Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Το κινητό μου κολλάει

@PenelopeD το προηγούμενο ποστ μου ήταν για σένα. Δεν μπορείς να κλείσεις απευθείας στο Μαρούσι δυστυχώς 

Από όσα σου έγραψα τα μισά ανέβηκαν ελπίζω να βγάζουν νοημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 εγω παίρνω φολλικο εδω κ καιρο. Απλά οχι φιλισιν που ειναι μεγάλης περιεκτικότητας αλλα ενα πιο μικρο το φολιντεξ. Μου ειπε είναι απαραίτητο γιατί βοηθάει στην ανάπτυξη του νευρικού συστήματος του εμβρύου! Να πάρεις ρε συ μόνο καλό κάνει!

Επίσης τα λες ολοσωστα... ειναι μια διαδικασία που τελικά κοντά σε φέρνει με τον άλλο κ όντως δεν είναι τόσο τραγική. Η διέγερση όπως την εζησα εγω δεν είναι τίποτα. Πολύ απλή διαδικασία. Το μετά ειναι πιο δύσκολο γιατί αρχίζει η αγωνία... μη φοβάσαι ομως @Σταυρι εσυ είσαι κ μικρούλα κ θα πάνε ολα καλά! Το θεμα της σαλπιγγας για την εξωσωματική θεωρείται απλό! Καλή επιτυχία σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τι κες τώρα κοπέλα μου...!!!! Πω 

Είναι απίστευτο κι όμως συνεβη.Ακόμη και τώρα που τα γράφω συγχυσμενη είμαι που το θυμάμαι. Έχουμε το άγχος μας έχουμε κι αυτούς που μας δουλεύουν. 

Θα φτιάξουν λέει νέα επιτροπή στον Πειραιά μέσα στο 2020 και να περιμένουμε,αυτό μου είπαν αρχικά το Σεπτέμβριο που πήρα. 

Μια άλλη κοπέλα είχε έρθει από νησί 2 φορές γιατί ο Πειραιάς την "ξέχναγε".

Εν τω μεταξύ τι κάνουν, δεν σου δίνουν αριθμό όταν σε παραπέμπουν στο Μαρούσι σου λένε πήγαινε με το επίθετο σου και δεν μπορείς να αποδείξεις τίποτα. Ευτυχώς ήμασταν 4 και δεν ήμουν μόνη μου γιατί αλλιώς δεν θα το έψαχναν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Taggeris από τα  utrogestan είναι..τα πέρασα κι εγώ...την επόμενη φορά θα του πω την προγεστερόνη μόνο κολπικά!!!! Πότε είναι η ΕΤ;;;;;

@Σταυρι όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου...δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα όσο σου τα περιέγραψαν.. αντιθέτως θα ζήσετε με τον άντρα σου όλη τη διαδικασία και θα εξοικειωθεί και αυτός με την ιδέα....καλή αρχή!!!!!

Καλημερα κορίτσια και καλή Κυριακή να εχουμε!

Πήρα κι εγω utrogestan για ενα διαστημα αλλα πραγματικα΄δεν ειχα καμμία παρενέργεια. Επαιρνα δυο φορες την ημερα και ουτε ανακατευόμουν ,ουτε υπνηλία είχα. Βεβαια εξαρτάται απο καθε οργανισμό.Αν υπάρχουν πολλές παρενεργειες καλο ειναι  να μπαινει κολπικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 εγω παίρνω φολλικο εδω κ καιρο. Απλά οχι φιλισιν που ειναι μεγάλης περιεκτικότητας αλλα ενα πιο μικρο το φολιντεξ. Μου ειπε είναι απαραίτητο γιατί βοηθάει στην ανάπτυξη του νευρικού συστήματος του εμβρύου! Να πάρεις ρε συ μόνο καλό κάνει!

