Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

@Taggeris για την επιτροπή που λες....Εγώ είμαι 36 ο άντρας μου 38 με θέμα στο σπέρμα.....Όταν κάναμε τα χαρτιά για την επιτροπή...Μας είχε πει και εμάς ο ουρολογος ότι μπορεί να μας ρωτήσουν γιατί δεν δοκιμάζουμε πρώτα για σπερματεγχυση....Αλλά μίλησα με το κέντρο μου γιατί ήθελα αν υπάρχει τέτοια περίπτωση να πάω προετοιμασμένη με κάποια απάντηση....Αλλά μου είπαν δεν είναι αναγκαίο να κάνεις πρώτα σπερματεγχυση....Και όντως δεν με ρώτησαν τπτ...απλά τσέκαρα τα χαρτιά και σε πέντε λεπτά μου είπαν οκ....θα πάρεις την απόφαση απο βδομαδα....οπότε δεν νομίζω να έχεις θέμα....

 

@ViKcy για το σπέρμα να ξέρεις βοηθάει και ο βασιλικός πολτός....Εμείς με το προφερτιλ δεν είδαμε και πολύ βελτίωση.....Και είχαμε πάρει και πολυβιταμινες molers την τελευταία φορά που κάναμε σπερμοδιαγραμμα είδαμε βελτίωση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ViKcy η τιμή σας είναι μια χαρά!!!!και για εξωσωματική θεωρείται εξαιρετική!!!!!

@Papadakis κορίτσι μου θαυμάζω την επιμονή και την υπομονή σου!!!!αν θέλεις το πιστεύεις αλλά αυτές τις μέρες, που είναι πολύ δύσκολες, η στάση σου είναι παράδειγμα προς μίμηση για μένα!!!!!Πάρε το χρόνο σου να ηρεμήσεις ψυχολογικά και σωματικά και εύχομαι τα καλύτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kppm είπε:

@Taggeris για την επιτροπή που λες....Εγώ είμαι 36 ο άντρας μου 38 με θέμα στο σπέρμα.....Όταν κάναμε τα χαρτιά για την επιτροπή...Μας είχε πει και εμάς ο ουρολογος ότι μπορεί να μας ρωτήσουν γιατί δεν δοκιμάζουμε πρώτα για σπερματεγχυση....Αλλά μίλησα με το κέντρο μου γιατί ήθελα αν υπάρχει τέτοια περίπτωση να πάω προετοιμασμένη με κάποια απάντηση....Αλλά μου είπαν δεν είναι αναγκαίο να κάνεις πρώτα σπερματεγχυση....Και όντως δεν με ρώτησαν τπτ...απλά τσέκαρα τα χαρτιά και σε πέντε λεπτά μου είπαν οκ....θα πάρεις την απόφαση απο βδομαδα....οπότε δεν νομίζω να έχεις θέμα....

 

@ViKcy για το σπέρμα να ξέρεις βοηθάει και ο βασιλικός πολτός....Εμείς με το προφερτιλ δεν είδαμε και πολύ βελτίωση.....Και είχαμε πάρει και πολυβιταμινες molers την τελευταία φορά που κάναμε σπερμοδιαγραμμα είδαμε βελτίωση.....

Σευχαριστω πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα τον κατακερματισμό του άντρα μου βγήκε 26% ξερει καμια εξωσωματική γίνεται με αυτό το ποσοστό

