Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλά κοπέλα μου όχι ακόμη έχω.. 

Τι κάνεις κοριτσάκι;;; για πότε με το καλό λέτε με το γιατρό; όλα καλά θα σου πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ε τότε μπορείς να πας στις εννέα μέρες μια χαρά !!!!

Θ δείξει λες εσύ ποτέ πας πόσες προσπάθειες έκανες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε σκεφτόμουν! Αντε να παίρνουμε σειρά!!!!

Θα σας πω όταν είναι... κοπέλα μου η μάλλον θα με ακούσετε..!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Εγω πάλι τίποτα !!! Στο γιο μου είχα πονάκια πάντως !!! Ποτέ πας ;;;;

Εγώ το εχω για καλό παντως το να μην νιώθεις τίποτα.. στον γιο μου και στην βιοχημική μετά, πρέπει και εγώ να είχα από ότι θυμάμαι.. αλλά όχι σαν αυτά τα έντονα που  έχω τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ε τότε μπορείς να πας στις εννέα μέρες μια χαρά !!!!

Καλά αποτελέσματα για αύριο! Σου εύχομαι επιτέλους να έρθει αυτό που επιθυμείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Τι κάνεις κοριτσάκι;;; για πότε με το καλό λέτε με το γιατρό; όλα καλά θα σου πάνε!!!

Δεν ξέρω κοπέλα μου.. θα δούμε.. μάλλον κοντά στις εορτές.. πριν μετά δεν ξέρω θα το δω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν ξέρω κοπέλα μου.. θα δούμε.. μάλλον κοντά στις εορτές.. πριν μετά δεν ξέρω θα το δω 

Μια χαρά! Δεν  είναι πολύς καιρός :-):-):-)

Ίσως κ γω κάπου εκεί... θα δούμε... πως νιώθεις; Εγώ νομίζω θα μείνω στον τόπο από αγωνία χαχαχαχα καλές είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Μια χαρά! Δεν  είναι πολύς καιρός :-):-):-)

Ίσως κ γω κάπου εκεί... θα δούμε... πως νιώθεις; Εγώ νομίζω θα μείνω στον τόπο από αγωνία χαχαχαχα καλές γιορτές είμαστε!

Άστο έχω χάσει τον ύπνο μου εγώ... Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι είμαι ένα βήμα μακριά από το όνειρο μου φενεται απίστευτο.. Κα με όσους το έχω συζητήσει δλδ με τους κουμπάρους μας λέω δεν πιστεύω ότι όλα πάνε καλά ξαφνικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Άστο έχω χάσει τον ύπνο μου εγώ... Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι είμαι ένα βήμα μακριά από το όνειρο μου φενεται απίστευτο.. Κα με όσους το έχω συζητήσει δλδ με τους κουμπάρους μας λέω δεν πιστεύω ότι όλα πάνε καλά ξαφνικά.. 

Όλα θα πάνε καλά ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλά αποτελέσματα για αύριο! Σου εύχομαι επιτέλους να έρθει αυτό που επιθυμείς! 

Μακάρι κορίτσι μου αλλα

δεμ είμαι καθόλου αισιόδοξη .... μετά από τόσα κουλούρια που έχω φάει .......

οπως και μα έχει θα σας ενημερώσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Μακάρι κορίτσι μου αλλα

δεμ είμαι καθόλου αισιόδοξη .... μετά από τόσα κουλούρια που έχω φάει .......

οπως και μα έχει θα σας ενημερώσω 

Καλά Αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μακάρι κορίτσι μου αλλα

δεμ είμαι καθόλου αισιόδοξη .... μετά από τόσα κουλούρια που έχω φάει .......

οπως και μα έχει θα σας ενημερώσω 

Τι να πω μακαρι επιτέλους να αλλάξει η τύχη για όλες! Μακάρι αύριο να δεις επιτέλους αυτό που περιμένεις!

@Niki94 πίστεψε το!!! Επιτέλους ήρθε η σειρά μας! Μακάρι να λέμε ευχάριστα σε λίγο καιρό!!! Για σενα ειδικά το πιστεύω ειλικρινά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Τι να πω μακαρι επιτέλους να αλλάξει η τύχη για όλες! Μακάρι αύριο να δεις επιτέλους αυτό που περιμένεις!

@Niki94 πίστεψε το!!! Επιτέλους ήρθε η σειρά μας! Μακάρι να λέμε ευχάριστα σε λίγο καιρό!!! Για σενα ειδικά το πιστεύω ειλικρινά!!!

Μακάρι κοπέλα μου... αλλά αισιόδοξη δεν είμαι... να πω την αληθεια..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μακάρι κοπέλα μου... αλλά αισιόδοξη δεν είμαι... να πω την αληθεια..!!!