Επίσης τα λες ολοσωστα... ειναι μια διαδικασία που τελικά κοντά σε φέρνει με τον άλλο κ όντως δεν είναι τόσο τραγική. Η διέγερση όπως την εζησα εγω δεν είναι τίποτα. Πολύ απλή διαδικασία. Το μετά ειναι πιο δύσκολο γιατί αρχίζει η αγωνία... μη φοβάσαι ομως @Σταυρι εσυ είσαι κ μικρούλα κ θα πάνε ολα καλά! Το θεμα της σαλπιγγας για την εξωσωματική θεωρείται απλό! Καλή επιτυχία σου εύχομαι!

Το έχω πει στον ιατρό μου και δεν μου λέει να το πάρω μου λέει δεν χρειάζεται 

 

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Είναι απίστευτο κι όμως συνεβη.Ακόμη και τώρα που τα γράφω συγχυσμενη είμαι που το θυμάμαι. Έχουμε το άγχος μας έχουμε κι αυτούς που μας δουλεύουν. 

Θα φτιάξουν λέει νέα επιτροπή στον Πειραιά μέσα στο 2020 και να περιμένουμε,αυτό μου είπαν αρχικά το Σεπτέμβριο που πήρα. 

Μια άλλη κοπέλα είχε έρθει από νησί 2 φορές γιατί ο Πειραιάς την "ξέχναγε".

Εν τω μεταξύ τι κάνουν, δεν σου δίνουν αριθμό όταν σε παραπέμπουν στο Μαρούσι σου λένε πήγαινε με το επίθετο σου και δεν μπορείς να αποδείξεις τίποτα. Ευτυχώς ήμασταν 4 και δεν ήμουν μόνη μου γιατί αλλιώς δεν θα το έψαχναν. 

πω κατάλαβα..!!! Εγώ είχα τέλεια εξυπηρέτηση από το Μαρούδη πήγα 9 και έφυγα 11 με το χαρτί μόνο που δεν τους αγκάλιασα..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 εφόσον ο γιατρός σου λέει δεν χρειάζεται καλά κάνεις κ δεν παίρνεις! Μπορεί εσύ να είσαι οκ, εγώ είχα κ μια μικρή έλλειψη!

Ξεκίνησες την προετοιμασία κοριτσάκι; πότε με το καλό λέτε για μεταφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Καλημέρα... Καλή Κυριακή σε Όλες!!! Εγώ είμαι από το θέμα του" Νοέμβρη το χουχουλι". Λοιπόν για τη @Niki94  που με ρώτησε. Εγώ λοιπόν έμεινα έγκυος πριν 4 περίπου χρόνια παλλινδρομησαν τα διδυμακια μου και προσπαθούσα να κάνω μωρό μέχρι που πάω στο γιατρό μετά από ένα χρόνο και μου λέει έχεις ενδωμητριωση βασικά μου είπε είσαι γεμάτη..  λέω οκ τι μπορώ να κάνω??  Μου λέει εγχειρηση η εξωσωματικη αλλα εγω λεει αν ησουν κορη μου θα σου ελεγα εξωσωματικη γιατι το κοστος είναι το ίδιο .  Φεύγω από αυτόν απογοητευμένη  και λέω οκ θα κάνω εγχείρηση για εξωσωματική ούτε ν ακούσω.. κάνω επεμβαση σε δημόσιο νοσοκομείο και λέει βουρ τωρα για προσπάθειες ξανά προσπαθώ περνάει 1.5 χρόνος τιποτα τελικά κάνω σαλπιγογραφια μου λέει τη πατήσαμε έχεις βουλωμενη σαλπιγγα κ δεν γινετε τιποτα δεν παίρνει εγχείρηση..  βουλωμενη αριστερή σαλπιγγα δεξιά χαλασμένη οωθηκη η λύση είναι μονόδρομος εξωσωματική η σπερματεγχυση και γύρισα πάλι στο παλιό μου το γιατρό για εξωσωματική.  Βέβαια ακόμα στη συζήτηση ήμαστε αλλά τον αντρα μου τον έστειλα για να μη το μετανιώσει χαχα. Ειμαι και στο άλλο θεματάκι γιατί όμως γιατί μέχρι τέλους ελπίζω στη φυσιολογική σύλληψη. Αυτά σας ζαλισα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 εφόσον ο γιατρός σου λέει δεν χρειάζεται καλά κάνεις κ δεν παίρνεις! Μπορεί εσύ να είσαι οκ, εγώ είχα κ μια μικρή έλλειψη!