Σε παρακαλώ μπορείς να μου πεις πού κάνατε την εξέταση πόσο κόστισε και σε πόσο καιρό βγήκαν τα αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! @kppm Έχουμε πάρει και βασιλικό πολτό και γύρη ανθέων και βιταμίνες ένα χρόνο τώρα να πω την αλήθεια στο τελευταίο ειχαμε μια πτώση πιο πολύ στην κίνηση αλλά εντάξει τώρα πια σένα μήνα θα την κάνουμε οπότε ότι φτιάξαμε φτιάξαμε!!?.                 @Sofia35Μακαρι να βοηθήσει που είναι τόσο και να πετύχουμε!!!??.                         @Taggeris Κορίτσι μου εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη το έκανα σε ανδρολογικο κέντρο ανδροαναλυση λέγεται στοίχισε περίπου 150 ευρώ και κάνει 10 μέρες για να βγει το αποτέλεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @kppm Έχουμε πάρει και βασιλικό πολτό και γύρη ανθέων και βιταμίνες ένα χρόνο τώρα να πω την αλήθεια στο τελευταίο ειχαμε μια πτώση πιο πολύ στην κίνηση αλλά εντάξει τώρα πια σένα μήνα θα την κάνουμε οπότε ότι φτιάξαμε φτιάξαμε!!?.                 @Sofia35Μακαρι να βοηθήσει που είναι τόσο και να πετύχουμε!!!??.                         @Taggeris Κορίτσι μου εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη το έκανα σε ανδρολογικο κέντρο ανδροαναλυση λέγεται στοίχισε περίπου 150 ευρώ και κάνει 10 μέρες για να βγει το αποτέλεσμα

Αχ καμμία από Αθήνα να με βοηθήσει πού να πάμε να κάνουμε dna fragmentation;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αχ καμμία από Αθήνα να με βοηθήσει πού να πάμε να κάνουμε dna fragmentation;

Μπορεις να πας στα μεγαλα μαιευτηρια πχ ιασω, μητερα κτλ 

Εμεις το καναμε στο mycolab στη Κηφισιας και το lymperopoulos-lab ειναι εξισου καλο. 

Τωρα οι τιμες παιζουν πανω κατω.. Υπολογισε 150-200€. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αχ καμμία από Αθήνα να με βοηθήσει πού να πάμε να κάνουμε dna fragmentation;

Λυμπεροπουλος...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Λυμπεροπουλος...!!

@Taggeris είναι αυτό που σου εγραψα πριν ως lymperopoulos-lab, από τα πιο αξιόπιστα κέντρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αχ καμμία από Αθήνα να με βοηθήσει πού να πάμε να κάνουμε dna fragmentation;

Θα προτείνω το μητέρα γιατί οπως μου ειχαν πει τα βλέπει εμβρυολογος πέρα από τον κλασσικό μικροβιολόγο. Κ για τα άλλα εχω ακούσει τα καλύτερα απλά λέω την εμπειρία μου! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα το θετικό αποτέλεσμα 16 Μ είπαν

συγχαρητήρια! Με 4 βλαστοκύστες σε βλέπω και πολύτεκνη!!! Με το καλό!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα το θετικό αποτέλεσμα 16 Μ είπαν

Συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα καλά να πάνε!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

συγχαρητήρια! Με 4 βλαστοκύστες σε βλέπω και πολύτεκνη!!! Με το καλό!!! ❤️

Χαχα ευχαριστω πολύ τα καλύτερα σε όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Sugarmam συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!! μπράβο!!!!στις πόσες μέρες έκανες χοριακη;;;

Ευχαριστώ πολύ στις 10 λίγο νωρίς αλλά δεν άντεχα την τρίτη Μ είπαν να πάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sugarmam είπε:

Ευχαριστώ πολύ στις 10 λίγο νωρίς αλλά δεν άντεχα την τρίτη Μ είπαν να πάω

τέλεια! αν έχεις 16 τόσο νωρίς την Τρίτη θα έχει ανέβει πάρα πολύ!!! χαχα αγαπημένη σε βλέπω με 4δυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα το θετικό αποτέλεσμα 16 Μ είπαν

Συγχαρητήρια!!! Τι ωραία νέα! Σου εύχομαι ολόψυχα καλή εγκυμοσύνη. Θυμάμαι εσύ είχες βάλει 4 βλαστοκυστες, ε; Μπορείς να μου πεις σε ποιο κέντρο έκανες κ τι αξιολόγηση ειχαν οι βλαστοκυστες σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα το θετικό αποτέλεσμα 16 Μ είπαν

Μπραβο συγχαρητήρια... ότι καλύτερο εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...