη δεν φαινεται τιποτα απο υπερυχο δυστυχως. Εσυ που βρισκεσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...