Ξεκίνησες την προετοιμασία κοριτσάκι; πότε με το καλό λέτε για μεταφορά;

Εγώ ειμουν κομπλέ σε εξετάσεις που έκανα τώρα είμαι στην προετοιμασία και μου φαίνεται Ατελείωτη σκέψου είμαι στην 7η μέρα του κύκλου και ραντεβού έχω Τετάρτη λογικά Τετάρτη θα μου πει ποτέ θα κάνουμε ετ..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις αλλά θα ήθελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα και γιατί μπερδεύτηκα και με ενδιαφέρει κι εμένα το θέμα της ενδομητριωσης..την ενδομητριωση πώς την διέγνωσε αρχικά ο γιατρός με απλό υπέρηχο ή υστεροσκοπηση;;;;;και αυτό που έκανες στο δημόσιο τι είδους χειρουργείο ήταν; επεμβατική υστεροσκοπηση ή κάτι άλλο;;;;σε ποιο δημόσιο την έκανες;συγγνώμη για τον βομβαρδισμό ερωτήσεων αλλά με ενδιαφέρει πολύ το θέμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ ειμουν κομπλέ σε εξετάσεις που έκανα τώρα είμαι στην προετοιμασία και μου φαίνεται Ατελείωτη σκέψου είμαι στην 7η μέρα του κύκλου και ραντεβού έχω Τετάρτη λογικά Τετάρτη θα μου πει ποτέ θα κάνουμε ετ..!!!! 

Μπράβο Νίκη μου! Κ μένα πάντως όπως τα είπες η διέγερση μου ήταν κ ευχάριστη, είχα μια γλυκιά προσμονή. Τώρα με την ετ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα... 

Όλα καλά θα σου πάνε θα το δείς! έχεις τέλεια έμβρυα και είσαι τόσο νέα  που όλα είναι υπερ σας!!! Πολλά φιλιά κ σύντομα θα δεις θα μας λες ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια Καλημέρα... Καλή Κυριακή σε Όλες!!! Εγώ είμαι από το θέμα του" Νοέμβρη το χουχουλι". Λοιπόν για τη @Niki94  που με ρώτησε. Εγώ λοιπόν έμεινα έγκυος πριν 4 περίπου χρόνια παλλινδρομησαν τα διδυμακια μου και προσπαθούσα να κάνω μωρό μέχρι που πάω στο γιατρό μετά από ένα χρόνο και μου λέει έχεις ενδωμητριωση βασικά μου είπε είσαι γεμάτη..  λέω οκ τι μπορώ να κάνω??  Μου λέει εγχειρηση η εξωσωματικη αλλα εγω λεει αν ησουν κορη μου θα σου ελεγα εξωσωματικη γιατι το κοστος είναι το ίδιο .  Φεύγω από αυτόν απογοητευμένη  και λέω οκ θα κάνω εγχείρηση για εξωσωματική ούτε ν ακούσω.. κάνω επεμβαση σε δημόσιο νοσοκομείο και λέει βουρ τωρα για προσπάθειες ξανά προσπαθώ περνάει 1.5 χρόνος τιποτα τελικά κάνω σαλπιγογραφια μου λέει τη πατήσαμε έχεις βουλωμενη σαλπιγγα κ δεν γινετε τιποτα δεν παίρνει εγχείρηση..  βουλωμενη αριστερή σαλπιγγα δεξιά χαλασμένη οωθηκη η λύση είναι μονόδρομος εξωσωματική η σπερματεγχυση και γύρισα πάλι στο παλιό μου το γιατρό για εξωσωματική.  Βέβαια ακόμα στη συζήτηση ήμαστε αλλά τον αντρα μου τον έστειλα για να μη το μετανιώσει χαχα. Ειμαι και στο άλλο θεματάκι γιατί όμως γιατί μέχρι τέλους ελπίζω στη φυσιολογική σύλληψη. Αυτά σας ζαλισα