Αχ βρε Νικη πόσο σε νιώθω! Αλλά πρέπει να το δούμε λίγο αλλιώς... εσυ ειδικά είσαι τόσο μικρή κ έχεις πολύ καλά εμβρυακια, θα δεις!!! Μην τρακαριστουμε στο μητέρα χριστουγεννιάτικα! Αν δεις μια διμετρη (1.60 με τα χέρια ψηλά) εγώ θα είμαι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αχ βρε Νικη πόσο σε νιώθω! Αλλά πρέπει να το δούμε λίγο αλλιώς... εσυ ειδικά είσαι τόσο μικρή κ έχεις πολύ καλά εμβρυακια, θα δεις!!! Μην τρακαριστουμε στο μητέρα χριστουγεννιάτικα! Αν δεις μια διμετρη (1.60 με τα χέρια ψηλά) εγώ θα είμαι :-)

Λες να πάμε μαζί;;; ίδια μερα;;; εσύ ποτέ θα ξεκινήσεις; εξ λέω σε αυτό το κύκλο να αρχίσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakisελα κοπέλα μου μην προτρέχεις....πάμε με θετική σκεψη!!!! σκέψου αύριο είναι η μεγάλη μέρα!!!!εγώ τελικά θα πάω Δευτέρα...πάντως ενοχλήσεις ούτε εγώ έχω καθόλου..μόνο το στήθος βαρύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Λες να πάμε μαζί;;; ίδια μερα;;; εσύ ποτέ θα ξεκινήσεις; εξ λέω σε αυτό το κύκλο να αρχίσω 

Κοίτα έχω ραντεβού με το γιατρό την αλλη Πέμπτη να δει πως πάω (το ενδομήτριο) μετα θα αδιαθετησω κ αν πάνε ολα καλά στον επόμενο κύκλο θα  παω. Φυσικά εξαρτάται απο το πως θα με βρει! Θα σου πω... εσυ τι εννοείς θα ξεκινήσεις τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κοίτα έχω ραντεβού με το γιατρό την αλλη Πέμπτη να δει πως πάω (το ενδομήτριο) μετα θα αδιαθετησω κ αν πάνε ολα καλά στον επόμενο κύκλο θα  παω. Φυσικά εξαρτάται απο το πως θα με βρει! Θα σου πω... εσυ τι εννοείς θα ξεκινήσεις τώρα; 

Περιμένω να αδιαθετισω και να ξεκινήσω μιας και στο τελευταίο υπέρηχο όλα ήταν τέλεια. Όπως μου είπε.. μας βλέπω μαζί εμας.. ποτέ περιμένεις περίοδο; εγώ λογικά σε 4 με 6 μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Περιμένω να αδιαθετισω και να ξεκινήσω μιας και στο τελευταίο υπέρηχο όλα ήταν τέλεια. Όπως μου είπε.. μας βλέπω μαζί εμας.. ποτέ περιμένεις περίοδο; εγώ λογικά σε 4 με 6 μέρες 

Εγω ακόμα αργω! Μόλις τελειώνω με την περίοδο της διεγερσης που οπως μου τα είπες ήρθε νωρίτερα! Ηταν όμως κανονική ίσως ελάχιστα πιο ελαφριά... Βασικά έγιναν όπως μου τα είπες :-)

Οπότε περιμένω πια τον άλλο μήνα! Εχω όμως κύκλο 26 ημερών οπότε αρχές Δεκεμβρίου... εσυ σε αυτο τον κύκλο θα πας για μεταφορά;; δλδ σε καμια 15ρια μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Άστο έχω χάσει τον ύπνο μου εγώ... Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι είμαι ένα βήμα μακριά από το όνειρο μου φενεται απίστευτο.. Κα με όσους το έχω συζητήσει δλδ με τους κουμπάρους μας λέω δεν πιστεύω ότι όλα πάνε καλά ξαφνικά.. 

Καιρος ηταν! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Εγω ακόμα αργω! Μόλις τελειώνω με την περίοδο της διεγερσης που οπως μου τα είπες ήρθε νωρίτερα! Ηταν όμως κανονική ίσως ελάχιστα πιο ελαφριά... Βασικά έγιναν όπως μου τα είπες :-)

Οπότε περιμένω πια τον άλλο μήνα! Εχω όμως κύκλο 26 ημερών οπότε αρχές Δεκεμβρίου... εσυ σε αυτο τον κύκλο θα πας για μεταφορά;; δλδ σε καμια 15ρια μέρες;

Αν είναι όλα καλά ναι θα πάω σε αυτό το κύκλο. Αλλά ψάχνω να δω που θα στραβώσει πάλι... Γιατί ξαφνικά όλα καλά κάτι μου βρομα2ι στο τέλος θα ψάχνω από μόνη μου προβλήματα αχαχαχα

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Καιρος ηταν! ??

Ναι ναι...!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...