Δεν μας ζάλισες καθόλου...!!! Αν επιτρέπεται πως κανείς ωορρηξία .; Αν η μια ωοθηκη δεν είναι καλή και έχει καλή σαλμπιγγα και η άλλη ωοθικη είναι καλή και βουλωμένη η σαλμπιγκα πως κανείς ;; Σε μπρδεψα αλλά σκέφτομαι αυτή η σαμπιγκα που είναι Βουλωμένη πως περνάει το άδειο για να γίνει ο δεξιάΒουλωμένη πως περνάει το ωοαριο και η άλλη ωοθικη πως κάνει ωορρηξία είναι καλή ποιοτικός.;;; Μήπως όντος πρέπει να γίνει εξωσωματική για το λόγο ότι η καλή ωοθηκη σου είναι στην μεριά με την βουλιμενη σαλμπιγγα; Δεν λέω να μην προσπαθήσετε φυσιολογικά πρώτα θεού γίνονται και θαύματα κοπέλα μου..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Μπράβο Νίκη μου! Κ μένα πάντως όπως τα είπες η διέγερση μου ήταν κ ευχάριστη, είχα μια γλυκιά προσμονή. Τώρα με την ετ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα... 

Όλα καλά θα σου πάνε θα το δείς! έχεις τέλεια έμβρυα και είσαι τόσο νέα  που όλα είναι υπερ σας!!! Πολλά φιλιά κ σύντομα θα δεις θα μας λες ευχάριστα!

Αχ δεν μου φαίνεται μόνο εμένα ατελιοτο..!!! Σε ευχαριστώ κοπέλα μου..!!!! Κι σε εσένα να πάνε όλα καλά εύχομαι..!!!!! Η διέγερση ήταν παιχνιδάκι παντος..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Βγήκαμε εχθές και σήμερα σας διάβασα. 

@Taggeris 4 utrogestan κολπικά ως την χωριακη έπαιρνα και ένιωθα σαν κοτόπουλο. Ειδικά μετά την ΕΤ με το που τα έβαζα μετά από μισή ώρα ήθελα να κοιμηθώ.... ευτυχώς δλδ που είχα άδεια αλλιώς θα κοιμόμουν στη δουλειά. Το είχα πει στη βοηθό του γιατρού μου και μου λέει ναι φέρνουν υπνηλία σε πολλές κοπέλες. Υπομονή και ελπίζω το αποτέλεσμα να μας αποζημιώσει όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια καλησπέρα ετοιμάζομαι και εγω για εξωσωματική φανταστείτε ο άντρας μου είναι στη πρωτεύουσα για να δώσει το πολιτιμο σπέρμα του..  Όταν γυρίσει θ αδιαθετησω και εγω και θα ξεκινήσω νιώθω μια απίστευτη χαρα αλλά και αγωνία μια φίλη όμως που έκανε με απελπισε μου είπε όχι δεν σ αφήνω να το περάσεις αυτό .. πες τε μου κορίτσια τόσο χαλια Είναι?  

Υ.Γ Τα utrogestan εξναι χαλια φανταστητε καποτε που έμεινα έγκυος έπαιρνα 6 για να κρατήσω τα διδυμακια μου τελικά ομως τα έχασα 

Δεν είναι χάλια μην το μεγαλοποιουμε. Εντάξει είναι μια διαφορετική περίπτωση με άγνωστο αποτέλεσμα αλλά όλα θα πάνε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Βγήκαμε εχθές και σήμερα σας διάβασα. 

@Taggeris 4 utrogestan κολπικά ως την χωριακη έπαιρνα και ένιωθα σαν κοτόπουλο. Ειδικά μετά την ΕΤ με το που τα έβαζα μετά από μισή ώρα ήθελα να κοιμηθώ.... ευτυχώς δλδ που είχα άδεια αλλιώς θα κοιμόμουν στη δουλειά. Το είχα πει στη βοηθό του γιατρού μου και μου λέει ναι φέρνουν υπνηλία σε πολλές κοπέλες. Υπομονή και ελπίζω το αποτέλεσμα να μας αποζημιώσει όλες! 

Πωωω τί λες... χαχαχαχα με φαντάζομαι στο σχολείο να κοιμάμαι όρθια. Μου είπε να τα παίρνω το πρωί αλλά μήπως να τα πάρω όταν γυρίσω από το σχολείο το μεσημέρι; Μην πάθω και τίποτα εκεί πέρα... Λέτε να πειράζει άμα τα πάρω το μεσημέρι και όχι το πρωί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

@Taggeris από τα  utrogestan είναι..τα πέρασα κι εγώ...την επόμενη φορά θα του πω την προγεστερόνη μόνο κολπικά!!!! Πότε είναι η ΕΤ;;;;;

@Σταυρι όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου...δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα όσο σου τα περιέγραψαν.. αντιθέτως θα ζήσετε με τον άντρα σου όλη τη διαδικασία και θα εξοικειωθεί και αυτός με την ιδέα....καλή αρχή!!!!!

Μου έχει πει για εμβρυομεταφορά την Πέμπτη και θα ξεπαγώσουμε τα έμβρυα δύο μέρες πριν.  Μου είπε θα με ενημερώσει Αν γινουν βλαστοκύστες ή όχι οπότε έχω και αυτή την αγωνία παίρνω και όλα τα φάρμακα και περιμένω.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πωωω τί λες... χαχαχαχα με φαντάζομαι στο σχολείο να κοιμάμαι όρθια. Μου είπε να τα παίρνω το πρωί αλλά μήπως να τα πάρω όταν γυρίσω από το σχολείο το μεσημέρι; Μην πάθω και τίποτα εκεί πέρα... Λέτε να πειράζει άμα τα πάρω το μεσημέρι και όχι το πρωί;

Θεωριτικα δεν νομίζω να υπάρχει θέμα αλλά κάνε μια ερώτηση καλού κακού.... υπάρχουν και κοπέλες που δεν τις πειράζει βέβαια. Τι να πεις.... άβυσσος το σώμα μας και οι ορμόνες μας που με τόσα φάρμακα κάνουν όχι απλά πάρτυ αλλά ολόκληρη φιέστα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Μου έχει πει για εμβρυομεταφορά την Πέμπτη και θα ξεπαγώσουμε τα έμβρυα δύο μέρες πριν.  Μου είπε θα με ενημερώσει Αν γινουν βλαστοκύστες ή όχι οπότε έχω και αυτή την αγωνία παίρνω και όλα τα φάρμακα και περιμένω.  

Καλα να πανε οοοολλλλλλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μου έχει πει για εμβρυομεταφορά την Πέμπτη και θα ξεπαγώσουμε τα έμβρυα δύο μέρες πριν.  Μου είπε θα με ενημερώσει Αν γινουν βλαστοκύστες ή όχι οπότε έχω και αυτή την αγωνία παίρνω και όλα τα φάρμακα και περιμένω.  

Άντε κοντά κοντά εμείς..!!! Οκά καλά θα πάνε κοπέλα μου.!!!! Σου στέλνω όλοι την θετική ανεργία μου..!! 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πωωω τί λες... χαχαχαχα με φαντάζομαι στο σχολείο να κοιμάμαι όρθια. Μου είπε να τα παίρνω το πρωί αλλά μήπως να τα πάρω όταν γυρίσω από το σχολείο το μεσημέρι; Μην πάθω και τίποτα εκεί πέρα... Λέτε να πειράζει άμα τα πάρω το μεσημέρι και όχι το πρωί;

Δεν νομίζω κοπέλα μου αλλά ρωτά τον ιατρό σου κάλπη κακού..!! Τώρα έχω ακούσει διαφορά σε άλλες ζαλάδες σε άλλες υπνηλία σε άλλες το στομάχι όποτε είναι καθαρά οργανισμού..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris τι να πω βρε κοπέλα μου...μακάρι να πάνε όλα καλά και να μας λες μόνο ευχάριστα!!!!

Κορίτσια να κάνω μια ερώτηση γιατί έχω ψιλομπερδευτει;;;;;πως χαρακτηρίζεται ένα έμβρυο ως βλαστοκυστη;;;ανάλογα με τις διαιρέσεις του ή με το πόσες μέρες κατάφερε να επιβιώσει σε τεχνικό περιβάλλον;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλή Κυριακή σε όλες και όσες περιμένετε εμβρυακια καλά αποτελέσματα :-) !!! Εγώ κορίτσακια μου από εχθές που αποφασίσαμε για εξωσωματική στο Έλενα είμαι μέσα στην τρελή χαρά!! Περιμένω πως και πως να κλείσω ραντεβού αύριο ,λέω να κλείσω στο Γαβαρη διάβασα καλά λόγια !! Είμαι τρελή που χαίρομαι που θα ξεκινήσω εξωσωματική;;;;;;γιατί παλιά ούτε να το ακούσω δεν ήθελα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλή Κυριακή σε όλες και όσες περιμένετε εμβρυακια καλά αποτελέσματα :-) !!! Εγώ κορίτσακια μου από εχθές που αποφασίσαμε για εξωσωματική στο Έλενα είμαι μέσα στην τρελή χαρά!! Περιμένω πως και πως να κλείσω ραντεβού αύριο ,λέω να κλείσω στο Γαβαρη διάβασα καλά λόγια !! Είμαι τρελή που χαίρομαι που θα ξεκινήσω εξωσωματική;;;;;;γιατί παλιά ούτε να το ακούσω δεν ήθελα!!

Καθόλου ακριβός το ίδιο κι εγώ μέσα στην τρελή χαρά ειμουν τώρα δεν περνάει με τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καθόλου ακριβός το ίδιο κι εγώ μέσα στην τρελή χαρά ειμουν τώρα δεν περνάει με τίποτα 

Είναι η πρώτη εμβρυομεταφορα που έκανες κορίτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε ολες! Είμαι κ εγω σε αυτό το θέμα! Σας διαβάζω και λέω ποπο υπάρχουν φίλες εδω μέσα! Εγω λοιπόν εδω κ ενα χρόνο προσπαθώ με τον αντρα μου με αυτα κ με εκείνα καταλήξαμε οτι ΔΕΝ εχω φιλικό προς τον αντρα μου περιβάλλον και αδρανοποιώ το σπέρμα του... 1 εβδ πριν και προχωρίσαμε στην 1 μας σπερματένχυση... κι οπως αντιλαμβάνεστε είμαι στην αναμονή! Εύχομαι,ελπίζω και στελνω ολη τη θετική μου ενέργεια σε ολες σας και το 2020 να είναι η χρονιά μας κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!???????❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα σε ολες! Είμαι κ εγω σε αυτό το θέμα! Σας διαβάζω και λέω ποπο υπάρχουν φίλες εδω μέσα! Εγω λοιπόν εδω κ ενα χρόνο προσπαθώ με τον αντρα μου με αυτα κ με εκείνα καταλήξαμε οτι ΔΕΝ εχω φιλικό προς τον αντρα μου περιβάλλον και αδρανοποιώ το σπέρμα του... 1 εβδ πριν και προχωρίσαμε στην 1 μας σπερματένχυση... κι οπως αντιλαμβάνεστε είμαι στην αναμονή! Εύχομαι,ελπίζω και στελνω ολη τη θετική μου ενέργεια σε ολες σας και το 2020 να είναι η χρονιά μας κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!???????❤️

Αχ κοπέλα μου δεν κατάλαβα το ακριβός έχετε μπορείς να μας πεις ;; Σου εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...